Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj robię eksperyment a mianowicie nie posprzątałam, czyli od dwóch dni jest syf, ciekawe kiedy facetowi zacznie on przeszkadzać i ruszy szanowne cztery litery. Ja mam zajęcie żeby syfu nie widzec i jak Nikodem śpi szydełkuje na balkonie :-D
Doris tez ubolewam nad faktem, że nikt nie ma czasu na spacer ze mną, już nawet nie dzwonię i sie nie proszę, może kiedyś koleżanki sobie o mnie przypomną.
Milena P dla nas ten skok nie był straszny, był horrorem :-)

Odnośnik do komentarza

ania88 my juz po wizycie u kardioliga. Tez mieliśmy szmer i jakaś strunę w sercu nie tak jak trzeba. I okazało się, że jedna czwarta dzieci ma takie lekkie wady. Z tym się żyje i nic nie robi. My mamy przewidziana wizytę kontrolną w wieku przedszkolnym. A u mojej siostry dziecko też miało szmery w serduszku, a okazali się że to dlatego coś słychać bo jest chude i przy osluchiwaniu słychać prace narządów. Także uszy do góry bo to naprawdę nie musi być nic poważnego. A moim zdaniem gdyby było to byście dostali skierowanie do szpitala. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Doris- szkoda :-( na weekend biletów brak. Ja idę na pewno w listopadzie :-)
Dominika a po czym poznać że jest siku- dotykasz pieluszke w środku czy czuć na zewnątrz czy domyślasz się czy jak? ;-) sory za głupie pytanie ale wolę się dowiedzieć nim zdecyduje :-)
Ewelina- faceci chyba nie znają nawet słowa ' spontanicznie' :-P ale docen że pamiętał o urodzinach!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Już pisz mi tu jak Twoje spotkania porodowe i odczarowywanie rodzicielstwa?

Z racji wynajdywania coraz to nowych zainteresowań i totalne im się oddanie nie zakręciłam się wokół tematu tak bardzo jak chciałam, ale dedykowane spotkanie z lokalnymi świeżo upieczonymi mamami w parku już za mną. Pogadalim, popilim, zgodnie doszlim do wniosku, że w depresje poporodowe najbardziej maczają palce media i reklamy oraz bohaterskie milczenie naszych matek.

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Maratonka Twój syn już kradnie serca kobiet a co będzie później?? :)
A więc my po szczepieniu i zaczynam się martwić Oli waży tylko 5800!!! Od urodzenia przybrala niecałe dwa kg!!!! A lekarka mówi że niektóre dzieci tak mają doradzcie co o tym myśleć bo ja już schizuje!!! Pokazała mi przykład mojego synka już dwa lata waży 14kg, ja już mam czarne scenariusze w głowie ::::(((((.na dodatek słuchajcie moja teściowa jest chora na swinke! Już tydzień ale dziś dopiero poszła do lekarza bo myślała że ja zawialo. Już dzwoniłam do pediatry się pytać bo niby nie często ale w ciągu wylegu dzieci widziały babcie dwa lub trzy razy i teraz będę się denerwować czy się nie zarazily. Dzwoniła do mnie dziś główna dyrektor pepco i niestety prawdopodobnie kamer zbyt szybko nie będzie i się pytała dlaczego narobilam takiego szumu bo i w gazecie napisali o moim zdarzeniu i policja przesluchuje pracowników i wszczęła dochodzenie a ja jej na to że jeśli nie zaczną dbać o bezpieczeństwo klientow to na zwykłej gazecie się nie skończy i dalej czekam na informacje co zamierzaja z tym zrobić

Odnośnik do komentarza

Doczytałam te 50 stron.

Żyjemy, czekamy na męża, bo jutro wieczorem będzie w domu.

Mam pytanie, czy któraś z Was ma podobnie. Chodzi mi o wygląd tych miejsc. Zajrzałam z lusterkiem i sytuacja wygląda tak, że mam wciąż tę gulkę, w ogóle wygląda to niefajnie,jakby mi wszystko wyszło i jest dużo białego śluzu. Nie mam nawet kiedy iść do gina. Może teraz, jak mąż będzie,to skoczę. W ogóle mam tam jakby wąwóz i to jest ohydne. Jak jeszcze jedno urodzę,to będę musiała chyba z rozstawionymi nogami chodzić.

Spokojnej nocki Wszystkim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Marti87, fajnie ze sie odezwalas. Jutro wielki dzien!

Szczęśliwa mamusiu, ja na pewno nie jestem ekspertem w tych tematach, bo Hania to moje pierwsze dziecko, ale ona tez nie należy do dzieci ktore bardzo szybko przybierają. Dzis ja wazylismy i od urodzenia przybrała 2.5kg wiec tez nienajwiecej. Wg mnie waga nie do konca jest wyznacznikiem. Wazne czy dziecko nie marudzi, nie płacze za często, czy spi w nocy, czy sie często budzi, czy jest pogodne, etc.
Jesli tak bardzo sie martwisz to moze skonsultuj to z innym pediatra.

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko jakby Ci to powiedzieć...?:-) już kiedyś pisałam, że minusem tych pieluszek wielorazowych jest to, że nie mają wskaźnika siuśków jak Pampers Premium Care:-D i niestety, tak, trzeba tam włożyć rękę i to sprawdzić:-/ na zewnątrz nie widać ani nie czuć czy coś tam jest, mnie to akurat nie odrzuca, ale wiem jak niektórzy na to reagują...
Szczęśliwa mamusiu spokojnie, nie schizuj, taki urok Twoich dzieci może po prostu, że wolno przybierają, dobrze zrobiłaś z tą gazetą, chcieliby pewnie zamieść wszystko pod dywan...
Maratonka Majkel oczywiście cudo!:-* i zgadzam się z tym co napisałaś, że media i matki polki przyczyniają się do depresji poporodowych a do tego dodałabym jeszcze obsadę niektórych szpitali, typu położne, które z zimną krwią sypią Ci tekstem, żebyś się cieszyła, że tylko tak się to skończyło bo większość dzieci z takich porodów rodzi się z porażeniem mózgowym(sorki, ale te słowa mnie do dziś prześladują).
Milena P ja Cię tylko próbuję przygotować na najgorsze:-) lepiej się nastawić na tryb zachowawczo przetrwańczy:-p niż potem umierać w trakcie:-)
Mój mózg jakiś otępiały jest ostatnio, chyba mi jakichś witamin brak, czyżby witaminy S...;-p nie odczuwam jej braku, a tak poważnie to chwilami nie rozumiem co inni ludzie do mnie mówią i nie umiem się wysłowić. Do tego moj M też to zauważył i jeszcze stwierdził, że zdziecinniałam:-) ale mi z tym dobrze, czuję się przy Lence jakbym się wróciła do dzieciństwa, uwielbiam się z nią bawić i wygłupiać:-) nigdy mnie nie spotkało tyle szczęścia ile dostaję teraz od niej, mogę być nawet chwilowo cofnięta umysłowo, a co tam:-D oby tylko chwilowo:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Cały dzień się zabieram za pisanie i odpisywanie a teraz nie wiem już kto co gdzie kiedy i jak (?!)

Widziałam Majkela zdj chyba z baranem czy owcą?- spoko Ziom z niego :) jak zawsze zresztą

Ktoś dziś świętuje miesięcznice kolejną - wszystkiego naj :)

Zakatarzonym maluchom i Mamom - dużo zdrowia i suchych nosków! Boziu chroń nas przed tymi katarzycami bo to masakra z rzeźnią z tego co czytam!!!

SzczęśliwaMamusiu - masakra story, współczuje i walcz a się nie daj. jak lokalne media nie wystarczą wal na tevałeny i polsaty!

Pieluchy wielorazowe - nie na moje siły i nerwy wiec nie poradze. ogolnie to pampersiaki 3 wydają mi sie byc ciasne na dupci Juli.. (?!juz4?!)

Ktoś pisał ze Julianki to niejadki? (Doris i MamaJulianki?) Moja Julianka nie wie co to brak apetytu i pełny brzuch. Wiecznie głodna!

Matki kp i mieszane. Która z Was już rozszerza dietę lub zamierza niebawem i od czego zaczynacie? Warzywo czy kaszoglut?

4.10 -mamy kszciny! ciekawe co Jul na to. ostatnio w kosciele jej sie podobalo wszystko procz wyjących organistek i był ryk ze łohohoho.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Dominika_1989

Mój mózg jakiś otępiały jest ostatnio, chyba mi jakichś witamin brak, czyżby witaminy S...;-p nie odczuwam jej braku, a tak poważnie to chwilami nie rozumiem co inni ludzie do mnie mówią i nie umiem się wysłowić. Do tego moj M też to zauważył i jeszcze stwierdził, że zdziecinniałam:-) ale mi z tym dobrze, czuję się przy Lence jakbym się wróciła do dzieciństwa, uwielbiam się z nią bawić i wygłupiać:-) nigdy mnie nie spotkało tyle szczęścia ile dostaję teraz od niej, mogę być nawet chwilowo cofnięta umysłowo, a co tam:-D oby tylko chwilowo:-)

Przybij piątke :D mamy to samo :D
Ja nie mialam fajnego dzieciństwa... bynajmiej nie pamietam zeby bylo jakies specjalnie szczesliwe... dlatego teraz daje Justynce wszystko czego mi brakowalo... i nie chodzi mi o rzeczy materialne choc z tym tez przesadzam ostatnio :) ( moj tato co mi jakas paczka przychodzi to drze na mnie morde ze jestem pojebana bo dziecko rozpieszczam i cale pieniadze na nią trace.. yyy chyba po to ja mam )
Dzis byl szoping :) kupilam malej sukienke do chrztu a dokladnie to komplecik , sukienka , body , buciki , opaska i dalam tylko 85 zl :D sie okazja trafila :)do tego dwie ksiazki bajek , sterte ubranek i sobie plaszcz na jesien....
Nawet nie wiedzialam ze Andersen ma takie piękne bajki.. " opowieśc o matce " podbila mi serce..
przyszla paczka ze stojakiem , ale mala miala ucieche :D
w koncu zalapala o co chodzi z raczkami :P juz sie umie sama bawic ! i oczywiscie pierwsze co to pcha wszystko do buziola ...
Majkel the best !
Zdrowka zakatarzonym :*
dobranoc :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie :) Wszystkie dzieciątka śliczne.
Kamilowi katar minął a mnie dopadla angina i jestem na antybiotyku. Kurde no ale kp nadal. Mam nadzieję że go nie zarażę
Diete zamierzam rozszerzać za mc. Ale teraz, może w przyszlym tg zrobie próbę glutenowa. Podam dwie łyżeczki kaszki manny.
Szczęśliwa mamusiu współczuję Ci. Ale popieram ze walczysz z dziadami kamery atrapy -masakra jakaś. Wytrwałości życzę. I mam nadzieję ze dorwą wreszcie tych złodziei. I łącze sie z Tobą w bólu co do odprowadzania rano dzieciaków. Ja też targam ten wózek o 7. 20. Mam tylko nadzieję ze zima będzie łagodna. I ja wychodzilam na spacery jak synek miał katar.
Ania spokojnie, tak jak dziewczyny piszą pewnie to ostrożność Pani dr. Mój starszy syn też miał "dziwne szmery" na szczęście same zniknęły około 6 mc, bo na wizycie u kardiologa okazało się ze wszystko ok i on już nie słyszał szmerów.

Dużo zdrówka dla zakatarzonych bobasów.

Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza

Fiu fiu, juz 1 w nocy... :-o Jula wieczorem padla a ja... Wpadłam z szal robienia dla niej soczków i sloiczkow z owocami :-o takze mamy jabluszka, dynie, winogronka, morele i jezynki...

HM, zazdroszczę wiecznie glodnej Julianki! <3 <br />
Dominika, moj mąż stwierdził dzis, ze jestem niewolnikiem własnego dziecka jo spędzam z nią praktycznie caly czas :-/ kurcze ale chyba dziecki ma sie po to, zeby je kochać i sie nim zajmować, prawda?... Mhm, ach te męskie myślenie:-/ ja tez zdziecinnialam i tez czasami nie moge sie wyslowic :-P

Szczesliwa Mamusiu, jesli niepokoi Cię waga dziecieczka, to moze spróbuj regularnego ważenia co tydzień lub co 2 tyg i zrób moze morfologię? Jesli wynik w normie, waga bedzie wzrastała z tygodnia na tydzień i dzieciaczek jest taki, jak zawsze, to chyba nie ma die czym martwić :-**

Maratonka - Majkel cudooowwnyy!! :-))

Sylwiunia, szkoda, ze tak daleko od siebie mieszkamy, z chęcią bym sie umowila na spacer i obydwie byśmy miały koleżankę do towarzystwa :-))

Wszystkim słodziutkim bobaskom przesylamy caluski i życzymy zdrowka zakatarzonym:-* dobraaanooooc :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Ola - samych wspaniałości na nowej drodze życia!!!!
Ewelina- sto lat!
Marti- super że się do nas odezwałas. Buziaczki dla Mai- daj znać jak zareagowała na tatusia :-)
Maratonka- moje plotkarsko-amatorskie badania ławkowe potwierdzają ten trend :-\
Dominika-nie w mokrą pieluche musiałam ręce wkładać ;-) dam radę! I ostatnie pytanie- jak finansowo to wychodzi? Bo chyba będę sukcesywnie przechodzić na takie pieluchy.
Magorka- ja kp i Brałam 2tyg antybiotyk i nic nie było małej. Tylko częściej ja przystawilam żeby ciągła duuużo przeciwciał:-)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...