Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie o zatkany nosek Wituś oddychać nie może przy odciaganiu strasznie płacze macha głową. .. aż nie mogę dobrze tego zrobić ... słyszę ze do gardła mu spływa :/
Maść majerankowa wypróbowania na mnie i mówię że to szajs .. nie pomaga a brudzi wszystko. .. :/

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

szusterka my glownie robilismy inhalacje i oczyszczalam woda morska. W ogole u nas chyba suche powietrze w pokoju i musimy kupic nawilzacz powietrza, by malemu lepiej sie oddychalo. Ehh, kolejny wydatek.
wiruska usmiech boski! U nas noc byla ciezka, bo brzuszek bolal, ale jak podeszlam do lozeczka rano to ten bezzebny usmiech wynagrodzil mi wszystko:)

Odnośnik do komentarza

Wiruśka cudnie się usmiecha ta Twoja Marcelinka....dla takich widoków to aż chce się żyć:-)

Szusterka
jeśli dostałaś maila z rossmana to dany produkt masz taniej jeśli przy zakupie pokażesz kartę rossnę. Super że Witusiowi już lepiej i się bidulek już nie męczy....a ta kawa od teścia istny szok. Czyżby zabrał się za dobre uczynki przed Mikołajem? Może boi się że rózgę dostanie:-)

Nam się czasami uda zrobić fotę jak mały się uśmiecha. Kilka razy próbowałam nagrać jego gadanie żeby mieć dowód bo zawsze jak chce się komuś pochwalić jak Szymek guga to on akurat nie ma ochoty na rozmowy.....o i tak to jest chwalić się dzieckiem

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

szusterka jak spi to niech glowke ma troszke wyzej ja swojej podlozylam pod materac takie 2 male podusie, nawilzacz powietrza jesli masz ja do swojego wlewalam na przemian zaparzony rumianek lub szalwie jak nie masz nawilzacza to kladz na kaloryferze mokre reczniki, sol morska na zmiane z sola fizjologiczna (morska wysusza a fizjologiczna nawilza wiec trzeba na zmiane zeby nie podraznic blony sluzowej) do odciagania polecam katarek+ podlaczany do odkurzacza i mimo wszystko ta mascia majrankowa mu smaruj. Mozesz jeszcze polozyc go na brzuszku i oklepywac plecki wzdluz kregoslupa ale nie bezposrednio po kregoslupie bo mozna zaszkodzic w ten sposób aha no i lezenie na brzuszku tez udraznia drogi oddechowe wiec staraj sie go czesto tak klasc mam nadzieje ze sie kataru pozbedziecie nam to pomoglo ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

szczesliwa no cóż, widocznie chłopy takie już są :D
monikalina uśmiech genialny :)
szusterka a ja właśnie co wyjmuje telefon to jest jeszcze większy uśmiech :D Marcelinka widocznie wie, że mama chce wysłać pozdrowienia dla e-cioc od niej:) a na katar tak jak dziewczyny mowia- sól albo woda morska..
Mojej małej coś tam czasem tak charczy, ale to chyba w gardelku, bo jak ma smoczka to oddycha normalnie :p ale przypuszczam, że to jeszcze pozostałości po sapce, bo bardzo długo Mała charczyla praktycznie cały czas..

Tymczasem, Mała śpi, a matka ogląda serial, bo nowy odcinek wyszedł ale od piątku czasu nie było :D

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

szusterka te szczoteczki edukacyjne musisz sama wziąć z półki jak będziesz robić zakupy i przy kasie, po pokazaniu karty, policją Ci 1 gr :) ją już mam te szczoteczki, nie wiem czy się przydadzą ale kto wie :D

wiruśka, boska Marcelinka! Oglądam zdjęcia i lecę do mojego niemęża i mu mówię, "ale przynajmniej to dziecko jest do mnie podobne" (bo moja Jagusia to jak na razie cały tatuś jak był takim bąblem).

monikalina jaką masz śmieszkę :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Boskie te nasze dzieci a jakie juz dorosle bo naprawdę w nocy nie ma już co czytać.
[/b]Monika i Wiruśka uśmiechy boskie. Ja jak próbuje uwiecznić to zawsze po uśmiechu.
Szusterka na katar tak jak dziewczyny mówią plus ja jak nie miałam nawilzacza to zagotowalam wode z rumiankiem i majerankiem i gorącą postawiłam obok łóżeczka (trzeba uważać na starsze dzieci) :)
[/b]Charming mi Ciebie udalo nam się wywolać ciekawe czy czyta nas Edyta 1234. Jak czytasz to się odezwij.

Odnośnik do komentarza

joasiaG Szymek cudny ;) moja robi tak tak Szymek na ostatnim zdjęciu tylko do tego otwiera buzię.. :D I wygląda przekomicznie :D
joanna89aja bym została na tym mleku co masz.. a karmisz tylko mm czy mieszanie? Bo my karmimy się raz dziennie moim mleczkiem i kupa jest żółta, ale ma juz inną konsystencję niz miała- tak bardziej jak plastelina niż jak jajecznica.. :P sory za opis :D ale niespodziankę Ci Laura piękna zrobiła :D ja ostatnio stoję z Małą na rekach, gadam ze szwagierka i słyszę ze poszło w pampersa i mówię do Małej 'rób rób, mama cie zaraz przebierze' na co moja szwagierka 'wiesz Wirka, nie chce Cię straszyć, ale musisz ją przebrac juz, bo chyba to żółte co ma na połowie pleców to nie za dobry znak' :D

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Kasiek 83, ja kupuję sama, moja przychodnia nawet się tym nie zajmuje, nie wiem czy masz dostęp do apteki Bliska (sieć) - tam kupiłam dość tanio Infanrix, Rotarix (przynajmniej porównując do aptek w których pytałam lokalnie).

A moje dziecko od wczoraj upodobało sobie jedną pierś a drze się przy drugiej - macie jakieś pomysły czemu? Bo zaczynam się wkurzać:p

09.2015 córeczka:)
08.2014 aniołek...
08.2013 córeczka:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry - mój mały też spał od 22-6 i bardzo mi się to podoba.Ja placilam za 6w 1 w przychodni 190 zł.
Hahaha joanna89a mój to wczoraj po kąpieli taka zasadził kupe że akurat na 3 pampersy go przebieralam bo 3 obsikal hehe:):)
Apropo Laury to mojemu pierwsza po bebiko też Wyszła lekko zielona wczoraj mi mój przypomniał :) więc teraz już powinno być ok. A grudki to normalne przy mm.

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Ale nastukałyście wczoraj! Czytałam na bieżąco w trakcie imprezy ale odpisać już nie było tak łatwo.

Jak ja Wam zazdroszczę tych kup wyłażących z pieluch i osranych pleców. U nas nawet jak się pojawi wreszcie kupa to nie w takich ilościach.

Powiem Wam że jak oglądam Wasze zdjęcia to aż w kompleksy wpadam. Piękne z Was dziewczyny i do tego zadbane i fotogeniczne.
Kurde chyba mnie zmotywowałyście i póki jestem u teściów i mam pomoc to pójdę może do fryzjera? Dziś mam wychodne do dentysty, to nie to samo :P

Ach do kina też bym poszła. Wcześniej potrafiliśmy chodzić co tydzień. A teraz? Ech, wzdech... Już zapowiedziałam mężowi że idę na Igrzyska, a on zostaje w domu :P

JoasiaG śliczne minki Szymka.
Monikalina z Dominiką i Wiruśka z Marcysią - jakie cudne śmieszki z Waszych dziewczyn!

Szusterka ja też polecam inhalacje.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...