Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już po ktg jest w porządku następne we wtorek. We Wrocławiu to znowu gorąco kiedy w końcu popada tak liczyłam na ochłodzenie. Ledwo dotarlam do sr dzisiaj o problemach w laktacji. No niestety w diecie odpadła większość rzeczy ktore lubię ale na szczęście niedługo a raczej wstęp diety dla karmiacych

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

PATRYCJA dzięki :) ja taki dosyć szybki miałam drugi. Miło wspominam. Aż strach się bać co będzie teraz czy jeszcze szybciej czy raczej na odwrót. Okaże się :) zawsze jednak strach jest.

Ja nam wszystkim życzę bezbolesnych i łatwych i gładkich porodów :)

A tak przy okazji to naprawdę zadziwiające ze tę nasze dzieci takie grzeczne i siedzą w brzuszku i póki co poza naszymi dziewczynami z cc to żadne maleństwo się nie bierze na świat :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Bede dobrej mysli, a przynajmniej sie postaram. Jeszcze jutro chce jechac na jedna konsultacje, to moze cos wiecej bede wiedziec.

Co do cellulitu to ja tez mam okropny na udach i posladkach. Wole na to nie patrzec. Nigdy specjalnie pro sportowa nie bylam, ale co teraz sie dzieje to okropne :-/ sexi mama to ja na pewno nie jestem :-D

Odnośnik do komentarza

15 ch

Ale dziewczyny piszecie że ledwo za wami nadążam hehe
Melduje sie po wizycie:
zdarzył sie cud i mały sie obrócił główka w dół!!! Jestem bardzo zadowolona bo juz sie przejmowałam ze bedzie cesarka itp....
Musiał sie odwrocić w ciagu ostatnich 2 dni bo jeszcze w poniedziałek miał główkę u gory :) Ufff przynajmniej jeden problem z głowy :P
Mały wazy 2900 g tak wiec chyba nie należy do tych dużych :P
Pierwsze ktg dopiero 10 sierpnia i jeśli nie urodzę wczesniej to 17 sierpnia beda wywoływać porod (z powodu cukrzycy nie mogą czekać dłużej )
Mam zażywać suplement żelaza bo podobno mi spadło troche ( choć nie mówili o ile)
Co do obrzęków i zatrzymywania wody to u mnie brak :)
Czuje sie dobrze, jedynie coraz ciężej mi sie chodzi...
Pozdrawiam!

15 Leo

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjosxyep6pl.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! Nie wiem które z Was pytały kiedy jechać do szpitala jak odejdą wody więc napisze co wiem :-)mieliśmy takie spotkanie w szpitalu z położoną i opowiadała o wszystkim co wsiąść ze sobą do szpitala, kiedy jechać i ogólnie sprawy organizacyjne. O tych wodach mówiła że jak odejdą przezroczyste bądź różowe to do szpitala możemy dotrzeć nawet do dwóch godzin. A jeśli są żółte, brązowe lub czarne to trzeba jechać natychmiast. Czym szybciej tym lepiej.

Ale mi narobilyscie ochotę na leczo. A czy Wy gotujecie z kapustą? Bo u mnie mama zawsze dodawala i to przeszło na mnie chyba z krwią :-) ale z kim rozmawiam to bardzo jest zdziwiony że kapustę dodaje.

Odnośnik do komentarza

26bastus

kdrt cellulit mam okropny :-) na udach właśnie no i mi już czasami tak ciężko ze nie mam sił na nic... Ale jakby nie było już 17 kg na plusie jeeeeny nigdy nie byłam taka ciężka a jeszcze miesiąc... kreskę na brzuchu też mam już dawno i kółeczko :-)
ja z tych co puchna Zaczęło się jakiś czas temu i śmieszne to wygląda czasami przeszkadza mi to szczypanie. i ból nóg
Bardziej się martwię że zaczęły mnie pobolewac sutki boje się że potem będą problemy z karmieniem... zaczęłam smarować już maltanem ale czy to pomóże... no i zaczęłam się smierdzaco pocic sory że tak bezpośrednio to nazwalam ale taka prawda ale to pewnie też Przez kg.
nasze dzieciaczki grzeczne rzeczywiście ale nie obrazilabym się gdyby coś się ruszyło :-)

Odnośnik do komentarza

Ja mam tylko kółeczko wokół pępka i masę prześwitujących żył, wyglądają jak rzeki na mapie :-)

bashia mi moja gin nawet nie proponowała takich szczepień, coś mi się tłucze po głowie, że na krztusiec to to w Polsce wszyscy jako dzieci jesteśmy szczepieni. Mogę się mylić, może później trzeba je powtarzać, ale mój synek miał m.in takie szczepienie.

Odnośnik do komentarza

A...mój mąż mnie wykończyć chce. Parę dni temu kupił 1kg sera białego, bo nabrał ochoty na strucla ( nigdy nie jadlam, nigdy nie robilam)
No i dziś przyszło mi się zabrać za niego, inaczej ser byłby do wyrzucenia.
Teraz się piecze już, a że kuchnia całą biala od mąki, sprzątać będę do jutra chyba;)))
Rośnie i rośnie...mam nadzieję, że nie wyjdzie z piekarnika;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...