Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się pochwalę-wczoraj miałam kontrolne usg (na połówkowym wyszło coś na łożysku) i jest super. Mój mały mężczyzna waży 679 g , pani doktor przejrzała go raz jeszcze i stwierdziła że zdrowy i książkowy:)
Duża ulga bo trochę mnie to stresowało.Więc teraz biorę się za wyprzedawanie wyprawki po córce:)

Odnośnik do komentarza

My wzięliśmy sie narazie za rzeczy które wymagają większego wkładu finansowego na raz. Czyli wózek zamówiony, lozeczko tez kupione i czekamy na kuriera, pościel do łóżeczka i do wózka, kocyki i bujaczek.. Po ciuszki i inne drobniejsze rzeczy mysle ze za miesiąc -dwa zaczniemy kupowac :-) z ubranek mam tylko skarpetki z grzechotką Hihi chciałam mieć te grubsze sprawy juz za soba zeby spać spokojnie ze juz jest bo i przy zamówieniach czas oczekiwania jest rożny a ciuszki i inne rzeczy które dostanę do ręki to kwestia dwóch trzech dni i wszystko bedzie :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

Edyta12345 Patrzyłam na angielskich stronach to nowe ok 150 funtów, ale są świetne, takie nowoczesne wykończenie, które nie wieje plastikiem ;) muszę pogadać ze swoim, bo mnie zaraziłaś ;)

Sowianka na samym końcu z zakupami to jestem ja, bo nie mam dosłownie nic! Czekam aż się przeprowadzimy bo tu gdzie mieszkam teraz nie mogę sobie pozwolić na składowanie rzeczy. Nasze ledwo się mieszczą a co mówić dla dziecka, także muszę jeszcze się wstrzymać z bólami, ale wiele rzeczy mam upatrzonych przez internet.

Molly32 cieszę się, że wszystko w porządku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqyx8dj1hfqhpx.png

Odnośnik do komentarza

Karolina 83
julita1987

tu link do filmiku trzeba przewinąć bo baba dużo gada na początku :)

ja tam mam duzo miejsca mieszkamy w 3 zaraz w 4w nowym domu wiec u mnie to nie problem
wiadomo każdy kupuje to co mu odpowiada :)


Zgadza się :) Na filmiku huśtawka wygląda stabilne. Fajnie się buja. Moim zdaniem jedyny minus to maksymalne obciążenie do 11 kg i jak dla mnie duże rozmiary tej ramy.
Dla mnie przy wyborze leżaczka było ważne też to, żeby był rozkładany na płasko i żeby dało się go w miarę łatwo przenosić między piętrami w domu. W moim przeszkadza mi brak uchwytu do przenoszenia, ale nie jest zbyt ciężki.

dla mnie te 11 kg to nie problem taka wage ma ok roczne dziecko wiec może juz nie chcieć w takiej pozycji na pól leżąco się bujac a w domu mam jeszcze większa po starszej córce dla siedzących dzieciaków taka na korbke tez sama sie huśta pozatym kupiłam ta dla maluszka w bardzo dobrej cenie używkę :)

monthly_2015_05/wrzesniowki-2015_29322.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)

Justysia90 a używacie lubrykantów? Kuzynka co chwila miała infekcje, gdzie ostatecznie okazało się, że za długo używali żelu Durex Play, z tego co pamiętam, po otwarciu ma się ograniczony czas na zużycie. Też kiedyś go używałam, ale strasznie mnie wkurzał, bo długo zajmowało jego zmycie. Teraz używam Feminum, niebieskiego lub czerwonego, niby jest go mało, ale jest bardzo wydajny (i nie chcę zapeszać, ale od września nie miałam infekcji, ani grzybicy).
No i mojego faceta wyganiam, aby umył się tu i ówdzie przed każdym seksem :D Mało spontanicznie, ale w ciąży wolę uważać.

Zmykam na spacer z moim pieskiem, największym rozrabiaką :) Patrzcie co ostatnio zrobił w przedpokoju.

monthly_2015_05/wrzesniowki-2015_29323.jpg

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

julita1987
co do lakierów to właśnie dotarły do mnie hybrydy i koleżanka będzie mi robić nie są szkodliwe bo znajoma jest w ciąży i je robi jako kosmetyczka
tu info http://biotechnologia.pl/kosmetologia/aktualnosci/lakiery-hybrydowe-wywiad-z-ekspertem-pania-iwona-konowalczyk,12447

Ja głównie zrezygnowałam z hybrydy, ponieważ jak dla mnie mają dość silny zapach.

Dziewczyny dzisiaj w nocy budziły mnie skurcze w łydkach. Możecie coś poradzić ?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

karolaaa

Dziewczyny dzisiaj w nocy budziły mnie skurcze w łydkach. Możecie coś poradzić ?

Magnez, ja biorę Chela-Mag B6 Mama, tydzień temu złapał mnie w nocy taki skurcz łydki, że się obudziłam i zaczęłam wyć, pierwszy raz w życiu miałam tak silny.
Poza tym drgała mi powieka, po tym zdarzeniu kupiłam tabletki, niby skutki można odczuć dopiero po około 2 tygodniach stosowania, mi całe szczęście chyba zadziałało wcześniej :)

Poza tym, jeśli pijesz kawę i herbatę, to ogranicz, i stres - to największy wróg magnezu, chwila silniejszego stresu i wypłukuje z Ciebie prawie cały magnez.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Byłam dziś na wizycie i pytałam o te moje słabo odczuwalne ruchy dziecka. Położna mnie raczej postraszyła, że powinnam się na IP przejechać i w ogóle. Ale potem stwierdziła, że ja najpierw muszę rzetelnie te ruchy poobserwować zanim tam pojadę. Bo żebym ja dwie godz. po posiłku leżała to się nie zdarza :-)
Natomiast lekatz powiedział, że większą uwagę i znaczenie ruchy mają po 30 tyg. Zbadał mnie, ale serduszka nie słuchał, ach, ten Luxmed!
No i bądź tu mądry :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, bierzcie magnez :) Z tego co mi wiadomo, jest też dobry na skurcze macicy, te złe, których nie powinnyśmy mieć.
A jeśli się obawiacie, to zapytajcie swoich prowadzących co polecają.

Co do kawy, to ja sobie ograniczyłam, ale nie zrezygnuję całkiem, bo kocham jej smak i jestem nie do życia bez niej :D

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

joanna89a
Ja chyba w weekend jade i kupie komode dla malej w koncu.
Bo zanim doczekam sie remontu to troche minie.
A tak to bym zrobila juz dokladna selekcje ciuszkow, i mogla do szafki poukladac,zeby zlikwidowac kartony, ktore zalegaja...ze wzgledu na mala powieszchnie meble i tak musze miec w jasnych kolorach.
Bo ja oprocz ciuszkow ktore dostalam tez nie mam nic, a powiem wam ze latem bedzie problem chodzenia po sklepach.
Czerwiec to dla mnie miesiac kupowania, potem ewentualnie w lipcu lozeczko bo to przez Internet.
Wczoraj jak siedzialam.chwile na.Sloncu to myslalam,ze zejde..w sumie meczy mnie katar wiec moze dlatego bylo mi tak ciezko..ale nie wyobrazam sobie upalow..chyba nago bede chodzic...

Też wczoraj posiedziałam na słońcu i po chwili miałam dość. W cieplejsze dni robi mi się słabo, a przecież jeszcze nie było upałów. Marzę, żeby lato było chłodne. Nie wiem w jakiej formie będę w wakacje, dlatego już robię zakupy.

Miałam dzisiaj jechać na wykład do szpitala, na temat redukcji lęku przez porodem, ale chyba będę chora :( Od rana mam katar, kicham i cały czas mi zimno.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

ja piję codziennie 1-2 kawy , i nie mam żadnych skurczy nóg ani tych typowych brzucha i macicy....

ale to zależy od organizmu dziewczyny:) gdybym była w takiej sytuacji to na pewno nie zaczęłaby od tabletek tylko od konkretnych zdrowych składników i przede wszystkim odpowiedniego ruchu...pilates czy streeching :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam niestety historię zaburzeń wapniowo-magnezowych i teraz w ciąży biorę 2x magnezin a na noc slow-mag. Trochę się bałam jak to będzie w tej ciąży, ale robiłam bilans mineralny w 3 i 4 miesiącu i było dobrze. Teraz czeka mnie na koniec 6 i przed porodem, ale nie mam twardego brzucha, a skurcz nogi sporadycznie.
Magnez jest b. ważny dla całego organizmu, wybór preparatów szeroki, tak więc brać :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...