Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

aneta1981 dzięki, musze obczaic te Holle, juz o nich sporo słyszałam.Ale marzy mi se jeszcze jakas promocja na Hipp po 8 zł ;) swoją drogą zajrzałam na Allegro, może jak bedę potrzebowac już wieszych ilosci to zaczne tam kupowac prosto z niemiec - duzo lepsze ceny, np 20 zł za 400 g (u nas 15 za 250g...)
Fajnie że wychodzicie z ospy, oby juz poszło z górki..
mamuska Krzyś raz ma dobry dzien i je ładnie, drugi raz ma zły i tez po 100 ml... no i już standardowo rano nie zjada butli tylko połowę musze mu przerabiac na kaszke bo gardzi... te nasze dzieciaki to mają humory :P
kasiaaa, kadaga u nas tez wyjątkowo burzliwa noc, mały od 3 do 5 praktycznie się bawił w łózeczku... pierwszy raz tak

a ja 5 dzien na diecie i już -1,2 kg :) oby tak dalej! Juz nawet przywyklismy z męzem do nowego menu, nie boli tak jak w poniedziałek... dobrze że oboje się odchudzamy to mi tu nie macha słodkościami :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny po dłuższej przerwie przepraszam ale nie dam rady już nadrobić wszystkich stron bo tempo macie zabójcze:) Mam do Was pytanie czy Wam też tak bulgocze w brzuchu i czujecie takie ruchy podobne do ruchów dziecka?Meiyn pisze z telefonu więc nie mogę prv jak tam z tym szczepieniem zalatwilas? Czy któraś z mam sierpniowych fasolek spodziewa się ponownie maleństwa? I czy ktoś zalatwial kosikowe może? Ja do żłobka też nie chce oddawać Hani ale jak nie znajdę pracy którą będę mogla pogodzić to co innego mi zostaje :(

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelinaa1986

Kasia, Meyin, Bashia u nas dokladnie to samo!! Zasypia o 20 pospi godzine a pozniej raczki do 23. Odkladanie to tragedia oczy odrazu jak 5 zl, a jak juz sie uda to po pol godzinie sie kreci i przebudza wiec znowu raczki.. Wydaje mi sie ze to przez to ze zasypia przy piersi albo na rekach i moze co sie obudzi to jej sie przypomni ze bujana nie jest? Tak jak pisze Tracy Hogg. Zastosowalam jej metode w 3 msc i mala zasypiala prawie sama. Ale po skoku rozwojowym gdzie budzila sie z zegarkiem w reku co godzine i ja nosilismy, roznosila sie na nowo..
Kowalska ja tez juz czekam na mate. Napiszemy do sprzedawcy zeby wyslal Ci jakis upominek :)
Rewolucja uwielbiam malibu i zazdraszczam drineczka

Odnośnik do komentarza

Mamuśka faktycznie, źle napisałam mam 03.02 hehe.
Olek na chrzest miał spodnie z smyka eleganckie szare z szelkami, koszule zamówiłam na necie. Buty też ze smyka i sweterek.
Też mi się podobają te komplety, np. next ale nowe trochę drogo wychodzą a mi używanego nie udało się znaleźć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Tak na szybko, w czasie gotowania obiadu:

Meiyin, nam się dziecko w grudniu "zepsuło" i zaczęła się Olizna budzić 2 razy na jedzenie a wcześniej cale noce przesypiała. Teraz jak zaśnie o 20 to budzi się 22.00, 1.00, 4.00 i ok 7.00 - zjada w nocy dużo, a potem w ciągu dnia mniej niż zazwyczaj :D, dlatego boję się o rozszerzanie diety - no bo w nocy nie zamierzam :P

Bashia, piękna wiosna - u nas w Krk dzisiaj ptaki pięknie śpiewały. Może i do nas zawita wiosenna aura :-)

Mamaama, Olizna ma takiego wąsika, ale mama Olizny też ma :D

Kadaga, udanej imprezy!

Aneta1981, my raz użyliśmy vibrucolu na noc jak Oliznę dziąsełka bardzo swędziały i się wybudzała non stop - pomogło od razu, ale trzeba z tym uważać, bo to czopki uspakajające i nie wolno ich długo stosować tylko tak doraźnie - z tego co kojarzę z ulotki max 3 dni pod rząd 1 x dziennie.

Mamuśka01, ja bym nigdy tyle nie zapłaciła za ubranko na JEDEN raz i to dla niemowlaka! Wolałabym z te pieniądze Oli książeczki kupić, albo zabrać na wycieczki gdzieś jak będzie starsza ;-) ja kupiłam komplecik na chrzest Oli używany na allegro za ok 40 zł - bluzeczka, spodenki, buciki - wszystko białe i śliczne, niezniszczone.

Ania 125, gratulację silnej woli i diety :-) super, że Twój M. też Cię wspiera i razem walczycie! Podziwiam! U mnie M. jest uzależniony od słodyczy i niestety mnie też w to wciągnął... ehh, jaka ta moja silna wola słaba ;)

Odnośnik do komentarza

MamaOlizny dziękuję za informację. Zobaczę jak dziś Tosiaczek będzie spać - jak dalej tak niespokojnie to jej zaaplikuję. Czytałam ze max 3 dni mozna je uzywac, a nie wiesz jaka ile dni musi upłynąc zeby ew. podac kolejna dawke gdyby zaszla taka koniecznosc?
Dziewczyny w zwiazku z tym ze "kisimy sie" w domu to zeby umilic sobie ten czas zrobilam ciasto czekoladowe, ktore bardzo uwielbiam i mam gdzies kalorie :)
Podrzucam link do przepisu jakby ktoras z Was naszla ochota :)
Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Aneta ja też stosowałam viburcol ale u mnie niestety skutek odwrotny, Bartek co chwilę się budził a przed podaniem tylko wiercił się przez sen, myślałam że viburcol sprawi, że spokojnie pośpi a tu klops...

Ubranko do chrztu kupiłam od koleżanki (jej syn starszy 4 msc od mojego) granatowe spodenki, biała koszula, granatowy sweterek i biały kombinezon/ śpiwór, biała czapka całość za 100 zł z tym, że oprócz śpiworka wszystko używałam już kilka razy . W kościele i tak było widać tylko kombinezon i czapkę a na przyjęciu wyglądał baaardzo elegancko :) Polecam takie rozwiązanie bo przynajmniej nic się nie zmarnowało. Śpiwór wystawię na olx bo używany 2 razy (2 chrzty) a koleżanka około 150 zł dała za niego tak że mam nadzieję odzyskać część tej kasy :)
Ja też od poniedziałku na dietę przechodzę mam taką od dietetyka na której byłam przed zajściem w ciąże i powiem wam, że jedzenia miałam więcej niż przed dietą a - 11kg w 2 msc. Z resztą w kwestii diet jestem ekspertem (nie żartuję) chyba byłam już na wszystkim co się dało i wieeele przeczytałam na ten temat tak że polecam się w razie czego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Czy któraś z Was starała się o świadczenie rodzicielskie? Chodzi mi o ten 1000 zł na dziecko? Mnie takowe przyznali i czekam na przelew :) warto przeczytać na ten temat, może ktoras tez dostanie.
A wracając do "zepsutych dzieci" to mój Jasiek od kiedy zabkuje budzi się na karmienie co dwie godziny... zasypia kolo 22, budzi się o 1 potem 3, 5, 7 i 9... Przedtem zasypial o ósmej i budził sie kolo 3, a potem kolo 6 :( tak wiec podaje rękę niewyspanym mamom, a zazdroszcze tym wysypiajacym się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Kadaga, nasze sierpniowe fasoleczki chyba rzeczywiście się zmówiły, bo moja od 3do4 gugała.

Mamuśka, bańki chińskie? To bicie pałeczkami?
Ja miałam piękną sukienkę do chrztu od kuzynki, ale niestety Hanulka z niej wyrosła, więc trzeba by się rozejrzeć za nową...

Ewulka, ja też mam jutro masaż, ale głowy. Cudownie.

Bashia i tak Lenka ma piękną wagę :)
Ja to często mam tak, że rano mam kilogram mniej niż wieczorem...Ale wychodzi ze mnie głodomor :)
Dzięki za wiosnę :) Cudowny widok:)
Już niedługo Tak będzie i u nas;)

Ewelajna, dawaj tą dietę, ale zdecydowanie z mięsem :) Z dużą ilością mięska :)
25 lat nie jesz mięsa, czy od 25 roku życia?

Ania, trzymaj się z tą dietą...najgorzej się zabrać... Ja też próbowałam 2tyg.przed feriami, ale teraz nadrabiam, bo znów drinkuję :) hihi

Lolka, ja miałam tak niedługo po ciąży. Bulgotało, jakby jeszcze jakaś dzidzia była. Ale tam po prostu wszystko wracało na swoje miejsca.

Pytałyście jak Haneczka. No właśnie tak jakby przestała kaszleć. Dałam jej 2 dawki uderzeniowe witaminy c i jest ok.
Dziś na polu przespała 4h, zjadła butlę i jeszcze godzinkę :)
A ja...jeździłam z Jaśkiem na nartach :)
W ogóle to była dziś cudowna pogoda :)
Słoneczko grzało mocno i było super ciepło, a przy tym dużo śniegu( który to lubię tylko na nartach). Jak wrócę do Krk, to chcę tak jak u Bashii:) Wiosnę :)
Teraz znów drinkuję. Mąż znów na koncercie z Jasiem, a ja ze śpiącą Hanią. Ale tak wolę :)

Dobrej nocki, kochane mamusie:) i kochane dzidziusie :)

Odnośnik do komentarza

e_wcia, mialam Ci napisać, co jest niezbędne na wyjeździe. No więc, na początku myślałem, że wanienka jest taką rzeczą, ale w sumie...w umywalce też się da kąpać :)
Ale co? Dla mnie niezbędna okazała się folia przeciwdeszczowa/przeciwśnieżna. Chodziłam po sklepach, aż kupiłam. Do tej pory nie używana leży pod wózkiem, bo więcej nie padało. Nic więcej na razie nie przychodzi mi do głowy :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Moje dziecko po 18usnelo i śpi nadal. A jak się przebudzila to z płaczem i znowu zasnela. Ok 18to ona robi sobie 15min drzemkę a tu jakby na noc spała. Mam nadzieję że nie bo jak mi się później obudzi w środku nocy wyspana to będę miała takie cyrki jak niektóre z Was Ostatnio :-\

Dziewczyny ja polecam Crossa. Niby taki jak Grey ale jednak zupełnie inny i też trzyma w napięciu :-D

ewelajna mój to ma taką wizję, ze usiądzie w ogrodzie na leżaczki z piwkiem w ręku a mała będzie grzecznie obok niego w piaskownicy babki lepić. Oj już widzę jego minę jak mu rzeczywistość od marzeń odbiegnie :-D

Bashia jaką Lenka już duża no no :-) tak bardzo cieszą te kilogramy :-) a skoro przy kilogramami jesteśmy to Ania gratuluję! Ja się jakoś zebrać nie mogę a mój już też je czy ze obydwoje na dietę byśmy przeszli ;-)

No i chwilowo zmykam bo jednak się Księżniczka obudziła :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

To znowu ja :)

Ewelad, jak familia? Zdrowa już?

MamaEwy, Karmi do mnie nie przemawia. Jak karmiłam Hanulkę, to próbowałam to pić, ale...czemu to dziadostwo się tak pieni? Strasznie mi to wybuchało :)
Hania z jedzeniem trochę lepiej, ale nadal szału nie ma. Ale...jak powiedziała nasza mądra koło koleżanka Ewelad...być może za dużo bodźców. Tego się trzymam :)

Mamuśka, pierwszy raz w życiu mam profesjonalne masaże, a na masaż stóp bym się nie zdecydowała, bo mam straszne gilgotki :)

Kasia, współczuję bardzo, ale naprawi Ci się Maleństwo, zobaczysz...Mam nadzieję, że kawa pomogła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...