Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdze na rowerze:)
mam pozwolenie od mojej gin, sporo tez czytalam.
mexyczne przeciwwskazania to: cukrzyca,nadcisnienie,ciaza blizniacza,zagrozona ciaza.
nie jest to moment na bicie zyciowych rekordow ale dobry aktywny ruch.
wystarczy tylko podejsc do tego z rozsadkiem i przede wszystkim :
- nie jezdzic po wybojach,kraweznikach( ja wtedy unosze pupe z siodelka lub schodze z roweru i przechodze pieszo)
- miec p

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Dzasti to może się spotkamy na porodówce bo ja na pewno Cieszyn ;) Ale nie masz się czym martwić, poza ogólną złą opinią tego szpitala porodówka jest odnowiona, wycackana i podobno bardzo dobra obsługa. Sama miałam okazję się przekonać jak tam trafiłam w 13-tym tyg ;) Chodzisz do ginekologa z Cieszyna?

Jeśli chodzi o zatwardzenia to mogą naprawdę dać popalić i wywołać bardzo nieprzyjemny ból podbrzusza, znam to z autopsji. Dostałam od mojej gin syrop który bardzo pomaga, ale używam go tylko wtedy jak już winogrona nawet nic nie mogą wskórać.
Igaaa ja jeżdżę :) wczoraj zrobiłam 8 kilometrów powolutku. Mój mąż biega wiec jeżdżę sobie z nim rowerkiem i tak zaliczamy wspólne "spacery"

A jeśli chodzi o wagę to Goska trafiłaś na "wyjątkową" ginkę. Przecież to jest normalne że w ciąży się przybiera. Ja w 5-tym miesiącu przy wizycie miałam 6 kg na plusie to mi powiedziała że mam dobry przyrost. Nie przejmuj się i nie załamuj tym bo w takim razie co ja mając teraz ok 8 kg na plusie musiałabym powiedzieć? :) tym bardziej że nigdy nie miałam z wagą problemów, zawsze jadłam ile chciałam i byłam szczupła i ciężko trochę się tak mi przestawić na zmiany mojego ciała.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Piękne brzusie macie dziewczyny ;)
Właśnie sobie leżę i patrze jak mój mały robi wygibasy w brzuchu ;)
Dzis mnie strasznie bola nogi z rana na zakupach myslalam ze nie wytrzymam czułam sie jakbym juz 10 km zrobiła masakra ; ( do tego łydki czuje jakby byly z balona ; ( jeszcze ta duchota na polu nie wiem jak dam rade przez przez letnie upały chyba sie juz w ogole w domu nie rusze ; ( a wy jak sie dziś czujecie? ;)

Odnośnik do komentarza

Weronika mnie od rana głowa boli. W nocy miałam przedziwaczne sny, nawet nie będę opowiadać bo któraś z Was po psychiatrę zadzwoni :D

Problem z łydkami mam od dłuższego czasu, bardzo mi pomaga codzienne leżenie z nogami w górze, chociaż przez 5-10 minut, kupiłam sobie też maść z kasztanowca z mentolem i smaruję wieczorami. Moja gin przepisała mi też tabletki, zażywam co 2 dni żeby się za bardzo nie truć choć podobno w ciąży dozwolone.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

piękne brzuszki:)

więzadło obłe macicy mam naciągnięte i po prawej stronie to mnie tak rwie ze nie mogę nogi do góry podnieść. Więc leże sobie. A wszystko przez to ze chyba się przeciążyłam, kombinowałam z wózkiem to fotelik wkładałam to zmieniałam na spacerówkę itd...
a wszystko swoje wazy, wiec uważajcie na siebie bo ból jest potworny.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Igaaa mam pytanie czy Iga to Twoje imię? Bo chciałabym tak dac na imię swojej córce i nie wiem czy to dobry pomysł:) Poza tym dziewczynek o tym imieniu jest teraz dość sporo a ja wole rzadkie imiona ale pomysłu mi brak...

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedzi dziewczyny. ;)
Wiec tak...ns monitorze widzialam nie wiele bo pokazywal go glownie mojemu mezowi. Ja sie nie przejmowalam bo prosilam zeby nagral mi na plytke. Zrobil dwa zdjecia
Niestety lezala tylem do nas i buzki nie pokazala.Potwierdzila sie Emilka;) zdrowa na szczescie. 390 g i tyle wiem. Powiedzial ze wszystkie parametry sa na plytce.
Zajezdzamy do domu a na plytce nic nie ma...a teraz siedze i placze.

Odnośnik do komentarza

Te wypustki na kocykach są o różnej strukturze z tego co widziałam na żywo np. szorstkie, gładkie itp. A dzieciaki uwielbiają bawić się metkami i wsadzac je do buzki. Te kocyki są super mięciutkie, naprawę super...

Odnośnik do komentarza

Ale super te kocyki,fajne zestawienia kolorów;)

Tak iga to moje iimię,tylko ze 25 lat temu było nie typowe, a teraz właśnie modne. Mi się podoba, ale jak byłam młodsza to nie. Podobało mi sie ;)

Ja we wtorek będę wiedziała co będzie, chociaż jak dziewczynka to nie mam pojęcia jakie imię. Z chłopcem będzie dużo łatwiej ;)

Ile takich kocykow potrzebuje dziecko, tylko jeden? Czy więcej?

Odnośnik do komentarza

Klaudina
Dziekuje za odpowiedzi dziewczyny. ;)
Wiec tak...ns monitorze widzialam nie wiele bo pokazywal go glownie mojemu mezowi. Ja sie nie przejmowalam bo prosilam zeby nagral mi na plytke. Zrobil dwa zdjecia
Niestety lezala tylem do nas i buzki nie pokazala.Potwierdzila sie Emilka;) zdrowa na szczescie. 390 g i tyle wiem. Powiedzial ze wszystkie parametry sa na plytce.
Zajezdzamy do domu a na plytce nic nie ma...a teraz siedze i placze.

U nas tez będzie Emilka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...