Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hankaa05

Wisienka - buziole dla Hani! I zdrówka i slonka i szczęścia i góry zabawek ;) pamietam ze jak leżałam po cc to myślałam o Tobie - czy wszystko u Was dobrze :)
Ja tez lubię być w pracy i myślec o pracy a w domu jakoś tak chyba lepiej wykorzystuje czas z Kacperkiem :)
A w żłobku dobrze - od jakiś 2 tyg nie płacze jak go zostawiam :) i pani ciagle powtarza ze On taki kochany i najmniej płacze z całej grupy i ze mówi do dzieci ze Kacperek najmniejszy a najgrzeczniejszy hehe :)
Morfologia ok ale crp było podwyższone - zaszłam do przychodni i mamy anginę i antybiotyk :( nie lubię :( gorączkuje nadal :( a anginę dostał w prezencie od taty - żeby nie było ze przez żłobek ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hanka, dziekuje! Duzo zdrowka zyczymy Kacperkowi, zeby szybko ta angina przeszła. Ciesze sie ze w żłobku juz lepiej, dzielny jest! Ja ostatnio w przychodni spotkałam pania z synkiem ktory chodzi do żłobka i byłam pod wrażeniem jak pozytywnie sie wypowiadała o jego rozwoju, itp. Wszystko zależy od podejścia zarówno pan w żłobku, jak i rodziców.
Juli, dziekuje rownież :) nie myśl ze ja nie miałam rozterek. Miałam mnóstwo! Kilka dni przed powrotem, a szczególnie dzien przed nie mogłam sobie poradzić z tym ze wszystko sie zmieni, ze juz nie bedzie tak jak było. Miałam ciezka noc, nieprzespana bo Hania ciagle sie budziła, ale to było tylko na początku. Jak juz weszłam w rytm pracy, to wszystkie moje obawy zniknęły. Wiadomo ze początki zawsze sa trudne i dla nas i dla naszych Maluszków, ale to jest normalne ze pewne etapy sie kończa, pewne zaczynaja i to ze wracamy do pracy, nie oznacza ze przestajemy kochać nasze Skarby czy ze je opuszczamy, bo tak przeciez nie jest. I tak jak Hanka pisała - ja tez mam wrażenie ze po powrocie do domu lepiej wykorzystuje czas z Hania, mam wiecej energii i widze ze i ona jest szczęśliwa, pogodna, nie wyglada zeby działa jej sie krzywda. Bedzie dobrze, zobaczysz, tyle kobiet pracuje i wychowuje dzieci, ze nie jestesmy wyjątkiem. Wszystko mozna pogodzić, a organizacja naprawde szybko wejdzie w krew i siła do wszystkiego bedzie. Trzymam mocno kciuki! Przypomnij kiedy Ty wracasz?

Odnośnik do komentarza

Hanka,dziękujemy za życzenia. Kacperkowi też Wszystkiego najlepszego. Zastanawiałam się ostatnio jak ubralabym Alicję na roczek gdyby byla chłopcem. Ty to zrobiłaś świetnie. Mały wyglądał super.

Wisienka, Hanka, cieszę się z wami że powrót do pracy udany. Trochę "zazdroszczę" tego odzycia. Jestem z tych mam co chcą wrócić do pracy i jestem z wami :-)

Tanna, dziękuję że pytasz. Termin mam na 9 grudnia. Mdłości prawie brak za to doskwiera mi permanentne zmęczenie. Mogłabym cały dzień leżeć ba kanapie. Małe czynności i padam. Ze spaceru z małą wracam pół przytomna. Ponoć druga ciąża jest łatwiejsza ale nie u mnie. Z Alicją pracowałam do 7 mca a teraz wzięcie prysznicu to wyczyn. Ale nie narzekam. Humor dopisuje :-)

Tanna, Wisienka, Hanka, zdrówka dla waszych szkrabow.

Wisienka, sto lat.

A u nas nastał sadny dzień. Alicja przespała noc!!! Od 21 do 5:30. Później smoczek i jeszcze przespała do 7. Najgorsze że ja w ogóle tego nie odczuwam. Jest 13:30 a ja leżę i zbieram siły na poobiedni spacer. No cóż trzeba się zebrać u dać dziecku trochę rozrywki :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Hej ho!
Tygrys był u fryzjera dwa dni temu heh było spokojnie cierpliwie. On był w takim szoku ze poszło jak z płatka ;) ma fryz na roczek a zabobonami się nie przejmujcie!!! Ludźmi tez nie ;) liczymy się my, tu i teraz! ;)
Dobrze czytać ze te żłobki takie dobre bo nie wiem jak skonczymy ;/
Zdrowia dzidziuski!!!!!

Ela, nie uwierzysz. Moja kierowniczką napisała zas o dochodach wymieniła tam to wszystko zrobiła mi 4 różne opcje i wiesz co? Przyjęły, ale potrzebuje zaświadczenie do tego zaświadczenia ze ono dotyczy mnie, bo tego nie napisała. No kuuuuwa chyba SE jaja robią co? ;p następne dziecko urodze u Ciebie ;p nie musisz być przy porodzie ale chce być spokojna o zasrane becikowe ;p
Z tego powodu odpuszczam jakiekolwiek zapytania o 500+ będę zdrowsza ;)

Pozdrawiamy i wzywamy do tablicy mamuski podczytaczki nie udzielaczkisie!!!!

Jol!

Odnośnik do komentarza

Hejo :)
Zielona - ja Ci napisze, bo i mnie szlag trafia juz... ludzie zawodzą a Ty masz stresy :/
Filipek teraz przystojniaczek ♡

U nas bez zmian, domowa rutyna ;)
Powodzenia w pracach i w ogarnianiu wszystkiego ;)

W pon przyjdzie do mnie komputer cyklu i bedzie mozna w koncu sie bzykac bez zadnej gumy czy hormonow :D

W ogole wydaje mi sie, ze peklam tam, gdzid blizna po szyciu krocza... musze jutro zajrzec :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Zielona no szok!chyba lubią cie oglądać w tym urzedzie;)toż to normalnie cyrk!oby to juz było ostatnie zaswiadczenie.u mnie zalatwilam to a w zasadzie mąż w 2 wizyty i nawet zadnych dok nie musielismy miec z us czy zus.napisaliśmy tylko oswiadczenie gdzie i od kiedy pracujemy.
Marti co to za kalkulator!?tez chce taki!G sie śmieje że on juz za stary na prezerwatywy.ja rozważam spirale ale najpierw musimy wykonczyc dom bo kasy brak:)
Wisienka ja wracam 27 majamaja

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

No i attipasy w drodze do reklamacji a tygrys chce brykać. Dostał elefanten sandalki ;) trochę sztywniejsze niż attipasy ale smiga w nich równo ;)

Co zrobić by dziecko dało sobie umyc żeby? Nie mam juz pomysłów ;/

Odnośnik do komentarza

Hej. Podczytuje ale nie ma czasu pisac. Chłopaki roczniaki jak z reklamy. Jejku wy o podcinaniu włosów ? A mój nadal łysolek no może jakiś meszek zaczyna się pojawiać.
Marti co to za cudo ? Ten komputer cyklu.
Wisienka 100 lat dla Hani.
W ogóle 100 lat dla wszystkich roczniakow . Teraz codziennie ktos konczy roczek.
Zielona spoko zapraszam do mnie. A co do 500+ to przy 1 dziecku dochód netto nie może przekroczyć 800 zł. Zobaczysz jak ci wyliczą do becika to sprawdź i jesli będzie mniej niż 800 na osobę to skladaj. Masz czas na złożenie do 1 lipca.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Marti dziękuje :)

Zielona - pola fryz tygrysa :))) i pola sandałki bo aktualnie szukam!

DW -co tam?

Ela 800 zł netto na osobę czy w ogóle 800zl? :) o czy Ty sie orientujesz czy na wychowawczym można dorabiać?

A my w środę jedziemy do Międzyzdrojów i pogoda ma sie popsuć i nie wiem go spakować i z T gorsze dni i jakoś tak sie nie chce nic :/ Misiy już na szczęście niw gorączkuje :) spokojnej przespanej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Emka - dziękuje - jak będziesz miała chłopca to Ci pożyczę ;) btw wiesz już coś ? :)

Wisienka ja tez sie nastawiam pozytywnie na żłobek - zobaczymy :) mój Mały na pewno zaczął więcej "mówić" i śpiewać :)

Zielona - wydaj książkę - jak uzyskać becikowe gdy bardzo nie chcą dać - albo jak nieczabic pani w mopsie :) w poście wyżej miało być " poka" ale tel wie lepiej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Dobra Wróżka, Ela zasługuje na medal, ler ar ju?!? Co tam? Zamieniliscie juz M na D ? ;D

Elżbieta jesteś niesamowita! Dziękuje Ci za wszystkie rady ;)

Kacperek tak trzymaj, nie goraczkuj ;) zdrowka!!!
Zrobię jutro foty butów i uczesanego Tajgera to wrzuce ;)

Odnośnik do komentarza
Gość hankaa05

Ela u nas było :) daliśmy na stolik kase,kieliszek, różaniec,książeczkę, śrubokręt i jakieś coś elektrycznego;) wybrał śrubokręt więc będzie inżynier :D potem kieliszek więc wybuchł śmiech że inż po robocie musi chlapnąć ;)

A dochód to za który rok? bo jak do tyłu to się nie łapiemy :/

Zielona czekam na foty :p

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, komputer cyklu to taki dokładny termometr mierzenia temp rano, który zamiast ciebie interpretuje wynik i mówi ci czy masz szansę w danym dniu na zapłodnienie czy nie.

Hanka, jeszcze nic nie wiem bo to dopiero 11 tydzień. Bardzo bardzo nie chcę się nastawiać ale coraz częściej łapię się że myślę o dzieciatku jak o chłopcu. I jak tu się nie nastawiać żeby nie poczuć zawodu :/

Elżbieta, ty jesteś prawdziwą skarbnicą wiedzy.
Btw, któraś z was napisała że jak DW zajdzie podczas rodzicielskiego to jak weźmie l4 to dostanie ostatnią pensje. A to nie jest tak że liczy się średnia z tego co dostawalamprzez ostatnie 12 mcy? Czyli u mnie będzie 80% pensji z umowy bo przez ost rok bylam na macietzynskim/rodzicielskim? Jestem ciekawa jak to będzie.

Zielona, mamy te elefanten i są fajne ale najczęściej mała na dwor ubiera paputki Yo.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość hankaa05

Emka - nie na l4 tylko na macierzyńskim. Żeby z wychowawczego przejść na l4 musisz być chyba chociaż jeden dzień w pracy- tak mi się wydaje ale tu pewnie ZNÓW Ela pomoże :) i pewnie na l4 masz średnią. Ja się tylko dowiedziałam że jak na wychowawczym jesteś w ciąży to na macierzyńskim się liczy ostatnia umowa.
Ale jestem ciekawa kto w Twoim brzuchu mieszka :D

A właśnie Ela z tym dochodem bo ja ide na wychowawcze (nie pytajcie o co chodzi ;)) i wtedy jakby nie mam dochodu- to się liczy? :D

zielona - fotaaa????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...