Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwa mamusiu trzymam kciuki żeby to nie było zapalenie płuc! Buziaki dla Ciebie i Księżniczki :*
Panifiona piękną masz biedroneczkę :) nic tylko całować i tulić :) wierzę, że wszystko będzie dobrze i rehabilitacja da zamierzone skutki a wyniki badań mam nadzieje będą jak najlepsze :*
Ja dzisiaj się strasznie zmartwiłam, bo musiałam odciągnąć rano mleko (jechałam do Poznania i nie chciałam brać małego w taki upał wiec zostawiliśmy go z dziadkiem) i co?? Nie było w cycach prawie nic!! A ja się dziwiłam czemu malutki całą nic płakał i chciał ciągle cyca! On był po prostu głodny! ;((( w końcu musiałam mu podać mm i zaczęłam pic bawarkę... Teraz karmiłam po raz pierwszy dzisiaj z cyca, bo poczułam że coś tam jest i po karmieniu odciągnęłam jeszcze 50 ml :) mam nadzieję, że więcej takiej sytuacji nie będzie :(
O i zasnął przy cycu :D dobrze, że zmieniłam mu pieluchę przed karmieniem ;)
Buziaki ;*

monthly_2015_06/majoweczki-2015_31142.jpg

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dziekuje za wsparcie. Noc była koszmarem ale dzis troche lepiej. Powiedzial ze z ta wyprowadzką to chyba troche wczoraj przesadzil. Co nie znaczy ze oprócz oczywiście zakupów cokolwiek zrobił. No może wziął małego ze dwa razy. Byliśmy troche ze sobą ale to byl taki wolny związek. Kawaler 38 lat wiec może i trudno mu się odnaleźć nagle w roli ojca i to praktycznie nagle trojki dzieci. Zaciskam zęby i spróbuję to przetrzymać. Może jak maly podrośnie to się nim lepiej zajmie bo z moimi starszymi ma dobry kontakt.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

faktycznie przy kp kupka nie musi byc po kazdym karmieniu,nawet kilka dni moze byc bez...jak nie ma innych objawow to czym sie martwic.na poczatku malutka robila za kazdym razem,teraz juz nie...ma 6tygodni juz prawie i mniej wiecej polowe zycia ma tak ze robi rzadziej.sa dni ze robi kilka,ale w wiekszoscu nie:-) co do mezow i niemezow jak was niektore czytam nie pptrafie pojac ich podejscia...nasz tatus jest super,fakt kapac nie chce a mnie kregoslup po ciazy pada,ale pomaga:-) bardzo pomaga:-) w nocy malutka zawsze podaje:-) dzisiaj nasza rocznica slubu i malutka w prezencie dla nas prawie caly dzien spi z przerwami na chwile pogadania i usmiechow oraz oczywiscie mleczko:-D a co do zmeczenia:-) nagroda jest poranna pobudka,wielkie oczka patrzace na mnie i usmiech:-) kocham moje malenstwo:-)

monthly_2015_06/majoweczki-2015_31144.jpg

Odnośnik do komentarza

Darka - Majka ma wg mojej miary juz 56cm. Waga na pewno powyzej 3500. Ale zmienilam,bo zobaczylam czerwone odciski od falbanek i ciezo bylo mi zapiac,kiedy miala nogi w zabke ulozone. No i na brzuszku odcisk,mimo ze luzniej zapinalam. Te 2 sa wg mnie jedynie dluzsze,a szersze tylko na pasie w miejscu zapiecie,ale zobacze jutro czy nie ma sladow. Mi zostalo ponad 50 1. Uzywam pampers premium care.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

W koncu Was dziewczynki nadrobilam:-)!
I tak jak Elzbietta zauwazylam,ze wszystkie nas dopada zmeczenie materialu...:-/ Moj Synek dzis przez caly dzien spal moze ze dwie godzinki. Teraz wieczor nie mogl usnac,to tesciowa od razu cos go boli cos go boli. No szlag mnie trafoa,znam swoje dziecko. Poprostu cieplo na polu a on tego nie lubi,co pol godz przy piersi,a jak malo spi to poprostu jest rozdraniony i teraz wieczor juz sobie nie umial poradzic. W koncu usnal u Taty na rekach:-) ah. No i po wypiciu 40ml mm...musialam go dokarmic bo jak co chwilke wyjadal cala piers to na wieczor juz nic nie bylo:-/

Moj obwod glowki mial 35 i wyskoczyl w osmym partym skurczu,bez naciecia,z jednym malutkim szwem w srodku.

Mi dzis waga pokazala 13na minusie,ale do ciuchow sprzed ciazy dalej sie nie mieszcze...:-/

monthly_2015_06/majoweczki-2015_31145.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

oj nie ładnie niektórzy pogrywają...
u nas tatuś bardzo dużo pomaga, robi co tylko może, ale.... jeżeli chodzi o wsparcie psychiczne dla mnie to licho mu idzie :( albo wręcz w ogóle! Nawet popłakać nie mogę za bardzo :(

wszystkie dzieciaczki takie słodkie macie :*

Byliśmy dziś u pediatry pierwszy raz. Mała zdrowa, ładnie przybiera (tylko na KP-bardzo się cieszę) i w ogóle OK. Pani dr powiedziała nam, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi przy kp dziecko i tak trzeba dopajać samą wodą (i dawać smoczek) czy spotkałyście się też z taką opiniom?! Bo ja się zaskoczyłam!
---
PAULA I JAK JEST?! Tulisz Maleństwo w ramionach? Daj znać!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Paula gratulujemy! Śliczny mis!! Wszystkie "nasze" dzieci takie cudne i słodkie!

Przy kp kupki moze nie być i parę dni, mleko matki jest w pełni przyswajalne ;) :)
licze ze jutro juz będzie moja chusta w paczkomacie!!! Wypiore szybko, wyprasuje i ucze się chustowac :D mój mis będzie zadowolony, kontakt z mama mu ułatwia zrobienie kupki nawet, taka swietna mama :D a i tata zadeklarował ze będzie chustowal ;)
Dawać dziecku mnóstwo miłości, najwaznejszy cel w życiu :)

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

Paula GRATULUJĘ!!!!! W końcu się doczekałaś :D A jaki z niego słodziak:* SUPER!!!!

Marti proszę spytaj. Ja się b.zdziwiłam! W szpitalu mówili, że nic więcej nie trzeba a tu mi mówi, żeby czystą wodę dawać :/ nie podaje, ale tu takie upały i Mała cały czas na cycu bo pić się chce.

Dorotka miała główkę 34cm, a w środku się podarło jak stare prześcieradło (wąski kanał rodny),
Co do wagi ja mam -10. Brzuch płaski ,ale galareta :/ pozostałe kg siedzą w udach i dupce (zakumplowały się z celulitem)..

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...