Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ale noc... za nami! HARDKOR!!! Obym dziś COŚ pospała!

Ola92- a jaka chusta? :D My mamy majtaj i jest spoko-tzn nie otula tak dziecka jak chusta, ale na szybko super się sprawdza! Mąż często korzysta ;) Mieliśmy na testach nosidło Tula rewelacyjne! Ale mnie nie stać :( Tulisz maluszka, robisz klik-klik i gotowe :D i TEN komfort!!
Można majtaja samemu uszyć-chyba Miodkowa szyła? a jeszcze fajniejszy flajtaj :D
Ewelusik- ja kupiłam, ale nie używamy. Moje założenie było takie, że tdo treningu czystości będę z nich korzystać ;)
Wisienka- podziwiam Cię: taka wielozadaniowa mamusia jesteś :D ja to dałam sobie spokój z moją 'karierą' ;) teraz projekt 'dziecko' jest mi priorytetem :D
Ela- z Odsetką ściskamy Wiktorka z calych sił :*****
Rusanka- nie odp Ci: pod koniec maja lecimy ;)

NO KTO MI PODBIERA CIĄGLE KRESKĘ W TEŚCIE?? Przyznać się :D:D
Ołwer!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Ola, dwa mopy i 25 par majteczek, 15 par spodni, pralko suszarka, nocnik i gotowe! ;p
Włacha, jaka chusta? ;p
Dobrze Cie czytać ;) pjona!!

DW, melduj cos jeszcze testowała ;D zazdroszcze ;) ta noc będzie lepsza! Muuah!

Dzisiaj dzień super taty, wykompal go sam! Uspal go sam! Niech mu tylko mleko z cyckow poleci i mogę iść na emeryturę ;D

Dobranoc!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas średnio na jeża. Niunia przeziebiona katar po pachy kaszel doszedł. Mamy z zębów juz dwie jedynki na dole a patrzę na górę a tam pchają się na świat 4 zeby na raz popołudniu patrzę dwójka na górze przebiła się i czekamy na kolejne trzy. Cycus w roli głównej. Nie wiem jak mam zacząć zakończyć kp jak ta moja mała czorcica nie chce innego mleka.
A teraz z innej beczki mam problemy w domu z siostra 16 letnia. W styczniu chciala popełnić samobójstwo a raczej miała takie mysli skoczylo sie zamknięciem w ośrodku dla dzieciaków i niby teraz jak juz wyszla i wszystko bylo ok znowu wrocilo dzis znowu jest zamknięta na oddziale bo ma takie mysli mowie wam ja to z tego wszystkiego zwariuje a tato nasz osiwieje.Nie wiem co robić brak mi juz sil na to.

Odnośnik do komentarza

Ewelina a siostra ma Facebooka? Wiem ze to prywatne i nie powinno się czytać, ale mówię Wam jako wychowawca dużo się naczytałam bo jedne matki mialy nad tym kontrole i przynosiły posty innych dzieci. Ja i rodzice byliśmy w szoku co niektórzy piszą, nigdy po pewnych osobach bym się takich rzeczy nie spodziewałam a jednak. To moze tedy cos pokombinować, może się czegoś dowiecie.

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

Ola-Odsetka odkad miala 7mcy dostaje soczewice i ciecierzyce. Prócz pierdow nic jej nie jest ;-)

Ewelina-tylko terapia i to z jak najlepszym psychologiem. Moja szwagierka tak miała :-( najpierw przymykanie oczu - bo taki wiek, to na pewno nic, oburzenie, wstyd przed ludźmi itd, później seria psychiatrykow, leczenie zamknięte, kilka prób i od roku odwiedzamy ja na cmentarzu :'(
NIGDY nie można bagatelizować takich rzeczy!!!

Odnośnik do komentarza

Ewelina - u nas tez mega katar :/ niby zielone juz wyciagam, ale masakra.
A co do siostry, jako byla, mam nadzieje, posiadaczka mysli samobojczych, powiem Ci, ze to nigdy nie sa pierdoly. Ja to mialam od tarczycy - hormony musialam ustawic, w ciaze zajsc, zeby minelo. Takze trzeba podejsc do problemu holistycznie - zbadac caly organizm. Przede wszystkim jednak byc z siostra ile mozesz i gadac o tym, bo moze ona sama nie wie, co sie z nia dzieje? Powodzenia ;)

Budze sie, usmiech Mai. Spiewam "brawo,brawo,brawisimo" , a ona zaczęła klaskać :D także nie mam pytań, dziecko geniusz ♡♡♡♡

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Napisałam długiego posta to ucięło, irytacja max.
DW smutna historia ze szwagierką..
dzięki za info o strączkowych dziś Piotr próbował hummus ;p Fajna opcja z uszyciem majtaja ale ja nawet kartki nie umiem prosto przeciąć więc lepiej nie :p
Moja chusta to lennylamb bordowo- musztardowo- granatowe grube pasy :) Zdecydowalam, że ta zamiana teraz będzie dla nas dobra opcją a przy kolejnym dzidziusiu to się kiedyś pomyśli znów o chuscie.

Ewelina współczuję trudnej sytuacji, pomodlę się o siły dla rodziny i zdrowie siostry. Najważniejsze że jest pod obserwacją rodziny i lekarską.

W poprzednim poście jeszcze smucilam o tym, że brak mi towarzystwa ale teraz już nie będę;p Może dlatego się nie dodał; )
Podziwiam mamusie rozpoczynające kolejny etap z dziećmi tj czas rozstan czy to w żłobku, u babci, u niani. Szacun za silną osobowość i nerwy ;)

Odnośnik do komentarza

Witam się ze Wszystkimi Majoweczkami! Byłam z Wami od początku lecz dopiero dziś odważyłam się (czy też znalazłam czas) na podzielenie się swoimi doświadczeniami świeżo ( no...trochę przeciagnietej) upieczonej mamy. Mój synio ur. sie 15.05.2015. Jest alergikiem wymagajacym ciągłej uwagi i dlatego też nie miałam jak pisać. Pocieszające jest to, że alergia złagodniała i mój Janek już troszkę lepiej przesypia noce. Pozatym jest zdrowy jak koń, dwie dolne jedynki wyrzniete w ósmym m.ż. teraz idą cztery górne ząbki a dwie jedynki juz widac :-) . Dziewczyny pisały o pozycji przyjmowanej do spania przez bąble - pupą do góry, moj Janio takze tak sypia :-) . Na ten moment koncze, ale niebawem się odezwę, szkoda wielka by była gdyby to forum ucichlo, apeluje to wszystch podczytujacych mam o wyjscie z cienia tak jak ja i podzielenie sie swoimi doswiadczeniami, niezadko cennymi :-). Usciski dla mam i ich Dziarskich Bobosprytów. ;-)

Odnośnik do komentarza

AaaaaaaAAAAAAAaaa!!!!!!!!!!!
OSZALEJE! !!!!!!
Ze szczęścia of kors :D:D:D jaka radość w domu! :D:D
UWAGA UWAGA - doczekałam się :D:D Odsetka spała od 20.00 do 2.30 :D:D:D:D:D czy wy wiecie jak ja się czuje? !?! Jak nowo narodzona!! Nawet pobudka o 6.10 mnie ucieszyła;-)
Oczywiście i tak budziła się co chwilę, ale szybki rzut okiem i myk na drugi bok i błooooooogi sen <3 ♡♥♡

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Witaj avidia! Fajnie ze sie ujawnilas! Dziewczyny nam troche uciekaja na fejsa ale mam nadzieje ze forum nam nie umrze calkiem. Pisz jak najczesciej!
Na co uczulony jest twoj Jasiek?

Ewelina przykro mi z powodu problemow z siostra. To bardzo powazna sama i dziewczyna nie moze byc sama. Znam tez taka rodzine ktorej udalo sie uratowac corke...bo u niej byly nie tylko mysli ale i na szczescie nieudane proby samobojcze. Psycholog to juz niestety moze nie pomoc, im pomogl psychiatra i dobrze dobrane leki. Kilka miesiecy na oddziale zamknietym. Czy wiecie czym spowodowane sa te mysli? Dlaczego nie chce zyc?

DW oby tak coraz dluzej z kazda kolejna nocka!

Zielona podziwiam! Jak mysle o odpieluchowaniu to mi slabo. Z Laura troche to potrwalo. A teraz mam mniej czasu i chyba cierpliwosci. My zaczynamy z nauka jak sie zrobi cieplo...u nas wczoraj snieg padal :(

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko myślałam że w ciąży jesteś i taka radość :D, niemniej jednak gratuluję spania Odsetki, muszę docenić swojego łobuza bo tyle to on potrafi jeszcze przespać ale potem już coraz gorzej :/
Ola mój Kuba też już obczaił że plac zabaw to plac zabaw i są tam huśtawki i inne dzieci że teraz omijam szerokim łukiem place kiedy nie mam zamiaru lub czasu tam wstąpić, oczywiście zabrać go bez mega płaczu i pisku też się nie da :/
U nas nauka nocnika nie idzie w ogóle, tak ostatnio rzucił nim w okno że daje sobie spokój, widocznie to jeszcze za wcześnie albo matka za bardzo leniwa :(

Odnośnik do komentarza

U nas podobnie z placem... A jak już jesteśmy na nim i chce ją zabrać to histeria na całego...nam wychodzi pięć zębów!!! Masakra jest w domu,nic nie pomaga...
Avidia witaj i właśnie napisz na co uczulony mały i pokaż nam go!!!
Ewelina ja miałam tak ze sobą i 10tyg w szpitalu psychiatrycznym także jak chcesz pogadać to wal śmiało. I to niestety nie są blache rzeczy... Bo ja mając dzieci nie mogłam sobie poradzić...

Emmagdallenka jak tam dziewczynki???

Ela jak Wiktorek???

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kobietki za odzew. U nas to jest tak, że Janek przeszedl szereg testów alergologicznych i jedynie wykazały dwa produkty uczulajace a mianowicie jaja kurze i orzechy, tyle ze Janek tych produktow nie próbował no chyba ze jakies sladowe ilosci w produktach typu słoiczki. Lekarz zalecił również odstawienie zwykłego mm i przejscie na zhydrolizowane ( byc moze to skaza bialkowa choc robiony panel alergologiczny na bialko mleka k.nic nie wykazał. Teraz jakby sie nieco polepszało? Pewnie ciekawe jestescie jakie objawy ma ta dziadowska alergia. Jasiek ma zaatakowana skórę polikow, nad uszkiem, szyi i pod kolanami czyms w rodzaju liszaja? Czerwone, swedzi, peka skóra, a dziec drapie sie do krwi. Noce nieprzespane, ogolnie gehenna. Ostatnio jakby lepiej sprawa sie miala (oprócz nocek). Skora podleczona specyfikami. Zobaczymy co dalej. Modle sie by to bylo juz na to krowie mleko bo w rodzinie powstała nagonka na moją 17 letnią kociałkę

Odnośnik do komentarza

Hejka ;) podczytuje ale nie wszystko i nie mam kiedy odpisać ale myśle o Was :*

DW gratki nocy, oby tak dalej!!! A jak już taka wyspana będziesz to i dwie krechy wysiądź na bank!

Zielona - jakie majty? Toz to szok :))) Tygrys mistrz!!! Dzięki za opis - przyda się za kilka miesięcy ;)

Ewelina zdrowia dla siostry! Musisz się teraz mega martwić :(

Misio chory na katar i zęby - czyli 38st, marudzenie i ręce non stop! T. chory na smierć czyli ból gardła i gorączka. A mi plecy siadają od robienia wszystkiego z łobuzem na rękach :/

Poza tym przygotowania do roczku pełna para. Robimy 8 maja bo teściowie pózniej jadą na wycieczkę. Obmyślam menu u jak zmieścić 16 osób na 18 metrach :) tort zamówiony jak wyjdzie ładny to wrzucę fotę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Tanna, Wisienka, Sylwunia - ja tez jestem zdrowsza na umyśle odkąd zaczęłam pracować :) i powiem Wam ze przez to staram się lepiej wykorzystywać czas z Misiem. A w pracy mogę się oderwać myślami od domu i z ludźmi się spotkać i pogadać na inne tematy niż dzieci :p a Mudou w żłobku już nie płacze i ręce do oani wyciąga jak go zaprowadzać. I z T.ma dużo lepszy kontakt :)
Wisienka ja byłam tydz temu na konferencji 2 dni tzn wracałam do domu ale Mały już spał i tatuś super ogarnął i mówił ze Misiu grzeczny, nic nie płakał, zachowywał się dużo lepiej niż przy mnie :)))

DW ja tez ostatnio mierzyl tule i fajna ale ta cena :( chyba kupie zaffiro care - napisze Wam czy fajne jeśli się zdecyduje ;) potrzebuje bo 18.05 jedziemy na kilka dni nad morze :) jupiiiii ;)

Dobrej nocy majówki :)
Ps. Ja nie w ciąży jakby co ale na fB jest już podgrupa majówek w dwupaku ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

U nas masakra. Od 3 caly czas cyc w buzi bo inaczej placz. Nie wiem co się dzieje ale mam wrażenie jak bym miała caly czas noworodka a nie prawie roczne dziecko.
Znowu śpię powyginana w chińskie " S" .
Hanka najtrudniejsze są poczatki pracy i poukladanie sobie na nowo planu dnia. A później juz leci.
Anela co się z tobą dzieje ????

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Avidia. Dobrze, że piszesz. Mam nadzieję, że jednak kicia jest bezpieczna i to nie jej sprawka ta alergia.
DW, ja też myślałam, że wysikalaś 2 krechy. Ale zazdroszczę nocy i gratuluję. Filip dziś od 1 do 2.30 dostawał histerii przy każdej próbie odlozenia do łóżeczka. W końcu się poddalam i wzięłam do siebie. A rani znalazłam go w nogach spiącego. Mało zawału nie dostałam jak go na poduszce nie było, a jeszcze zlał się z kołdrą i ledwie go było widać.
Ja do pracy wracam w sierpniu, a młody dostał się do żłobka dopiero od września, więc miesiąc u babci.
Ćwiczenia nocnikowe robię ale nic na siłę i bez wielkiej konsekwencji. Jak zacznie chodzić, to wymyśliłam majtki treningowe i proby na poważnie. Zielona, szacunek, ja bym chyba go jeszcze nie ogarnęła z tym sikaniem. Za leniwa jestem.
A tak w ogóle to za Twoją reklamą kupiłam quattro mio i rzeczywiście super, tylko za cholerę nie wiem jak założyć oslonkę na nóżki. I czy u ciebie hamulec też tak ciężko chodzi?
Co do mei tai, ja kupiłam w zeszłym tygodniu almelle na allegro. Szyć nie umiem, więc nie próbuję.
Ewelina, współczuję sytuacji z siostrą. Zupełnie nie wiem co poradzić :(.

Odnośnik do komentarza

Hahaha!! nawet nie pomyślałam, że o kreskach wspomnicie :D szczęście mi rozum zalało za bardzo ;)
Ale okazało się, że to taka ściema i Odsetka tylko zbierała siły, żeby mnie zamęczyć w ciągu dnia i kolejnej nocy :'(

Odsetka na widok dzieci (nie ważne w jakim wieku!) udaje, że płacze jak mała Lenka i wyciąga do nich rączki :D
Ewelina-daj znać co z siostra!
Elżbieta- u nas to samo! Siostrzenica co ma miesiąc tyle się nie cyckuje co Odsetka! Ja nie wiem, jak ja ją na tyle czasu odetnę od cyca jak pójdę do pracy?? (TO ZA RÓWNY MIESIĄC!!!!AAAAAAaa!!! PANIKA!!)
Avidia- poka Janka :D My tu jednego mieliśmy takiego cuuuudownego Jasia i uciekł na FB więc musisz zapełnić pustkę zdjęciem :D Oby to nie kicia bo z taką sędziwą to ciężka rozłąka.
Hanka- już miałam Cię nawoływać! Dobrze, że się opamiętałaś :D Kurcze- czy myślisz, że Kacperek tak choruje od żłobka? Boję się tego :/ Jejuniu- roczki się sypią!! Jakaś niemożliwa czasoprzyśpieszaczka!!! :O
No i poka fotę jak Misio dmucha świeczki :D
Zafirro kiedyś straszne wisiadła robili-bleee, ale się wyrobili i jedno miałam na macankach i wydawało mi się ok. Ale popełniłam największy bład EVER! weszłam na stronkę popatrzeć na to nosidło i..... zakochałam się!! Nowa miłość nazywa się Yaro La Vita Dash Grad Bourette <3 i po majówce ma być u nas :D mąż pozwolił na poczet niepoczętego dziecka kupić ;)<br /> Attka- u nas ostatnio taka sytuacja: M siedzi na kanapie z Odsetką i ją ubiera. Ja na wprost idealnie w kuchni stoję i żarcie na wynos szykuję. Gadamy. M tyle co na mnie spojrzał, a w tym momencie Odsetka schyliła się po smoczek co jej upadł na ziemię! Jak to się stało, że ja krzyknęłam zanim to, co zobaczyłam do mojego musku dotarło, a M zanim mnie usłyszał (bo nie patrzył na nią) złapał ją w połowie drogi na podłogę to po dziś dzień nie wiem! Ale reflex ma super!
BTW almelle to moja pierwsza chusta i jakoś mam do nich sentyment :)

Chyba mamy winowajce braku jednej kreski- brak owu :( gin twierdzi, że albo muszę zakończyć kp albo brać hormony, przy których Dorotka prawdopodobnie się sama odstawi :( buuuu

DOMINIKA, Anela, FrankaMamka, Rusanka i pozostaałe mamusie!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...