Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane.

My juz wróciliśmy od moich rodziców gdzie byliśmy na wigilii:) Tosia była super grzeczna. Teraz tez juz sobie spokojnie śpi.

Chciałam rownież Wam złożyć życzenia. Ciepłych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia. Chwil pełnych radości oraz wzruszeń przy świątecznym stole. Zwolnijmy na ten czas i celebrujmy każda wspólnie spędzona chwile. Buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Hej teraz mam troszkę czasu żeby napisać. Jesteśmy u moich teściów. Jest super, Kubuś troszkę nie spokojnym ale to ze względu Nowego miejsca i ludzi. Dostal bardzo fajne prezenty taką super kaczkę grającą śpiewająca i jeżdżąca, szczeniaczka uczniaczka, kierownice ubranka jestem bardzo zadowolona. W ogóle wszyko jest super. Uciekam karmić bo synek sie obudził.

Hej kolęda koleda. :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dopiero teraz znalazlam chwilke :)Wesolych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia :) zyczymy duzo zdrowia, milosci, cieplej atmosfery nie tylko w ten swiateczny czas ale przez caly rok, aby nastepny rok przyniosl nam to co sobie zyczymy :) moc usciskow i buziakow :*
My po dwoch wigiliach u mojej mamy i u tesciow :) bylam tak zmeczona a teraz nie moge spac ani ja ani Melka :) ale u malej to pewnie z powodu innego miejaca bo jestesmy u tesciow :) dobrej nocy dziewczyny :* mam nadzieje, ze Wigilie spedzilyscie w spokojnej pelnej milosci atmosferze :*

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie;)
Joanna u mnie niestety to samo. Tyle że mała meczyly gazy strasznie cały wczorajszy dzień i dzisiejsza noc. Spałam może ze trzy godz łącznie wiec wysiadam. Liczę na to ze u nas nie spełni się to ze jaka wigilia taki cały rok bo chyba padne na twarz. Oby teraz te dwa dni swiat były lepsze niż wigilia.
Truskawka myślę o tobie cały czas. Daj znać jak tam się czujesz.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Witam swiatecznie:-) chciałam Wam wraz z Kubusiem życzyć Wesołych, Rodzinnych Świat Bożego Narodzenia! Mam nadzieję że uda się Wam trochę odpocząć i Dzieciaczki nie będą już dzisiaj miały problemow brzuszkowych. Mi udalo sie wczoraj troche skubnac pasztecikow z kapusta i lyzeczke kapusty :-) Kubuś na całe szczęście oprócz trochę innej kupki nie miał większych problemów. Niestety wytrzymał tylko na jednej w Wigilii, U rodziny męża był już marudny i padł. Niestety połowę czasu spędziłam z nim w pokoju uspokajajac go i usypiajac.... ale i tak wieczór zaliczam do udanych :-)

Odnośnik do komentarza

ja też dawałam 5 kropli.
U nas święta leniwie mijają jesteśmy w tym roku u teściowej. Ale jest lepiej niż sądziłam, przy dziecku to jakoś inaczej. jak nie chce mi się siedzieć godzinę przy stole to nie musze bo przecież musze się synkiem zajmować :-) i mi to pasuje bo ja nie lubię takiego posiadywania. A jutro wracamy do nas.
Krzyś dostał fajne zabawki i ubranka, miło nam było.
Truskawka odezwij się jak sobie radzicie. Mam nadzieję że będąc z dziećmi odnajdziesz magię świat chociaż trochę. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej,przepraszam nie miałam czasu nawet tu zagladnac napisać przeczytać ;( szał świąteczny przygotowania prezentów,gotowanie sprzątanie do tego Bastek,który nie pozwala nam na nic... ciągle ręce pcha do buzi.. Dostał gorączkę ponad 38ciągle leki. To chyba od zębów bo nic mu nie było ręce pcha do buzi wpada w płacz poprostu nie mam sił jestem tak noewyspana jak nigdy w nocy się buzi pomaga ttlko suszarka i ręce. Kolacje było ciężko zjeśc.
Jestem zla że nie mam czasu na forum i na większość rzeczy..
Dlatego kochane wszystkiego dobrego, dużo zdrówka pociechy z mężów, dziexiaczkow naszych ukochanych najwspanialszych i spełnienia wszystkich marzeń!!! Gorące buziaki dla wszystkich jeszcze raz przepraszam że nie miałam Czasu. I jeszcze troszkę zanim się ogarnę

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Witam się świątecznie :-) chciałam Wam życzyć KOCHANE MAMUSIE z okazji Świąt dużo radości, wytrwałości, wzajemnej wyrozumiałości, pogody ducha, cierpliwości a przede wszystkim dużo zdrówka i siły na każdy kolejny dzień :-)
Rewolucja ja miałam dodatni gna w ciąży i mały miał przez 3 dni robione badania na crp. Jeżeli jego wartość spada to ok, jeżeli się podnosi to lekarze będą interweniować. Trzymam kciuki za Twojego siostrzeńca:-)

Odnośnik do komentarza

Święta co prawda mają się ku końcowi, ale chciałam Wam wszystkim drogie Mamusie życzyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku - zdrowia , radości z pociech , szczęścia do ludzi jakich napotykacie na swojej drodze, i aby nieszczęścia Was omijały szerokim łukiem. A łzy pojawiające się na waszych policzkach były łzami radości i wzruszenia. Kochane wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Joanna slicznie wygladacie :) a probowalas dawac Laurze wode na lyzeczce? Tak po pare kropli wlewac po prostu do buzki
Ja tak robie od pewnego czasu bo o piciu z butli wody moglam pomarzyc. A i moja pediatra powiedziala mi ze moge np na 90ml dac miarke mm zeby slodki posmak byl ale jednak w wiekszosci wypila wode
Niestety moje dziecko nie dalo sie nabrac ;) Ale z lyzeczki pije,chociaz wyboru nie ma bo do pyszczka wlewam. Na poczatku robila miny jakbym ja alkoholem poila.
Mmadzia kochany reniferek :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Fajnie ze myślicie o mnie. Miło ze ktoś pamięta. Więc odpowiem wam że totalnie nie udają mi się jak do tej pory święta. Wczoraj sama z dziećmi. Dopóki nie spały to było fajnie byłam zajęta nie miałam czasu myśleć. Gorzej jak poszły spac to dużo czasu na rozmyślania no i oczywiście nie obeszło się bez łez niestety. W nocy mało spałam bo Oliwka coś niespokojnie spala. I na dodatek rano obudziłam się z gorączką bólem gardła i katarek także wszystko do bani i jak się pierniczy to już wszystko. Jestem mega chora nie mam czasem siły wstać z łóżka do tego ból pleców z jednej strony powrócił ze zdwojoną siłą także totalnie jest do bani :( dziś nawet z niemocy i z bezsilności napisałam do mojego żeby wrócił bo nie mam siły się z łóżka podnieść. Odpisał ze po tym co zrobił bo już nie zobaczę i ze on tego sobie nie wybaczy i nie może patrzeć na siebie w lustrze. Ogólnie powiedział ze stoczył się na dno i już z niego nie wyjdzie...I ze dziękuję mi ze chociaz na te kilka lat wyciaglam bo z bagna i zobaczył co to jest rodzina no ale ze zepsuł wszystko i ma za swoje. No ogólnie dobił mnie tym smsem jeszcze bardziej i w ogole myślę co się stało bo po tej wiadomości wyłączył telefon. A i zajrzałam do skrzynki na listy i znalazłam w niej 300zl także dziewczyny muszę wam odesłać te pieniążki co mi przysłałyście. Dziękuję wam za pomoc i dobre słowo ale teraz to mi się nie godzi ich przyjąć (pieniedzy) skoro Mam te 300 to może wystarczy do 10 stycznia do wypłaty. Kochane moje bardzo bardzo wam dziękuję za wsparcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...