Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Nie pisałam tydzień więc nie dam rady odp na wszystko ale to co pamiętam
Ewelusik, nie potrafię doradzić w tak trudnej sytuacji ale trzymam kciuki za twoją siostrę że przetrwa ten czas i wyjdzie na prostą.

Zielona, może zapytaj te "mądre" panie czy nie chcą ci przyznać tej kasy czy nie potrafią tego załatwić?

Marti, trzymaj się. Rob co czujesz. A kwestia ubioru to dla mnie też ostatnio trudny temat. Potrzebuje nowych ciuchów bo czuje się jak lump a nie mam kiedy i jak iść cos kupić.

Witam nowe mamusie.

Strach przed gośćmi - u nas na początku jest dystans i przugladanie się a potem zabawa na całego a w obcych miejscach to zwiedzanie wszystkich zakamarków.

Piski, wrzaski i krzyk plus uciejanie to standard każdego ubierania. A jak ją złapie to nawet płacz.

Plac zabaw - uwielbia. Wszystko, hustawke zjeżdżalnie piaskownice i dzieci. Niechętnie opuszcza ale histerii nie ma.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

I zapomniałabym. Gratulacje pierwszych kroczkow!!

U nas tyle się działo że nie wiem od czego zacząć. W czwartek byłam u gin słuchać serduszka ale tylko widziałam że bije ładnie. Ponoć dopeler tak wcześnie nie jest dobry dla dziecka. Tego samego dnia ruszyliśmy w trasę do wawy z przystankiem u teściów. zaraz po wyjściu od gin mdłości oslably a nast dnia zniknęły w ogóle i bardzo się tym zmartwilam jakoś sama siebie przekonałam że nie ma czym się martwić i jak ma być dobrze to będzie. Teraz staram się myśleć tylko pozytywnie ale do kolejnej wizyty taaaak daleko (2tyg). W niedz przeczytalam w końcu ulotkę luteiny a tam jak byk ze przenika do mleka matki i nie można kp. Więc odstawiłam. Było mi ciężko psychicznie i fizycznie ale tylko mi. Alicja zdaje się nie pamiętać że cycek w ogóle istniał. Pierwsza noc masakra. Druga już super - 1 pobudka na kaszke z kubka z dziubkiem. Nie kp już tydzień dobry i mała już się nawet nie domaga kaszki.
Później majówka, grill u znajomych w ich nowym domu. Już koniec imprezy, mąż trochę wystawiony idzie spakować nasze rzeczy do auta, mała biegnie za nim. Jelop pomyślał że zdąży zamknąć drzwi przed nią i tak zasunął wielkie drzwi balkonowe (2m x2m tafla szyby okuta w aluminium 150 kg) że przytrzasnal małej palce, tuż u nasady. Myślałam że połamane i ze zejde razem z małą ale najpierw potne męża. Jeszcze nigdy NIGDY aż TAK BARDZO nie płakała. Pol nocy wyla z bólu aż w końcu nurofen zadzialal.
Teraz walczymy tylko z katarem. Zgadnijcie Kto zarazil małą? ;-) tata. Ale Wybaczamy mu to wszystko bo przecież go kochamy

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dw, dobrze pamiętam to uczucie po przespaniu +3h ciągiem. Mam nadzieję że Odsetka szybko zacznie to powtarzać. Odnośnie owu, to może odstaw małą w dzień i wystarczy a jak strzelicie gola to zawsze będziesz mogła rozkręcić karmienie na nowo. W każdym razie trzymam kciuki niezmiennie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Ja tylko na chwilkę.
Frankamamka, ja kupiłam tego meitaia http://allegro.pl/nosidelko-miekkie-mei-tai-chusta-nowosci-i6149566393.html
Nie jest bardzo grube, więc powinno latem się sprawdzić o ile nie będzie dzikich upałów. Filip odzwyczaił się od noszenia przez zimę, więc wkładanie jest z buntem, ale potem ok. Tylko muszę nabrać wprawy z szybszym wiązaniem.
Hanka i pozostałe dumne mamy, gratuluję kroczków dzielnych maluchów. U nas jeszcze długa droga :(.
DW, Rusanka, ja potwierdzałam ciążę u gina dokładnie w swoje 35 urodziny. Całą ciążę super się czułam, z porodem też nie miałam problemu. Nawet mdłości nie miałam. :) Także wszystko będzie dobrze :D
A propos krzyków, to Filip też testuje swój głos na piskach i krzykach, ale ja wolę to niż płacz i marudzenie :)
A dzisiaj moje dziecko spało od 20 do 9.20 z przerwą o 3 i 6.30 na jedzonko!!!! Tak go wypad na działkę wykończył :D
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Hankaa05

Emka- zabiłabym jak nic i jeszcze zwłoki zbezcześciła :p ja na temat swojego nic nie pisze bo mi ciśnienie skoczy ;) fajnie się czyta jak oglądasz serduszko...ehhh to było tak niedawno a tu już kawaler laski rwie ;)
Ja od 1 maja tez nie kp - ale do mojego mózgu jeszcze nie dotarło :p

Marti - o tak temat zakupów jest trudny! A Ty nie jesteś wyrodna matka tylko najlepsza dla Majeczki - mąż wróci to zrobicie taka imprezę ze całe osiedle będzie Mai zazdrościć :))))

Zielona - niech się te baby w łeb pukną!!!! Cierpliwością Ci życzę - nienawidzę załatwiać takich spraw :/

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Attką, jeah! Ja Ci te odlezyny wysmaruje, weź to moje dziecko na ta działkę ;)
Wózek jest debest. Wszystko się trzyma. Hamulec chodzi lekko tylko często gubimy ten materiał z pasów miedzy nogami ;D

Gratuluje kroczkow! Jak te dzieci szybko rosną!!!

Z nocą to wiem/ wmawiam sobie ze będzie lepiej ;D

Plac zabaw jest ok ale dupy nie urywa. Możemy iść jak się tylko pohusta ;)

Witam ukrywające się czytaczki, piszcie dużo ;)

Malo pamiętam bo byliśmy na wiosce bez zasięgu przez weekend ;/

Roczek przygotowywany pełna para!!!! Zaproszenia juz Picasso namalował. Dumny z nich jest strasznie!

Odnośnik do komentarza

Witam :-) staram się chociaż czytać na bieżąco, ale jak przychodzi do pisania to mam czarną dziurę w głowie. My już po Majowce. W Gdańsku było super tylko oczywiście za krótko. Zrobiliśmy 70 km na rolkach. Ścieżki rowerowe są super w tym mieście. Lenka trochę pobawila się w piasku na plaży, ale niewiele ze względu na silny wiatr, zresztą zjadala piasek i trzeba ją było zabierać zaraz:-) u nas teraz jest taki fajny etap, że z każdym dniem Lenka jest coraz fajniejsza i mądrzejsza. Jest radosna i zwariowana.
No i mamy sukces powyjazdowy, od trzech dni Lena śpi w domu, w łóżeczku, w ciągu dnia i to nie pół godziny :-) lubię spacery, ale ostatnio nic nie mogłam zrobić w domu a teraz mam na to czas jak młoda śpi. I nawet na chwilę relaksu mogę sobie pozwolić. A spacery urządzamy bez wózka i Lenka zachwycona, że może Wkońcu pobiegać na spacerze.
Jeśli chodzi o dziecięce krzyki i nerwy to czytałam o tym bo też się martwilam, ale teraz już wiem, że to normalne i naturalne. I ja sobie wszystko tłumaczę, że to tylko kolejny etap i że szybko minie. I trzeba kochać te szkraby bardzo mocno :-)
Kurde nie wiem co jeszcze napisać. Pozdrawiam

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Czar działki działa, choć już słabnie. Wczoraj Filip usnął o 20.40 i spał do 8.20 z dwiema przerwami na jedzonko. Także naprawdę grożą mi odlezyny :p. Jak będzie działać dłużej, to zapraszam wszystkie nieśpiące maluch z mamami :).
Minus jest taki, że moje dziecko ma już tylko jedną drzemkę w dzień, ale nie można mieć wszystkiego.
Poza tym moje dziecko to też mega słodziak się robi. Dlaczego akurat teraz ten macierzyński się konczy, kiedy te nasze maluchy robią się takie superkontaktowe :(.

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

DW, ja tam same dobre strony widzę ;) ujeb im jeszcze wychowawczy a co! Dopytaj o 500+ zalatw i na spokojnie Dorotce rodzeństwo kulaj ;) w międzyczasie szukaj pracy. Masz wspaniałego męża który Cie będzie wspierać na Stowe!!! A prace znajdziesz bo jestes bardzo mądra, utalentowana i masz szkoły pokonczone, i doświadczenia masę. Ja tam się o Ciebie w szolbiznesie bym nie martwiła! Gdybyś cos, pogadac czy inne cos, wal śmiało!!! ;) buziole dla milusinskiej!!!
Albo zajmij się szyciem!!! Sklep internetowy te sprawy, hendmejd jest w cenie i w modzie!!!!

Dominika dobrze Cie czytać, pozdrawiam.

U nas tak: samochód porysowalam, komputer spalilam, telefon strzaskalam ledwie zipie, becikowego nie zalatwilam. Na pytanie do D co jeszcze moze się stać??? Uslyszalam ze jak nas jeszcze okradna to wyjeżdża my z tego kraju ;/

Marti, w US pani powiedziała ze to maja wysłane przez program do mopsu i " maja nie wydziwiac" tylko to wydrukować i wpiać do mojej teczki. W mopsie dostalam zjebe ze w ogóle do US poszlam i dalej oczekują ode mnie tego dokumentu... Przeszło mi przez myśl podrobić, bo jakie jest prawdopodobieństwo ze mnie sprawdza :p swoja droga, za tępa jestem na becikowe. A miał mieć tygrys wózek sportowy ;(

Odnośnik do komentarza

Ja tak na chwile bo Zielona mnie potrzebuje :-)
A do czego im to ? Do utraty dochodu ? Bo jesli tak to wystarczy pit 11 od pracodawcy za 2014r.
A to pewnie masz w domu przy rozliczeniu za 2014.
Attka ale on juz duży chłopak !!!
Dw - niech go szlag trafi co za cham. Problematyczne ???? A gdzie polityka prorodzinna ??? Nosz ....
Dziewczyny gratuluje pierwszych kroczków i odstawienia od cycków.
Anela ja nie pomogę odnośnie cycowania bo ja będę do 18- tki karmić :))) a tak poważnie to nie mam pojecia jak go odstawić od cycka ? On jest od niego uzależniony !!!
Co do krzyków to u nas umiarkowanie. Ale jesli chodzi o towarzyskosc to mój jest straszny dzikus. Zaczepia wprawdzie ludzi ale nie wolno się do niego odezwać bo zaraz wydaje taki dźwięk : " mrrrrrhmmmm " ale nadal się uśmiecha.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela Wiktor musi być zabójczy przy tym mrhhhhmmmmm z uśmiechem hahaha. Maja obydwa pity 11 ze starej i nowej pracy. Ale w nowej miałam dwa miesiące zlecenie a potem o prace i o to jej chodzi ze niewie ile zarobilam na zleceniu a ile na o prace bo w picie to ponoć razem ;/ skąd to wyczarowac? Księgowa mi to po liczyła i wydlala sms " 7650zl" ale nie wystawi zaświadczenie bo to nie jej obowiązek ;/ durnia ze mnie robią ;p SMS w mopsie nie wystarczył ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

DW - nie wierzę, że ktoś mógł tak do Ciebie powiedzieć. No koszmar. Ale nie przejmuj się bo to źle wpłynie na płodność. Majstruj rodzeństwo i nic się nie martw. Tak jak Zielona pisze Hand made z takim talentem możesz uprawiać.
Zielona w tym Mopsie to jakieś buraki siedzą u Ciebie. No nóż się w kieszeni otwiera. Ja byłam u siebie tylko dwa razy. Raz po potrzebne druczki a drugi raz już wszystko złożyłam i git. Panie naprawdę miłe i pomocne.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko, co za łoś! A ja myślałam, że takie sytuacje już się nie zdarzają.. dziewczyny dobrze piszą, z takimi talentami powinnas otworzyć własny biznes. Hand made zawsze w cenie! Już zaklepuje kolejkę po twoje cuda!

Zielona, ewidentnie babska mają chrapkę na tysiaka Tygrysa. NIech się wypchają! Narysuj im ten dokument.

Attka, kwaler jest przeuroczy! Prawdziwy przystojniak!

A ja jestem w jakimś Matrixie. Wyobraźcie sobie, że teściowa postawiła mnie prześladować nawet w wakacje. Za miesiąc wyjeżdżamy do Polski z Antoninka (jeeeee, plan był taki, że leżymy na trawce i nic nie robimy) i kto stwierdził, że do nas przyjedzie na kilka dni? Teściowa. A podkreślam, że nikt jej nie zapraszał. Czy to jest normalne? Mam się śmiać czy płakać? No bo kto będzie musiał się nią zająć i organizować czas?oczywiscie ja. Porażka na całej linii...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dobra Wróżko jakiś urok rzuć i niech mu brodawki wyskocza;) wierze ze będzie wszystko dobrze!:)
Rusanka o jaaaaaa!! Ja bym zwariowała!!! Współczuję!! Może jej przez granice nie przepuszcza:D
Marti super wygladacie:)
Zieloona brak słów :|
U nas Iza to taki wstydzioch. Niby kogoś zaczepia i krzyczy a się zaraz chowa:P zwłaszcza przed facetami;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...