Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Olciak u nas właśnie też jak byłam w ciąży wzięliśmy cywilny ale ja byłam młoda i mimo że byliśmy z M długo to jednak ze sobą nie mieszkaliśmy i chciałam sprawdzić jeśli można to tak określić , no porostu nie byłam gotowa na kościelny :) sami zdecydowaliśmy ze bardzo się kochamy i bez siebie nie możemy żyć ;) wtedy sobie zaplanowaliśmy ślub kościelny i dziś mijają dwa lata ;) a w grudniu minęło 4 od cywilnego

Odnośnik do komentarza

olciak na niezłego księdza trafiłaś :-\ takie rozmowy powinno się nagrywać i gdzieś wyżej przesyłać. A jak dla mnie to księża powinni mieć cennik i kasę fiskalną do tego. Przynajmniej każdy by wiedział za co płaci i jeszcze rachunek dostawał :-)

U nas wczoraj była ciężka noc ale dzisiaj już było ok więc to był chyba jednorazowy wyskok.
Ewa już na tyle nauczyła się obracać ze już nawet nie mam co ja kłaść na macie żeby się zabawkami pobawila bo ona od razu hop i na brzuszek :-) aaa no i w końcu się udało- wczoraj p raz pierwszy było smakowanie paluszków od stopek :-D takie małe rzeczy a jak cieszą :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Kowalska moja miała takie coś na początku, już nie ma. Nie pomogę niesteyt

Olciak co za bezczelność.. ja bym dała kopertę a w środku kartka z napisem "dziękujemy" i tyle, serio. My daliśmy 100 zł w kopercie a ksiądz po mszy co zrobił? Wrzucił ją do puszki Caritasu, nawet nie sprawdzał zawartości a zobaczyłam to tylko dlatego że wróciłam się po szalik który zostawiłam.
Ogólnie mieliśmy super księdza, który nie robił problemu, żeby młodą ochrzcić bez kościelnego. Ba! Mieliśmy jako jedyni intencję na mszy w niedzielę o 11 - najpopularniejszej mszy :)

Ania mi Biotebal odpada - na ulotce jest napisane, że nie można podczas kp.. Kuźde a Vitapil dla karmiących nie pomaga wcale a wręcz mam wrażenie, że jak zapomnę wziąć raz dziennie to mi lecą jeszcze bardziej..

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Ania ja to bym drugie chciała gdybym juz chciała haha tak za 10 lat ale mój mąż nie chce na to przystań bo on dzieci po 40 mieć nie chce. On chce kolejne za 2, 3 lata a wiem, że ja na to gotowa nie będę bo chciałam tez zacząć kolejny kierunek studiów, chciałabym się jeszcze dalej rozwijac podróżować itp :) taka rozbieżność :) haha

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Wszystko mi się skasowalo! Brr

olciak dlatego uważam że księża powinni mieć cennik i kasy fiskalne. Przynajmniej każdy wiedzialby za co płaci i jeszcze pokwitiwanie dostawał :-)

U nas wczoraj była ciężka noc- jedzenie co 1.5h i kręcenie się cały czas ale dzisiaj jest już dobrze więc to chyba było jednorazowo tylko.
Ewa już na tyle opanowała obroty ze już nawet na macie się zabawkami nie pobawi tylko hop na brzuszek :-D i wczoraj po raz pierwszy próbowała swoich paluszków u stopek- wreszcie się udało, a tak nie mogłam się doczekać. Taką małą rzecz a jak cieszy jupi :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Jak ja się cieszę że my już po chrzcinach. Co prawda ochrzcil Agatke ale nie w niedziele tak jak chcieliśmy tylko w sobotę bo właśnie nie mamy kościelnego. Ale ze się staramy o unieważnienie poprzedniego ślubu M i chcemy kiedyś wziąć kościelny to jakoś poszło choć mnie to wkurzylo...

Dzięki za pomoc w sprawie kooopek;-) od trzech dni pilnuje żeby mała dużo piła i co prawda woda jest be ale sok rozcienczony z wodą już jest ok:-)

A mam jeszcze pytanie. Czy któraś z Was podaje bioaron baby z dha? Jak wy to podajecie? To śmierdzi ryba i Agatka wypluwa w całości. Obojętne czy daje na łyżeczkę same witaminy, z sokiem, czy dodaje do jedzenia... Kiedyś wymuszalam z całą porcja obiadowa to Agatka plula przez cały czas :-D już nie mam pomysłu jak to podac...

Odnośnik do komentarza

Pobserwuje dzisiaj, jak nie przejdzie to jutro M ma wolne, bo jedziemy na bioderka to najwyżej zaresjestruja ja do naszej lekarki. Boję się, żeby zaś nie jakaś infekcja, tym bardziej, że wczoraj miałyśmy wspólną kąpiel, ale wydaje mi się, że ja jestem zdrowa.

U nas od jakiegoś czasu odpukać kooopy wróciły na normalne tory. Nie wiem czy to może być powiązane, ale nie jem już prawie słodyczy, ewentualnie jakieś upieczone ciasto. W niedzielę może z 4 cukierki. U mnie plus, a raczej minus 3 na wadze i tak myślę, że może dlatego kooopy też są.
U nas chyba skok, bo zasypianie na rączkach

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Wow, podziwiam was z tymi witaminami. Mi włosy wypadają a jakoś o wit zapominam. Jak mam je na stoliku to wezmę jak schowam do szafki to przez kilka dni nic ;/ eh... ale czytając was mobilizuję się i od dzisiaj będą pod ręką i przy śniadaniu będę brała ale ja mam skrzypolen z biotyną i vitaminer prenatal jeszcze po ciąży. Przestałam znowu słodzić herbatę bo jakoś mi cukier przeszkadza no i muszę kupić pokrzywę przed ciążą piłam i całą ciążę więc teraz też muszę, bo jednak jak już się tak nie dba co się je, pije i jakie ilości to gorzej się czuje. Jeszcze ten p*** hemoroid na tyłku ;/ na to też muszę coś kupić żeby gnoja się pozbyć.

Odnośnik do komentarza

Znowu mi wcięło posta. Nie ma początku pisania, a na koniec. A jakże!

RudaMaruda, podziwiam za cierpliwość do chłopa ;) no ja bym na tym kacu mu córkę zostawiła. Z kupą na całą dupę (że zacytuję klasyka) w pieluszce! Niech ma! :D Przyciśnij męża do pomocy, bo biedna się wykończysz. A ja nie chcę, byś nam stąd znowu uciekła! :(

kowalska, my jak na razie nie miałyśmy takich nowości w tych okolicach. Za to już nam raz się zdarzyło sklejenie warg mniejszych :( Na szczęście w porę zauważyłam i delikatnie przemywając, wróciło do normy.

olciak, ja od panów w sukienkach trzymam się z dala i na zdrowie mi to wychodzi. Właśnie przez takich tak ten, o którym piszesz, mam kiepskie (delikatnie mówiąc) zdania o księżach.

Patrycja, jestem pewna że każda z nas miała już podobny kryzys, co Ty ostatnio. Jesteśmy dla dzieci 24 na dobę, więc ciężko nie wymiękać czasem. Dla mnie najtrudniejsza jest ta monotonia. Każdy dzień taki sam, tym bardziej że u nas żelazna rutyna i karmienia, i spanie zawsze o tej samej porze. Mi to życie ratuje, ale... Rano jak się Hania budzi to zawsze myślę sobie "no to ruszyła machina i mnie przemagluje znowu w swoich trybach, wypluwając dopiero około 19tej". ;) jednak... Czasu z córką za nic bym nie oddała!!! Wiem, że jak wrócę do pracy to będzie mi tego brakować. Musimy się więc trzymać i wspierać, bo prawda jest taka, że żaden facet nie zrozumie jak to jest być z maluchem non stop, cały dzień, tylko dla niego, na każde skinienie.

Ja też ciągle słyszę o drugim od P, ale z moimi problemami fizycznymi to nie wiem, czy dam radę. Na razie skupiam się na Hani, co przyniesie przyszłość - zobaczymy. Wiem, że nie chce małej różnicy, bo nie ogarnę dwójki małych dzieci naraz. Natomiast za kilka lat co będzie, któż to wie. Może uznam, że już dość, a może jeszcze z brzuszkiem będę chodzić. Zobaczymy. Nie nastawiam się na żadne rozwiązanie bardziej.

pilka, faceci to mają wyczucie. Kłótnia w rocznicę! Pewnie się zreflektował jaki dziś dzień i stąd szybkie przeprosiny, chociaż to ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

rudamaruda aktualnie już nie mieszkam w Warszawie, tylko w Świdniku, ale to nadal daleko :( nawet nie wiesz jakbym chciała mieć taką jedną fasolę tu przy sobie! Nie znamy się tak na żywo, a właściwie jestem bardziej na bieżąco z Waszymi życiami niż u bliskich koleżanek. Taka piękna nam tu przyjaźń wyrosła! Dziękuję wszystkim mamom tu się udzielającym za to :*
olciak przykre to bardzo, jak niektórzy księża zrażają ludzi do kościoła. Boli mnie to bardzo! U nas teraz w parafi zmienił się proboszcz i nie ma Mszy żeby komuś uwagi nie zwrócił. Fakt ludzie nie umieją się zachować, ale jakoś nie smacznie jak tak z ambony upomina. Dobrze, że są jeszcze prawdziwi księża z powołania, którzy pokazują czym prawdziwa wiara jest.
pilka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Lepiej niech M się bez kwiatów nie pokazuje! o! krótko trzeba trzymać a co :)
daniela czy nasza Helenka już raczkuje tak na serio? Piotruś leń dopiero fika z plecków na brzuch i z brzucha na plecki :)

Dziewczyny, mam skierowanie na rtg kręgosłupa ale jakoś się waham przy kp. Niby ortopeda powiedział, że luz nie ma problemu ale jakoś intuicja mi podpowiada, że chyba nie powinnam robić rtg przy kp. Któraś może coś słyszała na ten temat?

Buziaki i miłego dnia :*

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny!
U nas pogoda paskudna pada nieprzyjemny deszcz więc i spacer odpuszczony. Jutro szczepienie... nie wiem czemu ale za każdym razem boję się co będzie po. Na razie po dwóch był spokój ale znów mam stresa, mało tego jutro ksiądz... No niezłe macie przejścia z tymi księżmi. My odkąd kupiliśmy dom na wsi i poznaliśmy naszego nowego proboszcza jesteśmy pod wrażeniem. Ślub cywilny wzięliśmy 6 lat temu, a kościelny we wrześniu 2014r i co najlepsze na naszym ślubie kościelnym byliśmy tylko my, świadkowie i ksiądz :) nasze rodziny dowiedziały się o tym po fakcie. To było najpiękniejsze przeżycie bez stresu i napinki, dla "niekościelnych" polecam :p Ksiądz stanął na wysokości zadania i bardzo przygotował się do ślubu, pięknie mówił o świadomej miłości itp. Nie było mszy a cała oprawa trwała 25 min :) Na pierwszej kolędzie w nowym domu jak przyszedł a nie mieliśmy jeszcze kościelnego to absolutnie nas nie pouczał pytał tylko o nasze plany i obiecał że będzie się cały rok modlić o naszą dobrą decyzję :) no i dwa lata temu postawił nam kropkę przy nazwisku (czekają na dziecko) ja nie byłam jeszcze w ciąży ale powiedział, że coś czuje że w tym roku się uda:) W zeszłym roku przyszedł wikary i do nas: Pani już urodziła? To był styczeń a ja 30.12 dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mówię nie, dlaczego ? bo w aktach rok temu ksiądz proboszcz zaznaczył, że czekacie na dziecko, no tak mówię, ale ja dopiero się niedawno dowiedziałam że jestem w ciąży. To niezłe miał przeczucie :)

Myślę sobie że będę chciała mieć jeszcze jedno dziecko, tylko czy będę mogła... Jestem już po 30 :( po 32 też :( no i choroby, choroby i jeszcze raz choroby...
Patrycja ale i inne dziewczyny które macie czasem dość wszystkiego, mi kiedyś moja położna powiedziała: nie martw się każdy ma ochotę czasem "zabić" swoje dziecko, tylko nie każdy się do tego przyzna... w ogóle to bardzo mądra kobieta, jak znajdę gdzieś maila, którego mi przesłała jak była na wakacjach i musiała nas swoje podopieczne zostawić a my zalewałyśmy ją falą okropnych maili to wam wrzucę, bardzo pokrzepiające słowa...
Dziękuję pięknie za odpowiedzi w sprawie nocnego przewijania, jakoś pewniej się poczułam :)
Zazdroszczę wam że macie wanny, u mnie tylko prysznic i nici z pływania,a tak chciałam pochodzić na basen z maluchem, ale u nas baseny zupełnie nie przystosowane...:(
Wszystkie jesteście z okolic śląska? :) (jak to zagłębie to przepraszam ciągle nie rozróżniam a wiem, że pomylenie to niewybaczalny błąd :)) Ja ze świętokrzyskiego, może jednak jest ktoś z moich okolic??

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

hejka
wracam po samotnym weekendzie z bachorzętami oraz psem-przeżyłam:-)
u nas rozszerzanie diety coraz lepiej, marchewka, ziemniak, jabłko i banan (ten wzbudził największy entuzjazm:-)brzuszek ok, kupy ok, dzisiaj w menu pasternak

ania ja też zażywam biotebal (tak jak Ty- a jakże:-) chyba jest lepiej, używam też od jakiegoś czasu szamponu i odżywki biovax i włosy coraz lepsze

Pilka gratulacje rocznicowe, a cielaka pomęcz , zażądaj odpowiedniego prezentu i wybacz:-0)

olciak my nie mamy ślubu kościelnego i nie będziemy mieć, przy chrzcie córki też były problemy, więc znalazłam inny kosciół i tam było super: co łaska, na głównej mszy i bez moralizowania, teraz też tam raczej uderzę, chociaż w środę kolęda u nas i jeśli przyjmiemy księdza i mnie nie zdenerwuje to spróbujemy w swojej nowej parafii

MamaEwy gratki smacznych nóżek:-)

Silv ja podaję ecomer baby- rozcinam kaspułkę i podaję z łyżeczki (pomiędzy posiłkami, żeby mu się nie kojarzyło wszystko z tym wykwintnym aromatem), młody łyka chętnie, chociaż strasznie wali rybą, a i dzieć potem także zalatuje szprotem:-)

Ewulka ja też nie przywiązywałam wagi do witamin, ale jak po myciu włosów byłam w stanie ukręcić sporą kulę z kłaków, a do tego zbierałam je po całym domu, to się zmobilizowałam, ja wiem, że najważniejsze jest wnętrze i osobowość, ale jakbym tak drugiego męża szukała, to na łyso będzie ciężko, więc jest to niejako inwestycja w przyszłość:-)

Rewolucja where are you???

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...