Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Panifionaa co do szpitali w Częstochowie, to co kobieta to opinia inna, to zależy od wielu czynników na pewno jak się rodzi w danym szpitalu. I nastawienie samej kobiety i przebieg porodu, ewentualne komplikacje, no i oczywiście humor personelu jest nie bez znaczenia ;)
Ja rodziłam 3 lata temu na Mickiewicza, że względu na to, że tam pracuje mój lekarz. I teraz też tam będę rodzić :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Piątka gratulacje córci! :) Zuzia jest malutka ale z czasem będzie przybierala na wadze i szybko dogoni rówieśników. Moja siostra też urodziła Zuzie, 2msc przed terminem i też cc teraz jej coreczka jest większa i sprytniejsza od dzieci urodzonych w terminie, bardzo dużo mówi także Patka potrzebny jest czas a wszystko się wyrówna: ) u mnie zimno choć piękne słoneczko, ale ma być coraz cieplej: ) pozdrawiam Was, aha nie wiecie jak szybko po jakim czasie od wrzucenia rzeczy do koszyka w aptece Gemini trzeba złożyć zamówienie tzn kupić? Bo ja co jakiś czas coś tam dorzucę i boję się ze pewnego dnia wygaśnie lub będą braki w aptece lub ceny będą nieaktualne. Dajcie znać

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20558[/quote]

Odnośnik do komentarza

Patka gratulacje!!! Najważniejsze że z Zuzią dobrze. Dużo zdrówka dla Was :) pierwsza Majóweczka rozpakowana :D

Ja po weekendzie u rodziców, mniej więcej nadrobiłam forum. Dziewczyny a ten dochód za 2013 to się bierze z pitu? i gdzie to się składa?

zielona może napisz lekarzowi smsa? ja do swojego ostatnio pisałam i mi po niedługim czasie odpisał.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...