Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hanka05 - żłobek z kamerami wzbudza zaufanie.. kurcze to powinien być standard i w przeczkolach..ha a nawet u prywatnej opiekunki. Dzień powrotu do pracy zbliża się nieubłagalnie i też mam mętlik w głowie...niby tatuś się wstępnie zaoferował.... ale jakoś tego nie widzę chociaż już dużo się nauczył to jednak ciągle muszę mi mówić "już pora na jedzenie" "już czas posadzić na nocnik" itp ehhh pewnie poradziliby sobie ale....A znów prywatna opiekunka będzie nas kosztować tyle co jego wynagrodzenie ..muszę się jeszcze zorientować czy są u nas w mieście takie "kameralne klubiki niemowlaka" to by było optymalne rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza

Dominika_1989
Nie jest dobrze. Noga boli, młoda nie może stanać na nią. Nie jest spuchnieta. Owinelismy bandazem elastycznym a jutro z rana jade na IP. Najprawdopodobniej skrecenie stawu skokowego.

O NIEEEEEEEEEE!!!!! Tylko nie to!!!!! Takie dzielne byłyście i wolność miała byc waszą nagrodą :'(
Liczę jednak na dobre wiadomości :****** trzymam kciuki i macham różdżką :******
--

powrót do pracy?! Juz mam koszmary!!! brrrrr....

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dominika - o nie :( kurcze, oby jednak nie. Ciężko coś napisać w ogóle. Po prostu czekamy na diagnozę.

Dobra Wróżko - no ja też stosuję tę podstawową zasadę ;) dzieci sobie nie dadzą z głodu umrzeć ;)

Kurczę, przeczytałam właśnie "Ciemno,prawie noc" Bator. Chyba długo się nie otrząsnę po tej pozycji. Będzie ze mną na zawsze. Jak kilka innych. Książka o brutalnej sprawie, ale magiczna. Wciąga i jest w człowieku przez cały dzień.

Obejrzę Singielkę, dojem lody pistacjowe i spać ;)

Śpijcie spokojnie i bądźcie zdrowe razem z Bobaskami ♡♡♡

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

To chyba dziś pogoda dawała w kość albo już przesilenie wiosenne bo ja też dziś taka połamana wstalam,ból głowy,podbrzusza tak jakby jajniki ale nie tak jak na okres..zeschizowalam się że może to od rany po cc. .. aż wzięłam tabletkę przeciwbolową wyprawilam tatusia z Anielcią na spacer i poszłam drzemać. A może już przekwitam o nie ! Ja chce jeszcze jednego bejbiczka! Siedzę przy piekarniku bo piecze się sernik wg. przepisu alantkoweblw a ten ni cholery się nie rumieni... a juz pół godziny po czasie...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie hmmm może krepujace. Po ciąży mam na piersiach rozstepy takie linie jasne wzdłuż wygląda to nieatrakcyjnie:( czy polecacie jakiś krem ? Wiem że to już niewiele pomoże. Naczytalam się ze sa jakieś zabiegi Ale póki co nie wydań 4 tys na to. Z c miałam rozmiar f a cycki puste i zaraz po ciąży zmienil mi się rozmowy na d więc skóra odczula to bardzo

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Myszeczka - niestety wahania wagi tak wpływają :( dobry stanik i... OLEJEK MIGDAŁOWY :) on jest na rozstępy idealny, jako ten naturalny w 100%. Niestety kupne, nawet BioOil mają w sobie wiele szkodliwych substancji :/ zaakceptować i zbierać kasę, jeśli to naprawdę źle dla Ciebie wygląda. Ja mam od zawsze, bo mi szybko cyce urosły, ale widać je tylko, kiedy cycki są w stanie wolnym :D wmasowuj olejek okrężnymi ruchami, ale wiesz, ktoś inny może to zrobić ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hanka, jestem, czytam wszystko, tylko ostatnie noce to u nas istny armagedon i sił mi brakuje na cokolwiek.
Dominika po prostu nie wierze w to co czytam. Oby tylko nie było to nic poważnego!! Juz tyle się biedne wycierpiałyście. Trzymam za Was mocno kciuki i konieczne daj znać.
Hanka daje słowo, ze jak czytałam Twoje dzisiejsze wpisy, to jakbym czytała o nas-zarówno o doradcy laktacyjnym, zachowaniu Kacperka w łóżeczku (Hania tez od razu w nim staje, czolga się, bryka, ani myśli spać, tylko zasypia jak ja kładę wieczorem po kąpieli juz praktycznie śpiąca), jak i kwestiach spania.
Jutro się odezwę bo jeśli dzisiejsza noc będzie znowu taka jak ostatnie, to coś sobie zrobię. Wczoraj myślałam ze idzie górna jedynka, a dziś zauważyłam ze idą cztery górne zeby naraz. Wszystko jasne dlaczego nie śpimy tyle nocy. Moje moce się kończą.
Tanna zainspirowałas mnie i tez rozważam panią nockę. Wracam niedługo do pracy i jeśli dalej będzie u nas tak jest jest, to juz całkowicie nie będę spała, a tak długo nie pociągnę. Muszę mieć sile żeby żyć, bo chce i mam dla kogo.

Odnośnik do komentarza

Dominika, nie znam się, ale może jest szansa, że to nic poważnego? Przecież to aż niewiarygodne, żeby na twojego okruszka od razu spadło jakieś skręcenie!!!! Trzymam mocno kciuki za Lenke! Daj jutro koniecznie znać, co powiedział lekarz!

Myszeczka, ja mam rozstepy na udach, jeszcze z czasów nastoletnich, gdy z 60 kg spadłam na 50 (wcale nie szybko, ale skóra i tak nie wytrzymała). Niestety nic pomogło. A to już tyle lat,że zostaly ewentualnie lasery. Nie spinam się, po prostu nie nosze bardzo krótkich spodenek. Yyyyy yyyyy

Olka, jak serniczek ? Ja wg przepisu alaantkowego blw robilam placuszki z kaszy manny z bananem. Wyszły tragicznie. Antoninka oczywiście nimi pogardzila (nie dziwie się), ja trochę zjadłam... Chyba zrobilam coś nie tak, albo to wina patelni... Albo po prostu jestem kulinarnym beztalenciem ;/

Hanka, ja zaczęłam karmić Mała dopiero w czwartej dobie. Wcześniej też była podłączona do różnych ustrojstw. To, że nam się udało, to chyba wielki fart. Ja wtedy byłam w jakimś amoku, nawet do głowy mi nie przyszło, że z laktacja mogą być problemy. Nagłe CC, Mała na innym oddziale, jakaś infekcja... a gdy już pozwolono nam być razem, po prostu ją przystawilam, a ona zaczęła ssać. Mleko pojawiło się u mnie też nie od razu, a właśnie w 3-4 dobie.

Ola1992, zdrowiejcie już!!!!

Ania, witaj i napisz coś więcej o Was!

Hm, antybiotyk działa? Przegon to cholerstwo na cztery wiatry!

Frankamama, Franus przeslodki! I fryzura pierwsza klasa!

Dobra wróżko,może jednak bejbik ? Powtórz koniecznie test za kilka dni! ale czad! Trzymam kciuki za jesiennego maluszka!!!

Emagdallenka, dla mnie jesteś heroska! Mam nadzieję, że dzisiejsza nocu będzie lepsza!

Dziewczyny, mam pytanie. Czy jest tu na forum chociaż jedno dzieciątko, które jeszcze nie mówi mama? Moja panna od października powtarza TATA, a dziś robiła podchody do PAPA i BABA... heelp! Przecież niemożliwe, żeby B i P było łatwiej wymówić niż M.... Za jakie grzechy? Teściowa oczywiście będzie wniebowzięta, a ja pekne z zazdrości ,:/ ot takie mam problemy... I dziecko znowu budzi mi się co pół lub co godzinę... Co jest grane?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka Julek tez nie mowi mama:)
Dobra Wrozko mi test od razu nie wyszedł jakies 5 dni po terminie spodziewanej @.
Aaa emagdalenka pytalas o ssanie kciuka.moja pierworodna ssala.ciężko odzwyczaic.choć sa metody drastyczne.Maryska przestala ssac dopiero po 3 urodzinach.ssala w nocy jak byla zmeczona lub zdenerwowana.w dzien rzadziej ale w nocy to ciumkanie do szału mnie doprowadzało.ja zawsze wyjmowalam palec i wkladalam smoczek.jak byla wieksza to przypominalam zeby wyjęła ale nic na siłę.no i wszyscy musza sie zaangażować w to odzwyczajanie.

Odnośnik do komentarza

Tanna gratuluje!nie ma to jak konsekwencja.w wychowaniu dziecka cecha najwazniejsza!moja kolezanka opowiadała jak usypiala corke w dzień.jej corka miała kolki i byla przyzwyczajona do noszenia.to bylo jak już miała grubo ponad rok.nosi ją nosi juz jej się wydawało ze zasypia więc usiadła na kanapie bo wiadomo ciężko jak cholera.a ta mała wyjeła smoka i z zamknietymi oczami mówi do niej "lulaj mama"!ja padłam:)

Odnośnik do komentarza

Anela - dużo zdrówka dla zuzi i wytrwałości i sił Kochana :*

Dominika - trzymam kciuki żeby to nie by ło nic poważnego!!! Mam nadzieje że to tylko taki ból bo się stawy "zastały" w gipsie. Buziaki od Kacperka i czekamy na wieści :*

Rusanka mój mówi TYLKO baba - zdrajca!

DW - trzymam kciuki żebyś w końcu zdała ten test ;) powtórz za kilka dni :)

uciekam się szykować do roboty - buziole :*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dominika i kochana Lenka. Trzymam za was kciuki żeby wszystko było dobrze. Może to po prostu jakieś nadwyrezenie, bo w końcu mies mięśnie nie pracowały za bardzo. Tak myślę ze przy skreceniu powinna być spuchnieta bania, wiec może to nie to.
Dw, to jest to! Na bank! Sprawdz za kilka dni. A tak sobie myślałam jakis tydz temu że byłoby super przeczytać ze u was 2kreski wyszły. I po kolejnych 2 tyg ze u nas to samo :-) ale ja niestety czuje ze zamiast pracy dostanę okres, bo z tej pracy nie dzwonia a na chodzę rozdrazniona i wszystko mnie denerwuje :-\
Ruszania, moja tylko przez ok tydz mówiła mama\ mma. Teraz wszystko inne niż mama mowi.
Julie, dobre.
Myszeczka, uzywam pharmaceris i chyba jest lepiej ale bez szału.
Ania, witaj.

Chore misie wracajcie do zdrowia.
A niewyspanym, życzę przesłanych.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dominika jak Lenka?myślę o Was ciepło

Dziewczyny jak już kiedyś pisalam konsekwencja to nie jest moje drugie imię:) tak jak każda mama popelniam masę gaf i błędów. Natomiast tak jak Elżbieta kiedyś napisała, że musiałam dotknąć juz dna, aby zmotywowac się do regularnego działania. Co do przemarszów w lozeczku to też nie wierzylam, że moje dziecko zasnie. Wstał, kladl się,chodził,bawił wszystko tylko nie to co trzeba. Na początku potrafił godzinę nie zasnąć. Natomiast trzymałan się planu aby max 2 razy go położyć... Z dnia na dzień ten czas się skracal..teraz po naszyn rytuale odkladam go do lożeczka i wychodze. Tylko zerkam dyskretnie czasem..

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrożko... Może to jednak mały babelek jest;););) mnie też pierwszy ten zmylil...natomiast nawet jeśli nie to już zaraz się uda.

Emka trzymam kciuki za pracę:*

Juli hhaha dobre;)dziś w nocy i ja tulilam mojego misia małego bo ząbek mu dokuczal i poczułam ile to moje małe cacko waży;)w sumie 9kg to nie tak dużo, ale...

Wiecie wczoraj byłam u kolezanki. Ma 4 miesiecznego synka i on jest co 3h 210mm. Dużo chyba co nie? Waży już 8500..ona za bardzo nie wie co zrobić...i czy coś robić...co myslicie

Odnośnik do komentarza

tanna88
Wiecie wczoraj byłam u kolezanki. Ma 4 miesiecznego synka i on jest co 3h 210mm. Dużo chyba co nie? Waży już 8500..ona za bardzo nie wie co zrobić...i czy coś robić...co myslicie


Ja się tam nie znam, ale Odsetka jeszcze nie dobiła do 8kg :O
---

dziękuję za słowa wsparcia- jutro robię test :D
---

Zastanawiacie się jakie zabawy mogą zainteresować Wasze dziecko? Może >>TO<< pomoże :D<br /> u nas gitara roooooolez :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Rusałka - sernik z wyglądu bez szału...ma może 2 cm wysokości hihi a robiłam w małej blaszce. Nie spodziewałam się za wiele bo te zdrowe przepisy mają to do siebie że mniej okazale wyglądają ale w smaku super. Delikatny rozpływa się w ustach.

Rozstępy ehhh ciągle pracuję nad ich zaakceptowaniem☺Fajnie nawilża balsam babydream dla ciężarnych.

Odnośnik do komentarza

Tanna - 210 ml wow szok.. my teraz tyle nie dajemy rady na raz. Anielka jest z tych pulchniutkich bo tak ją parę miesiecy cycem uszczesliwialam.Waga prawie 11kg a spory brzuszek utrdnia próby raczkowania ,późno też się zaczęła turlac. Może koleżanka powinna trochę oszukiwać i bardziej rozcienczac mm zachowując zalecane normy ilości składników z opakowania.

Odnośnik do komentarza

Doczytalam w końcu...
Moja trójka plus ja nadal chorzy w domu :(

DW oby się w końcu udało

Dominika trzymam kciukasy za Lenke musi być dobrze

Oli też nie ma zamiaru mówić mama tylko baba

Nie chciały byście widzieć moich rozstępów dosłownie na całym ciele...

Dziewczyny czy któraś może zrobić i wstawić zdjęcia tych olejków Waszych migdalowych czy tam kokosowych bo u mnie w zielarskim baba wielkie oczy robi i nie wie o co chodzi... A ja też chcem

Tanna to nieźle mały idzie Oli 7400 dopiero waży, moim zdaniem powinna przystopowac trochę...

I też poproszę przepis na ten sernik plissss mam nadzieję że łatwy bp ja noga z pieczenia ciast

Emagdallenka odzwyczaic trudno ale jak najszybciej lepiej bo ja ssalam kciuk uwaga do 2klasy podstawowej rodzice noe zadbali i co...mam nie zbyt proste żeby :(

Odnośnik do komentarza

DW ja juz teraz to bez laktatora tylko ręcznie jadę he he bo brak czasu i wygodniej, ale wygląd moich cycochow pozostawia wiele do życzenia :) gnieciuchy takie :) ale czego się nie robi dla dzieci. No właśnie mi się przypomniało ze miałaś podesłać Odsetke żeby mi pociumkala i ruszyla laktacje :) Pewnie ze rob test za parę dni i pokazuj || , uda się bo bardzo tego pragniesz :)
DW a można gdzieś kupić te ciastka zdrowe tak w sklepie stacjonarnym?

Hania byla od zawsze spiochem i jak była mniejsza to moze i miała 3 drzemki ale teraz to 2 czasem 1 i wtedy wcześniej idzie spać. Ale pierwsza drzemka ok 9.30 to dzisiaj niemożliwe bo wstala o 8.30 :) ale w nocy wstawalam chyba 100 razy bo wywalala kołdrę z siebie i przekrecala się na brzuch i chciała raczkowac a tam niespodzianka szczebelki :)

Dominika i co z Lenka??? Mysle o Was od rana i trzymam kciuki.

Rusanka moja tylko : dada, baba, tata, i ide ide :) Mama nie było, ale to jest wyższy stopień bo inaczej usta trzeba ułożyć :) Czekaj cierpliwie kiedyś będzie tylko: mama mama :) bo mama jest niezastąpiona i one kiedyś to zrozumieją :)

Ja ostatnio mam taki pociąg do słodyczy ze masakra i to wieczorem i w nocy. Ale muszę z tym skończyć bo to zła droga :(

Co do karmienia to moja wyszła z brzucha i jak mnie zszywali to pielegniarka ich pospieszala bo Hania juz ciumkala i szukała cyca. Więc ledwo co mnie położyli na lozku i od razu ja przystawili. Ciagnela jak szalona. A teraz jak juz nie ulewa i moglaby wrocic do ssania to nie chce znowu załapać :( Ach i tak to moje życie dojarki sie ciągnie :)
Pozdro :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...