Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, ja również mam termin na czerwiec 2015 i to już na 2 dzień miesiąca. Dopiero dzisiaj zaczęłam szukać jakiegoś fora tematycznego bo od poniedziałku będę na zwolnieniu i będę miała wreszcie trochę wolnego czasu na zajęcie się sobą i maleństwem oczywiście:) W czwartek dowiedzieliśmy się wraz z mężem, że będziemy mieć synka, ależ on pęka z dumy - w końcu pierworodny:) Mam sporo do nadrobienia a widzę, ż tu wiele ciekawych dyskusji się toczy więc z pewnością będę częstym gościem/uczestnikiem :)

Odnośnik do komentarza

No niestety wzięli mnie na oddział... wprost kwicze z zachwytu :-( kroplowki nie pomagają, aj... do kitu. W ciągu 2 miesięcy 3 razy w szpitalu lądować. . To trzeba mieć pecha. Wrr.

Lostris gratuluję synka i witaj na pokładzie ;-)
Mia gratuluję ;-)
Ja z kolką nerkowa. Chyba. Bo sami nie wiedzą co mi jest oprócz tego że boli jak cholera.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Kasiaa, zawroty mogą być spowodowane wzrostem łożyska. Musisz pilnować aby nie upaść. Jak tylko się zaczyna kręcić to od razu siadaj. Na mdłości- jedz często i mało, czasem pomaga imbir lub cytryna. Na zgage- unikaj smażonego. Możesz wypić szklankę mleka ciepłego.

A moja Dzidzia fika jak szalona. Dzisiaj poczułam aż 4 kopniaki! I przeciągał się Łobuziak bo czułam jakby rybę pod skórą. Przynajmniej to mam na osłodę za pobyt w szpitalu ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Kati, przykro mi, ze znow Cie uziemili, ale na pewno robia co moga... Trzymam za Was mocno kciuki.

Kasiaa tez niestety mam mdlosci i wymiotuje . Wcale nie przeszlo po pierwszym trymestrze, choc jest znacznie lepiej. Sprobuj preparatu mammarin mama i podjadaj slone paluszki:) w atakach mdlosci pomaga mi gazowana woda z cytryna, ale jak nie zdaze jej wypic na czas to laduje w lazience;)

Odnośnik do komentarza

Kati, pekajace zyly to moja domena. Powiedz im zeby zalozyli Ci niebieski wenflon on jest najcienszy... A do pobierania krwi niech Ci biora jak najciensza igle... Dziwi mnie, ze Ci nie pobrali krwi przy przyjeciu, wtedy kiedy zakladali wenflon.
Jak lezalam na patologii ciazy to jedna taka starsza pani polozna potrafila mi sie wkluc i tak kombinowalam, zeby to ona pobierala mi krew i zmieniala wenflony.
Na poczatku inne strasznie chcialy to robic ale jak jedna z druga tak pobrala mi krew ze pol lozka bylo w mojej krwi to odpuscily...
Mam badzieje, ze bol szybko odpusci.
Buziaki!!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pobrali mocz na posiew, wymazy itp. Dzisiaj krew. Młoda pielęgniarka była ale ponoć jeszcze nigdy jej się tak nie zdarzyło. Wczoraj wenflon zakładała starsza przemiła położna i tez nie mogła nic poradzić a zakładali niebieskie cały czas. Dzisiaj zrobili mi pokaźny guzek podskórny. Boli dalej mimo kroplowki :-( była wizyta lekarska i obstukali mi nerki i niby to nie to. Ponoć mam złogi w kanalikach. A boli niemiłosiernie :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Andziara wszystko u nas dobrze małego widziałam przez chwilkę na usg w poniedzialek serduszko bilo szkrab kochany spal ;) w czwartek mam umówione USG na nfz w szpitalu pewnie mi małego pomierzą i może potwierdza płeć... A tak to ciężki tydzień w pracy i codziennie jakaś wizyta u lekarza byla... najpierw w pon byłam u nowej gin siedzialam u niej 45 minut o wszystko sie wypytalam niesamowita kobieta przyjela mnie po 23 (2,5h opóźnienia) i wcale nie czułam ze chce mnie szybko spławić aby iść do domu a w czwartek 10 minut w gabinecie starej gin i nie zdążyłam się wypytać o wszystko a ta juz oddala mi kartę ciąży i powiedziała ze to wszystko jakos sztywno bylo i nieswojo... Juz postanowione ze zmieniam ginekologa... We wtorek akt notarialny podpisywaliśmy musieliśmy z mężem 60 km do mikolowa jechac tez męczący dzień a w środę do Endo do Krakowa 1,5 godziny w poczekalni :( podniosła mi dawkę na 50 bo wyniki ft4 miałam poniżej normy... Ale wykluczyła chorobę hamingtona czy jakąś o podobnym brzmieniu bo miałam dobre wyniki anty tpo i anty tg za mc do kontroli ale czuje sie lepiej tabletki chyba działają ;) nie wiesz jakie sa do dr Januszewskiej kolejki na nfz chciałam sie umówić ale się nie dodzwoniłam jeszcze...

Kati trzyma kciuki aby bylo wszystko dobrze i przestalo bolec

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

Benq super wiesci!!! Swietnie ze nie masz Hashimoto:) co do nfztu to ja bylam na klinice bo mialam termin kontroli sprzed roku. Teraz juz mnie wciska w swoj terminarz. Moge sie we wtorek zapytac bo bede tam u kardiologa to podejde do rejestracji i zapytam. Tam zawsze sie ciezko dodzwonic. Rozmawialas z doktor o leczeniu na nfz? Ja bym zapytala wprost. Tyle, ze my sie znamy od 13 lat;) to pewnie mam wiecej smialosci.
A swoja droga fajne przedszkole Wam sie szykuje:)
U mnie w rodzince tez bedzie wesolo. Jedna kuzynka rodzi w marcu, druga w kwietniu, trzecia ma termin na maj a ja czerwiec. Tyle, ze kazda z nas w innej stronie Polski!!! Ale od czego sa telefony;)

Odnośnik do komentarza

Monis to trzymam kciuki aby maluszek sie dobrze ułożył i pokazał co trzeba ;)
Andziara to u ciebie w rodzinie tez obrodzilo hehe ale dużo dzieci będzie ;)
Przedszkole będzie spore ;) my wszystkie blisko mieszkamy bedziemy sie widzieć w 1 dzień świat mam nadzieję ze kuzynka z terminem na lipiec pochwali sie wtedy nowina bo wiemy nieoficjalnie wujek sie wygadal wczoraj ;) ale narazie cos kolo 10 tyg jest wiec wybaczamy jej póki co te tajemnice ;)
Andziara to jak możesz to zapytaj jak z terminami jak tam będziesz... ja tez za mc na wizycie zapytam Endo czy jest szansa na wizyty na nfz ;) mi ostatnio ta nowa gin powiedziała ze jak będę na l4 to wizyta obowiązkowo co 2 tyg a bierze 150 zl za wizytę ale wole juz zapłacić i spać spokojnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7janliywfnjikz.png

Odnośnik do komentarza

Kati
Trzymam kciuki badz dzielna.

Benq
Domowe przedszkole jak nic, ale to dobrze, dzieciaczki beda bardziej zżyte:)
Wczoraj tez rozmawialam z kolezanka i ona. Ma termin na styczen jej siostra na luty a druga na sierpien takze tez wesolo:)

U mnie w rodzinie dzieci w wieku 4lat juz czapeczki bez nausznikow:)
Chyba ze maly agent nie lubi czapek i je sciaga:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

A ja mam jutro 4d :D będę widzieć mojego bobcia.

Dzisiaj od rana mnie boli jajnik, ten z którego była owulacja, a do tego mam plamienie, takie mazanie jakby.

Nie wiem skąd to plamienie... Gdyby nie ciąża z moich wyliczeń byłby to 4 dzien cyklu, poza tym ostatnio miałam cytologię (4 dni temu) i zeszłam za zgodą lekarza z duphastonu o pół tabletki- zamiast dwóch biorę półtora. I tak myślę nad przyczyną plamienia w połączeniu z tym bólem jajnika. Dodam, że miesiąc temu było to samo więc to chyba norma u mnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpbvkd5r1.png

Odnośnik do komentarza

U mnie siostrzeńcy lubia czapki bez nauszników, za to kuzynka szaleje za takimi z warkoczami. Co kto lubi ;-)

Fajnie, że macie takie przedszkola ;-) ja w rodzinie sama póki co oczekuję. Koleżanki tez jakoś próżnują.

mnie dalej boli a pielęgniarka tylko: ojej, nie wiem co podać. I tyle. A ty człowieku się męcz...

Gorzka Czekolado ból jajnika to rozciągające się więzadła macicy. Są niestety bolesne. A plamienie... nie wiem. Może jest jeszcze jakaś wolna przestrzeń w macicy i się złuszcza? Nie mam pojęcia.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...