Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Marti mam identyczne spostrzeżenia co do tych miejsc...i też ten śluz...i też nie mogę na to patrzeć...tydzień temu byłam u gin i wszystko jest tak jak powinno powiedziała i pobrała tylko cytologie (chciała jeszcze usg robić za 150 zł powiedziałam że przyjdę za miesiąc)
Dominika niedobór witaminy S ma mój mąż a ja dalej prędzej bym do zakonu poszła niż myślała o tych sprawach :D
H-M też mamy chrzciny 4.10 a raz jedyny byliśmy w kościele na ślubie brata i młody tak walną w pieluche że się ludzie obok powstrzymywali od śmiechu :D
Doris przydałaby mi się towarzyszka do spacerów, czuje że młody do podstawówki pójdzie zanim te moje szanowne koleżanki wezmą się za rodzenie...A swoją drogą każdy mówi że nie chce jeszcze dzieci bo to duży wydatek, i tu moja myśl że dziecko tak naprawdę potrzebuje czasu i uwagi a nie grubego portfela...
Tyle wyszło z tego mojego mycia okien że całą noc lało i leje dalej, niech by to szlak trafił...
Majkel jak zwykle oczarował wszystkie mamuśki <3<br /> Co do porodu to chciałam już o tym nie myśleć i nie gadać bo niestety nie wspominam tego miło i sama zaczęłam oglądać ten program na dwójce...i znowu myśli wracają do tego wszystkiego Ajjj
Z dobrych rzeczy to fajną noc mi synio zafundował, pampers przeszedł test 12 h bo tyle spał i nie przeciekł...

Odnośnik do komentarza

Panifiona piątka;-p ooo to niezła okazja jak tylko 85 zł za to wszystko. Ja tam też uważam, że po to się człowiek decyduje na dziecko, żeby potem o nie dbać i materialnie i duchowo.
Doris no raczej po to się ma dzieci, ciekawe z jakiego powodu oni mają dzieci?;-) nigdy nie zrozumiem facetów...
Dobra Wróżko ja kupiłam pewnie jedne z tańszych pieluch wielorazowych bo kosztowały za jeden komplet, czyli kieszonka plus wkład bambusowy 23-24 złote, już dokładnie nie pamiętam i dodatkowe wkłady wzięłam z mikrofibry po 6 zł chyba, ale nie polecam, bierz bambusowe jak coś, są trochę droższe, ale cieńsze i zawsze bardziej naturalne, ja na przetestowanie wzięłam tą mikrofibrę z ciekawości. Ale myślę, że na dłuższą metę kasa się zwraca. Ja za swoje 4 sztuki i 4 dodatkowe wkłady zapłaciłam coś około 130 zł no to ja więcej miesięcznie wydawałam na jednorazówki bo u nas około 180 zł wychodzi miesięcznie na pampki z tego co liczyłam. No i chociaż trochę to ograniczymy narazie dzięki wielorazówkom. A też jeszcze myślę nad dokupieniem większej liczby sztuk, żeby tylko na noc zakładać jednorazówki. Ale się rozpisałam.
Sylwiunia ja też chcę iść z Tobą do zakonu!:-D
Co do śluzu to też mam go mnóstwo i mnie to wku... Zaglądać tam już dawno nie zaglądałam... I mam tylko wrażenie, że mam podczas wysiłku problem z nietrzymaniem moczu. Sorry, że o tym piszę, ale komu jak nie Wam?;-p i nie wiem czy to tylko moje wrażenie czy coś w tym jest, muszę to baczniej obserwować.

monthly_2015_09/majoweczki-2015_35937.jpg

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Wreszcie was nadrobiłam.
Nie wiem czy wszystko pamiętam, ale zacznę od Marti - mnie tez martwi jak mówisz ta jakas gula ale u mnie lekarz stwierdził ze to nadaje sie tylko do plastyki. Ale ja juz po 3 porodzie jestem i dużych dzieci bo po 4 kg no i mój wiek. Ty jestes sporo mlodsza i pierwsze dziecko wiec jak to polozna mi mowila powinno sie wszystko wchłonąć. Trzeba ćwiczyć mięśnie kegla.
Szczesliwa mamusiu jestem w szoku. I do tego te atrapy. Walcz o swoje !!!
A mamusie co urodzily 3 dziecko byłyście juz założyć Kartę dużej rodziny ? Ja wczoraj bylam. Na stronie www.mpips.gov.pl jest lista gdzie można korzystać ze zniżek.
Majkel - cudo !!!!!
Anela ja tez ostatnio padam !!!
Ania - wszystko będzie dobrze.
Któraś pytala o rozszerzeniu diety ja zaczelam od marchewecxki i ziemniaczka. I na tym uczę. Jak jest za zadka to dodaje troche kleiku ryzowego.
Kacperek byles dzielny przy wiazadełku !!! Podejrzewam ze mama bardziej sie stresowala.
Juz nie wiem co ktora pisala. Jak mi sie przypomni to napisze.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek z rana mamom i maluszkom;)
Dominika, dwa razy zdarzyło mi się popuścić jak skakałam na skakance i teraz po prostu już nie skaczę ;D
Panifionaa, widzę, że Ciebie też ogarnia szał zakupów, dobrze, że chociaż kupiłaś coś dla siebie, bo ja ostatnio nic nie mogę dla siebie znaleźć.
Sylwiuniaa, 12 h snu? Toż to szaleństwo, zazdroszczę z całego serca, bo Majka śpi teraz w nocy tak źle, jak jeszcze nie spała.
Doris, przydałaby mi się Twój zapał kucharski, ma problem, żeby obiad wymyśleć, a co dopiero słoiczki robić.
Ma_górka, najlepsze co możesz teraz zrobić dla Kamila to właśnie karmić piersią, jak mama chora to dziecko w pokarmie automatycznie dostaje miksturę z przeciwciał.
Szurpcia, jak udał się eksperyment?

A ja byłam u fryzjera, Majeczka przez półtorej godziny zwierdzała z babcią miasto. Chciałam odbarwić włosy, ale fryzjerka powiedziała, że wypadających i osłabionych po ciązy włosów się nie rozjaśnia, bo mogą się spalić! A tak chciałam mieć nowy kolor, no ale cóż, lepiej mieć ciemne włosy niż być łysym, więc pofarbowałam odrosty, skróciłam trochę włosy i nawet się lepiej poczułam z nową fryzurą :D
Nie chce mi się łóżka wstawać, bo przede mną dzień pełen roboty. Kupa jedzenia do przygotowania na jutrzejsze chrzciny, sprzątanie, ostatnie zakupy o nieeeee.....
A Maja tak masakrycznie śpi ostatnio, że chodzę niewyspana. Całą winę zwalam na skok i mam nadzieję, że niedługo się skończy.

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie. Dawno mnie tu nie było ale czym Was cały czas . Dużo zdrowia dla zakatarzonych maluszków. My po wakacjach i pierwszy lot samolotem zaliczony. W czwartek szczepilismy się na rotawirusy i po szczepieniu wszystko ok. Zato lekarka powiedziała ze coś z wątroba nie tak chyba mało żelaza i zleciła badanie krwi bardzo się poje iść z mala na pobranie krwi. Któraś mama pisała ze jej dziecko troszkę zezuje - byłaś u okulisty lub robiłaś jakieś badania. My ważymy 7 kg i 63cm wzrostu . Skończyliśmy 4 miesiące 8 września karmie mm i jeszcze nie rozszezalam diety i nie wiem od czego zacząć. Doradźcie.

Odnośnik do komentarza

Halo, halo, u nas dzien NIE dobry...
Qrwa to dziecko mnie serio chce wykończyć, w nocy co 15 minut pobudka, rano gadanie, potem wielki krzyk bo jeeeeść, zjadła AŻ 90ml i poszla sobie dalej spać... A jak zrobilam sobie śniadanie i juz miałam siadać, żeby zjeść, to sie obudzila... Teraz ryk na caluly dom! Mam tego dzisiaj po prostu dosc! Do dupy matka ze mnie, ze nie moge sobie poradzić ani z jedzeniem mojego dziecka, ani juz qrwa z jej zachowaniem :-/

Mam nadzieje, ze u Was lepiej, zatem zycze Wam miłego i uśmiechniętego dnia, wystarczy na forum juz dzis jeden gburowaty gnom...

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Agnes ja m.in. pisałam o tym zezowaniu, do okulisty idziemy w październiku jako że do 6 msca to podobno normalne :/ A pobieranie krwi przynajmniej w naszym wypadku bo z palca nie było straszne, młody się raczej złościł bo mu pani na siłę przyciskała a nie z bólu...
Kamila tak naprawdę to 12 h on nie spał bo się obudził na jedzenie ale jakimś cudem bez walki zasnął znowu. Powodzenia na chrzcinach :)
Uffff dobrze że piszecie że z tym niekontrolowanym siusianiem to się zdarza, bo na zumbie wczoraj miałam to samo :(
Doris cierpliwości życzę, tylko to cie uratuje!!!!

Odnośnik do komentarza

Majkel, sto lat przystojniaku! Zyczymy razem z jednym z najdalszych kuzynow . i thx za pamięć! Wysciskalabym Cie ze by tylko soczek leciał taki słodki :d graba od Filipa!

Pisze tego posta od 8 rano. Ciekawe ile juz mam stron do nad robienia!

Wielorazowki są spoko. Ja mam 12 kieszonek i 24 wklady . w sam raz żeby co noc prac żeby było na drugi dzień. Wkładów mi dużo zostaje czystych a kieszonki szybko schna wiec lecina okokrągło :) mam 6 bambusowych wkładów ale dupy nie urywajA . kieszonki bam bams lepsze od bobolider innych niemam . Dominika, jak jest tylko sik to 2-3 razy ta sama kieszonka tylko wkład zmieniam :) Dobra wróżka ( moje pol mózgu zapamiętali ze to ty pytalas o ilość) zależy ile odsetka robi " znaczków" u nas co pierś to znaczek i cala pielucha do remontu. Poza tym teraz dopiero się przekonalam ile Filip sika ;p czasem jak ma drzemke i nie z mienie przez 2 godz to nogawki mokre :d no i minus- trzeba więcej ze sobą nosić pieluch, zabierają pol torby miejsca!

Jak nadrobie dalej to się odezwę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sie w sobotnie popołudnie ;)
Jest piękna pogoda,wybrałyśmy sie z Hania na spacerek do Łazienek bo tata trochę dzis zajęty. Tu jest po prostu cudownie. Hania dzis pobiła rekord spania w nocy - od 20 do 5.40 bez przerwy. Potem 1,5 godziny zabawy i znowu spanie od 7 do 9. Jestem w szoku bo cos takiego zdarzyło sie pierwszy raz! Oby tak juz zostało ;)
Dziewczyny podziwiam Wam z tymi wielorazowkami, ja jestem za wygodna zeby jeszcze pieluszki prac. I tak jest masa pozostałych rzeczy do prania i prasowania..
Ela, przyjeżdżaj do nas to pójdziemy razem! Jak Wiktorek, trochę rzadziej wisi na cycoszku? Zobacz jak to sie u mnie zmienia w nocy, każda inna ale powoli jest trochę lepiej niż było:) nie zapeszam..
Agnes, śliczności! Piękna modnisia z Twojej córeczki ;) mama oczywiście rownież!
Doris, wytrwałości! Mamy niesamowite pokłady energii i cierpliwości, jutro bedzie lepiej, zobaczysz. Jesteś cudowna mama i nie wolno Ci inaczej myślec, jasne??
Kamila super ze udało sie u fryzjera, dzielna Maja! Ja dzis widziałam pod salonem niedaleko mojego bloku jak jakis tatuś dzielnie jeździł z wózkiem w ta i z powrotem a jakas mama korzystała z chwili oddechu. Widać ze był zestresowany ale dawał radę ;) miłego weekendu!
Acha, Ola wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Widzimy sie w przyszłym tygodniu razem na spacerku z Dominika ;)

Odnośnik do komentarza

Doczekalam się. siędze u fryzjera z farba na głowie i zamiast czuć relaksic to ja tęsknie za syneczkiem :p
Uwalilam rudy blond, mam nadzieje ze mi będzie pasować i ze Filip się mamy nie będzie bal!!!!
Dziewczyny, z tymi wszystkimi sprawami z mięśniami, ze słuchem, z oczkami i serduszkiem to ja myślę, ze tyle dobrze ze mamy rękę na pulsie! A martwić się będziemy jak specjaliści potwierdza ze cos nie halo. To trudne, ale cieszmy się każda chwila z dzidziusiem bo zaraz nam urosna i na święta tylko będą odwiedzać ;p

Pozdrawiamy!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

kamila1988 do dupy z takimi eksperymentami, dzisiaj rano ja sprzątałam potem szybko ze straszakiem na trening hokeja na trawie, wracam usypianie Nikodema a tu jeszcze obiad nie zrobiony i co? Myślałam głupia, że w tym czasie co usypiałam najmłodszego B chociaż ziemniaki obierze i wstawi, wychodzę z pokoju a on sobie na telefonie gra! No masakra jakaś. Ja tez chce tak funkcjonować jak facet!
Co do wysiłkowego nietrzymania moczu to po pierwszym porodzie też tak mi sie czasem zdarzało, ale pocieszę was bo samo przeszło ćwiczyłam tylko jak mi sie przypomniało mięśnie kegla czy jak to sie zwie.
Zieloona i jak kolorek na włosach, podoba się?
Więcej już nie napisze bo gnom sie budzi. Miłego wieczorku kochane :-*

Odnośnik do komentarza

Ela, Agnes, ja tez bym sobie tego życzyła ale obawiam sie ze to nierealne ;) jedno co musze przyznać ze jak regularnie spędzamy w ciągu dnia czas na dworzu to Hania spi ok 2 godziny. Dzis tez pospala 2,5 h, nawdychała sie powietrza, potem zabawa i ok 19 juz odpadla. Teraz jestesmy juz po kąpieli, karmimy sie i usypiamy.
Ciekawe ile dzis pospi. Ela, a po tej całej nocy bez przerwy na karmienie moje piersi mało nie eksplodowały ..;) juz nie pamietam kiedy tak było. A Wiktorek to po prostu przytulaczek i w nocy musi czuć mamusie ;)

Odnośnik do komentarza

Kolor super :) jestem ruda kita. Filii jak mnie zobaczył to się śmiał :p był z tata 2,5h - wracam a oni obydwaj posikani, pozygani, wózek posikany, w torbie z wózka nasikane ... Oczywiscie D nie sika i rzyga na siebie tylko nie ogarnal sika i rzyga Filipka! Ogień ;p
Ciasto szpinakowe, mm nie jadlam chętnie sprobuje!

Dobra Wróżka, kiedy to to? W Gliwicach? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona powodzenia na chrzcinach. 2,5 h bez cyca i bez mamy? Płakał?
Szarpucia widziałam to ciasto ale jeszcze nie miałam kiedy zrobić.
Agnes super widzę że wakacje udane.
Doris pace and love nic innego nam nie pozostało:)
Mój M. mnie wykończy. Wczoraj przed południem oznajmił że wieczorem przyjeżdża jego brat cioteczny z żoną odwiedzić Zuzie bo jeszcze jej nie widzieli. Tak mnie wku...ił no przecież w domu syf na tarasie syf w ogrodzie nie lepiej( budują altane ) no załamka. Na szczęście mama mnie uratowała zrobiła sobie wolne i przypilnowała Zuzię ja w tym czasie ogarnęłam dom i coś tam do rzarcia przygotowałam. Przyjechali o 19 tej posiedziałam godz i poszłam z Zuzią spać. Dzisiaj się do niego nie odzywam.
Mała zasmarkana .

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...