Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

hejka:-)

ja zauważyłam, że po całym dniu zaczynam się już bujać przy chodzeniu jak pingwin i masakrycznie ciągnie mnie skóra w okolicach pępka- to tyle z ciążowych żali:-) o porodzie zaczynam myśleć, ciężko nazwać to strachem, ale też jak MMADZIA wiem, co mnie czeka, więc jest inaczej

Tens też mnie zastanawia, ale nie znam nikogo kto używał

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

CHIYO ja mam do hig int żel z Soraya na ciążę i po porodzie którego używam teraz i na pewno mi się nie skończy więc ten wezmę. Żel pod prysznic mam z rossmana taki co miał najbardziej delikatny zapach. Tantum rosa jest dobre warto kupić a jest tylko w saszetkach? Ja używałam kiedyś ale to dawno było i nie kojarzę już.

Spać też nie mogę ani na jednym ani na drugim boku bo biodra bolą okropnie. Na plecach czasem się mi zdazy leżeć. A najchętniej to bym się na brzuchu położyła :) Z resztą jak na boku leżę to i tak na pół brzucha też a małej jak nie pasuje to się wierci i wtedy zmieniamy pozycję.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Chiyo Tantum rosa można rozpuścić w małej butelce po wodzie mineralnej, takiej z dziubkiem i polewać pod prysznicem.
Tense miałam przy swoim porodzie,na oddziale była dostępna za darmo. Jest pomocna zwłaszcza jak są bóle krzyżowe. Nie wiem jak wam opisać czy aż tak łagodzi ból. Może w skali od 1 do 6 dałabym jej 3+. Poród jest długi i każda nawet najmniejsza pomoc dobra.

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyna wróciłam właśnie od lekarza i okazuje się ze mój mały niestety ale nie obrócił się więc już mam ustalony termin na cc 26 lipca jeszcze 13go mam wizytę i wtedy się okaże czy oby nie prędzej będzie cc mały waży 2115 więc do gigantów nie należy ale ja za to mam dwurozna macicy i skarb ma mało miejsca dla tego nie mógł się obrócić lipa straszna moja szyjka długa i zamknięta. Teraz się boję tej cc już dziś bardzo przeżywam.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5em1exb2q0.png

Odnośnik do komentarza

Chiyo tez słysząłam że warto miec ze sobą Tantum rosa. To jest zawsze w saszetkach, ale jak pisze Kasia - mozna w butelce wody rozpuścić 9 a najlepiej takiej ze sportowym korkiem zeby wygodnie polewać) i własnie juz w szpitalu używać, wiele dziewczyn chwali, ze przynosi ulgę. A co do kosmetyków- może coś z serii AA?
Kasia dzięki za opinię o tens!
ewcia nie martw się CC - tyle kobiet to mialo, a niejedna nawet sobie chwali (osobiście znam pare takich przypadków). Dobrze, że masz juz termin i mozesz się przygotowywać, nic cię nie zaskoczy. Oswoisz się z tą myślą i może znajdziesz pozytywy?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, witamy się po weekendzie dosc pracowitym niestety. Wysłałam starsze dziecko do dziadków na jakis czas wiec trzeba było jeszcze uzupełnic garderobe, spakowac, ogarnac chate po tym rozgardiaszu i wez tu człowieku odpoczywaj :/ Od dzis jednak postanowiłam grzecznie stosowac sie do zalecen lekarza i jak najwiecej lezec co skutkuje kompletnym zamuleniem i jakims obnizonym nastrojem niestety. :( Wogóle hormony mi chyba szaleją bo byle co mnie do płaczu doprowadza i denerwuje. Dobrejpozycji do spania też znalesc nie potrafie bo na bokach mała szaleje, na plecach niewolno,wiec sama już niewiem. Co do TENSE to równiez nie znam nikogo kto by stosował wiec trudno się wypowiadac ale jeśli jest mozliwosc skorzystania za darmo lub w rozsadnej cenie to napewno spróbowac wszystkiego co złagodzi ból. Ja też się co raz bardziej obawiam porodu choc mój doktorek twierdzi ze u mnie to bedzie szybka akcja i prosił zebym nie lekcewazyła żadnych objawów i od razu udała się do szpitala bo mamy jakies 30min, nie wspominajac o godzinach szczytu a w zeszłym tygodniu mu pacjentka urodziła w domu :)

Odnośnik do komentarza

Cześć,co do CC to ja także będę miała i mialam jedną przy mojej córcc i teraz także! Jedna fajna rzecz przy CC to że nie wiem co to bóle porodowe przy najmniejej dla mnie super. Co do płynu do higieny któraś nawet pytała chyba to mam nowość "INTYMNA PRO; Z serii AA jest bardzo lagodny ale super odświeża miej.intym.Generalnie nawszystkie jestem uczulona, a ten rewelka.kupilam bareszcie łłóżeczko w kolorze prawdziwej lawenda, a teraz biorę się za baldachim chcę zrobić go sama projekt mój tylko szyć nie potrafię ale krawcowa mi uszyje-:)

Odnośnik do komentarza

Ewcia 8582 nie martw sie cc znam pare koleżanek co same na zadanie robiły cc .. Nie będziesz sie męczyć i wiesz kiedy nadejdzie ten dzien. Do higieny używam i bede uzywac płynu Pregna lacibios femina dla kobiet w ciazy i po ciazy .. Jest bardzo fajny bez zapachowy ... Jak na razie śpię dobrze , ale widze ze z każdym dniem dopada mnie stres . Płacze z byle powodu kluce sie z mezem bo mam wrażenie ze mnie nie rozumie gdzie przez cała ciaze nie miał żadnych problemów ze mna sama wsyzsko przy sobie robiłam i nie potrzebowałam pomocy .

Odnośnik do komentarza

INEZ samopoczucie mam tycke lepsze :) wzięłam się w garść i wypucowalam łazienkę :) aż samą w to nie wierzę :) Chwila odpoczynku i sprzątam dalej. Stwierdzilam ze im więcej leżę tym mnie mam sił więc się biorę w garść i tyle :) ciekawe na ile mi tego zapału starczy???

EWCIA nic się nie martw. Ja jak mała się mi nie obrocila to wręcz marzę o cc :) A termin mialas chyba podobnie jak ja. Ja mam na 30lipca fryzjera umowionego więc mam nadzieję ze jakby co to mi z tym cc tak szybko nie wyskocza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Do mnie dziś doszła paczka z apteki Gemini i szczerze mogę polecić. Wszystko zgodne z zamówieniem, pięknie zapakowane, folii bąbelkowej tyle, że nie wiem co z nią robić :D
Tak wiec zostało mi kupić koszulę do karmienia i torba gotowa.

No Madzia cieszę się że córa wróciła cała i zdrowa :) zadowolona z wyjazdu?

Julita ja też właśnie mam stracha, że się zacznie jak mąż będzie w pracy, a że planuję rodzić w innym mieście to karetka mnie tam nie dowiezie :/ pozostaje mi liczyć, że szybko dobiegnie z pracy i sprawnie dotrzemy do szpitala.

Mamdzia ja nie mam zbytnio kasy na takie wydatki ale jakbym miała to bym pewnie skorzystała.

Ania ja od jakiegoś czasu mam wizyty co 3 tygodnie. Może później będę miała częściej. U mnie na porodówce jest ten TENS, więc nie będę wypożyczać a jakby co pewnie skorzystam.

Chiyo ja korzystam z Rossmanowego żelu do higieny intymnej, ma bardzo delikatny zapach i ogólnie jest fajny - polecany przez Srokę :) przeskoczyłam z Laktacytu na niego na początku ciąży i muszę przyznać, że tak jak miałam zapalenie pęcherza średnio raz na 2/3 miesiące tak teraz nic. Z bezzapachowców do mycia ogólnego osobiście polecam Ulgę z Ziai, bez mydła, SLSów, Parabenów i innych zbędnych substancji no i sprzedawany jest w małych 200ml butelkach więc fajny do torby :)

Ewcia pomyśl, że będziesz wiedziała kiedy Cię to czeka i Cię nie zaskoczy. No i maluszek nie będzie miał takiej męczącej drogi przed sobą. Chociaż tyle, co?

Larin wrzuć fotę, pochwal się :)

Kurcze dziewczyny ja mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę nie złapie totalna "ciążatowatość" bo jestem ostatnio na pełnych obrotach i ciężko mi będzie zwolnić :/ teraz właśnie czekam na męża i jedziemy na basen :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, dziewczyny kochane. To forum to cudowna rzecz, zawsze się można doradzić i poszukać wsparcia :))) Na tą butelkę z Tamtym Rosa bym nie wpadła, a to genialny pomysł! :D

Mi zostały do kupienia staniki, koszule do szpitala (w domu nadal jakoś mieszczę się w dawne piżamki i na codzień tylko w nich śpię, niestety do szpitala muszę zrobić wyjątek), zamówić muszę łóżeczko i materac (ale na pierwsze miesiące mam kosz Mojżesza więc to nie takie pilne) oraz przewijak no i torbę do wózka (już upatrzoną, trzeba po nią jechać). W połowie lipca będę prać i pakować torbę - termin mam na 20go więc chyba spokojnie wystarczy taki zapas czasowy?

Też zamówię w aptece Gemini pozostałe drobiazgi typu Tantum Rosa, pieluchy tetrowe, podkłady na łóżko poporodowe. Nie wiedziałam, że tak dobre ceny mają!

Wczoraj od cioci po jej wnuku dostaliśmy dwie paczki pieluch Dada (kupili zapas, a mały szybko wyrósł), więc jeśli Mała dobrze będzie reagować to mamy zapas, bo w domu już mieliśmy Pampersy ;)

Aaa, ja mam na sprzedaż poduchę ciążową i do karmienia potem. Gdyby ktoś była zainteresowana, dajcie znać. Wybrałam ją na warsztatach Bezpieczny Maluch, ale już wcześniej kupiłam sobie i niepotrzebne mi dwie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

rybcia dokładnie zrobiłam to samo i suchy szampon przygotowany :-)
co do krwi pempowinowej to z chęcią bym ją oddala żeby ktoś skorzystał uważam że powinni to brać od każdej kobiety bo mi to nie potrzebne a komuś może uratować życie ale nieee tyle kasy za to chcą że śmiechu warte.
ja już torbę mam prawie przygotowana brakuje tylko jednej koszuli i ręczników papierowych, chyba :-)

Odnośnik do komentarza

Czesc:) ja tez juz coraz mniej moge... zrobiłabym duzo ale jak za coś sie wezmę to rusze 2 razy i zaraz mnie boli albo brzuch albo biodra... a wogole cos mi wlazło w lewe biodro i tak boli ze czasem nie moge wstac z lozka... jak juz rozchodze to jest ok ale poczatki sa ciezkie.
A dzisiaj przyszły moje sówki:)
a i skoro wreszcie zasiadłam na komputerze to wrzuce tez zdjecia wózka który mamy juz 2 tygodnie:)

Odnośnik do komentarza

Nie jest jakaś droga a bez niej tak pusto :-)
Później dokupie pościel ale na razie wszyscy mi mówią że nie ma sensu bo jest rozek a poduszki nie będę używać.
A w lipcu jeszcze łóżeczko i materac i dla mnie staniki i jakieś drobiazgi i tyle :-) nie źle mi idzie... A i jeszcze termometr bo nie mam.

Odnośnik do komentarza

SILV wszystko sliczne :)

RUDAMARAUDA Wiki w sumie zadowolona jednak jak dla niej to dwa tygodnie to za długo było :)

Mój M w ramach obiado-kolacji zrobił grilka. A ja jeszcze kuchnię trochę ogarnelam :) no jestem z siebie dumna ale od rana tak do 3 to dętka ze mnie była :/

CHIYO ja mam termin na 13 A będę się pakować gdzieś początkiem lipca. Myślę ze najpóźniej trzy tygodnie przed trzeba być przyszykowanym.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...