Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Susu za odp. Oczywiście miałam na myśli butelki :) chyba kupię jedną taką i jedną taką i zobaczę co się bardziej sprawdzi.. bo w sumie wczoraj byłam przy karmieniu przez moją kuzynkę córci 3-miesięcznej z butelki TT właśnie i zdziwiłam się, bo co chwilę jej się ta butelka "zatykała" ? wtf? Tu dziecko wrzeszczy, bo głodne a butelka się zatyka...? sama nie wiem..?
A co do poduchy do karmienia, to właśnie ta sama kuzynka podrzuciła mi wczoraj taką , wiec sprawdzę i chociaż nie będę żałowała wydanej kaski jeśli poduszka się nie przyda :D bo przy moim Julku nie posiadałam takowej :) i daliśmy radę :)
http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgcqswmcuk.png

http://www.suwaczek.pl/cache/bec06b1f04.png

Odnośnik do komentarza

Maritka
no i się bardzo zmartwiłam :/ dzisiaj robiłam badania aby mieć aktualne na poniedziałkową wizytę u mojej gin ... i pierwszy raz wyszło, że jest białko w moczu :( (553,7 mg/dl) .. chyba jutro z samego rana pojadę do szpitala :(

Jedź koniecznie, bo to wygląda na zatrucie ciążowe (+ciśnienie, +obrzęki). Nie czekaj. Głowa do góry, w szpitalu Ci pomogą, przynajmniej coś już wiadomo. Powodzenia!

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Maritka jedź bez chwili wahania w szpitalu będziesz w dobrych rękach.

Dziś układając wszystko w szufladach zauważyłam, że nie miałam w ogóle żadnych body z krótkim rękawkiem, a przecież jesienią kiedy jeszcze nie ma sezonu grzewczego trzeba będzie dziecko cieplej ubrać i pod pajacyk wkłada się właśnie body z krótkim, a ja mam całą masę z długim i sporo pajacyków. W ramach ochłodzenia się pojechaliśmy więc na zakupy i powiem wam że już ciężko mi się chodzi po sklepach, jednak wcześniejsze zakupy były strzałem w 10.
Kupiłam przy okazji silikonowe osłonki na piersi chicco, bo podobno po pierwszych karmieniach brodawki są mega podrażnione.

Odnośnik do komentarza

maritka tak jak radzą dziewczyny, jedz do szpitala..
susu myslalam, ze pomoge, bo to stronka na ktorej naprawdę jest najwiecej ofert, mam nadzieje, ze znajdziesz to mieszkanko szybko ;)

A co do pogody wczoraj- tragedia.. było chyba z 35 stopni.. jeszcze dzięki Bogu siedzieliśmy na stadionie na takiej trybunie, ktora była w cieniu.. dobrze, ze założyłam zwykła biała bawelniana koszulke, bo bylam doslownie CALA mokra.. i dobrze, że nie dalam sie namówić mężowi na zakup koszulki w tyskich barwach, bo chyba bym umarla w takiej nowej, nie przeplukanej koszulce.. jakbyście widzialy jak on biedny wygladal.. ale ogólnie było mega! Doping fenomenalny, jedyne co to w pewnym momencie musialam siedziec z szalikiem na ustach, bo na młynie odpalili race, ale dość szybko się rozszedl ten dym..
Ale powiem Wam hit- prezydent miasta na otwarcie stadionu wymyślił, że wykopią parę piłek w trybuny.. i oczywiście jedna wpadla w ręce mojego męża (ku mojej uciesze :) ) ktory oczywiście zaraz mi ja dal.. i siedzimy sobie (ja i moj brzuch) z pilka na kolanach, a przedemna taki chlopczyk max 4 lata, odwraca sie do mnie i tak na cały glos do taty 'tato, ale to jest niesprawiedliwe, ta pani zlapala pilke i teraz ma już dwie, tylko sam nie wiem dlaczego jedną z nich trzyma pod koszulka' :D myślałam że padniemy z moim ze smiechu :D

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w ten upalny dzień, dziś to chyba będę tylko leżeć przy wiatraku z zapasem wody do picia.

Teściowie mnie tak denerwują że szok. Mi już jest coraz cięzej w takie upały no ale staram się robić zakupy, prać sprzątać gotować czy chociażby iść w niedzielę do kościoła. No ale oczywiście dla nich to za mało, bo zaraz opowiadają jak to teściowa była w ciąży i niemal do końca wszystko robiła. Taaa srutu tutu mieszkaja z rodzicami teścia i babcia jej w kuchni i przy dzieciach wszystko zrobiła. Zreszta wszystkie dzieci rodziła w okresie zimowo wiosennym wiec też nie ma porównania. A to że przez pierwsze miesiące niemal umierała przez ciążowe dolegliwości to już nie wspomni bo wie że ja nie miałam żadnych nudności omdleń wymiotów itp. Wrrrrr no to się wygadałam.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

AneczkaSz miałam podobnie w środe, kiedy miałam wrażenie ze brzuch mi opadł, mnie potem bolało tak jakby w kroku, najgorzej zmienić pozycje, np usiąść albo wstać, masz przy tym jakies skurcze, albo ogólne zle sie czujesz jakieś wymioty??

co do wczorajszej rozmowy o seksie, wczoraj troszkę, się pobawiliśmy a dziś widze ze sluz jest podbarwiony odrobiną krwi:( chyba najwysza pora się pożegnać z tym na najbliższe 3 mieś:(

butelkę kupie z lovi, ale zastanawiałam się długo nad TT, albo Dr brown czy jakos tak... ale chciałabym karmić na początek piersią a potem i piersią i butelką...

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

Maritka
no i się bardzo zmartwiłam :/ dzisiaj robiłam badania aby mieć aktualne na poniedziałkową wizytę u mojej gin ... i pierwszy raz wyszło, że jest białko w moczu :( (553,7 mg/dl) .. chyba jutro z samego rana pojadę do szpitala :(

Maritka, pojechałaś do szpitala? Przyjęli Ciebie? Objawy wyglądają na stan przedrzucawkowy. Trzymaj się.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszka ja tak miałam jakiś czas temu taki bój jakbym sporo brzuszków zrobiła, nic z tym nie robiłam i samo przeszło.
Joanna89a moja tez tak robi że pupkę wypina z jednej strony a stópki z drugiej a na ostatnim usg lekarz stwierdził że Julka ma długie nóżki i rączki, może zapytaj na swoim następnym usg, lekarz zmierzy i będziesz wiedziała czy Lura szybko wyrośnie z rozmiaru 56 czy nie :)
Maritka daj znać co u Ciebie kochana bo się tu wszystkie martwimy o Was :*

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Imprezka się udała. Mąż ładnie sobie popił o 1 w nocy śpiewał do brzuszka :)

Maritka mam nadzieję że pojechałaś do szpitala, daj znać co się dzieje.

Susu na ostro też są smaczne.

JoasiaG współczuję takiego zachowania teściowej kurde to moja wczoraj nie mogła usiedzieć na tyłku tylko chciała mi pomagać i strasznie się martwiła że aż tyle wszystkiego naszykowałam. Cały czas też mojemu nadawała że ma dbać o mnie, kochana taka.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

witajcie kobietki kochane
od czwartku nie mialam kiedy do was zajrzec,maz jedzie dzis w morze i spedzamy kazda ostatnia chwile razem-jestem zdruzgotana bo wroci dopiero na koniec pazdziernika lub poczatek listopada- zostane sama w domu i zadnych bliskich w poblizu(7letni syn,ktorym naweet nie wiem kto sie zajmie w razie W ) Jezuu ja nie wiem jak dam rade ,a co jak sie zle poczuje,a jak przyjdzie czas porodu i czas po ...jestem tak tym zestresowana ze zawal to chyba kwestia czasu :(
Jestem na M wsciekla bo nie zorganizowal pracy tak by byc z nami mimo ze mi OBIECAL juz kilka miesiey temu ze bedzie ze mna i bedzie mnie wspieral..mam ochote mu zaj..ać za to ze kolejny raz Jego obietnice to puste slowa a ja i tak musze ze wszystkim mierzyc sie sama ..
nawet proste rozmowy dla mnie wazne zwiazane z dzieckiem ktore ma sie urodzic nie specjalnie go interesuja nie daje mi poczuc ze Mu zalezy bo ja powiem swoje a on i tak nie ma nic do powiedzenia przytaknie i to na tyle eh :( ;(
niby od zawsze taki jest ale mam juz dosc zycia ''w pojedynke''
(wybaczcie moje rozzalenie)

w pt mialam miec to wazne kontrolne badanie serduszka malenstwa jednak wizyta odwolana (a szkoda bo M jeszcze byl w domu i sama jego obecnosc nawet milczacego to duzo)i kolejny dol bo znow czekanie i znow bede przechodzila przez to sama
Tak wiec te kciuki (za ktore dziekuje) trzymajcie na jutro ;(

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Nie wiem jakie masci stosowac na odparzenia, ale na pewno bym po domu chodzila bez stanika i koszulki- wietrzenie to podstawa:)
Ja przy tych upalach nie nosze stanika, a w domu latam w samych bokserkach:)

u mnie odpada chodzenie praktycznie nago, ale chodze bez stanika w luznej bawelnianej koszulce.. ale obawiam się, że to odparzenie to mi się wczoraj zrobiło, bo niby trybune mieliśmy w cieniu caly czas, ale temperatura byla taka, ze szkoda mówić.. a na otwarcie stadionu bez stanika to raczej odpadalo isc ^^

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Maritka - sytuacja stresujaca,mam nadzieje jak reszta dziewczyn ze jestes juz pod opieka lekarza i ze wszystko ok !
Susu ten film-porod wywolal we mnie taki lek jakbym co najmniej sciecie glowy ogladala -jestem jeszcze bardziej przerazona
Kolczyk M ja jakis czas temu tez o takich bolach kosci ogonowej pisalam bo strasznie mi to dokuczalo ,jak u ciebie zwykla zmiana pozycji itd to brak komfortu i bol
jakos samo minelo ale dzis w nocy mialam powtorke ;/

bigos-tez mnie naszlo i robilam wczoraj co chwile ''zagladalam '' do gara a dzis gazy,bąki ,uczucie ciezkosci ale.. warto bylo hihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...