Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiaczek

Hej Mamusie :)
My właśnie sobie ucinamy wspólną popoludniową drzemkę :)
Jesteśmy w domku.. w sumie to jesteśmy sami i troszkę mi smutno że u teściów wszyscy tam są razem, a my tu tak tylko we 3, no ale w koncu to zdrowie maluszka najważniejsze... a teść nadal kaszle i chory :/ a jednak kilka osób tam przyjechalo... nawet z dziećmi :/
Jutro jedziemy do mojej mamy.

Mmadzia, a.może to plesniawki?

Co do zainteresowania cycusiem, to ja chyba sobie nie wyobrażam przestać kp...
Kocham kocham kocham :-)

Dziewczynki jeszcze raz wszystkiego dobrego-nie tylķo od święta !

Odnośnik do komentarza

Kasia8309 Wszystkiego naj dla Zuzi :-*

Misiaczek wybraliście to co najlepsze dla Waszego Maleństwa i NKT nie powinien mieć do Was pretensji. Świat jeść że dużo będzie , całe życie dopiero przed naszymi Fasolkami.

mmadzia nie snuć się, przejdzie Agatce obraza

Dziewczyny u nas pogoda się sprawdziła- 16stopni i prawie w ogóle bez wiatru. Przesiadlysmy się do spacerówki. Tylko ciężko mi powiedzieć czy Ewie się podoba bo zarówno teraz jak i wcześniej w drodze od teściowej do rodziców ledwo co ja włożyłam to 2minuty i spała, taka była zmeczona. W ogóle to zauważyłam że takie świąteczne goszczenie bardzo Ewę męczy i niby za bardzo po niej tego nie widać a chwila i już śpi.

A ja się dzisiaj tak objadlam że chyba jutro na jedzenie nie spojrzę (albo do jutra mi przejdzie :-)

Miłego świątecznego wieczorku :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Misiaczek, my tez w domku sami bo Niuniek gorączkuje nam od wczoraj. Dzisiaj przed kąpielą 39 stopni :( a w ogóle po niej nie bylo widac ze aż tyle. Żadnych innych objawów nie ma pozatym ze zjada polowe zwyklej porcji stalych posilkow. :/ czeka nas wiec wizyta u lekarza. Oby nocka spokojnie minęła

Odnośnik do komentarza

Hey dziewuszki :*

Kochane wszystkiego dobrego na Święta :*:*:*

Jeden dzień świąt już minął, szkoda!
Oluś święta w Kościółku wczoraj z dziadkiem, dzisiaj ze mną, kochany był najgrzeczniejszym dzieckiem. Słuchał uważnie, śpiewał, spał :D Spacerówka super..! Zajączek też fajne prezenty przyniósł.
Pogoda megaaaa, dzisiaj spacer do Kościoła i z powrotem, po południu spacer i jeszcze jeden 1,5 godz. po 15 :*

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
My dziś w domu leniuchujemy i odpoczywamy po świątecznych wyjazdach. W sobotę byliśmy u moich rodziców, była moja siostra z dzieciakami i właściwie przez kilka godzin prawie nie widziałam swojego dziecka :) Dostał mnóstwo zabawek po dzieciakach siostry więc frajdy było co niemiara. Wczoraj u teściów i tu niestety długa droga bo 130km w jedną stronę ale Bartolinek dał radę. Odwiedziliśmy też siostrę teściowej i Barti się w niej zakochał. Zagadywał ją a jak ona go rozśmieszała to śmiał się do łez :) Ogólnie świąteczne wyjazdy uważam za udane ! Chyba pierwszy raz w życiu :) Jedyną wadą było to że od soboty mam okropny katar- niby już przechodzi ale bardzo się boję żeby się Mały nie zaraził.
Rewolucja a te Twoje czary to na Hanulkę nie działają??? To może ja bym coś poczarowała :) Dużo zdrówka dla Niej i dla Was Inez też zdrówka :)
Dziewczyny jak podajecie wit c w kropelkach?? Bo ja próbuję z odrobiną soczku ale Bartka ciągnie na wymioty... z samą wodą też. Mam juvitC wystarczy jak podam 8 kropelek teraz jak jestem przeziębiona?? A może to za dużo? Poradźcie bo w tej kwestii jestem zielona:)
Misiaczek myślę, że decyzja jak najbardziej słuszna. Ja ze zwykłym katarem milion razy pytałam siostry czy na pewno mam przyjeżdżać bo ona będzie z dwójką dużo starszych dzieci. Angina to wbrew pozorom na prawdę groźna choroba która ma okropne powikłania i tu nie ryzykowałabym absolutnie. A rodzina przeboleje to jakoś.

I jeszcze raz dziękujemy za życzonka na 7 miesięcy :***
U nas kolejny piękny dzień już jest 12 stopni więc zaraz wychodzimy na dłuuugi spacer :))
Miłego dnia :**

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
I do nas tez zawitała wiosna:) Jak tylko Antosia wstanie to jemy obiad i idziemy na spacer.

Rewolucja oby ten katar Was szybko opuścił. Moc pozdrowień i uzdrowień dla Was:)

Inez dla Alusi rownież! Dużo zdrówka i oby to nie było nic większego tylko szybko minęło. Buziaki i pozdrowionka dla Was posyłamy.

Ewelajna fajnie ze wojaże sie udały:)
Ja podawałam cebion Tosi sam na łyżeczce ale jej smakował;) Może spróbuj ze słodkim skrobanym jabłuszkiem lub większa ilością soku.
Spacerujcie i leniuchujcie:)

Mamaewy ja w te święta po kilka razy dziennie mowię ze nie będę jeść przez tydzień bo tak najedzona jestem:D tylko po godzinie znów coś jem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Kasia8309, bezpiecznej podróży :)

Ewelajna, czaruj, czaruj, Kochana, bo moje czary nie działają na moją córeczkę...

Co do wit. C, to ja uważam, że nie ma nic lepszego. Ja podaję po 10kropli 2, a nawet 3 razy dziennie i jestem przekonana, że gdyby nie ta witamina, to poprzednim razem ( mała miała ogrooomny katar) skończyłoby się antybiotykiem.
Witamina c wydalana jest z moczem. Przy dużych dawkach podawanych bez przerwy może uszkodzić nerki, ale ja podaję tylko przy przeziebieniu.

Hania bez problemu połyka Cebion.

Inez, mam nadzieję, że Ali już bez gorączki. Co powiedział lekarz?
Zdrówka :)

Mokrego poniedziałku Wam życzę :) i dziękuję za życzenia zdrowia dla mojego króliczka :)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki.

My już w domku jesteśmy i odpoczywamy po wojażach.

Zuzia troszkę marudzi, pewnie zmęczona jest po podróży, bo pewnie zrobiliśmy jakieś 200 km jak nie więcej. W drodze powrotnej z Wronek zajechaliśmy do moich rodziców, a później do Koszalina.

Ogólnie podróż Zuzia zniosła dobrze. No i wczoraj zadebiutowała u nas spacerówka i przyznam, że jest super.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, dzieki za troskę i życzenia zdrówka, jesteście kochane :) Nocka ciężka, o 3 musiałam malutkiej dać czopek jeszcze raz bo znowu temp skoczyła do 39,5, rano byl jeszcze stan podgorączkowy ale na szczęście od popołudnia temp wrocila do normy a przy kąpieli zauwazylam wysypkę na brzuszku wiec to chyba trzydniówka. U lekarza jeszcze nie byliśmy bo dzis nie udalo mi sie żadnego znaleźć. Spróbuje umówić wizytę jutro zeby ja na wszelki wypadek ktos zbadal i zapytam co ze szczepieniem w takim razie bo mieliśmy zaplanowane na ten tydzień. Święta święta i po świętach... A RUDA MARUDA nawet życzeń nie wpadla złożyć. Nieładnie. :(

Odnośnik do komentarza

Inez, oby to była trzydniówka. Myślę, że ta noc będzie decydująca.
Agatka miała bardzo wysoką temperaturę. Nawet nie chcę myśleć, jak musiałaś się o nią bać.
Pamiętam, jak Jaś miał trzydniówkę, a w sumie to czterodniówkę. Człowiek jest tak bezsilny...
Oby wszystkie nasze maluchy były zawsze zdrowe.

Jutro w końcu wracamy do normalności. Lubię święta, ale jeszcze bardziej lubię jak się kończą :)

Życzę wszystkim Mamusiom i Maluchom przespanej nocki i kolorowych snów *

Odnośnik do komentarza

To teraz ja trochę co u nas.
Wczoraj Oluś był jakiś rozpalony, mierzyłam temp i 38,5. I tak co chwilę z mężem chodziliśmy mierzyć... bo nie chciało mi się wierzyć, przecież kilka min wcześniej bawił się , gaworzył itd.
Podjęliśmy z m decyzje i podaliśmy kropelki na gorączkę, dalej chodziliśmy i sprawdzaliśmy temp, co sprawiło że Oli się obudził.. szalał na naszym łóżku temp 37 więc teraz nie wiem, czy to był stan podgorączkowy czy tak mu było gorąco. Tak czy siak po jakieś godzinie udało mi się go ululać. . ... na chwilę, bo chciał spać na brzuchu i nie mógł sobie wybrać odpowiedniego miejsca w łóżeczku i płakał przez sen i tak kilka razy, lulałam odkładałam i znowu płacz. Pomyślałam wtedy o tych rodzicach, których dzieci tak płaczą co noc. Teraz obrał sobie taką pozycje na brzuchu i co ja mogę zrobić, jak położę mój jasiek, to odwraca się w drugą stronę więc chyba musiałabym położyć z dwóch stron.

Pogoda super, wczoraj w sumie ok. 3godz na dworze (2 x 1,5) dzisiaj prawie 4 godziny też z przerwami :D spacerówka się spisuje.

Krzesełka jeszcze nie zamawiałam, fotelik w aucie się spisuje jestem zachwycona jak Oli bosko w nim wygląda i jak On się cieszy, że wszystko widzi.

Nadal nie ma ząbków, chociaż chyba są blisko. mam nadzieję.

my teraz 02.04 idziemy na weselicho znajomych i jakoś świadomość nocki bez Oleńka już mnie dołuje :P Chyba w tym naszym związku to ja mam większy lęk separacyjny niż mój synuś.

Uciekam spać.

Odnośnik do komentarza

Witam się po świątecznie :-) dziewczyny mam problem bo Mała miała antybiotyk (gardło, katar) ale cały czas ma jakby katar, który siedzi jej w środku, nie wylatuje z noska. Ściągam ale nic nie idzie. Jakieś sprawdzone sposoby? W ogóle kupiłam elektryczny aspirator i jestem taka zła bo nic nie ściąga :-/ mogłam kupić inhalator.... Masakra

Odnośnik do komentarza

Cześć Piękne!

Jak u Was "dorastanie" dzieciaków? Siadają, ząbkują...
U nas na siadanie jeszcze nie czas, zębom też nie śpieszno. Dieta super, grudki zaakceptowane ;D Pozycja do raczkowania opanowana, ale nie umie się jeszcze przesuwać.

Pogoda się popsuła, jeszcze nie pada ale pewnie nie długo zacznie. Nocka lepiej... spanie na brzuchu jest ale sprawdzam i się nie stresuje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Jak po swietach? Najedzone? Zadowolone? U nas rodzinnie, ale mecza te objazdowki. Ogolnie sympatycznie bylo :)

Mamaama psikaj woda morska no i inhalacje sola fizjolog.

U nas malutki siedzi pieknie, ale sam sie nie podciagnie do siadu. Gaworzy i gada baba, papa itd. Zebow brak. I tez bez raczkowania. Kreci sie na brzuszku czyli przesuwa sie pelzajac calyn cialem. Juz bym chciala zeby raczkowal. Wy tez tak czekacie na raczkowanie?

Jak u Was po zmianie czasu? U nas nic sie nie zmienilo. Tzn maly wg starego czasu poszedl spac po 18 nowego po 19 i spal do 8 z przerwa na karmienie o 5 rano. Ostatnio wstawal o 5.30 wiec dzis spioszek byl. Az dziwne, ze do 8 ale to pewnie jednorazowo ;)

Dziewczynki jak diety Wasze? Jak waga? U mnie bez zmian wagowow. Wg cm zlecialo z 7 cm z ciala, ale od dzis biore sie jeszcze bardziej za siebie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...