Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny! Wisienka jak Hania z opiekunka? Daje radę?

Sylwiunia jak Kuba?jak ząbki?

Emagdallenka zdrowka:*

Rusanka niezle masz przejścia z teściową...nie zazdroszczam... Dobrze,że moja daleko hahahh;)
Kto tam jeszcze spodziewa dzieciaczkow?pozdrowienia dla fejsowych mamus;)

U nas ok.Oskarek dochodzi do siebie,ale zzaczęły mu iść dwójki z góry także cierpienia nigdy dość. Chodzi trzymany za ręce. Pedzi sam opierając się o meble...Dostałam propozycje pracy...Scisska mnie na mysl, że miałabym go zostawiać na tak dlugo, ale z drugiej strony moje zdrowie psychiczne też jest ważne..;););).dobrze,że mam trochę czasu do namysłu

Odnośnik do komentarza

Joł :D
czy myślicie, że ze mną źle jest jak rozpoznaję chusty/nosidła z tych denerwujących reklam na górze? hahahahaha! :D Siostra zarażona i to ostro <3 Malusia-Lanusia mega zadowolona :D Kochana kruszynka: je, robi kupę i śpiiiiiiii! Szok normalnie :D<br />
A co to za doły i złe nastroje?! Że jakieś próchnice, wirusy i inne durne teściowe?!?!?! No wiecie mamusie-już mi tu uśmiech na twarz i z matczyną siłą trzaskać co trzeba :D:D

My z powrotem pod pociągiem ;) ale etap budowlany naszego domku ZAKOŃCZONY :D teraz wykończenie-siebie lub owego domu (jeszcze nie zdecydowaliśmy :P)

Elżbieta- dziękuję za kciuki :****
Ołwer!!!

monthly_2016_04/majoweczki-2015_47093.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DW nie tylko z tobą w takim razie tak źle...
Piękna dziewusia eh kiedy Oli taka była... Je. Śpi robi kupę hihi szkoda ze ta chwila tak szybko przemija..

W ogóle dziewczyny mam mega doła bo za cholere nie mogę czasu zatrzymać a on tak pędzi że dziś jest poniedziałek za chwilę już niedziela i tak co dzień wieczór mówię sobie ze ten dzień powinien wyglądać inaczej że dzieci rosną a ja nie poświęcam im tyle czasu co prędzej i kiedy ja to nadrobie??? Nigdy :((( kurde czy myślicie se to oznaką starości u mnie???? Jezuu oby nie :(i myślę sobie ze niedawno szłam do komuni widzę to jak wczoraj a niedługo moje dzieci już pójdą :( chwilą minie i o łasce będę chodzić :((( co to za nostalgia mnie dopadła

Odnośnik do komentarza

Hej:) noc lepsza- lewa dwojka chyba sobie troche odpuściła ;) Mamy z przyklejonymi Ssaczkami non stop-chylę czoła!! Ja od tego wzmożonego na maxa ssania będę miała rozmiar 0;):D
Tanna dobrze ze masz czas na przemyślenie spokojne:)
Zieloona szaleństwo u Was w tym mopr! Cierpliwości!!!
Jako ze mamy opóźniony zapłon no i nie ma we wsi placu zabaw (może takie miniorliki dla bobasków ;)?) to byłyśmy 1raz na takowym placu. Szalu nie bylo- mamy dziecko co tylko gazety lubi rwać a nie tam huśtawki i zjeżdżalnie :P
Emagdalenka ja z siostrą też równo sie okladalysmy -taka forma rozrywki:Pteraz sue z tegozasmiewamy. Ale ja do tej pory pamiętam jak mi lalka na piecu stopiła bo jej włosy chciała wysuszyc:p
Dobrej nocki!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ja bym wam zdradziła tajemnice kto w ciąży ale nickow nie pamiętam :-)
Napewno ja ;-)
U nas nic nowego , Justynie choroba wróciła ale dostaliśmy antybiotyk na weekend i jest lepiej . Ja zapominam o dzidziusiu w brzuchu bo żadnych objawów nie czuje :-)
Chciałabym ją od cycka odstawić ale ojjjj cieeeezkoooo będzie bo taki cycoch się zrobił że szok ! W nocy najlepiej cały czas by ciumkala , tak dobrze że spimy razem bo inaczej bym jak zombie chodziła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :)

Szalone!!! Które to ukrywają dwie kreski. Chwalić się tu będzie sie z czego cieszyć :) :)

U nas noce lepiej :) Hania czasem się przebudza bo lozeczko dla niej jest za małe i ręce i nogi wypycha poza to trza ja poprawić, ale ogólnie jest ok spi od 19-20 do 6-7. Nauczyła się spac z tyłkiem do góry nie wiem jak tak jest jej wygodnie ale co ja przełożenie to ona znów tylek do góry i nogi pod brzuch :)

Wiem ze temat był już sto razy ale zastanawiam się nad pieluszkami wielorazowymi i jestem zielona w tym temacie a wy juz macie je przetestowane i wasza wiedza jest ogroooomna :) Także pomóżcie, co kupic? :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Zielona dasz rade :-)))) jak nie to ja ci przyjmę wniosek :-))) ha!ha! Ale od maja przechodzę na księgową wiec szybciutko :-))))
Szczesliwa mamusiu jaka starość u ciebie??? Co ja mam powiedziec ??? Komunie ??? Kiedy to bylo ??? Ja dopiero pamiętam jak miałam 17-18 lat a teraz 3 dni temu mój syn skończył 17 lat. Boszeeee kiedy TO zleciało.
Ja to dopiero stara jestem. Buuuuu...
Dla wszystkich ciężarnych dużo zdrówka i chwalcie się brzuszkami.
DW mam nadzieje ze moje kciuki będą owocne :-))))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Tanna, trzymam kciuki za pracę. Od kiedy ewentualnie zaczynasz? Będzie dobrze.
Hania daje super rade. Ja dziś wyjechałam rano (służbowo, tak się złożyło, że jeszcze przed moim powrotem do pracy) nie będę pisać na jak długo, bo może niektóre z Was mogą mnie zlinczować. Hania dziś przespała ponownie całą noc, od 20 do 6.30 w swoim łóżeczku, obudziła się w wyśmienitym humorze, pani niania już u nas była, od razu się nią zajęła i spędziły razem cały dzień. Hania spała dwa razy po 2 godziny (!!), także super. Po południu był z nią tata, potem wykąpał, uśpił, więc dają radę :) Ja tęsknię, wiadomo, ale nie przeżywam, nie trzęsę ze strachu, bo jest wszystko pod kontrolą i moja córeczka jest w bardzo dobrych rękach. Myślę że to dzięki temu, że od dłuższego czasu już czasem zostawała na krótko z teściową, z moją szwagierką, czy z dziadkiem. Teraz na pewno jest łatwiej. Cieszę się, bo wiem że będzie dobrze.
Zielona, cierpliwości Ci życzę, bo to jakiś koszzzzzmar:/
Ewelusik, moja Hania też tak śpi jak Twoja z pupcią w górze już od dłuższego czasu :) Potrafi tak przespać pół nocy. Fajnie, że u Was noce się poprawiły.
Ela Ty jesteś super babeczka! Gdzie ta Twoja starość ja się pytam?????
Zdrówka dla wszystkich chorutków i czekamy na info której z Was jeszcze można gratulować dwóch kresek :)

Odnośnik do komentarza

Wisienka bardzo mocno Ci dziękuję za tego posta. Ponieważ mam podobne podejście do Ciebie. Wiem,że dla Oskarka będzie dobre zostawianie z niania i dziewczynkami. Będzie bardziej odwazny i kontaktowy itd. Podobnie jak Sylwiunia tez mam ochotę na powrót do pracy. Przed ciążą bardzo byłam zaangażowana w pracę. Brakuje mi rozwoju zawodowego i kontaktu z ludźmi. Tyle,że ja nigdy nie miałam możliwości aby zostawiać go z kimś nawet na godzinę czy dwie...wiem,że jest fajnym i bystrym chlopcem I szybko przywyknie do nowej sytuacji. Jak bede mogla się realizować i nie będę sfrustrowana..Początki będą trudne ,ale damy rade.Wisienka jeszcze raz mocno, mocno dziękuje kochana!!!

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu nie smutaj nic upływającym czasem tylko go celebruj;)Kochana wiadamo,że czas Ci szybciej leci przy takiej gromadce i że masz co robić. Jesteście super rodzinką:)

Pola usmialam się z tej lalki;)hahahh. Też prałam ssię ze swoim bratem.;)

Ela uściski dla Wiktorka na 11 miesięcy:*

Aaa prawdopodobnie pracę miałabym podjąć za 3tygodnie. Natomiast jeszcze się zastanawiam nad warunkami... Nawet jeśli nie ta to pewnie zaraz nawinie się coś nowego:)

Odnośnik do komentarza

No i moje obawy okazały się uzasadnione i wczoraj Kuba miał lapisowanie dwóch górnych dwójek, krzyku było że hoho choć na pewno nic go to nie bolało :( do tego jeszcze nie mogę zrobić badań do pracy w swoim mieście bo pani okulistka ma wolne na majówkę nosz kur.... A w tyg nie mam z kim zostawić młodego żeby jechać do Lublina a do lux medu go nie wezmę bo on nawet 30s nie usiedzi w miejscu ;( także dupa dupa dupa
Ela sto lat dla Wiktorka!!! Ja też wracam do pracy jako księgowa i to mnie przeraża bo ja nie wiem nawet co się na tym świecie dzieje a gdzie dopiero w przepisach :(
Wisienka ja też bym była chyba spokojniejsza jakbym miała zaufaną opiekunkę dla małego a nie go tak wozić do rodziców i mijać się z mężem który będzie pracował do nocy :(
Dobra wróżko może ty zacznij prowadzić bloga choć raczej na nadmiar wolnego czasu chyba nie narzekasz, z chęcią skorzystam z twoich rad bo przy kolejnym maluchu chce kupić chuste i chodzić z Kubą na plac zabaw a drugi maluch byłby właśnie w chuście :)

Odnośnik do komentarza

Elzbietta - najlepszosci dla Wiktorka :*

U nas noc niefajna, Maja ma katar, lecą gluty po kolana. Aplikuje jej strzykawka swoje mleczko, sol, odciagam katarkiem i smaruje gdzie popadnie aromactive. Nawet cyce u gory tym smaruje, to w koncu jak zlapala oddech to zasnela przy cycu, ale cala noc to kp. A teraz jest 11 a ona ma juz druga drzemke. W dzien luzik, ale kolejna taka noc skonczy sie u mnie chyba kawa a nie snem. Tak mi jej żal. Zaraziła się od corki siostry w sb. Na bank. A teraz mąż zły...
Szkoda gadać.

Widze ze wysyp ciàżowych brzuszkow. Ja zrzucam stary jeszcze :P

Okazalo sie ze jednak dostane zwrot za Maje,bo meza dzialalnosc sie nie wlicza do dochodu,a ja nie przekraczam progu :D takze sprzedaje spacerowke,dokladam zwrot i kupuje wozek do biegania. Skromnie, bo x landera, ale jak pouzywam z rok/póltora to bedzis dobrze.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Wiktor! Ja ślepa ciotka, rzeki mleka! ;****
Elżbieta, ile ja bym dala żeby to z Toba załatwić ;p mam przygotowane hasło na odchodne jak mi znowu nie przyjmą. " becikowe należy się za urodzenie dziecka a nie gehenne z Wami!!" ;p a kysz Wy baby nie dobre!!! Do lasaaaa!!! Haha ;) Ela, zostań w maju szefem wszystkich szefów i dodaj im życzliwości! ;)

Pieluchy wielorazowe są bardzo dobre, nie używamy żadnych kremów do pupki nic. Tylko my mamy tania chinszczyzne i jak ubiore za ciasne body to przemakaja. My dajemy po dwa wkłady i zmieniamy co dwie h bo Tygrys leje ostro ;) teraz ich słabo używamy bo w Domu majtki

Odnośnik do komentarza

Ela, my też dołączamy się do życzeń dla Wiktorka :)
Sylwiunia, dzielny Twój Kubuś, mały bohater!
Marti, dużo zdrówka dla Majeczki, oby jak najszybciej minął ten wstrętny katar.
Tanna, cieszę się, że mnie rozumiesz :) Ja też jestem całym sercem przy Hanusi, to jest mój największy skarb na świecie, ale powiem Ci, że w trakcie tego wyjazdu po prostu czuję, że odżyłam. Psychicznie i fizycznie i tym bardziej z jeszcze większą radością wrócę jutro wieczorem do domu. Przed ciążą i w ciąży też bardzo dużo pracowałam i nie wyobrażam sobie teraz tylko siedzieć w domu, to nie dla mnie. Wiem, że będę się realizować na różnych płaszczyznach i jak wrócę do pracy, to moje dziecko będzie miało szczęśliwą mamę. Szczególnie że mam fajną pracę, fajny zespół, który czeka na mój powrót, mam pod sobą dość sporo pracowników i już żyję tym, co się będzie działo jak wrócę już na pełne obroty. To daje mi niesamowitą siłę i energię. Tanna, mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki za jak najlepsze warunki w pracy. Wszystko się na pewno ułoży, szybciej niż nam się wydaje:)
Przykładem jest moja Hania, która pod moją nieobecność pięknie spała dziś w nocy, bez problemu też i w dzień, jest grzeczna, nie marudzi, naprawdę jestem o nią spokojna. Może to brzmi dziwnie, ale naprawdę tak jest.

Odnośnik do komentarza

Siemka.

Zieloona oduczasz Tygrysa pieluszek? Chodzi w majtkach po domu? Hania tez robi kupę juz tylko na nocnik, ale widzę kiedy zaczyna to moge zareagować, ale co z siku? Napisz jak to wykombinowalas to moze cos ściągnę :)

Wisienka fajnie ze masz super prace :) realizuj się pełna para :) wcale nie jesteś przez to gorsza matka :)

Sto lat dla Wiktora :)

Dzisiaj u nas słonko wiec jak Hania wstanie to idziemy na plac zabaw :)

DW a jakich Ty używasz wielorazowek? Poradz cos :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Część 2.
W domu tylko majtki. Kupa roboty z tymi wielorazowkami ale wchodzi w krew. Np my po pol roku używania musimy juz nie raz w miesiącu tylko raz na 2 tyg moczyc w płynie do naczyń bo często smierdza ;) a kupy do nich to może z 3 zrobił. Udaje nam się na nocnik klocki sadzic ;) te kupy teraz to pikus bo sama odchodzi od tego materiału ale biegunkę ciężko będzie sprac. Są papierki do pieluch ale ja zawsze zapomnialam ich włożyć ;p of kors każdy pampek po kupie myjemy ręcznie pod bieżącą woda żeby się z kupka nie praly. Prócz pieluch trzeba mieć woreczek na brudne na wyjazd z domu, wiaderko przy pracę na brudne, proszek specjalny/ olejek herbaciany, papierki na kupkę i dużo cierpliwości.
Nowe pampy przeciekaja aż ich doe parę razy nie wypierze i nie nauczy się ich prawidłowo zapinac - to nie takie hop siup.
Jestem skora do pomocy gdyby trzeba było ;) mimo wszystko, masę roboty ale polecam!! Śmieci wynosze raz na dwa dni a nie 3 razy dziennie ;) nic z wiaderka nie smietrdzi, pachnie olejkiem herbacianym. Ja mam pralko suszarke i wkłady susze a kieszonki otulacze za okno ;) pytajcie jak cos pominelam .

Mamy wieeeelka czwórkę!!! Uhuu
Jol!

Odnośnik do komentarza

Ewelusik, jakoś tak zaczęliśmy jak kupilam mu majteczki. 5 par na początek. Teraz mamy chyba 25 ;p wstajemy rano, sciagam pampka sądzam na nocnik mowie sssiiiku sssssik sssssiku sssssik i sika haha ;p serio! Pobawi się trochę sisiorem bije mu brawo ze siknol , myjemy dupke ubieramy majtki i jak zrobił sik to daje mu 40-60 min i znowu na nocnik. On siedzi ja daje mu książeczki do czytania zabawki, mowie magiczne sssikusssik sssssiku sssssik ;p i siedzi. Często nic nie zrobi tylko chce zejść ( spada w bok nocnika z nocnikiem przyklejonym do pupci) pozwala mu zejść ubieramy majtki i jak nic nie zrobi to za 20-30 min znowu sąd zam. Jak zrobi to 40-60 min a jak nie 20-30. Nocnik ma ciągle na widoku umyty, może się nim bawić ale za każdym razem co się nim zainteresuje to go sadzam , mowie chcesz ssssiku to chodź siadaj i sssssiku ssssik i książeczki zabaweczki i pić mu daje jak siedzi na nocniku ;) i czasem cały dzień się uda bez wpadki a czasem 5 par majtek na 30 min. Jak się zsika w majtki to mowie mu filipku siku się na nocnik robi sądz am na nocniku posikanego może zrobi może zejdzie ;) przebieram i na nowo ;) rozbieranie jest super, gola dupka to jest to co tygryski lubią najbardziej, męka z ubieraniem. Ale muszę być konsekwentna.

Pozdrawiam!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Zielona ja też się melduję po super sposób na niesikanie po nogach dziecia :p
Marti fajny artykuł, ja też kupiłam smoczek po to żeby się lepiej poczuć ale młody nie dał się wykiwać, zresztą czasy wiszenia na cycu już minęły, teraz świat zbyt ciekawy. W sklepie jak stanę na chwilę to drze się od razu, dyrygent mały :P
Ewelusik mój mały też sobie upodobał dziwną pozycje kolankową.

Poza tym jak przechodzimy obok placu zabaw to się śmieje i wydaje dźwięki zadowolenia i wyciąga rączki że chce tam :p
Odnośnie drzemek to jeszcze ok 1.5 msc temu byly 3 a teraz już mi z dwóch próbuje zrobić jedną :p Pan dorosły się znalazł.

Pytanko : Czy ktoś coś wie o roślinach strączkowych w diecie bobasow?Czy są jakieś wytyczne itp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...