Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze to te czekanie. Też ciągle powtarzam że brak wiadomości to dobre wieści. Ja uciekam spać bo dzisiaj przez tą pogodę która u nas dzisiaj brzydka strasznie zmęczona jestem. Kubuś wymęczył mnie dzisiaj na całego.

I zrobił nam psikusa dzisiaj sam przekręcił się z brzuszka na plecy, Tylko wydaje mi się że to za szybko we wtorek kończy dopiero 3 miesiące jak myślicie?, ale jak dzieci robią to samemu to krzywdy sobie nie zrobią prawda?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia, nie za szybko. Każde dziecko rozwija się we właściwym sobie tempie.
I sam sobie na pewno krzydy nie zrobi. Dziecko, jak każdy człowiek, czuje na ile może sobie pozwolić.

Moja to nie wiem kiedy się nauczy, bo na brzuszku wcale nie leży, bo zaraz płacze. Tylko samolociki robimy;)

Powiem Wam, że ja to się dzisiaj poryczałam, jak dowiedziałam się o Lence. W ogóle cały czas mi się chce płakać jak pomyśle o niej, o tych konowałach co nie chcieli jej do szpitala przyjąć.
Wystarczyło jej może usg zrobić, a tymczasem dziecko głodne było, a jeść nie mogło. Aż do szpitala musiało trafić...
Eh, Dziewczyny, przepraszam za moje smęcenie,ale tak mi żal Lenusi bardzo...;(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...