Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Stała pora pisania Panifionyy.... :D
chodzą do was jeszcze połozne na patronaże ?
Ja dzis mialam taka niezapowiedziana wizyte i mocno sie zdziwiłam... na szczescie brak zastrzeżen i wszystko ok :D
dzis rejestrowalam Justyne do kliniki.. 23 pazdziernika jedziemy do Gdanska i cholernie sie boje... drogi, jak mala zniesie tak daleka podróż i przedewszystkim co powiedza....
w piatek to wypada to wymyslilam sobie ze na week zostaniemy :) ot takie male wakacje :D
od 3 dni Justysia spi w swoim lozeczku ale tylko do czasu jak nie obudzi sie na jedzonko , pozniej biore do siebie ja :) ale to i tak postęp :P
kurde widze na fb i tu czytam ze wasze dzieciaczki juz tak fajnie sie bawia zabawkami, niektore siadaja , turlaja sie z plecow na brzuch a moja nic... jedynie co to glowke podnosi i jak jej miska dam blisko raczki to tak gimnastykuje sie zeby tylko go do buzi wsadzila ... leci jej 4 msc i zaczynam sie martwic o te chwytanie zabawek.. ech .
pora spac ! slodkich snow :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Chyba będę częściej wychodzić ze znajomymi, młody jeszcze śpi tak go wymęczyli wszyscy :D
Z katarem to pomoże Emilka i Patka one chyba ostatnio walczyły :(
Panifiona ja też biorę nad ranem młodego do nas do łóżka :) mam nadzieję że w tej klinice w Gdańsku przekażą wam same dobre wieści, a podróże takie maluchy chyba generalnie znoszą bardzo dobrze :)

Mąż stwierdził że za mało czasu spędza z synem i że on pójdzie na macierzyński a ja wrócę do pracy :D już wyobrażam sobie jak wracam do domu i widzę ten sajgon...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry cioteczki,
Nie było mnie ładnych pare dni, ale nie ogarniam co sie wokół mnie dzieje. Nikodem jest okropnym małym gnomem dzisiaj to przeszedł samego siebie bo w nocy wstawałam do niego co 30minut, a o 4.30 musiałam wstawać bo rodziców zawoziłam na autokar bo pojechali sie wczasować. Nie wiem czy on ząbkuje czy co ale mam dosyć. Wybaczcie nie pamietam co komu odpisać miałam. Jedynie to HM w zeszłym roku byłam u przyjaciółki na weselu znamy sie od dziecka jej rodzice traktują mnie jak członka rodziny i dałam w kopertę 500zl. Zreszta to zależy od zasobności portfela bo brat dał jej 1000 co uważam za przegięcie. Buziaki ciotki, obiecuje, ze bede czytać na bierząco

Odnośnik do komentarza

Panifionko nic sie nie przejmuj,Dawid za 4dni bedzie mial 4miesiace i tez jakos szalu nie ma. Przewraca sie na brzuch ale czasem,bo dupcia ciezka,a jak juz sie przewroci to zas reki nie moze wyciagnac,to mu pomagam. Ja sie nie nakrecam,kazde dziecie w swoim czasie robi postepy:-)
Kurcze nie pamietam ktora z Was pisala o tym poceniu-w kazdym badz razie jak wrocisz od pediatry co daj znac co powiedzial/a,bo Dawidowi tez sie poci z tylu...
Katarek no to ja bym walczyla woda morska,euforbium i katarkiem ale do odkurzacza. No oczywiscie poki bym do lekarza nie poszla.
H-m. My mielismy w tamtym roku slub,to rowno od kazdego brata/siostry dostalismy tysiac. Oprocz mojego jednego z dwoch braci,ktory zaplacil mi za sukienke,ubior kosciola i samochodu.A to wyszlo ponad raz wiecej. A np kolezanka ktora przyszla tylko na poprawiny dala nam osiem stow. Idziemy do niej za miesiac na wesele i co? Przeciez nie dam jej tyle bo najnormalniej w swiecie nie stac mnie na taki prezent.
Powiedzcie mi,dziewczyny ktore macie materac kokos/gryka. Zmienialyscie juz strone na gryke? Ja mimo ze mojemu Malemu obracam non stop materac to juz go wylezal wiec zastanawiam sie teraz nad strona z gryka. Chyba po trzecim miesiacu mozna go obracac,no nie?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Panifioona będzie dobrze zobaczysz to fajnie że sobie trochę odpoczniesz nad morzem
Co do kataru to my też woda morska ściąganie i tak non stop. I euphorbium 2 * dziennie. Lekarz przepisał nasivin soft ale pani w aptece powiedziała że wysusza śluzówkę to nie stosowałam.
Jak tam laski na siłce?
Szarpucia cierpliwości i wytrwałości ja też nie wiem czemu pewnie to chwilowe.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry... Na siłce było super, mega nam się dupy przypociły, ale warto było. Wkońcu po to się tam idzie:-) dziś mam zakwasy, nie wiem jak Ola, ale ja obolała lekko jestem.
Co do firmy Holle to różne opinie krążą, wygooglujcie sobie.
Karinka daj znać co lekarz powiedział.
Doris mała cwaniara Ci rośnie, też muszę z tym kubkiem spróbować, a gdzie kupiłaś?
Panifiona o podróż to bym się raczej nie martwiła, dacie radę, trzymam kciuki za Was, oby coś poszło do przodu. Co do rozwoju to się nie martw, Justynka ma jeszcze czas, może jej być trochę trudniej, ale z czasem napewno załapie co i jak.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

emagdallenka
Dziewczyny warzywka jesli nie z wlasnego ogrodka to tylko ekologiczne. Drogie sa ale przeciez dziec nie zje duzo. Poza tym warto zainwestowac w nasze skarby :-*.zadnych danonkow z kupa cukru. Dobre nawyki to podstawa! :-)

TAK TAK TAK!!!

Jak zwykle mega rozsądne podejście :D
Ja niektóre rzeczy mroże w pojemnikach na lód, albo wekuje w tych malutkich słoikach po koncentracie. A w gotowaniu przyjmuje zasade-im mniejsze kawałki tym krócej gotuje. Będzie na za 3mce:-)

My siostrze daliśmy tysiąca i mówiła że to dużo. Ale to ostatnie wesele było w rodzinie :-)

Odsetka grzeczna aż się zastanawiam co kombinuje ;-)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Emagdallenka dziękuje za odpowiedz. Ja chcialabym jak mała skończy roczek starać się o drugie. A wszyscy mi mówią, że 2 latka to za mała różnica ale ja wiem swoje :)
EJ nie zapisali nas do lekarza bo NIE MA MIEJSC!! Nóż kuźwa nie rozumiem tego po cholerę płaci się te pieniądze! Poprostu szlag mnie trafia, chce się z dzieckiem do lekarza dostać ale nie bo miejsc nie ma.. To jest śmiechu warte!
I niewiem co robic, 14 mamy szczepienie ale to miesiąc jeszcze. Poczekam do następnego tygodnia i jeszcze raz się postaram zarejestrować
H-M my w zeszłym roku mieliśmy ślub i od rodziny dostawalismy ok 500 zł tylko od chrzestnego i dziadków dostalismy po 1000.
Doris ja jak liczyłam ilość ml to mi wyszło ze przy tej przerwie 4h zjada więcej niż jak jadła co dwie. No i tak to jest trzeba znaleźć jakiś sposób, najlepsze rozwiązanie :)
Jako masz kubek niekapek? Bo my kupiliśmy z aventu 4m+ i niewiem czy nie za mały :D
Panifionaa Justynka wszystkiego się nauczy :) Sama widzialas z utrzymaniem głowki jak Cie zaskoczyła, na wszystko przyjdzie pora nie ma co się martwić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :-) maż dziś rano wyjątkowo w domu i znowu mi rozregulował spanie Małej mhm...
Wczoraj faktycznie przez te 5 posiłków zjadła odrobinkę więcej, niż przy 6 posiłkach, także dziś dzień próby nr 2 :-P

Panifiona, trzymamy w takim razie z Julką za Was kciuki przy wizycie w Gdańsku, bądźcie dobrej myśli a na pewno wszystko sie poukłada - ja zawsze wyznaje zasade, że nie ma sytuacji bez wyjścia i sie sprawdza :-) a co do rozwoju, to moja Julka miałam wrażenie z fizycznym rozwojem była ciut w tył, a teraz nagle hop i jakby przeskoczyła kilka schodków w góre, także każde dziecko ma swój czas, a jeśli masz obawy, to zawsze można zapytać specjaliste :-)

Majazmaja, my katarku jeszcze nie miałyśmy, ale na wszelki wypadek mam w domu wode morską, katarek i znajome tak, jak dziewczyny polecają euforbium to może u Was sie sprawdzi też

Sylwiunia, ja nawet 1 dnia sobie nie wyobrażam, żeby Jule z mężem zostawić, bo tez już sobie wyobrażam ten sajgon :-o :-P

Szurpcia, to dziś ciężki dzień po tej nocy, może to faktycznie ząbki? Nikodem ma coś już widocznego na dziąsełkach? Albo skok rozwojowy? Trzymam kciuki, żeby chociaż dzisiejszy dzien był dla Ciebie lżejszy :-)

Ewek, ja mam gryka/pianka/kokos i jeszcze nie zmienialam, też ostatnio sie już nad tym zastanawiałam... może w necie jakiś art znajde jak bedzie chwilka czasu póżniej

Dominika, to ekstra, że na siłce super, ja dziś lub jutro znów na fitness :-D już się nie mogę doczekać! Tylko Jula ma teraz taki etap, że tylko mama, mama i mama... :-(
Co do Juli-cwaniary to już jest taki urwiszon mały :-P nawet po mince i cwaniackim uśmieszku czasami widać, co to będzie za ziółko :-P a jak sie kłócić już potrafi!? ho hooo... :-P

Dominika, Karinka, kubek mamy 4+ z tommee tippee, chcialam z aventu, ale nie było w sklepie, a ten taki słodki rożowy z zajączkami, że wziełam bo był na drugim miejscu w liscie zakupów :-P jestem ogólnie bardzo zadowolona, następny chyba też kupie jednak z tej firmy

Emagdallenka, w takim razie powodzenia z pakowaniem! :-D

Zielona, a często kupowałaś ogolnie te warzywka w makro? Jestes zadowolona? Ja musiałabym jechać 30min samochodem, ale jak warto i coś mi sie uda zrobic z tych warzywek dla małej, to podjade :-) hmmm nie wiem, co Maratonka na to swatanie z Majkelem :-P ja to czasami się zastanawiam, czy może mojej Julki nie uczyć, że lepiej z kobietami się zyje? :-P haha :-P bo ci mężczyźni to wiadomo ekhm... :-P

DobraWróżko, moja Julka wczoraj własnie taka grzeczna, nawet mi sniadanie pozwolila zjesc i kawe wypić!! :-P i też się zastanawiałam, co kombinuje... ale nawet była grzeczna oj grzeczna wyjatkowo cały dzien :-P

Karinka, z tym lekarzem to serio dramat!! :-/ a nie masz jakiegoś znajomego, zeby chociaz telefonicznie sie uspokoić? Ja dlatego chodze do lekarza prywatnie i my pod telefonem cały czas... bo o nfz to wole sie nie wypowiadać, bo przez takich lekarzy mojej Juli to by nawet na świecie nie było

Miłego dnia Dziewczyny!! i samych uśmiechów :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odp!
500 włożone do koperty, narazie niezaklejonej i czeka :D

Moje Kochane Maleństwo o 12 zasneło i udało mi sie w miare juz ogarnąc i pryotowac wszystko do spakowania :D

Jeszcze tylko odebrac marynarke z pralni, kupic jedzenie dla kotow, pampersy, chusteczki, odebrac paczke z apteki, spakowac nasze toboły, poprasować, ogarnąć męża, zrobic cos do jedzenia, ogolic nogi, pomalowac paznokcie, ogarnac mieszkanie, odpoczac i sie wyspac. tylko. i dojechac do rodzicow 60km :D

Na trądzik nic nie poradze, ale znow nam wysypka jaks wyszla na buzce.. akurat na ślub..

Słonko dzis :D juhuuu!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...