Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika mam nadzieje ze są focie z uroczystej kąpieli :) super ze juz po wszystkiemu

Zielona łączymy się w bUlu. Procz sików inne rzzeczy tez mnie szczypią wiec jest git. Wczoraj sie nie zsikałam ale dzis to prawie pewne, tylko kwestia czasu.

Rano miałam takie mdlosci ze masakra, na rzyganie mnie wzielo. a ja rzygalam tylko w czasie ciązy wiec chyba niepokalane poczęcie albo przez posciel sie zapłodniłam :D

Chorowitkom współczuje :/ Kiedy wszystkie forumowe dzieci beda zdrowe?!

Gratuluje przespanych nocy i udanego treningu zasypiania!

Ja cytologie robilam jakos miesiac temu wiec powinnam po wyniki sie zglosic.

Poza tym robie obiad, boli mnie brzuch i ide dzis po antybiotyka na siki bo widze ze nic innego juz nie pomoze ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Na poczatek zdrowka dla wszystkich chorowitkow naszych kochanych i Ewelusik dla Twojego taty rowniez! :-)
Dominika super ze Lenka juz uwolniona nawet sobie nie wyobrazam jak sie cieszycie :-) to jutro Lena zaczyna biegac? ;-)
Tanna milo mi sie zrobilo ze mamy idealne drzemki ;-) fajnie ze u Was ok, widac ze kasa na trenerke nie poszla na marne.
H-M idz idz do lekarza bo to takie dziadostwo ze szok...
Ania napisz wiecej :-)
Sylwiunia najlepsze zyczenia dla Kuby!
Hanka super ze sa kamery w zlobku mysle ze mozesz spokojnie poslac malego. Ja bym chyba te kamery ogladala codziennie z przewrazliwienia ;-)

Ja mialam jechac do gina po 3 okresie a juz 4... a co do nerek ja mialam zakazenie nerek w 21 tyg. I lezalam w szpitalu m.in.sylwestra,nowy rok... grozilo mi poronienie. Non stop mialam robione usg czy wszystko ok z Frankiem a on caly czas sie lekarzom rozkraczal i pokazywal klejnoty :-D

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44362.jpg

Odnośnik do komentarza

Eh Marti wróciła na forum i juz pluje jadem. Kobieto nie krytykuj dziewczyn tylko dla tego że postępują ze swoimi dziećmi nie tak jak ty ze swoim. Ty teraz uważasz ze najważniejsza jest bliskość z dzieckiem tylko dlatego ze tobie nie udało się zasypianie Majki w łóżeczku bo tak na początku planowałas pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Rusanka

A na przykład Doradca laktacyjny to taki sam specjalista, który pomaga młodym mamom. A przecież wszystko podobno siedzi e głowie? Nie oszukujmy się. My z racji urodzenia dziecka nie stalysmy się nagle alfa i omega w każdej dziedzinie ich tyczącej. Czasem potrzebujemy podpowiedzi, wskazówek.

Napisałaś dokładnie to co ja myślę - nie chciałam cytować całości co by nie zaśmiecać forum. Jak mamy problem z karmieniem to możemy się przerzucić na mm, męczyć siebie i dziecko albo skorzystać z doradcy laktacyjnego. Dlaczego w przypadku problemu ze snem takie rozwiązanie budzi kontrowersje? Bo mało znane? kilka lat temu o doradcach laktacyjnych nikt nie słyszał.

Fajnie by było jakby osoby nie udzielające się na forum nie pisały tu jakiś pojedynczych zdań z tyłka bo nam zaśmiecają (czyt. daga13 - w niku masz wiek? bo tak sie zachowujesz). Pod tym kątem dziewczyny na fb mają rację - tam nikt obcy nie czyta i się nie wtrąca

DW - te ciastka od Ani w tesco to na dziale z wszystkimi słodyczami czy na bio eko super extra? :)))) jak tam Odsetka? jakaś poprawa?

emagdalenka - dużo zdrówka dla dziewczynek :* i sił dużo dla Ciebie i męża :)))

Rusanka - no chyba nie będę za dużo z tym żłobkiem kombinować bo jak zwykle namieszam a potem będę odkecać :p

Sylwunia - moja mama caaaaały czas mi mówi że w żłobku dzieci kładą do łóżeczek i one tam 8 godzin siedzą i nikt się nimi nie interesują :) tłumacze że teraz tak nie jest. I najlepsze - mówię jej że byłam w żłobku a Ona do mnie - i co te dzieci w łóżeczkach siedziały? :)

HM zielona - zdrówka!

Dominika - mega super ekstra!!!! :)))))

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

tanna a napisz mi jeszcze czy zaczynaliście naukę zasypiania od rana od pierwszej drzemki czy wieczorem? bo ja się zbieram w sobie ;) myślę tez o tym że jak moje dziecko za 2 miesiące pójdzie do żłobka to nie chcę żeby tam płakał przez godzinę zanim zaśnie :((( bo nawet najlepsza Pani w żłobku cyca mu nie da :p i przepraszam że Cię tak męczę pytaniami ale ja tez szukam rozwiązania dla siebie i Kapcerka

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka twoja mama jest the best ze swoimi pomysłami, może sabotuje bo chciałaby przejąć wnuka a nie może :P?
Ach Rusanka nam tu walnęłaś mądrością :* Przykład z doradcą laktacyjnym do mnie przemawia .
Dominika pewnie teraz macie cala pozytywną energię świata. Oby jak najdłużej, super, że nadszedł ten dzień :)
Frankamama twój młodzieniec wygląda na wesolutka i żywego chłopca, tak jak mój :P
Wczoraj pisałam, ze Armagedon, dziś w nocy Piotruś zrobił kupkę i zwymiotował więc dziś pognaliśmy do pediatry w strachu przed powrotem do szpitala. Infekcja jeszcze ponoć nie ustapiła. Dał Neosine, Dicoflor zamiast raz dziennie mam dawać dwa i czekać aż przejdzie..Ale dziś już widać że lepiej się czuje, nawet się sam pobawi co ostatnio było nie do pomyślenia. Ja też mam od razu lepszy humor :) Zwłaszcza że owocne zakupy w lidlu za nami ;)
Emagdalenka przesyłam sił i współczuję że masz tak malutko czasu dla swoich skarbów ale pewnie w weekend nadrabiacie :)
Ja kp i od niedawna piję czystka bo też czytałam że to prawie panaceum na wszystko. W sumie dla mnie podobny do zielonej herbaty.

Odnośnik do komentarza

Dziecko zwariowało z tej radości. Już sie wspinała po kanapach, tańczyła... I tu właśnie się zatrzymam boooo... Nagle upadła i zaczęła ryczeć w niebogłosy. Ja panika. I nie wiem co jest bo ją wzięłam na spacer i śpi. Jak wstanie to się zobaczy czy to tylko niepotrzebna panika czy coś się k**** znowu stało:-(
Potem Wam napiszę coś więcej jak przebiegała wizyta itd jak już się przestanę trząść i jak będę wiedziała, że jest ok.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczka chyba raczej nie bo już kilka razy po zdjęciu gipsu upadła, ale nie płakała a teraz tańczyła, tańczyła i nagle nogi jej się ugięły i upadła na tyłek i w ryk. Była też napewno zmęczona bo prawie nie spała w dzień, może z 10-15 minut przed zdjęciem gipsu. Więc nie wiem skad ten płacz. Ruszałam nóżką, dotykałam, niby jak się uspokoiła to nie płakała już, ale ja już umieram ze strachu. Lekarz kazał ją traktowac normalnie. Powiedział, że to była nadinterpretacja złamania, że za długo nam kazali ten gips trzymać bo on by kazał tylko 3 tygodnie. I że napewno się zrosło dobrze i nic dalej nie będzie, wszystko będzie ok i żadnych konsekwencji na przyszłość. A tu ja już obsrana siedzę. Oby to tylko moje przewrażliwienie.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Daga nie ma w nas zgody na tak ostrą krytykę nikogo. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale ma też obowiązek wyrażać je w sposób grzeczny i kulturalny. Z tego co widzę takie tu panują zasady. Marti ma swoje zdanie, ja swoje. Każda z nas wie czego chcę. Majeczka potrzebuje bliskości i jej mama jej to daje.
Widzę natomiast, że masz bardzo dobrą pamięć i że podczytujesz od dawna. Może zamiast się ukrywać dołączysz i w się wypowiesz?

Dominika jak malutka?

Hanka Twoja mama rządzi:):):) Poprawiłaś mi humor:). Co do Kacperka to ja Ci napiszę w kilku słowach jak było u nas. Uwierz, że nie robisz mu żadnej krzywdy, a jest to dla Waszego dobra. Inaczej się nie uda. Jak będziesz na 100%przekonana, nakarm małego, wykąp, zanieś do sypialni, poprzytulaj, pośpiewaj i odłóż do łóżeczka. Niech ma jakiegoś misia, pieluchę, coś. Będzie płakał,prostestował na bank, bo znajdzie się w sytuacji, której nie zna. Ustaw sobie krzesło zaraz koło łóżeczka aby Cię widział. Jak będzie płakał spróbuj od szumienia,jak będzie mocno płakał wyciąg z łóżeczka, przytul, ale gdy się uspokoji odłóż i usiądź na krześle. Nie patrz na niego. Ma być cicho, nudno i spokojnie. Zaśnie zobaczysz... Może płakać nawet godzinę...ale zaśnie a Ty będziesz blisko, za każdym razem go pocieszysz. W nocy za każdym razem rób dokładnie tak samo...

Odnośnik do komentarza

Dominika - cudnie i nie cudnie. Już dość tych upadków u Was, czaruję , żeby ich już nie było. Lenka jutro się obudzi i o gipsie pamiętać nie będzie ;)
Ola1992 - zdrówka dla Piotrka a dla Ciebie cierpliwości.

Przyszedł okres i wizyta przełożona :/

Daga13 -napisz pod swoim forumowy nickiem, czegóż się wstydzić, skoroś taka mądra i tyle pamiętasz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

tanna dziękuje :) myślę że jeszcze tydzień lub 2 i się biorę :) za tydzień jedziemy na weekend do Poznania więc chyba poczekam i na następny weekend zacznę :) u nas jeszcze jest taki problem że moje dziecko myśli że łóżeczko jest do stania a nie spania :) jak jest zmęczony i leży na naszym łóżku to leży spokojnie a jak tylko go położe do łóżeczka to hyc i stoi - i nic że się oczy kleją. Ostatnio kładłam go chyba z 30 razy aż wzięłam do siebie i dałam cyca i poszliśmy spać :) ale damy radę! :p

A co do doradcy laktacyjnego to powiem Wam że jakby nie Pani od laktacji w szpitalu to Kacperek by nawet cyca nie dotknął. Ja myślałam że jeśli w ciągu kilku godzin po porodzie nie przystawi się malucha albo nie zacznie odciągać mleka to już po ptakach. A ja zaczęłam stosować laktator 2 dni po cc, bo Kacperek leżal w inkubatorze a pierwszy raz przystawiłam do piersi po 10 dniach - także to że ja kp to zasługa doradcy i cudu że Kacperek po tylu dniach załapał :)

Wisienka co tam u Was?

Czizys jak mnie mózg boli :( musze apapa zarzucić bo nie wyrabiam :( spokojnej nocy:*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Żrę budyń-myślę: Zielona :D buziale dla Tajgera :**** liczę, że zdrowy misio!
Hanka łączę się w bólu :( wstałam z takim łupaniem w pustej głowie, że tasaka szukam od rana!
Mama rozwaliła system :D ciacha u mnie na zdrowej żywności były. Dzieki za pytanie :) odpowiem tak: ch.jowo, ale stabilnie :P
Ewelusik - podziwiam cie za ten laktator tyle miesięcy!!
Rusanka - jak zawsze: pięknie napisane :D jak Antoninka?
Ola- zdrówka, biedaczki!
Dominika - może źle się jej kojarzy? Posprawdzaj co i jak, ale nóżka powinna być ok po 4 tyg! A jaka była jej pierwsza reakcja? Jestem bardzo ciekawa :D mój siostrzeniec miał nietolerancje laktozy i jak pierwszy raz mógł zjeść danonki (wtedy wchodziły na rynek i wszęęęędzie je reklamowali, a on nie mógł!) to w sklepie się rozpłakał ze szczęścia :D miny ludzi jak dziękował mamie za serek bezcenne :D
Tanna - super, że się wam udało! Podziwiam za wytrwałość! Ja pisałam, że to nie moja bajka, a i tak pewnie z moją słabą silną wolą to by kasa wyrzucona w bloto była ;)
Franek- super chłopak :D taki do schrupania :D
Ania- moja Odsetka też o czerwiec zahaczyła :D napisz coś więcej o was
HM- jak to mówią: gdzie dwóch się biję, tam trzeci korzysta :D robisz testa? :D u mnie dziwna sprawa: @ spóźnia się 3 dzień, na brzuchu nie mogę spać bo mam uczucie jak w ciąży, ja znowu nie sypiam w dzień-jedynie jak jestem obłożnie chora lub w ciąży! A dziś z Odsetką na popołudniowej drzemce poległam :/ a kreska 1 :(
Emka - jak to CHODZI???? oby praca wypaliła,ale NIE poddawaj się i walcz dalej ;) i dziękuję za piękne słowa!
Myszeczka (chyba) z samodzielnym podnoszeniem dawki wit D3 trzeba ostrożnie, bo ona m.in. przyspiesza zrastanie ciemiączka, a to nie bezpieczne jest! Dorotce pulsuje cały czas.
Sylwiunia - chyba chodzi o mnie z tymi nerami :D miesiąc po porodzie miałam 1 atak kolki i od tamtej pory luz. Ale od jakiegoś tygodnia czuje taki....hmmm.. nie ból, ale dyskomfort. Jakby nerki były za duże :/ muszę je chyba na usg podejrzeć. Buziale dla solenizanta :**
Emagdalenka- podziwiam Cię! Jak ty to wszystko ogarniasz?! Masz jakieś extra moce???
Marti- mi podoba się hasło: Rodzic decyduje co podaje do jedzenia, kiedy i jak jedzenie dziecku podać. Dziecko decyduje czy będzie jadło i ile zje. I taką zasadę stosujemy, żadnego 'za babcię, za dziadka' itd ;)

Ale się rozpisałam... a musiałam dziś wystawić 1 chustę na sprzedaż, bo mój 'zawsze jeżdżący zgodnie z przepisami' mąż zarobił 200zł mandatu za szybką jazdę!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...