Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwcóweczka, te kłucia w pochwie to nic innego jak rozrastanie się dolnej części macicy, nie zawsze muszą oznaczać coś złego. Ale nie zaszkodzi skonsultować u lekarza jak masz taką możliwość :)

Aniaradzia, piękny zestaw :) Masz talent!

Kasia, witamy wśród czerwcowych mam :D

A ja płaczę i śmieję się na zmianę. Płaczę, bo boli nerka, ale śmieję się, bo poczułam, jak moje Maleństwo przemieszcza mi się w brzuchu :D Tak mi się rozpychało, że aż czułam po prostu całą wędrówkę i chyba to właśnie te pierwsze ruchy! Jestem tak szczęśliwa!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a ja sie tak ciesze, bo dostalam pismo z ZUS. Przyznali sie do blednego dzialania systemu i wyrazili zgode na oplate skladek po terminie!!! Teraz tylko napisac pismo o ponowne rozpatrzenie zasilkow za pazdziernik i listopad!!! Ufff!!!!
Mowie Wam coesze sie jak male dziecko. Skacze z radosci o placze bo plecy bola. Ale to nic, bo i tak jestem szczesliwa!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka91

Hej dziewczyny! Ja po wizycie już jestem, ale pisze dopiero teraz bo po badaniach siedziałam u mamy tyle czasu:) A wiec jest wszystko dobrze tylko na te wyniki z krwi musze czekac kilka dni. Dzidzia dziś nie chciała współpracować i przez półtora godziny leżałam u niego bo czekaliśmy az maluch się odwróci... Mina mojego męża nie zapomniana i bezcenna. I muszę się pochwalić bo mąż chodzi dumny jak paw bo w 90% będziemy mieć synka!!!! Jestem taka szczęśliwa!!!!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...