Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ewald u nas pani dr ma takie samo podejście co do szczepień i w sumie mnie przekonała bo teraz taki okres chorobowy.

Aneta bardzo współczuję my tej ospy. Co do szczepienia to wiem ze mojej siostry córa je miała i w żłobku nie było żadnego problemu z zaświadczeniem . Jakby nie chcieli dać to trzeba postawić na swoim ale moim zdaniem to wszystkie dzieci powinny mieć za darmo bo się potem spotykają na placu zabaw.

Ja jak będę miała gdzie wrócić to wracam do pracy we wrześniu może trochę później bo mam 52 dni urlopu do wykorzystania a mały ma iść do żłobka. Chociaż jak tak na niego patrze to sobie tego nie mogę wyobrazić.

Co do wady konstrukcyjnej to na moje oko nie są się jej wyzbyć co najwyżej trochę podreperowac ale cudów się nie zdziała a ile ciężkiej pracy trzeba włożyć; -) ale taki nasz los.

Dziewczyny dajcie o siebie bo moje zwykle przeziębienie tak rozłożył. Przydałoby się wygrać w łóżku no ale z moim panem i władca się nie da. Dezcz czy słońce na spacer trzeba iść bo inaczej jest masakra .

Ja tez liczę il mleka po wodzie ale nigdy się na tym nie zastanawiałam.

Kowalska daj znać jak ten dywanik w użyciu bo też chcę taki zakupić.

Odnośnik do komentarza

Rewolucja, jak tam Hanulka?
Ja dzis musiałam pierwszy raz zostawić mojego M aż 5h z mala. Myślałam ze da rade bo Ala juz pięknie zjada warzywka. Na jego nieszczęście a mojej córki szczęście przypadkiem udalo mi się zajrzeć do domu po 3h i co? Mala wrzeszczy ze ja przed drzwiami słychać, tatuś niby probuje karmić a obok laptop z włączonym fb. O balaganie wszechobecnym nie wspominam nawet. :( I jak tu wrócić do pracy? Takiego nerwa zalapalam ze szok. Troche mi przeszlo jak zobaczyłam książeczki rozwalone w salonie, znaczy się ze czytali cos ale i tak jestem teraz w rozterce czy mogę z nim zostawiać mala bez wyrzutów sumienia. :/
RudaMaruda, ponawiam pytanie: Czy ty żyjesz?

Odnośnik do komentarza

Mmadzia rozumiem Twój ból ;-) też miałam dokładnie tak samo jak pierwszy raz dałam Małemu warzywka; -)
I tak mi było smutno ze teraz w porze obiadku cały czas daje najpierw cycusia A potem warzywka. nie uniem sie przełamać żeby dac najpierw obiadek bo boję się ze juz cycusia dojesc nie będzie chciał ;-) wiem - głupia ja :P

Odnośnik do komentarza

Kowalska, a czy ten dywanik nadawal by się do położenia na nim dziecka ? Ale tylko na nim bez puzzli ? Podłogę mam ciepła; )
Chodzi mi o to czy ta mata byłaby dobra do nauki raczkowabia, pelzania itp. czy się nie będzie ślizgać na niej ? czy mógłby się na niej nóżkami odpychac?

Odnośnik do komentarza

Inez, sama jeszcze nie wiem co z Hanulką. Ten kaszel to ma mokry i mam nadzieję, że to od zębów, choć..chyba niestety nie.
Kupiłam jej Calcium dziś, poza tym dałam dawkę uderzeniową wit C. Aż 10 kropli.
Ci mężczyźni są jedyni. Mój nawet sobie radzi z Hanią, ale też bardzo rzadko i mam wrażenie, że się boi.

Chcę już do domu. Nie możemy tu obie z Hanią spać, poza tym pogoda zrobiła się do bani i w deszczu nieprzyjemnie się jeździ... Buu...nie mam humoru

Odnośnik do komentarza

rewolucja na pewno z Hanią jest wszystko ok, ale dużo wrażeń, nowe umiejętności, nowe otoczenie i do tego nowe pokarmy-dużo jak na takiego brzdąca, u nas też dużo chętniej łyżeczką-cokolwiek, ale łyżeczką; ja liczę od ilości wody użytej do mm, chociaż wiem, że finalnie jest więcej, ale póki z apetytem nie mamy kłopotu nie jestem drobiazgowa; zdrówka dla Panieneczki, Dawid też coś pokasłuje, więc podaję stodal, a jutro wezmę go na kontrolę ze starszą

Magda współczuję pobudek, Wam też zdrówka, a mąż się obruszył, bo wiadomo-prawda w oczy:-)))

mmadzia ja gotuję warzywa obrane, w wodzie, a że gotowanie się rozkręca , to wyciągnę chyba parowar:-)

aneta moja córka miała ospę w wieku 10 mscy, przeszła ok, szybko minęło, mam nadzieję że i u was tak bedzie, te 5 lat temu dla dzieci żłobkowych i przedszkolnych szczepienie też było za free, ale my nie zdążylismy, mój synek się czasami złości przy obiadku i pręży, ale zjada wszystko, ja zagaduję i dzisiaj podawałam wodę w międzyczasie i było lepiej

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja gotuje w skórkach A potem obieram i gniote :) słyszałam ze tak więcej witamin zostaje ;)
Ale często robię tak, że gotuje ziemniaka A do niego dodaje np. brokuł ze słoiczka.
Też chce parowar włączyć do użytku. Ale jak myślicie, te mrożonki Hortex też będzie ok robić na parze co nie ?

A! W Lidlu od poniedziałku będą fajne rzeczy dla dzieciaczków. Widziałam gazetkę ;)

Odebrałam dzisiaj druga paczuszke z Hippa w rossmanie. ;-)

Odnośnik do komentarza

Rewolucja ja w sumie różnie liczę.... Zazwyczaj jednak od ilości samej wody, choć jak mało zje (np.dziś! a wczoraj go chwaliłam:)), to pocieszam się, że tam przecież było więcej niż te 180ml :P Zdrówka dla panny Hanny :* I lepszego humorku dla Ciebie :)
Mój mąż odebrał paczuszkę wczoraj (był wcześniej, ale paczuszek nie było!), a tam dynia z ziemniaczkiem, więc jutro będzie pałaszowanko :P
Zastanawiam się nad tą ospą i chyba zaszczepię :/ Ja sama miałam w wieku niemowlęcym i przeszłam ok, ale boję się o Kazika, tym bardziej, że jestem dość aktywną nosicielką tegoż wirusa ;)
Mmadzia trza było się powstrzymać ;) ale prawda taka, że jak je chętnie, to raczej dobrze, więc nie ma co rozpaczać :)
Ja do pracy też jakoś wrześniową porą wrócę..... Chętnie posiedziałabym dłużej, ale aby jako tako było, to muszę dmuchać na zimne i wrócić :/

Odnośnik do komentarza

MISIACZEK też właśnie tak słyszałam ze zdrowsze. Ja się tam nie znam :/ dzisiaj zrobiłam normalnie czyli obralam i ugotowałam a potem blender.

MAMUSKA no masz rację trza się było wstrzymać :) nie mogłam tylko już znieść jej wzroku jak my coś jedliśmy. To przesadzilo sprawę. A ze to początek i zjadła tylko tycke to cyca wsunela o stałej porze :)

REWOLUCJA wszystko złe niech idzie precz. Zdrówka dla Was :)

Ja się dziś nie rozdwoilam niestety :/ zaliczyłam tylko jedno zebranie a potem kawkę u siostry :)

Buziaki dla Was kochane I dla maluchów :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Inez no to pięknie maż sobie podpadł:/ Ciekawe jak mój podoła jak przyjdzie mu zostać dłużej z Tosia:) Jak na razie to najdłużej był 2 godz z czego przeważnie 1 spała;)

Mmadzia ja tego samego sie boje także odwlekam to rozszerzanie i odwlekam:D ale 6 miesiąc zbliża sie wielkimi krokami:)
W każdym razie będę robić wszystko aby cycus pozostał!

Kowalska kierowniczka pierwsza klasa!;)

Aneta1981 dużo zdrówka dla Tosi !:)

Rewolucja jak tam Hania z tym kaszlem? Byliście u lekarza?
Rozumiem Cie doskonale, w końcu wszędzie dobrze ale jednak w domu najlepiej:)
Gratuluje Hanuli nowej umiejętności. Nasza Antośka dalej leniuchuje:) Jak ją turlam to sie chichra w głos i tyle:P

Co do powrotu do pracy to mi przyjdzie wrócić gdzieś około października, po wykorzystaniu urlopu, ale nie wiem czy wrócę. Marzy mi sie aby zostać z Tosia przynajmniej jeszcze dodatkowy rok. Poza tym nie wyobrażam sobie dziecko, praca i budowa domu... Wiec jeśli Bóg da, to zostanę;)

Tosia mi wariuje w łóżeczku zamiast spać. Mowię do niej dziecko weź idź spać bo ja juz tez bym chętnie porobila nic na kanapie przed tv, a ta sie śmieje i rzuca smokiem w dal:)
Zjem ją z miłości:D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Justynka, no właśnie nie wiem nadal co z tym kaszlem. Raz kaszle, a raz nie. Na razie u lekarza nie byliśmy, bo nie ma temperatury i humorek dopisuje.

A ja teraz uwaga, piję pysznego drina :) Malibu, ananas, pomarańcz i coś jeszcze(kelner nie chcę zdradzić składu).
Haneczka śpi, a ja wyrodna matka nad dzieckiem chleję. Tylko ciii, co bym kuratora nie miała:)
Mąż siedzi na dole w kawiarni z Jasiem, słuchają jakiejś muzyki na żywo, ale nic to, wybaczam mu...moje małe słoneczko, choć śpiące, też musi mieć towarzystwo :)
No i co jeszcze? Byłam dziś pierwszy raz w życiu na masażu pleców...cudownie :)
W sobotę masaż głowy :)

Ale...nadal chcę do domku.
Justynka, masz rację, wszędzie dobrze, ale....
Tosiek, do spania, Kobietko:) Daj Mamusi odpocząć :)

Mmadzia, następnym razem pójdziesz do drugiej córy na zebranie, a kawusia, siostrą-bezcenna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...