Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

kati gratulacje! Ach kiedy zleciały te trzy miesiące? czas galopuje!

U mnie Marcel też je gora 10 min. Poza tym też zaczął się slinic i wpycha rece do buzi.

Sabrinka kupiłam ten krem z emolium i zobaczymy. A w ogóle to kupilam go 50% taniej w super pharmie. Dziś i jutro jest multum promocji -50% na całe marki. Ja dziś nakupilam trzy ogromne siaty w tym pampersy. Jak macie super pharm to sprawdzcie bo mozna niezle przyoszczedzic.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Aniaradzia ja tez sprobuje tej metody bo u nas ten sam problem

Tetedie chyba to zęby idą bo maly sie ślini, wklada raczki , pieluchę do buzi..jesli leży na poduszce to przekerca sie Glowa w dok i tak jakby probowal sie drapać w buzie..gryzie moje przedramię, no i widac mu dwa wzgórza z zabkami. Smoka ssie jak szalony .dzis wlozylam mu palca do buzi to tak mocno zacisnął ze aż palec zabolał..no i widac dwa wzgórza z ząbkami. Podobno niektóre dzieci tak maja..ciekawe jak długo potrwa to marudzenie..az żeby wyjdą? Zęby.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzj44jlfca6a8b.png

Odnośnik do komentarza

Moj mąż miał podobno 2.5miesiąca jak wyszły mu pierwsze zęby....
Ala też się bardzo slini i puszcza banki:)
Ssie smoka jak szalona wkłada lapki pieluche i próbuje jedną z zabawek kierować ku buzi....

Kupiłam dzis herbatkę koperkowa z humany pisze jak przygotowac ale ile moge jej dac na dzień? Bo podobno z koperkiem ostrożnie...
Bo moja Ala odrzuciła wodę....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

U nas ze śliną tak samo- jest wszędzie. Mały rączki non stop pakuje do buzi, wszystko by memłał. Ale nie wiem czy to zęby czy po prostu jakiś czas przed wyżynaniem się następuje ślinotok.

Ewcikk chyba znalazłam winowajcę- berlinki. Dzisiaj cisza jak makiem zasiał, Aleks nie piszczał ani nie wierzgał tylko grzecznie poszedł spać. To dziwne tak nagle odkryć że dziecko nie toleruje parówek. Hm, może akurat te mu nie pasują...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

Dziewczyny powiedzcie mi bo chyba jestem mało kumata :) Słyszałam ze te skoki rozwojowe u dzieci które urodzily się np. dwa tygodnie przed terminem to przechodzą skok dwa tygodnie później niż normalnie. Ja urodziłam dwa tyg. przed czasem i ostatnie piski,płacze brak apetytu zrzuciłam na skok ale teraz nie wiem czy przechodził w takim razie 3 (11 tyg konczy w czwartek) czy drugi skok. Powiem ze jak potrze w necie jakie powinien zdobyc umiejętności w drugim skoku to już sporo takich ma.Wiec może ktoras mi to wytłumaczy. Przepraszam ze tak chaotycznie to napisałam

Odnośnik do komentarza

Kati u mnie bylo podobnie z szynki ok a jedynki nie. Przecztaj sklad to moze bedziesz znala winowajce widocznie jakis konserwant mu przeszkadza albo cos co jest dodane.
U mnie dzis bez placzu choc prezenie bylo ale to pikus.spi od 40 minut a ja juz tez w lozku bo pewnie o 2 pobudka. Dzis dzem z jablek jadlam zobaczymy co rano bedzie oby nic. Infacol zadzialal tylko trzeba dluzej podawac ta sama substancja co espumisan tylko w ulotce jest ze ma dzialanie rozkurczowe wiec polecam.
Aniu super ze sie udalo z oczkiem.

Odnośnik do komentarza

ja też nie do końca kumam z tymi skokami rozwojowymi. Mój jest przenoszony 9 dni, ale ma raczej w czasie te skoki, z resztą pewnie jak ze wszystkim, wszytko dzieje się indywidualnie :)
Mój Maluch zrobił awanturę przy zamawianiu drzwi, musiał leżeć u męża na klatce, a później u mnie na kolanach. Chyba nie lubi zakupów, ale do superpharmu jutro jadę! :)
Dobranoc wszystkim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73i09k760n1xx3.png

Odnośnik do komentarza

Kiedyś tam opowiadałam wam, że u mnie w rodzinie był przypadek, że para starała się o dziecko 8 lat, potem stwierdzili że nie ma sensu wydawać tyle kasy na leczenie skoro nie ma efektów i po roku od zaprzestania terapii zaszła w ciążę. Szczęscie niesamowite, w 12 tygodniu okazało się, że są dwa serduszka jedno było schowane za drugim. Od 18 tygodnia walczyła o utrzymanie ciąży ze wzgledu na to że była duża różnica wielkości dzieci, skracała się szyjka i grozilo odejscie wód. No i wczoraj niestety odeszły jej wody i urodziła przez cc w 28 tygodniu ciąży Dominika i Filipa - jeden waży 700 gram a drugi 1120 gram.
Proszę pomódlcie się za nich i za Kasię

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd6h1k729o.png

Odnośnik do komentarza

monjamonja aż mi dreszcze przeszły!!!! Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!!!!

Dziewczyny a czy próbowałyście na te kolki czopki viburcol?
U nas kolki już dawno sobie poszły ale wczoraj Emi cały dzień walczyła z bąkami:/ Nie wiem dlaczego, bo dzień wcześniej nie karmiłam Jej piersią więc to nie przeze mnie, piła samo mleko i herbatkę jak zawsze:/ Kupki nie zrobiła a dzisiaj od rana znów to samo:/ Bąki strasznie śmierdzą ale kupki nie widać a robiła regularnie, codziennie jedną.

Aniaradzia cieszę się, że się udało. Ja od wczoraj też stosuję tą metodę i zobaczymy :) Trzymajcie kciuki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Nie ma za co Olciu.
Mooniak trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze znam przypadek ze dziecko urodzilo sie w 26 tygodniu i wazylo 600 gram. bedzie dobrze wszystkie na pewno sie pomodlimy o to.
Madziunia ja nie probowalam bo nie wierze w hoemopatie a chyba trzeba w to wierzyc zeby dzialalo. Ja moge polecic infacol u mnie dziala.
Dzis bez kolki tylko baki ciezko szly czyli moge jesc dzem jablkowy. Tylko moje dziecko ma pelno powietrza w sobie i nie wiem po czym czy przez smoczek czy karmienie albo przez to ze bez smoka tez sobie przez sen cmoka. Slychac straszne bulkanie w nim.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

A powiedzcie mi jeszcze od czego mój maluszek może trzec oczy???I nie jest to tarcie na sen. Co do regularności wypróznien i na baczki pomogly krople biogaja. Dzis u nas krzykow i braku apetytu ciag dalszy... już nie wiem co mu jest...

Odnośnik do komentarza

Madziunia, viburcol to homeopatia, czyli zawartosc jakiejkolwiek substancji czynnej jest tam w stezeniu takim, jak szklanka herbaty w morzu. Wierzy sie w to albo nie, nie chce Cie zniechecac ale uwazam za rozsadne poinformowac Cie zanim wydasz pieniadze na cos, co nie ma prawa dzialac. :)

Monju, jejku, historia straszna, bardzo im wspolczuje i trzymam kciuki, by bylo dobrze! W jakim stanie sa te dzieci?bo stan rodzicow sobie wyobrazam :/ u przyjaciol tesciow dziecko urodzilo sie tez mbiej wiecej w takim czasie, nie wazylo kilograma, teraz jest co prawda drobniejsza niz rowoesnicy ale rozwija sie prawidlowo, jest bardzo inteligentna i nie ma neurologicznych uszkodzen. A powodem porodu przedwczesnego byla cytomegalia, ktora czesto powoduje wady wrodzone u plodu. Medycyna potrafi teraz wiele, miejmy nadzieje, ze i tym dzieciakom pomoga!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...