Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina1986

Joanna zycze cierpliwosci ;) chociaz moze cztery ciotki nie za bardzo komentowac. Pewnie sa mlode a tendencje do "dobrych " rad maja jednak kobity po 50 tce;)
Olga ale mnie ubawilas swoim postem. Maz prawie w szafie najlepszy ;) ja chcialabym rozszerzac diete od pn i zastanawiam sie jaki kleik wybrac ryzowy czy kukurydziany? Mamy ktore juz rozszerzyly mialyscie zaparcia po ryzowym? Pamietam ze jeden z dzidziusiow spal po nim gorzej... no i jaki smoczek do tego ? Ja mam canpol2 moze poleci mm z kleikiem.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za życzenia :*

Ja dziś bezzebna noc jakich mało! Piotruś ma katar i co godz się z płaczem budzi. No taki bidulek :( nawet jak śpi pod skosem to mu lecą gluty :/ aktualnie śpi na mnie w pionie to jako tako jeszcze oddycha i przynajmniej śpi. W pn znowu do pediatry go osłuchać itd ale juz mam dosc tego kataru!

Joanna trzymaj się tam! I nie dawaj głupim radom! Jednym uchem niech wleci drugim wyleci i rób po swojemu :)
Olga padłam z opisu co zrobisz z mężem hahaha :)

Piotruś

Odnośnik do komentarza

ANETA jaki kawaler :) i już 5 miesięcy :) Ale ten czas leci :)

Ale mi się nic nie chce dzisiaj :) A M dalej mnie do szału doprowadza. Dobrze ze poszedł do pracy to mam trochę spokoju.
Agatka w nocy to zaszalala bo spała 10,5h :) A potem to nie wiedziała jak się ma najeść a mnie oczywiście zalalo bo piersi jak balony :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam poświątecznie :)
U mnie taka tradycja że święta to czas dla rodziny, więc telefony, komputer nie używane przez ten czas, ale ale ja oczywiście całe święta czytałam Was ukradkiem w łazience :) No jak z rodziną to z rodziną :)
U nas święta przebiegły super. Bartek bardzo cierpliwie znosił wszystkie nowe twarze i odgłosy, nawet wczoraj pokusiliśmy się o wyjście do znajomych na "imprezę" było sporo dzieci i spory hałas a ten uśmiech, tylko nie mógł nikogo przekrzyczeć a starał się bardzo :) Niestety u nas chyba też katar i w nocy trochę pokasływał także jutro wizyta u pediatry. na razie syrop prawoślazowy i nasivin do noska. A co do kupek to u nas różnie bywało, ale w razie czego zawsze czopki glicerynowe pomagały taki mały kawałeczek odrywałam i pomagało.
pozdrawiam poświątecznie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny poswiatecznie; )
Ale zlecialo nie wiadomo kiedy! Tyle przygotowań. Trzy dni i juz. Ale zaraz mamy Wielkanoc i może wtedy będzie snieg;)
Joanna spokojnej podróży i pobytu bez niepotrzebnych rad.
Inez ale pięknie dom przystroiłas. Szok. Jak z filmu jakiegoś.
Dzieciatka wszystkie przeslodkie! !!
Wera witaj. Miałam takie przezwisko w szkole jak twój nick;)
Kasia i Madzia życzę zdrowia i miłości. Wygranej w totka i spełnienia matzen;) życzenia spóźnione ale jak najbardziej szczere.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Aneta Oskarek jaki przystojniak! No i już 5m-cy ma- w takim razie wszystkiego naj dla niego :-)
mmadzia Agatka urocza! Fajnie pomyslalas z tym zdjęciem. Jeszcze trochę i będziesz mistrzem w efektach specjalnych i nie będziesz musiała do fotografa na profesjonalne sesje jeździć :-)
ewelajna ja też często zabieram telefon do łazienki a mój mąż mi krzyczy zza drzwi jak mogę się kąpać skoro woda nie leci ;-)
AniolkowaMama Ewa ma od początku swoje 2ulubione dydusie i nie chce innych tak więc my od urodzenia tylko 2używamy. Wiem że już powinny pójść do kosza no ale co zrobić jak innymi pluje. Na szczęście jeszcze są całe bo nie wiem jak się z nimi rozstaniemy.
A my właśnie zbieramy się na spacer. Trzeba korzystać póki jeszcze ciepło jest :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

Dajcie znac co z warzywkami czy juz zastapilyscie posilek mleczkowy np sloiczkiem.

Co do smokow to my mielismy taki do 2 mcy to juz po ukonczeniu tego czasu schowalam go. A teraz uzywamy tych do 6 mcy z aventa. Mamy 2 smoki takie. Jeden na dzien a drugi swiecacy w ciemnosci na noc.

Obkupilam dzis malego w Zarze :D piekne ciuszki i poprzecenione :)

Moj maz jak zasnal wczoraj o 21 po drinkowaniu to wstal o 8 rano i on do mnie, ze sie nie wyspal haha no rece i cycki opadaja :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie poswiatecznie; )
Joanna89a szczesliwej podrozy zycze i nie daj sie.
Inez tak pieknie przystroilas dom a focia pierwsza klasa.
Mmadzia Twoja Agacia piekna i wszystkie inne dzieciaczki; )
Ciesze sie ze swieta mialyscie udane u mnie niestety porazka jestem padnieta a ggoscie do jutra siedza. Nie powiem tesciowa we wszystkim mi pomaga naprawde super ale moja szwagierka no masakra jakas.Zadnej pomocy klmpletnie nic nawet nie raczy po sobie takerza umyc i ciagle nawet przy stole w telefonie dla mnie to zniewaga mojej osoby nie dosc ze za bilety zaplacilismy przygotowalam cale swieta to krecenie nosem na wszystko a wczoraj juz nie wytrzymalam i zwrocilam jej uwage.To sie wyzalilam nic ide na spacer z dzieciakami Bo pogoda piekna.

Odnośnik do komentarza

AniolkowaMama - Lenka ma smoczki z Aventu do 6 m-ca i nawet nie wiem jakby zareagowala na inne bo nie probowalam bo od razu te polubila.

Mmadzia - zdjecie super i tez myslalam ze ze sesji. I oczywiscie czekamy na zdjecia calej rodzinki ;)

Joanna89a - szczesliwej podrozy i cierpliwosci dla cioc ;)

Lolka2015 - gratulacje zabka ;)

I jeszcze mialam komus odpisac tylko zapomnialam ;) cala ja ;)

Odnośnik do komentarza

My od poczatku używamy smoczka nuk do 6 m-ca, mała go uwielbia. Póki co nie zmieniamy. mmadzia i Aneta super zdjęcia! Planuje zrobić w tym tygodniu małą świąteczną sesje, sama, profesjonalne są troszkę drogie. Postaram się wrzucić jakąś fotkę naszej księżniczki. Wcześniej aparat u nas prawie nie istniał, od kiedy urodziła się mała strzelam fotki cały czas. Wywołałabym najchętniej wszystkie ale trzeba będzie zrobić jakąś selekcje bo pójdę z torbami haha

Odnośnik do komentarza

Olciak nie bez powodu mówi się ze z rodziną to na zdjęciach najlepiej a jeszcze na takich na których Cię nie ma :-D domyślam się co czujesz. Tym bardziej że jak się jest u kogoś to nożna wyjść czy coś w tym stylu a Ty we własnym domu Musisz się męczyć...
Bashia Lenka cudo. I rzeczywiście jak tak dalej pójdzie to szybko nadrobi do innych sierpniowych dzieciaczkow, super!
Wera to czekamy na zdjęcia :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

ufff udało mi się nadrobić świąteczne strony :) ja miałam święta tylko dla rodziny i nawet nie siadałam do lapka

Joanna89a współczuję bardzo tych ekscesów brzuszkowych. Jak moja Emilka miała problem z kupką to robiłam jej masaż rozgrzaną pieluszką (żelazkiem przeprasowałam), 10minut masażu i po 5 minutach była już kupa :) Mam nadzieję że nie będziesz musiała jeszcze raz przez to przechodzić ale myślę że w razie czego zawsze warto spróbować masażu a później termometra. Ja się bałam wkładać jej termometr do pupy, dlatego zawsze masowałam brzuszek nawet po prostu ręką.
Udanego wyjazdu :) Czasem jednak starsze mamusie mają dobre rady, ale wiadomo że wszystko trzeba samemu weryfikować :)

bashia śliczny reniferek :) Widać że córa dobrze się czuje, oby tak dalej :)

AniolkowaMama u nas niestety smoczki leżą i kwiczą z nudów, Emilka gardzi nimi ;/ próbuję cały czas żeby się nauczyła smokać, ale ciągle je wypycha i nie wiem czy kiedykolwiek je załapie, już tracę nadzieję

A u nas dziewczyny wyobraźcie sobie od poniedziałku spanie nocne jak marzenie!!Emilka zasypia ok 20:45, a budzi się na jedzenie dopiero koło 6-7!!I sobie jeszcze dosypiamy do 9 :) No jest cudownie :) Ja tylko w nocy siedzę z laktatorem i ściągam mleczko, ale pewnie jak tak dalej pójdzie to nie długo okres mi przyjdzie. Słyszałam gdzieś kiedyś, że jak się karmi rzadko tj co jakieś 6 godzin, to okres się wtedy szybciej pojawia, nie wiem czy to prawda.

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, Dziewczyny :)
Dobrze, że już po świętach. Ja zdecydowanie lubię normalność :)

Dzieciaczki oczywiście urocze :)

Aneta, wszystkiego najlepszego dla naszego pierwszego 5 miesięczniaka (?)

Lolka, gratuluję ząbka :)

Magda, mój siostrzeniec nadal w szpitalu, bo czekają na kardiologia ( ma być we wtorek - porażka)
Poza tym ma żòłtaczkę i prawdopodobnie będzie naświetlany.

No i jeszcze jedno. Martwią mnie jego rączki. Sa bardzo wiotkie i tak "lecą" mu do wewnątrz. Nie wiem czy rozumiecie...tak dłonie mu się składają do środka.
Moje dzieci tak nie miały, więc się martwię. Niby lekarz mówi, że ok, ale wiecie jak jest w szpitalu w święta...wszyscy wszystko mają głęboko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...