Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Grgosiu, moze emolient by sie sprawdzil?

Monju, nikt nie moglby choc na chwile zajac sie dzieckiem? Nic mu nie pomaga? Moze szumy albo kolysanki z yt? Ja w akcie desperacji kupilam hustawke dla niemowlat, tak wiem, ze kregoslup, zla postawa itp staram sie uzywac jak juz wszystko inne zawodzi, gdy jestem sama, on placze, chce noszenia i mamy konflikt interesow bo chociaz ziemniaki jakos musze obrac... fajna zabawke tez kupilam-taki grajacy projektor-zaba, ma rozne opcje, migajace swiatelka, odglosy stawu, melodie. mlody jeszcze go w pelni nie docenia, na razie bardziej rodzice sie ciesza ;)

Madziunia, tez nie bardzo sie znam na asymetriach, napieciu miesniowym i odruchach, na wizycie u neonatologa wspomnialam tylko, ze uparcie trzyma glowe na prawo, bo to widac bez gadania. Neonatolog wyslala nas do rehabilitantki i ona juz zobaczyla wiecej, np jedno ucho wieksze od drugiego, juz jako zwiazek przyczynowo-skutkowy... mysle, ze jak nic ewidentnego nie rzuca Ci sie w oczy, to nie ma co sie dosxukiwac na sile

Odnośnik do komentarza

Ewcikk nie pomyślałam o tym że to może być alergia. Ale już go w przychodni oglądała pediatra dwa razy w trakcie potowek i ostatnio na szczepieniu i kazała smarować wlasnie emolientem, mam oillan, ale to tak srednio pomaga. Idę jeszcze raz w środę do lekarza to spytam czy to może być alergia, może trzeba wybrać się do alergologa.

kamyczek ja też modlę się przed każdym nowym jedzeniem, tylko widzę że raz coś mu pasuje a za drugim razem męczy się z kupa i bakami także nie wiem do końca czy to przez konkretne jedzenie. Zresztą ja jadlabym i jadła, ciągle glodna chodzę. Jakoś najeść się nie mogę. Soboty sa najgorsze bo wszędzie grile i takie zapachy że szok a ja jak raz miecho z grila wciagnelam i boczuś to mały się męczył, no więc wolę męczyć się ja :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Grogosia ja od dziś zaczynam się jeszcze bardziej pilnować z jedzeniem, bo myślałam że jest już dobrze a mały od południa znowu zaczął płakać, a taką śmierdzącą i zieloną kupę zrobił z 2 godz temu że aż się wystraszyłam.
Do wczoraj miałam spokojne dziecko nic go nie bolało,jestem na siebie wkurzona. Ciekawa jestem jaka będzie noc.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e02tiirhu.png

Odnośnik do komentarza

Grgosiu pomysl co moze go uczulac bo u mnie czesto kolki sa przez jedzenie. Wczoraj i dzis chyba od ziemniakow bo i mi w brzuchu sie przelewa widocznie byly czyms nawozone. Ja z kolka walcze od czwartku i juz mam dosc. Nie wiem co mam jesc. Jem wiecej produktow i teraz nie wiem dokonca co mu szkodzi. Wczoraj bulki banan i ziemniaki i kupa byla zielona. Dzis indyk dwa plasterki ogorka jeden pomidora buraczki i delikatny rosol i banan i trzy winogrona i tez placz. Dosc mam nie jedzenia a jak cos jem to problem. Chodze glodna i sie mecze. Jak mam jesc to nie mam ochoty bo nic nie moge i juz brak mi pomyslow co jesc. Juz nawet ryz z jablkiem szkodzi. Dicoflor podaje ale poki co jakiegos efektu nie ma widocznie trzeba wiecej czasu.
Dziewczyny piradzcie mi bo sama nie wiem czy robie dobrze. Maly najada sie okolo 23 i idzie spac. Budzi sie nawet o 5 a mi piersi pekaja. Budze sie czasem i odciagam az cisnienie bedzie mniejsze wychodzi po 50ml z piersi czasem 60ml. Ogolnie z obu 100-110ml. teraz widze ze te odciaganie chyba tylko szkode przynosi bo ciagle czuje ze jest za duzo pokarmu w ciagu dnia. Wkladki zalane a piersi przepelnione a bylo juz w miare dobrze tak ze nie odczuwalam dyskomfortu z powodu nadmiaru pokarmu. Co zrobic zeby jakos noc przetrwac i szkody w prawidlowej ilosci pokarmu nie robic. W dzien nie odciagam i na noc tez nie.

Odnośnik do komentarza

Ewcikk chyba za dużo odciagasz. Ja też mam pękające piersi w nocy jak mały postanawia dłużej pospać, tym bardziej że raz śpi od 21 do 4 , a raz budzi sie co trzy lub dwie godziny i cycki wariuja bo nie wiedzą czy produkować czy nie. Tylko parę razy nie wytrzymałam i odciagnelam trochę ręcznie. Spróbuj jak coś to odciagac o polowe mniej.
Cholera jak śpią do 4 lub 5, coby się człowiek wyspal to cycki obudza.
A jeśli chodzi o jedzenie to ja właśnie skusilam się na winogronka tez trzy i teraz mały spać nie może bo go bąki męczą i jęczy, starszy też coś kiepsko spi i tak się budzą na zmianę, a ja dzisiaj z nimi sama. Chyba nie pospie kurcze za dużo.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze za duzo tylko ze i tak jeszcze mi do konca piersi nie oproznia ale jest lepiej niz jakis czas temu. W koncu rosnie to i wiecej potrzebuje. No wlasnie pospac mozna a tu cycki daja do wiwatu. Teraz budzi mi sie o 3 to troche lepiej bo tylko jeden musze odciagnac a pozniej o 9 z tego co nie jadl o 7. Niech te moje cycki pojma juz ze nie trzeba na noc tyle produkowac bo rano tez pekaja.
Dzis winogron brak w menu wiec zobacze choc rano juz dawka placzu byla.

Odnośnik do komentarza

No mały się przemęczył w nocy jak nigdy. Bardzo mu ten brzuszek dokuczał. Zrobił dwie kupy z bólem i po trzeciej porannej w koncu go puściło. I pomyśleć że to przez trzy winogronka.
madziunia chyba ty pisałaś że Emi tak rzęsy urosły. Ja dziś patrzę a mały ma takie piękne długie rzesiska. Kurcze nawet nie wiem kiedy mu tak urosły. Starszy też ma takie długie, obaj odziedziczyli po tatusiu. I po co facetom takie jak to mnie by się raczej przydały :)

A powiem wam że podaję ten debridat małemu na ulewanie, ale to daremny trud. Dosyć że nic to nie daje, to jeszcze mały tak się krzywi. Tak bym chciala zeby mu to ulewanie przeszło bo to meczarnia. Przebieram go kilka razy dziennie.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszka dziekuje odstawie. Tylko ze nic mi z owocow nie zostaje. Jablko nie bo gazy banan alergia winogrona tez. Jak to tez przez banana to super bo dzis rano zjadlam. Mleka nie pije bo nabial mam zakazany bo jest uczulony.
Grgosiu ja podaje infacol od wczoraj 3razy dziennie i tak przez trzy cztery dni az kolki ustapia pozniej jak wroca znow taka terapia tak zalecil mi alergolog ktory jest tez ordynatorem na dzieciecym oddziale wiec chyba wie co mowi. U mnie poki co maly sie uspil i gazy go nie wybudzaja. Cos i tak jest jeszcze nie tak bo Aleks mi nie chce jesc poje troche i sie drze i tak jest jak mu w mleku cos szkodzi. Jak nic mu nie przeszkadza je normalnie.

Odnośnik do komentarza

grgosiatk to ja pisałam o tych rzęsach:-) Byłam w szoku, bo to z dnia na dzień tak urosły:-) Raczej też ma to za narzeczonym bo On ma dłuższe od moich:-)
Co do ulewania to ja daje małej debridat i widzę dużą różnicę. Trochę Jej się uleje ale to dosłownie kropelki. Pije to ze smakiem ale dolewam Jej do mleka bo jak podawałam strzykawką to później mleka nie chciała pić bo to słodkie:/

A moja Emi ostatnio pięknie śpi:-) W dzień nie narzekam bo prawie cały czas śpi albo sobie leży w leżaczku a w nocy dziś przespała mi 7 godzin:D od 22.30 do 5.30:-) zasypia od tygodnia o 22.30 i zazwyczaj śpi po 5-6 h ale 7? Byłam bardzo mile zaskoczona jak sie obudziłam po 4 a Ona spała:-) Moje Kochane dziecko:-) Ale przed nami kolejny skok rozwojowy więc czekamy co będzie dalej:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Ewcikk i Grgosiu współczuję przepraw z maluszkami. Aż mi wstyd że nieraz narzekam, a nie muszę przecież walczyć z kolkami i alergiami...

Ale z dobrych rzeczy to muszę oficjalnie się pochwalić: Aleks podwoił masę urodzeniową! :D Przy urodzeniu ważył 3,5 kg a dziś na wadze mamy 7,2 kg :D Na samej piersi. Ciężki już ten mój Klocuszek :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

Hej. Dziewczyny które uzywaja wieluszek proszę podpowiedzcie mi które sa najlepsze czym się ewentualnie róznia it. Bo poważnie zastanawiam się nad kupnem. A i musze poskarżyć na moje dziecko od środy jest marudny mało je a jak go próbuje uspokoić smoczkiem do krzyczy jakbym wrzątek mu lała do buzi i z butla jest tak samo. tylko butla od herbatki jest cacy. Nie mam pojęcia co mu jest:(

Odnośnik do komentarza

Kati tylko podziwiac przybieranie Aleksa super.
I mamy uczulenie i na banana super. To juz nic mi z owocow nie zostalo. Buzka zsypana. Nie zejdzie ta wysypka chyba nigdy. Czasem mi juz rece opadaja. Ciezko bedzie mi wytrzymac te pol roku a ciekawe jak dalej z wprowadzaniem posilkow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...