Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, możliwość przeglądania kierunku spacerówki to duży plus
Ale fusion ma mocno naciągana budke więc w razie wiatru damy radę
A maluchom napewno bardziej odpowiada jazda przed siebie(tak było z moim.synem) więc też jest ok

Jednak zobaczyć na własne oczy warto bo kolory się nieco różnią od tych w necie

Odnośnik do komentarza

Mycha88, dziękuję;-)
Co do butelek to ja dostalam przed pierwszym porodem dwie szklane bez udziwnien, chyba z babyono. W sumie dziwilam sie po co. Ale corka mimo karmienia piersia miala problemy z wyproznianiem i musialam ja dopajac herbatkami. Ale butelki mimo, ze zwykle to sie sprawdzily. A smoczki wchodzily w gre tylko takue starodawne sciete. Zadne okragle, anatomiczne, tylko taki jakby scinane. I do butelki, i uspokajajace.

Odnośnik do komentarza

Catarisa
Maryś89 ja kupiłam x landera parę stron wstecz są jego fotki[/quote]

Widziałam, widziałam, właśnie twój zakup też mnie przekonuje do zakupu xlandera :)
śliczne kolory i ta cena - chyba też będę polować na używany bo jednak nówka to spory wydatek a myślę, że nawet do 800 zł warto dać za używany ale porządny. Bebetto odchodzi więc w zapomnienie.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9dqk313xw09wk.png

Odnośnik do komentarza

cześć
ja dziś po zwykłej wizycie.ciąża przebiega prawidłowo:) ale popsuła mi humor bo opieprzyła mnie za to przytyłam 1,5 kg od początku ciąży.....aż mnie skurcze do teraz trzymają bo się zdenerwowałam:(
no nic.... najważniejsze że maluch zdrowy ,tylko bardzo się zdziwiła że nie czuje jeszcze ruchów....

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Gosia.M
cześć
ja dziś po zwykłej wizycie.ciąża przebiega prawidłowo:) ale popsuła mi humor bo opieprzyła mnie za to przytyłam 1,5 kg od początku ciąży.....aż mnie skurcze do teraz trzymają bo się zdenerwowałam:(
no nic.... najważniejsze że maluch zdrowy ,tylko bardzo się zdziwiła że nie czuje jeszcze ruchów....

hej ja tez dzisz miałam szybkie usg bo właśnie spotkałam moja lekarkę w szpitalu i jej mówię ze juz prawie 21tc a ja ruchów nie czuje to zrobiła USG i wszystko ok dziwne ze nie czuje ale to to łożysko amortyzuje bo na usg widziałam jak młoda pięknie kopie

Odnośnik do komentarza
Gość margii

Hej ja z pierwszym dzieckiem mialam wozek 3 w 1 silver cross 3 d ale byl okropnie ciezki w prowadzeniu i pozniej kupilismy haucka sport znow porazka trzeci byl quinny buzz nawet spoko ale syn byl juz troche za duzy i wkoncu czwart petit star zia3 spacerowka bardzo wygodna duze siedzisko.A teraz z drugim dzieckie od razu chcemy kupic petit star kurvi mam nadzieje ze to bedzie dobry wybor

Odnośnik do komentarza

Gosia nie rozumiem... przytyłaś 1.5 kg. Nie masz cukrzycy.
To o co właściwie jej chodzi? Co to za odpowiedź do swojej pacjentki że jajniki nie naciągają się jak uszy? Nie potrafiła kulturalnie odpowiedzieć dlaczego coś Cię boli?
Siedzę przed monitorem i pozostaję w głębokim szoku nad głupotą niektórych patafianów/nek którym powierzamy swoje zdrowie.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja jestem juz po wizycie i polowkowym wszytsko okey tylko jeden problem i bardzo mnie to martwi mianowicie na serduszku mojego malenstwa lekarz powiedziala ze jest jakies zwapnienie małe spotkala sie ktoras z czyms takim? Ginekolog powiedziała ze z tym sie nic nie robi ale bardzo mnie to martwi ; ( aa i okazalo sie ze bedzie chłopak ;) tylko malo ruchliwy jest obrócił sie plecami i nie pokazał twarzy powodziala ze zbada to na normalnej wizycie za miesiąc..

Odnośnik do komentarza

niepogoda, mi jeszcze nie twardnieje (jestem w 21tc), raz zdarzyło się w nocy, ale zmieniłam pozycję i przeszło. Ogólnie jem banany, które ponoć magnez mają;)
Ale w pierwszej ciąży brałam nospę (tylko doraźnie) i dodatkowo chela-mag.

Odnośnik do komentarza

No ja to od razu pomyślałam że przyczepiła się menda do tego że za mały przyrost masy ciała.. przecież normą jest przyrost wagi w I trym o ok 2 kg, w II trym o ok 6 kg a w III o ok 5 kg co daje 13 kg a często się zdarza że kobiety przybierają 18-20 i więcej. I w drugą stronę, niektóre przybierają mniej, każda z nas jest inna i różnice nie świadczą o tym że coś jest nie tak.

Co do twardnienia to pamiętajcie że teraz zaczynają się pojawiać skurcze Braxtona-Hicksa, to akurat jest prawidłowe zachowanie organizmu. Choć ja ich jeszcze nie mam, albo nie czuję, zdarza mi się że mam twardszy brzuch jak się fest zdenerwuję.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

maryś89
Ja czuję zazwyczaj rano albo wieczorem (zaczęłam 20 tc) ale coraz częściej wyczuwam mocne kopniaki a nie takie bulgotanie jak wcześniej :)

Dziewczyny, widzę, że zaopatrujecie się w butelki, doradźcie mi, bo nie wiem jak to wygląda : chcę karmić piersią od samego początku, będę potrzebowała butelki? myślałam, że jak karmi się piersią to nie trzeba kupować. Czy lepiej kupić na wszelki wypadek? Jestem totalnie zielona w tej kwestii.

Co do wózków to też już się rozglądałam i zastanawiam się nad bebetto silvia (chociaż słyszałam, że są tragiczne spacerówki z tej firmy) albo nad x landerem xa. Macie jakieś opinie na temat tych wózków?

Dzisiaj we Wrocławiu zapowiada się piękny dzień, z Okruszkiem pijemy jeszcze poranną kawę a później zaczynamy festiwal filmów dokumentalnych, dzisiaj idziemy na film "Matki", bardzo jestem ciekawa bo tematyka na czasie :)

Miłego dnia dla wszystkich!! :)

Ja karmiłam piersią pół roku, buteleczka ta mała przydała się do przepajania, i jak mąż musiał zostać z synkiem, to nakarmil go wczesniej odciągniętym mlekiem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Gosia, idiotyzm niesamowity. Ja co prawda w pierwszej ciazy dopiero od 22 tyg. Zaczelam tyc pol kilo tygodniowo ale od poczatku wywalalo mi tylko brzuch. A przeciez piersi rosna, zmienia sie cialo, dziecko z macica i wodami tez juz trochr wazy. Musi byc przyrost wagi! Chyba, ze sie chudnie przez wymioty.

aWlasnie dostalam paczke ze spodniami dla siebie. Na poczatku ciazy kupilam bryczesy z Limone i ciagle je nosze. Teraz zamowilam rybaczki, alladynki i leginsy za 100 zl razem. Polecam. Wygodne i tanie jak na odziez ciazowa. A maja duzo cudeniek w ofercie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...