Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Emka 5

GRATULACJE:D trzymam kciuki za Was dziewczynki,oby wszystko było gut:D
Już 3 nowe mamusie są,czy coś mnie ominęło?
A tak w ogóle to gratuluje odwagi,ja to chyba za stara jestem:(
Przy mojej dwojce padam na pysk i nie wiem ,czy zdecyduję się na 3 ,chociaż zawsze chciałam miec TRIO:d

U nas najpierw zapalenie ukł.moczowego,a teraz katar i kaszel i rzyg z kataru:(
DW- my też mamy 2 zęby:D,a waga 8450,a jak u Was?

Co do roczku,to też nie planuje,bo najprawdopodobniej wyskoczymy albo do Sopotu,albo do Szczawnicy,bo Karolina w tym czasie będzie na Zielonej szkole.

Panifiona ,A Dorotka nie siedzi sama,czy nie siada sama?
Nie czekaj,tylko idz do fizjoterapeuty na konsultacje,niezależnie od neurologa.Każde dziecko rozwija sie indywidualnie,ale 10 miwsięczne dziecko powinno samo siedziec.Im szybciej zaczniesz rehabilitacje,tym szybciej to wszystko się wyrówna.Jeżeli o to nie zadbasz zrobisz krzywde sobie i Dorotce,Moja Karolina była niedotleniona i tylko szybka rehabilitacja sprawiła ,że dzisiaj jest normalna zdrowa 12 latka,neurolog do kt.jeżdzimy raz w roku jest w szoku,że taki jest efekt-Ale ona miała 4 lata reh ,2x w tygodniu plus cwiczenia w domu,a pózniej kolejne 4 trochę rzdziej.

Działaj kochana,jak coś to pisz!

a ja zjadłabym lody GRYCAN np owoce leśne,mniam:)
chciałabym coś jeszcze napisać,ale Kubek dzisiaj zjadł mi mózg:P

Buziaki

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Rusanka zainspirowałas mnie tym rowerkiem na roczek...Musze zacząć myśleć o prezencie na roczek. Do tej pory się tyle działo..Od rodziny na prezenty nie liczę..

Emka my imprezy nie będziemy mieć wcale. Spedzimy czas we trójkę... Pewnie na plaży. Organizacja takiej imprezy z maluszkiem na ręku i w brzuszku to wyzwanie;). Dobrze, że masz ludzi do pomocy i z pewnością będzie przednia impreza czy w domu czy lokalu. Zresztą zobaczysz w jakiej formie będziesz. Fajny czas Cię znówczeka...rosnacy brzusio...echhh;** zdecydowałaś już czy najpierw beta czy lekarz?

Ola1981 zdrowka dla Was;*...ps uwielbiam Szczawnice;)

My siedzimy jeszcze w świętokrzyskim i dopiero w SB wracamy. Na szczęście koniec smarków nastał po 3 tygodniach. Dużo sobie spacerujemy, bo pogoda dopisuje. Oskarek dostał tu jakby dodatkowego napędu, nie mogę za nim nadążyć;)Cwaniak z niego też się zrobił;). Wiecie musze zacząć czytać jakies mądre książki o wychowaniu.. Czuję potrzebę refleksji nad tym,może jakiś inspiracji. Chce aby był fajnym i wrażliwym chłopcem... Chcialabym sie tez przygotowac do kolejnych etapow jego rozwoju.Mozecie polecić coś do poczytania?

Odnośnik do komentarza

UllaS, dzięki. Jestem dopiero w 5 tyg wiec to za wczesnie na serduszko, ale zawsze moge spr czy zarodek zganiezdzilmsie we wlasciwym miejscu. Odnosnie kp to jestem ciekawa co moja gin powie na to ze jeszcze karmie. Trafilam wczoraj na ciekawy wpis na blogu hafija nt kp w ciaxy i z komentarzy wynikalo ze wielu lekarzy tak na wszelki wypadek kaze odstawic, co ogolnie nie jeste konieczne jesli z ciaza i mama jest wszystko ok.
Wam tez duzo zdrowka i wypoczynku. Sama jestem ciekawa jak to ze mna bedzie.

Ola, dzięki. Nie ma co podziwiac bo ja bardzo chcialam i chyba jeszcze nie wiem na co sie porywam. A w ogole to chyba kwestia nastawienia :-) btw, ty stara, prosze cie :-) jesli tak tzn ze za 4 lata mnie tez dopadnie starosc. A ja nie kceeeem ;-)

Tanna, dzięki. Super ze u was juz lepiej ze zdrowiem. Korzystajcie z wypoczynku i pogody. My tez staramy sie korzystac.
Dzis ide na bete a jutro do lekarza bo fuksem udalo mi sie wbic na wizyte do luxmedu do mojej gin. Zwykle czeka sie u niej min mies na wolny termin.

Dzieki za odp w spr toczku. Chyba sklonie sie ku restauracji, jak beda miejsca. Mamy juz sprawdzone fajne miejsce.

I musze sie wam przysnac do glupoty. Normalnie shame on me za to. Weszlam na forum grudniowek 2016 i poczytam. Dziewczyny maja. Wiele obaw (jak my na poczatku naszych ciaz) i kilka ma smutne doswiadczenia. Pomimo mojego dobrego nastroju i nastawienia zaczelam się martwic. Juz sie nakrecilam i kazde uklocie w jaajnikumto juz zly zwiastun. Juz nic nie czytam i spokojnie czekam na wizyte.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Tanna88,to jest nas dwie:D
Kocham Szczawnice:D Kubek był tam juz 3 razy z nami,pierwszy raz jak był 8tygodniowym Kijankiem w brzuchu u mnie:)))
I ślub tam brałam.....to takie 'nasze 'miejsce.-chce tam zamieszkac na emeryturze.-taki jest plan.
Drugim jest Sopot:)dlatego zazdroszcze Ci Trójmiasta:)
Fajnie,że gil zniknął,lepiej pózno,niż wcale:) u nas gila ciąg dalszy,ale walczymy!

Piękny dzień,pozdrawiamy cieplutko ,miłego dnia dla Mamusiek i Bobasków:D

Odnośnik do komentarza

Emka5 - powodzenia z kp ;) trzymam bardzo kciuki! Planujesz tandem? To moje marzenie, ale nie będzie zrealizowane, bo ja nie dam sobie rady z dwójką maluchów i poczekamy aż Maja będzie miała z 5/6 lat ;) i racja z tymi lekarzami, jak mogą to większość odradza kp :/

U nas tez ciepło! Spacerki z rana robimy ! Jutro na wieś jedziemy, więc się nawciągamy świeżego powietrza :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hejka.
Emka gratuluję!!! Podziwiam :) i trzymam kciuki.
U nas dziś piękna wiosenna pogoda, bylysmy na dworzu ze 3 godz z babcią :) teraz Hania usnela ale jak wstanie to moze pojdziemy jeszcze raz.
Moje siostry juz obiecały rowerek na roczek :) taka tradycja u nas ze kazde dziecko dostaje od Ciotek.

Co do organizacji roczku to nue wiem bo mam dużą rodzinę i ciężko będzie wszystkich zmieścić także jeszcze się zastanawiam co gdzie i jak.
Ola1981 u nas tez przez katar ciągle rzyg :( ale jest już triche lepiej. Ja tez dzisiaj zaliczyłam pierwsze lody :) sezon rozpoczęty.

Pozdro :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Odsetka dosypia wlasnie :-) od 11 dopiero wrocilismy do bloku :-D uwieeeelbiam jak jest cieplo!!! I slonko :-D achhhh no i jak,tak jak tej nocy, uda mi sie spac 3h pod rzad! Oł jeeeeee!!!!! :-) :-) :-) :-)

Ja mam problem z roczkiem... Bo lecimy do Frania-i to jest najlepszy prezent ever! Ale bede ja, Odserka i moja mama. I nie wiem czy po powrocie robic bibe taka z tortem itd? :-\ problemy pierwszego swiata-wiem.... :-P

Emka-ja tez liczylam ze uda sie nam razem zaciazyc ;-) i to z porodem na ten rok! Ale u mnie niemilosiernie 1 kreska :-[
Masz po uszach za zagladanie na inne watki! Tu sa madre matki co wszystko ci powiedza :-D
Ola-dopierow tym tyg idziemy n wazenie wiec nie wiem, licze ze w koncu przekroczymy 8kg:-)
Rusanka-zacna waga :-) nie moge uwierzyc ze Antoninka juz lada moment bedzie miala roczek! I Klaudia od Emagdallenki tez!! Bo Zuza od Patki to juz chyba po imprezie ;-)
Marti chyba tez zgapie konika :-) choc jak bylam mala to sie ich panicznie balam :-P

Ola92, pola, sylwiunia, House M, VerySweetAngel, Hanka!!!! ANELAAAAAA!!!!!!! no wezcie sie no!!!!! :-D :-D :-D

monthly_2016_04/majoweczki-2015_46048.jpg

monthly_2016_04/majoweczki-2015_46049.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Olka, hah! Jesteś debesciara!!! Cieszę się ze u Was wporzo do przodu ;) buziole!

Tygrys zdrowy, w klacie cicho w gardle różowo nic mu nie jest a pokasluje i oczy czerwone te białka ma zaczerwienione, mam szukać innego lekarza? ;/

Dw- Dorotka jest slodziutka! A jak ma radoche to juz w ogóle do schrupania""" o Twoim talencie się nie wypowiadam bo tylko mi wstyd ze Ty tak pięknie umiesz a ja wcale ;/ czuje ze przyfrunie na luzie druga krecha ;) muuah!!

Budyn , w standardzie. Po co komu inne jedzenie? ;p

Odnośnik do komentarza

Marti, dzięki. tandem nie dla mnie. Planowalam karmic do pol roku, wyszlo inaczej. Oczywiście nie zaluje. Myślę ze w okolicy roczku odstawie.

Ewelusik, dzięki. U nas rowereek chyba kupi chrzzestny.

DW, ciesze sie razem z toba z tych 3h. Wiem jak to jest. Jak mi sie udalo tyle przespac po fatalnycch kilku tygodniach to pomyślałam ze pojde pobiegac :-D hahaha
Piekna kolderka. I odsetka taka usmiechnieta. Uszy czerwone ze wstydu mam. Roczek bym wyprawila, nawet z opoznieniem i chociazby tylko dla najblizszych.

Ola, moja jest cout "grubsza" bo wazy ok 8500 ale zeby nadal tylko dwa.

Zielona, smacznego. Znowu ;-)

Dzis Alicja mialamjakis dziwny dzien. Po obiadkunzaczela kaszlec i kichac okropnie i bardzo czesto. Myslalam ze jej cos w gardle stanelo. Pozniej doszlam do wniosku ze to glutki splywaja do gardla i stad kaszel. Teraz spi ale cos z nia nie tak. Chociaz z noca nic nie leci, nie kaszle juz, tylko pd czasu do czasu kichnie. Wit c poszla w ruch. Zobaczymunjak bedzie rano.

Aa i zapomnialam, beta ladna. Jutro gin :-)
Dobranoc mamusie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) jestem,jestem:D Rodzice mnie przez tydzień rozpieszczali a teraz wracamy do normalnosci:P- a bylo tak suuuuper!! Iza byla na basenie- do tej pory chyba jest w szoku po tej ilości wody- a toż jezioro ma na codzien:D
Emka gratulacje!! Z 1 strony zazdroszczę a z 2 mysle sobie zeby te 2bociany co dzis widziałam nie byly jakaś przepowiednia:P
My dziś po wizycie u neurologa- ha!! Ostatniej!!jednego specjalisty mniej:P:Bójcie sie rehabilitanci i kardiolodzy:D
My dostaliśmy i rowerek i konika po dzieciach wujka:D oszczędnosc;)
Miałam napisać taki dluuuuuugi i spojny post ale glowa tak boli ze nie mysle:P chyba ze szczęścia ze juz po neuro:P
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hej dziewczyny:)
Emka gratuluje i podziwiam! Ja nie wyobrażam sobie teraz drugiego bejbika, nie przy mojej brykajacej i wszedzie wchodzącej Hani. Nie mówiąc juz o tym ile stresu by mnie kosztowała sama ciąża. Na razie w pełni ciesze sie tym szczęściem, które mam :)
Dobra wróżko jestes mistrzynią, podziwiam Cie za te wszystkie robótki dla Odsetki.
Ola, zdrowka zyczymy dla Kubusia!
My tez uwielbiamy Sopot i pozdrawiamy wszystkie Mamusie i dzidziolki znad przepięknego polskiego morza :) przyjechaliśmy na tydzien na urlop i korzystamy z uroków. Dzis jest po prostu bajecznie :)

Odnośnik do komentarza

Hejka. U nas od dwuch dni latooo więc korzystaliśmy ;-) od rana 11 co 18 na dworze :-D Dżasta buźkę już ma pięknie musnietą słońcem a mama sobie ramiona spaliła... Zawsze o tym zapominam ! Niestety od jutra ochłodzenie i deszcz :-(
Emka gratuluje ! Dobra wróżko Machaj różdżka ! Coś słabo czarujesz na te dwie krechy :-*
Ktoś pytał o Dżaste , po pierwsze to Justyna , bo Dorotke to dobra wróżka ma ;-) a po drugie Justyna sama siedzi , tylko nie siada samodzielnie, stoi jak ją postawie , sama nie stanie , leniwe mam dziecko... Wszystko za nią trzeba robić !
Mamy kolejnego zęba ! Dolną dwójkę , więc bilans to 7 ząbków :-D
A tak po za tym to noc nowego , przemęczenie daje o sobie znać bo od kilku dni usypiam o 21 przed tv w ciuchach makijażu itp ... Zawsze sobie powtarzam tym razem pójdę jak człowiek spać a zawsze usypiam... Ech . dziś będzie inaczej !
Elżbieta no właśnie coś ze skrzynka mi się pochrzaniło o nie mogę się zalogować... Bu.
Kolorowych !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry u nas nie ma o czym w sumie pisać... Kuba łobuz się zrobił to i czasu mało a od maja wracam do pracy wiec i humoru brak ;(
Emka gratulacje i zdrówka dla mamy i kijaneczki życzymy.
Dobra wróżko trzymam kciuki i za twoje starania, w wakacje się uda i będzie akurat bobasek na maj ;)
U nas zaraz roczek impreza w domu a druga u rodziców to i mama pomoże przygotować. Zbieramy kasę na nową spacerówke bo tej mam dość już!!!

Odnośnik do komentarza

Haj
U nas też nudy.. no może poza dzisiejszą migreną.
Mieszkanie prawie gotowe wiec w sob przeprowadzka juz naprawde ostatecznie w koncu i nie ma odwrotu.
J. wesoła sie hiha i maszeruje wzdłuż mebli, co jakis czas sie rąbnie w głowę i matka wtedy ma zawał...
Noce różnie, ostatnie 2 ładnie śpi od 20.30 do 5 potem po mleku jeszcze pociśnie do 8.Ale za to 2 noce wczesniej co pol godz pobudka..
Katar chyba mija, bynamniej jest gęsciejszy i dużo rzadziej trzeba go wysysac.

Pilnie przyjmę gotówkę. Kwota dowolna. może byc zet a moze być i milion. Bo żal dupe ściska a konto wygląda jakby huragan przeszedł.. To wykańczania nas wykończyło.....
Także żyjemy.. ale co to za życie...

ps. Odsetka i Dzasta jakie słodziaczki! :* do schrupania omnomnom!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Nie mam czasu nawet poczytać :/

DW - zdolniacha z Ciebie! Pościel bardzo fajna ale w czapce to się zakochałam!!! A Dorotka cudna młłła :* kciukasy zaciskam żebyś w końcu wysiurkała drugą kreskę ;)

Emka - mega gratulacje!!!! :) ja czasem wspominam ciąże - fajny to czas :) ja może za rok zaczne myśleć :p

Misio był w poniedziałek w żłobku całe 6 godz - ja w pracy. Było ciężko, nie ukrywam że płakałam :p we wtorek wstał z katarem i 38st -więc pojechał do babci, dziś byliśmy w domu i jutro chyba pójdzie do żłobka bo tylko katar ma.Temperatura sama zeszła.Zobaczymy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

A nie pamiętam czy Wam pisałam ale Misiu waży 8400.

I myślę już intensywnie nad roczkiem - tzn w co ubrać Misia i czy lokal czy chata bo na chacie mało miejsca a w lokalu jeszcze nie pytałam czy jest termin :/ i jakiś pomysł na prezent chcę rodzince posunąć :P myślałam nad rowerkiem ale jak w wózku nie lubi siedzieć to pewnie w rowerku też nie a chyba na pedałowanie to za wcześnie? chyba tak bardziej na 2 latka?czy co myślicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się, Lenka jako już jedenastomiesieczniak:-) z tej okazji mogę napisać, że jest cudownym dzieckiem. Wczoraj myla ze mną okna:-) a potem wyciągnęła milion chusteczek nawilzanych i myla sobie nogę :-) wagowo stoimy gdzieś około 9 kg. Wzrost ostatnio był 75 cm, ale to miesiąc temu. Przed Świętami też Lenka zaczęła chodzić na własnych dwóch nóżkach. I ogólnie jest bardzo żywiołowa i radosna. Mama ostatnio zabrała na plac zabaw i dziecko oszalalo ze szczęścia jak zobaczyła inne dzieci biegajace no i zaczęła biegać za nimi:-) upadala i podnosiła się wiele razy i bez płaczu pomimo dość mocnych nawet upadków na trawę, raz wyryla nosem:-) ale jej zawzięcie i radość przy tym nie do opisania.
Wczoraj byłyśmy też umówić się na wizytę w żłobku i w piątek idziemy zobaczyć jak to wygląda i jakie mają warunki itd.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Witam się po strasznie długiej przerwie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale najpierw musiałam dojść ze sobą do ładu, a potem doczytywalam was bardzo długo. Oczywiście niewiele pamiętam, ale wieelkie gratulacje dla Emki :).
Co do tego co u nas, to Filip sam siada, klęka, stoi na czworakachale nie raczkuje, nie staje na nóżkach. Lekarz kazał przywrócić witaminę d i wrócić za 2 tygodnie.
Po świętach Filip się rozchorował. Był antybiotyk, a teraz totalne afery z jedzeniem czegokokwiek poza cycem. Jeszcze jak może się pobabrać w czymś to od biedy coś łyknie z łychy, ale tak to jest histeria i nie chce jeść. Już nerwicy przez to dostaję, bo spadł z wagi :(.
Pozdrawiam was i całuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...