Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Wisienka trzymam kciuki za slodyczoniejedzenie!:) jak mus to mus!chyba też wyniki zrobię to może mnie wynik cukru zmotywuje ;)
Dobra Wróżko dobrze ze wydałaś Zielona z tym hulahop bo ja tu juz myślałam o jakiś ćwiczeniach;) zazdroszczę spotkania!! Maluchy cudnej urody:) czemu wczesniej o bankach nie pomyslalam!a czapka? Woooow.. Ja sie cieszę ze umiem guzik przyszyc i igle nawlec. Gdzie ten talent po matce chrzestnej krawcowej?;)
HM i mala Lokatorka i mieszkanko cudne!
Ewelusik u nas tez Iza wymuszaczem małym jest i wie ze mama z językiem na brodzie wszystko zrobi zeby tylko nie płakała. Próbuję być twarda ale słabo wychodzi:D
Poza tym nie ma naszych bocianów na gnieździe. Czekam , codziennie wyglądam a tu brak! Juz we wsi 2pary są. Chyba sie nasze obrazily:|

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Attipasy na razie wypróbowane w domu ;) wcale mu nie przeszkadzają a wyglądają na za duże na za szerokie ;p 100 razy mu ta stopę mierzylam i wychodzi 125mm + 5mm zalecane dodatkowo to wyszedł nam rozmiar xl. Na nogach wyglądają jak buty klauna! A wkładka jest troszke większą jak przykładami do stopy... Ja juz nie czaje. Ale idzie w nich fajnie i mocniej równowagę trzyma stojąc ;) gumka wygląda jakby uciskala ale na razie to tylko chwile je miał na stopach wiec jeszcze nic pewnego. Jakościowo to parę nitek zaciągniętych ale się nie czepiam ;p

Odnośnik do komentarza

Nie wkurwia Was ta reklama tego srodka na wypróżnianie? Bo mnie bardzoooooo !!!!

Weszłam z ciekawości na stronkę tyh attipasów i kurczę drogie są :/ jakoś mnie nie przekonują,bo tak sobie wyobrażam, że nawet jak ta guma jest elastyczna, to mimo wszystko ma swój kształt i do dziecka sie nie dopasuje. No i miałabym problem z rozmiarem, bo niby pasowałyby dwa...także Zielona, rozumiem Cię doskonale. Niby bezpiczene dla stopki na dworze w razie jakiś kamyków, ale tu guma a u gory skarpeta i stópka moze leciec do przodu...jesli rozumiecie. A tak np w zwyklej skarpecie stopka ma w kazdym miejscu to samo. Co do pocenia...mi ske nogi w kazdych butach poca, zadna wada jak dla mnie. Aha, np ja tak mam, ze w butach z twardym czubem zaraz bola mnie palce,bo paznokcie sie wbijaja bardziej :/
Zdajcie relacje jak sie spisuja. Ja z racji lenistwa,dopiero zamowilam paputki (52,90 z przes.) Czekamy, najpozniej w pon beda. Ciekawa jestem?czy gumka nie bedzie gniotla. Wzielam jedna pare na razie.

Zielona - to byl maly sloiczek i w zasadzie dokonczylam go drugiego dnia. Jednak tydzien bez slodkiego zeobil swoje, a miod to zdrowie i byl bio :D wybacz ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Zielooona ty rozmiar XL wzięłaś? U nas l spadał ze stopki a teraz mamy m i są idealne ale pewnie nie na długo ;( zła trochę jestem bo 100zł to kawał kasy. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, wczoraj trochę dreptaliśmy po dworze :) największy minus to ta biała podeszwa, głupia ja czemu nie wzięłam ciemnej :/ paputki ma młody dostać na urodziny, ciekawe jak długo utrzymają się na stopce w domu :D

Odnośnik do komentarza

DLa mnie prawie 100zł za skarpety z gumą to za dużo:/ kupiłam buty Bartka -mają na stronie internetowej outlet. Wyszło mi 110 zł z przesyłką. Nie są super miękkie ale maja wyprofilowaną wkładkę, są całe ze skóry i giętką podeszwę. Jestem zadowolona. A po domu i w żłobku w skarpetach łazi :)
Emka chyba Ty pisałaś o elefanten. Moim zdaniem są mega fajne. Całe mieciutkie. Ale Bartki trochę tańsze i te z elefanten średnio mi się podobały wizualnie - dla chłopca

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem i żyję i wszystko ok . Zieloona nie olałam was nigdy mi to przez myśl nie przeszło nawet. Po tym jak nieznajoma oskarżyła mnie o to że próbuję zabić Zuzieńkę przewożąc ją przodem w foteliku obiecałam sobie że już więcej nic nie napiszę na forum ani słowa. Ciężko mi było bardzo bo teskniłam bardzo za wami ale próbowałam nabrać dystansu. To tak w kwestii mojego zniknięcia. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i ściskam z całych sił buziaczki od Zuzi dla bobasków :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Anela jesteś! Super!musi być i Warmia i Mazury na forum:D nie uciekaj tylko!! Buziaki dla Zuzi:*
Ja jeszcze o butach nie myślałam- ale chyba czas zacząć bo Iza zaczyna chyba na poważnie rozważać że niedługo zacznie chodzić;) narazie ma skarpety :P drogie te buty dziecięce ze hoho!! :|
Marti ta reklama jest masakryczna:| do tego co 2raz jak próbuję zamknąć to mi sie niechcący otwiera.
Dziś usłyszałam komplement od babki pod 60tke- uwierzcie ze myślałam ze ma ledwo 40 przekroczone!! Myślała ze jestem młodsza od mojej o 2lata mlodszej siostry:D może wzrok jej szwankuje ale mi samoocena podskoczyła z 50%:P
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ela nadal cycujemy mam wrażenie że jeszcze więcej niż kiedyś. Noce złe a poza tym wszystko pięknie szalejemy bawimy się gadamy kłócimy( już to portafi mała przekupa). Gryzie mnie niemilosiernie aż słabo się robi.
My buty mamy narazie trampki za kostkę z befado bo codziennie szaleństwo na podwórku biegamy za psem i za piłką w skarpetach nie bardzo. Nadal nie widzę żadnych zdjęć na forum w moim telefonie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja . U nas meeega kiepsko. Justyna ma oskrzela chore, antybiotyk bierzemy od poniedziałku, katar okropny a ściąganie go to istny horror. Na domiar złego znów waga spadła... Wazymy ledwie 7 kg. W piątek przy kontroli bierzemy skierowanie na badania. Dzwonilam do kliniki i powiedzieli mi żebym się nie martila na zapas , mam dzwonić pod koniec maja i umówimy się konkretnie na termin przyjęcia na oddzial , i na miejscu będziemy myśleć co i jak.
W ogóle Justyna stała się okropną wymuszaczka i maruda. Czasem po całym dniu z nią mam meeega dość. Płacze, wrzeszczy pręży się , gdy tylko nie jest tak jak ona chce. A ubieranie czy przebieranie to katorga.
Z dobrych rzeczy mamy dwa nowe zęby czyli stan na dziś to 8.
A u mnie nic nowego, Bardzo przybita chodze ostatnio. Mam pytanie do mam KP. Jak u was z @ ? Ja miałam do tej pory jeden w lutym i teraz już 4 tyg spóźnienia , oczywiście robiłam 2 tyg temu test ale negatywny, jutro robię drugi. Mam nadzieję że to hormony tylko . pozdrawiam

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Dopadl nas katar. Noc tragedia. Zgubił nam się katarek i gruszka poszła w ruch. Oj co to był za płacz jakbym ze skóry ją obdzierali. Mąż zły patrzy na mnie w nocy jak bym jej coś złego robiła dziś to wezmę i wyjdę chyba z łóżka jak mnie wkurzy. Jutro chyba lekarz nas czeka. Katar gesty i żółty. Zobaczymy po dzisiejszej nocy.

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my.
Panifiona, nie martw się ma zapas, dobrze ze weźmiesz skierowanie i zrobicie badania. Na pewno wszystko będzie dobrze i okaże się ze Justynka po prostu jest taka drobniutka i taka jej uroda. Dużo zdrówka życzymy.
Anela nie ma co się przejmować takimi ludźmi, jesteśmy dla swoich maluszków najlepszymi mamami na świecie i niech sobie każdy myśli co chce.
Hanka, dziękujemy za pamięć. Kiedy to zleciało??
Jak Kacperek w żłobku, poprawiło się troszkę?
HM piękne mieszkanko! Julianka boska:)
Ola1981, najlepsze życzenia dla Kuby:)
U nas ostatnio nie chce zapeszać, ale noce bardzo dobre. Kilka dni temu Hania zafundowała nam niespodziankę i zaczęła przesypiać całe noce bez żadnej pobudki, nawet na jedzenie. Śpi od 20 do 6, to nasze najlepsze noce od urodzenia. I niech tak juz zostanie:) poza tym mamy 6 zębów, gadamy, śpiewamy, krzyczymy, wymuszamy, a przy tym wszystko robimy z uśmiechem :)
Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza

Anela - mnie Maja też gryzie....i jakbym jej nie przystawiła, to ona i tak się fitnessuje podczas karmienia i mam wrażenie, że cycek mi fruwa wszędzie i jest tak jakby poza mną :D
A co do fotelika, to ja mam rwf, a Maja tak płacze, że czasem przestawiam ją przodem (ale to i tak nic nie zmienia). Olej. Trzeba jeździć bezpiecznie.

W ogóle wczoraj miałabym stłuczkę. Wyjeżdżać mam z parkingu, oglądam się, nic nie jedzie, ruszam, a tu kurwa auto mi się pojawia przed maską! Mówię Wam, zapieprzał debil, a był przecież już za szlabanem, między blokami...miał fart, zahamowałam. A dosłownie chwilę wcześniej sama czekałam, bo nagle jakaś dziewczynka wystrzeliła jak z procy z klatki na nic nie patrzàc. Nie miałby szans i by ją na pewno zabił. Przecież w takich miejsach to się powinno maks 15km/h jechać! Porażka :/
Zatrzymał się na chwilę i zaraz wyrwał znów aż pisk opon tylko było słychać i zniknął mi z oczu...kretyn.

Dziewczyny, jakie jogurty dajecie dzieciom? Bo jestem w takiej fajnej grupie na fb i tam ostatnio dietetyczki pisały, že mleko w proszku w jogurcie to syf. Ciężko znaleźć naturalny bez, zazwycxaj są droższe też,ale warto.
My w ogóle odstawiamy mleko i przetwory obydwie, bo Maja ma skazę lekką,wyszła na polikach. Jaja zostawiam na razie, ale też ograniczę nam do 2/3× w tyg. Jak ja przeżyję kawę bez mleka??? Migdałowe niezbyt pasuje, soja jest wolotwórcza i przy hashi niezalecana. Ale dla Mai wszystko ;) zresztą ja też nie mogę wg.zaleceń bmk :/

Pogoda u nas średnia. Ciepło dość, ale słońca niet :(

Udanego dnia dla Mam i Bobasów ♡♡♡

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hejka. Witam się i ja :)

Marti ja daje bacoma naturalny gesty nic tam nie ma, mleka w proszku tez nie. Dlugo szukalam i znalazłam :)
U nas dzisiaj brzydka pogoda :( a wczoraj było tak ladnie.

Ja zamówiłam paputki w sobotę i do tej pory nie ma :( nie wiem czemu mam nadzieje ze nas nie oszukali.

Anela nie przejmuj się gadaniem anonimow, już nie jedna NN wrzucala tu jakieś głupoty. Trzeba ostrożnie jeździć, żeby nie musieć się przekonywać jak dobry jest nasz fotelik :)

Wisienka super ze bliźniaczka taj ładnie spi :)

Marti a może takie mleko bez laktozy? Ja pilam na początku jak karmilam, jest dobre w Lidlu. I jeszcze jest ryżowe tez ok.

Panifiona trzymam kciuki :)

HM super wystrój taki w moim stylu :)

A i reklama OMG d o szału mnie doprowadza!!!

Pozdro :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie :)
Anela, nie przejmuj się jakimiś nieznajomymi. Na pewno chcesz dla Zuzi jak najlepiej. Miliony rodziców wozi dzieci przodem. A tutaj to zauwazylam, ze dzieci, nawet noworodki jeżdżą owszem w nosidełkach, ale nawet niezapiętych! Po prostu postawione, i to nierzadko na przednim siedzeniu. Fakt, że jeżdżą tu bardzo wolno i ospale, ale jednak...
Tanna, Pola, cieszę się, ze mój wpis skłonił Was do refleksji nad ćwiczeniami. Ja biegałam we wtorek, bardzo dobrze mi szlo, aż tak zaczelo mnie bolec kolano, ze musiałam skierować sie w stronę domu. Wczoraj nawet nie mogłam chodzić, dzis juz jest lepiej, ale muszę zrobić przerwę na regenerację. A od 1 kwietnia schudłam juz 1 kg :D obym teraz go nie nadrobila.
Wisienka, ale super, w końcu się doczekałaś! Hania widocznie stwierdzila, ze jest juz za duza na budzenie się w nocy. Oby trwalo to jak najdłużej.
Rusanka, może panna Antoninka też już będzie lepiej spać? Pozdrawiamy Was cieplutko :-*
U nas noce takie se, do 2-3 spokój, a potem kilka pobudek. Dzis wyszedł ząb nr 5, może chwilowo będzie lepiej. O butach na razie nie myślę, Maja dopiero w domu przy meblach chodzi, na dworzu jej nie puszczam, dopiero jak zacznie juz w miarę stabilnie tuptac. U nas dziś leje od rana, takze duuuzo słoneczka dla nas wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza

Marti az mnie zmroziło, to za takie wykroczenia powinni odbierać prawko! Debile sa niestety bez wyobraźni.
Trzymam kciuki za wytrwanie w postanowieniu, jestes Hiro!
Ja powinnam ograniczyć słodkie, ale po prostu nie umiem. Nawet zle wyniki badan jakos mi nie pomagają. Tylko teraz sie zastanawiam jak ja wytrwałam 6 miesięcy po porodzie bez słodyczy..
Ewelusik najlepsze zyczenia rocznicowe dla Bliźniaczki :)
Mnie ta reklama tez doprowadza do szaleństwa!!!!
U nas tez dzis pogoda taka sobie, ale nie pada. Pozdrawiamy wlasnie ze spacerku i drzemki**)

Odnośnik do komentarza

Ale tutaj cisza :0.
Mam chwilę, to spróbuję coś napisać. Tanna, co do mojego samopoczucia, to rzeczywiście lepiej. Poukladalam sobie dużo w głowie, również relacje z moim jeszcze mężem. Pomogło pewnie też to, że romans dobiegł końca a on zaangażował się w opiekę nad dzieckiem i w zasadzie każdą wolną chwilę spędza z nim.
Co do nowych umiejętności Filipa, to wreszcie załapał raczkowanie, chociaż i tak woli się czołgać. We wtorek stanął też pierwszy raz na nóżkach, ale zaraz klapnął :). To zdaje się efekt przywrócenia witaminy D po pół roku przerwy. Jedzenie też się nieco poprawiło. A najkepiej najlepiejwchodzą paluszki grissini i chlebek. Poza tym mam w domu coraz większego słodziaka, który jednak potrafi pokazać focha, wymuszać i urządzać sceny i dalej cycuje się w nocy.
Anela, czy naprawdę przejmujesz się tymi tekstami? Ja też wożę Filipa przodem, bo nie mam isofixa, a w zasadzie wszystkie RWF, ktore oglądałam, są z bazą. A poza tym nie stać mnie na tak drogi fotelik. Najważniejsze to jeździć z głową.
HM, piękne mieszkanie, gratulacje przeprowadzki.
Hanka, podziwiam ze złobkiem za odwagę Ciebie i Kacperka. Ja w sierpniu wracam do pracy i nie wiem jak to będzie, chociaż on lubi ludzi i towarzystwo dzieci.
Co do jogurtów to u nas są nr 1 na śniadanie. Podaję bakomę łagodny i ostatnio znalazłam piątnicę naturalną. Do tego serki piątnicy, bielucha lub ozo.
Więcej nie pamiętam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Marti ja tez używam i polecam bakoma lagodny. Bez dodatków żadnych :) i nienawidzę jak ktoś szybko jeździ po osiedlu- a niech dziecko wyskoczy grrrr masaka!

Wisienka czy Ty jeszcze kp? Bo u mnie wieczorem i rano mm ale w nocy jeszcze cyc :/ pobudki ze 3 mamy. Chce zakończyć kp za jakieś 2-3 tyg.

Co do żłobka to żadna odwaga - to przykra konieczność :/ najtrudniej jest wyjsć kiedy Misiu płacze :( ale jak po niego pprzychodze to fajnie się bawi. Dotarła tez do mnie taka smutna prawda - ja mu ściągam jajka ze wsi, krolika, czytam etykiety a już widzę z czego te zupki w żłobku robią :( na bank wszystko najtańsze z marketu :(

Attka dobrze ze relacje lepsze - na pewno będzie to korzystne dla Filipka :)

Szukam fajnego noclegu nad morze po zachodniej części wybrzeża. Macie coś sprawdzonego?
Ma ktoś fotelik rwf innej firmy niż maci cosi?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka, ja mam fotelik rwf Joie Stages, jestem bardzo zadowolona. Hania bez problemu jeździ w nim tyłem, ma dużo miejsca, siedzi jak królowa:) czasem pomarudzi przy samym wkladaniu, ale wtedy zawsze staram sie czymś ją zająć. Jak juz wsiadzie to bez problemu jedziemy.
Ja 6.04 zakończyłam kp. Juz pod sam koniec też czułam że mam mniej pokarmu, poza tym zakładalam kp przez 6 m-cy, a wyszło 11, więc jestem z tego i tak dumna i szczęśliwa, że Hania chciala korzystać z mojego mleczka, bo różnie mogło być.

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wróżka

My w biegu jak zwykle. .. ehhh...

Anela- olej babsko i tyle! nie zna cie tak jal my, bo jakby znała to by wiedziała ile cudownego robisz dla Zuzenki i jaka ona zawsze uśmiechnięta artystka jest :-)
Attka- super ze tak wszystko sie lepiej układa:-* często o Was myślę :-)
Hanka ja mam axkid minikid i jest mega! 9-25kg sa bez bazy, bo baza jest TYLKO do 18kg.
Marti ja daje taki czeski jogurt bio z firmy olma-sama natura ;-) a co do jazdy autem to powiem Ci że my bardzo dużo jeździmy i mieliśmy juz takie trudne sytuacje na drodze że włos sie jeży i teraz jestem na tym pkt b.mocno przewrazliwiona ;-)

Reklama irytuje mnie za każdym razem- Bleeeee! !

Kot puścił pawia na Dorotki spanie nosz ku....!!!!!
Ołwer!:-)

Odnośnik do komentarza

Anela78 dobrze, że jesteś!tak jak dziewczyny napisały nie ma co się przejmować trolami...napisz jeszcze co u Was?!

Attka cieszę się,że Twoje sprawy osobiste powoli sie układają. Wiosna pewnie przyniesie jeszcze więcej radości.Trzymam za Ciebie kciuki.

Wisienka brawo za tak długie karmienie! Zazdroszcze!

Hanka, a Kacperek śpi w tym żłobku? Ile jest dzieciaków w grupie?

Ja dwa dni temu byłam załamana, bo myślę o zmianie pracy i wysyłam cv, ale zdałam sobie sprawę, że nie mam z kim zostawic małego nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Oddzwonilam wszystkie kluby malucha, aby zostawić małego na dwie, trzy godziny i nic...wszystkie placówki zrezygnowały z tej formy,bo zmieniły się przepisy. Na szczęście znalazłam ogłoszenie dziewczyny, która u siebie w domu zajmuje się dwójka obcych dzieci. Byłam dziś,całkiem spoko to wygląda. W CZW mam rozmowę także mały pójdzie do niej już w środę na trochę na probe. Strasznie się tym denerwuje, bo nigdy z nikim go nie zostawilam. Teraz nie mam wyjścia. Jak się sprawdzi będę go zaprowadzala na 2/3 godziny w tygodniu żeby pobawil na spokojnie dziewczynkami. Jak znajde pracę to albo ona albo żłobek...mega stres jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...