Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hm Ty zapros na to ciasto a nie rob fot!!!

Forum nie zniknie bo nie. Tu jest inny klimacik niz na fb, lepszy, spokojniejszy a tam tak dziko wszystkiego duzo ;p

Ela, czyli nie mam panikowac? Kurcze ta nasza doktorka tak rzuca hasla na wiatr ze nacigac ze mu krzywdy nie zrobie a ja bym wolala zeby mu to naturalnie zeszlo ;)

Spotkanie w sobote w chorzowskim parku. Macie byc!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
HM i jak ciasto? tak sobie to ciasto wyobrażam, że pochłonełam juz 3 ciastka czekoladowe (duże), karkówkę(dużo) , żelki(dużo) , zupę koperkową( tu akurat zawsze dużo bo uwielbiam) i dalej myśle o takim cieście.... Kusicielka!!:D
Zieloona ja mam tylko do Chorzowa 768km (sprawdziłam;p) to do soboty za Chiny nie dojdę:D nawet z wózkiem:D
Dzisiaj kupiłam Izie butelke ze słomka (całe 9 zł :D) i nie podejrzewałam ze me Dziecko to taka sprytna Bestia i załapie, a jednak:D umie:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Uff jak dobrze że kilka nas tu zostaje. Cieszę się :-) Na forum może nie ma prywatności ale ten spokój ma dużo zalet. Na fb pewnie co chwilę jest jakaś wrzuta i już człowieka ciągnie żeby sprawdzić. A teraz czasu to jak na lekarstwo.

Pola, tv lubię bardzo. Mam kompa i tableta to coś sobie prawie codziennie obejrze. Ale tak max 1h. Z tv to byłby cały dzień.
Co do chodzenia to Alicja też tak miała. Zrobiła sama kilka kroków a później przez ok tydz nic sama. Cierpliwie czekałam aż w końcu przyszedł dzień że poszła znów i kolejnego dnia znów i poszło :-)

Hm, ogólnie słodkie mnie nie rusza ale jak napisałaś o swoim cieście to aż telefon oslinilam :-)

Idę coś zjeść i zrobić trochę dzemow na zimę. Truskawki już obrane i zasypane. Buźka dziewczyny

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wrozka

Jestem u Rodzicieli i nie pamiętam hasła do konta-stąd piszę jako pół-anonim, ale po głupocie poznacie, że ja to ja :D

Tanna- Odsetka miała odczyn poszczepienny id dlatego mówimy NIE :P
My też bez TV i super szczęśliwi-tyyyyle nerwów mniej :D Jak miło, że moja osoba takie emocje wzbudza :)
Emka- jak pokarzesz Alicje i brzusio to zostanę :D a tak poważnie- to tak, kusi zaglądanie tam, ale trzeba ćwiczyć swoją słabą silną wolę :P
Elżbieta- no dziewczyny Cię mocno wzywają :D
House M-a może bys się tak częściej udzielała a nie egzorcystą straszyła :P i PODZIEL się tym ciachem-plissss!!! Ja nie w ciąży ale siostrze komp zaśliniłam :D
Zielona- a o której w końcu ten miting jest?! M musi po nocy dospać ciut i między 10 a 12 mamy dzień otwarty w żłobku i MUSIMY tam być! Dej znaka!
Pola- my też taki tani kupiliśmy i zaskoczylo :D teraz nawet ze zwykłej słomki ciągnie pićku :)

Odnośnik do komentarza

Joł!
Ja Was czytam, ale zawsze mi ciężko coś napisać bo nie umiem się już tak jak kiedyś odnieść do wszystkiego co bym chciała. Wejdę raz, przeczytam, zapomnę. Wejdę drugi raz, przeczytam, zapomnę i potem to już się mega gubię.
Ale co by nie mówić to jesteśmy jedną wielką rodziną :-)
U nas można powiedzieć, że ok. Dziś dzień marudy, ale na szczęście się skończył, dzięki Ci Panie, bo żem myślała, że zwariuję albo skoczę z 6 piętra.
O nawet nie pisałam tu o tym, że Lenka waży 10 kg. Tosz to dla mnie był szok. Pozytywny ma się rozumieć. I w ogóle jest coraz bystrzejsza i kochana, tylko czasem mnie doprowadza do szału, ale staram się panować nad sobą. Najgorzej mi wychodzi jak jeszcze M mnie wkurza. Wtedy mam ochotę wyjść i trzasnac drzwiami. Ale oczywiście tego nie zrobię; -) i tak mi się marzy jakieś wyjście, rozrywka inna niż codzień, np kino.
Ehhh. Rozpisalam się. Spróbuję jeszcze Wam coś napisać jutro bo tak tylko o sobie napisałam, bezczelna. Buziaki.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja fb nie mam i nie ogarniam:)nie chce mieć.wiem wiem nie żyje;)padam na twarz przede mna ciezkie chwile.duze zmiany w pracy plus dom budowa no nie da się.
DW bez ciebie nie wyobrażam sobie tego forum!jesteś dobra duszyczką bez pretensji do świata zawsze pozytywną otwartą i twórczą!ani mi się waż opuszczać forum!:)kiedys pisałaś o swojej budowie mężu itd.uwierz mam to samo.do tego mimo ciaglej pracy wydatków zmęczenia itd mam wrażenie ze nigdy się nie przeprowadzimy.ze stoimy w miejscu.ale przychodzą chwile że wierzę ze to ma sens ze dajemy radę i daje sobie jeszcze rok na przetrzymanie.staram sie tu wam nie marudzić bo wiem że niejedna osoba chciałaby mieć dom i te wszystkie plusy z tym zwiazane ale jest cholernie ciężko.marzą mi sie wakacje tydzien choćby pod namiotem;)a nie wiem czy damy rade i finansowo i czasowo.ufff sie rozpisalam;)
Zielona moj Julek tez ma ten problem ze sprzętem.bylam teraz na szczepieniu i kolejny raz pytalam czy cos z tym robić czy ściągać ale nam nic nie kazano robić.pan doktor mi mowi ze to nie w tym wieku sie ingeruje i póki co tak zostawiamy.
No to kończę jestem z Wami czytam ale czasem sił i czasu brak na pisanie.ściskam każdą z Was.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki nie musicie się tak ślinić.. ciacho wyszedło. Robilam z przepisu tego : http://www.mojewypieki.com/przepis/czekoladowe-ciasto-drozdzowe-z-truskawkami-i-kruszonka Wyszło spoko i smaczno ale szału nie ma. drugi raz nie zrobie. moje ladniejsze bo posmyrałam lukierem bo malo slodko mi bylo ;)

Poza tym na to fb nie wiem czy isc czy nie.. waham sie.. co tam jest takiego czego tu nie ma?!?!

Lenka 10 kilo? pff, moja J ma 11,3kg :D Jest wielkim, zbitym klopsem i ciągle woła "am am am"! :D

Musze na szczepienie sie umowic ale mi sie nie chce :P
Pikna pogoda dzis, az za ciepło zeby sie smazyc wiec siedze w doma :P

J dostala dzis prezent od cioci. Misia z kolysankami i projektorem gwiazdkowym. Narazie bez szału. Moze jej sie spodoba..

Aaaa. Moja J kocha teletubisie! z okazji imienin kupilam jej oryginalnego tubisia z UK za ponad 100zl. i co? i gardzi nim :P poglaszcze, postuka w brzuch zeby grało i nara. Woli wrzucac grabki i łopatke do łózeczka :D

tyle na ten moment :P

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Maluchy??? O matko to juz zaraz sie nie obejrzę i będą Studenci!!:-o
Emka ja w tamtym roku nie miałam Tv przez 2-3 tygodnie to prawie jak odwyk:D tak mi sie przypomniało jak szalona "Zbuntowanego Anioła" oglądałam:D już nie ma takich brazyliad:P
Dominika moje nerwy to już strzępki i mi juz miejsce w Węgorzewie szykuja:P mi limit panowania nad sobą sie konczy a miał do 18 starczyć :p
HM Ty nie zrobisz ciasta a ja ryżu z jabłkami - dzis robiłam 1raz q życiu ( u nas sie nie jadlo nigdy) i też szalu nie ma. Może dlatego ze bez śmietany? Kiedys robiłam pierś z kurczaka w chipsach- tez jednorazowy wyczyn a tak smacznie brzmiało..:D
Co do wagi to Iza chyba ok 9kg- mój kręgosłup i tak juz ledwo zipie. Dziecko-koala które nie chce chodzić mi sie trafiło ;)
Panifiono i Dawidzie! Świetne ujęcie!:) Fotogeniczny po Siostrzyczce;)
A ja dzis padam ze zmęczenia. Ja kontra chwasty 1:0:D
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

upał, milion stopni w słońcu a ja sie smazę :) oh jak miło!

Dawid! no chłop jak dąb! :) Gratulacje Panifiona

Pola ten pomysl na ryz z jabkami to moglas dac wczesniej ;) jakbym to wczoraj przeczytala to dzis mialabym dobry obiad :P a tak bez jablek to sie chyba nie da

u mnie truskawka kaszubska na topie. podobno sie juz kończy wiec dzis czeka mnie zabawa z kilkoma kobiałkami :D

Młego dnia!
WEEKEND!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Ciasta, ryz z jablkiem, chipsy, smietana, truskawki... Nic nie jest tak slodkie jak Dejw!!! Jaaaaaki on juz duzy i w ogole slodzoak, i twarz widac i ta siema ;) gratulacje, kolejny super dzieciak Nam rosnie! Dbajcie o siebie Panifiona ;)

Ok, nie gmeram mu tam, dam czas.

Maluchy ?!? Cooo??? Kiedy???? ;/ szybko pyklo. .

Hm cho na fb, tam jest milion informacji na minute i ekskluzywnie prywatne zdjecia ;D i tematy ostre!

Odnośnik do komentarza

Dw, fotkę jak się uda to wrzucę ale Alicji bo ona to same słodkości. Za to mój brzuchol to ma rozmiar na 6 mc przynajmniej, jeśli porównać do poprzedniej ciąży. Panifiona u ciebie tez tak szybko rośnie? BTW na razie mam tylko 0,5 kg na plusie wiec się cieszę.
( Ps : Dw, nie przestałam trzymać kciukow za was;-)).
HM, dziś ja się wzięłam za ciasto. Skubaniec zwany zaplesniak. Ale to tak na złość teściowej. Jutro jedziemy i jak zwykle będzie pełna kuchnia jedzenia dla nas. Ona zawsze pełne siaty do nas przywozi włącznie z obiadem na dziś i na jutro. Tak jakby moje jedzenie było ble. Więc zagram w jej gre. Obiadu to mi się nie chce gotować ale ciasto owszem :-)
Pola, zbuntowany an to byla Mariczułi? (Sory za pisownię). Btw, doszlam do wniosku że jakby kobiety oglądały swoje seriale na wc to miałyby pełne zrozumienie facetów. Więc dziewczyny, na tron z tv :-D
Hm, na szczepienie będę szła ale po upalach. Teraz nie ma co męczyć dzieci

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) topie sie... Jest tak gorąco u nas( na poddaszu) ze jak zeszlam na piętro to zmarzłam a tam boskie 23stopnie;p ale szok termiczny byl:P Iza dzis w jeziorze siedziała i bardzo sie jej podobalo:D
HM jutro robię spagetti jakby co:D a ryż byl u nas na kolacje ale dużo zostało) trzeba bylo wpadać dalabym na wynos:D a po ile u Was truskawki? U nas ostatnio 6,9 za kg to juz nie kupuje a zrobiłam tylko 6 słoików i troche zamroziłam.
Emka a co to za ciasto? Takie z jabłkami? Moja tesciowa to zawsze robi placku ziemniaczane albo jabłecznik - taki standard:P do mnie przyjeżdża z ptasim mleczkiem:P a w Zbuntowanym to byla taka Milagros co sie wychowala q klasztorze. I Ivo w którym sie pól szkoły kochało a teraz to mi sie wydaje ze brzydki jak noc:P
Dobrej nocki :) niezbyt upalnej;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam, Panifiona, gratuluję synka. Będzie parka jak u nas :-)
Pola, już pamiętam. Też oglądałam ;-) Skubaniec to kruche ciasto- jasna warstwa, owoce (agrest lub wiśnie lub dżem z czarnej porzeczki, czyli kwaśne), ciemna warstwa, ubite białko i jasna warstwa. Bardzo lubię kruche więc to jedno z ulubionych moich ciast :-)

Chciałam się pochwalić że od kilku dni czuję maleństwo w brzuchu. 16 tydzień. Ale ten czas leci

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) 7:30 wychodzimy na podwórko a tam 25 w cieniu- wole nie wiedzieć się teraz dzieje:P okna mam pozasłaniane (na veluxie nawet poszwa na kołdrę :P) to nawet na tym naszym poddaszu da sie przeżyć :P
Emka super ze Maluch sobie łobuzuje:D oby tylko w brzuszku;) na wspominki mnie wzięło jak to z P nagrywaliśmy jak mi brzuch skacze i wysyłaliśmy moim Rodzicom:)
Zbuntowany a. to klasyka gatunku:Dchyba wszyscy oglądali ;) a to ciasto brzmi przesmacznie! Ja uwielbiam i kruche i czarna porzeczkę mniam!! Musze poszukać w necie chyba ze Masz sprawdzony przepis:D chyba ze to poziom masterchefa jezeli chodzi o pieczenie, to odpadam bo ja i ciasta to niezgrana para.. Ale jeść uwielbiam:D:D np. Ciasto p. Walewska wielbię ale tylko żeruję na innych jak ktoś ma:D
Milej soboty i oczywiście mniej upalnej;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Co?????? Maluchy? !?!?!?!?!! O nie- zaraz będą nastolatki! !!! Nie chcę! :-P

Panifiona- ale słodkie zdjęcie <3 ja cieeeee! I będzie parka :D Gratuluję:-*<br /> Emka- ja jak pierwszy raz poczułam ruchy i zdałam sobie sprawę ze to dziecko to się tak rozplakalam że nie mogłam oddechu złapać ;-)
Dziękuję Ci kochana baaardzo, ale na razie jest stop- muszę dojść do ładu i składu z mężem;-)
House- choo na fb. Jak przyjdziesz to dziewczyny mi obiecaly laurke zrobic :D
Kurde - czym ty karmisz Julianke? Odsetka ledwo 8.5kg! Mloda ma iTeddy i jest big low-rano klika żeby go włączyć
Juli- ale sie zaczerwienolam :-) ale bez przesady- to ze forum jest takie super to zasluga każdej z nas bo my wszystkie razem je tworzymy :D
U nas 100 stopni. Nie da sie żyć! kupiłam kurtyne teatralna na okno i się odslaniamy od slonka :-P
Z domem super sprawa i tuż przed wbiciem łopaty wszystko wyglądało takie spoko do pogodzenia. Ale jest bardzo ciężko- ja przeciazona obowiązkami okolodomowymi i brakiem snu, mąż budowa i praca na etat. To musi skończyć sie kłótnia. No i ciągłe spiny o hajs :-\ do tego ciagle cos nas zaskoczy i zalamka. a im bliżej konca tym gorzej! Mieliśmy się wprowadzac nawet w lipcu, ale gazownia ma jakies ale i nie chca podpiac nam gazu! Fak. I placimy za hałs i za wynajem i wypruwamu se flaki. Taka zyc ;-)
Ale ludzimy sie ze jak sie wprowadzimy to będzie lepiej- zobaczymy.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Gorącooo! dalej sie topię;) Emka zobaczyłam to ciasto i chce! wygląda bosko;d spróbuje zrobić jak mi najdzie wena;) a jak tesciowa- zjadła ze smakiem? :P
DW znam ból z tym wykańczaniem sie przy wykańczaniu domu- my zbieramy teraz na dach tj. blachodachówkę. potem na podwórko(kostkę), potem na wykończenie piwnicy, a w miedzyczasie na spłate kredytu;p haha także Wczasowicze przybywajcie ;) i tez sie kłócim- kto sie czubi ten sie lubi o! potem mozna sie ładnie godzić;) - dobrze, że mój P tego nie czyta bo by powiedział ze ja sie sama do tych zasad nie stosuje:D:D:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jutro starcie z Dyrem w pracy i... I NEED HELP!!! Elżbieta :D liczę na Ciebie!! of kors-jak ktoś inny zna odp na mój kłeszczyn to będę SUPER WDZIĘCZNA :D:D

no dobra-będą dwa :P

1. Ja nadal KP i chce kontynuować po powrocie do pracy.
PYTANIE: czy przepisy określają do jakiego wieku dziecka? Że np tylko przez 1 rok życia?

2. Wniosek o przejście na 7/8 etatu
Wiem, że pracodawca musi zaakceptować. Ale mam sobie go sama napisać/ jest druczek na to? Co w takim wniosku mam zamieścić?

MATKI-POLKI pomóżcie :D:D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DW nie ma przepisu, określającego, do jakiego wieku kobieta może karmić piersią i korzystać z przerw na karmienie. Dobowy wymiar czasu pracy musi wynosić min. 6 godzin - wtedy przysługuje jedna 30-minutowa przerwa, jeśli pracuje się ponad 6 godzin dziennie przysługują dwie półgodzinne przerwy, które można połączyć w jedną godzinną.

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

H-m jaki boski basen ? Gdzie taki można nabyć ?
DW Ania ma racje. 7/8 ? To ile to godzin ??? Ja np nadal korzystam dwa razy po 1/2 godz. I zamierzam nadal korzystać.
Wniosku to chyba nie ma. Musisz cos sama naskrobać i będzie ok.
Pola gdzie ty dokladnie masz to piękne ranczo ?
Szukam jakiejś fajnej spokojnej miejscowości na wakacje. Moze być morze albo jeziorko.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...