Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

spacer, male zakupy i plac zabaw zaliczone. Jul zasnela a ja bede zapindalac z koksem.

Pochwale się że robilam wczoraj te placki z kaszy z jablkiem i J zjadla chyba z 5! Byla zachwycona! a i mązu ktory za plackowymi nie przepada wcinal do kawy wiec polecam :D

Takze ide wieszac pranie i buziaki dla wszystkich Mam! Czy Was na bierząco ale nie mam kiedy w spokoju coś napisac :/

DW! :D :D :D gratuluje udanych sików! Masz te moc! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zielooona

Julianka rajder świetna ;)

A teraz powiem Wam ze srM w gacie bo jutro o 14 muszę odebrać bliźniaki 3 latka z przedszkola i przetrzymać do około 17. D w pracy cały dzień... Tylko ja i trojka dzieci ;p poszlabym z Nimi na plac zabaw ale się boje ze mi się rozejda i pogubia ;p jakieś dobre rady? Kupilam juz banki mydlane i kolorowanki, zaopatrze się jeszcze w jakieś puzzle ;p

Odnośnik do komentarza

O najsłodsze słodkości !!!!! Tosz to sama Bliźniaczka cuuuudowna <3 rozpływam się w ochachaach :D :D fiu fiu :D<br />
No u nas pogoda taka-se była, ale chyba z 4h na spacerze byłyśmy. Bo tylko tak mogłam liczyć na przerwę w marudzeniu :/

Zielona-a to będziesz miała wesoło :D ja na święta jadę do rodzicieli, jedna siostra rodzi a pozostałe ze swoimi przyjeżdżają- bedzie mexyk!
VSA - ty żyjesz bez słodyczy?! JAK??
UllaS- użyj swej mamimej superpałer i odgoń od was świństwa i do domku wracajcie :* ach te zachcianki-mam nadzieję, że Twój mężu śmignął z dostawą czekolady przełożonej almette :D
Ola-wlaśnie- biobazar??? gdzie takie cuda mają?!?! Ja tez chce!!! Zasada nr 193- nie dyskutuj z anonimowymi komentatorami w internetach, bo tylko zmarszczek się nabawisz, a nic nie osiągniesz :P sprawdzona teza :D look at my face :P
Tanna -dziękuję :* niestety walczymy dalej... a powiedz mi, proszę-długo Wam zeszło nim nauka samodzielnego zasypiania przełożyła się na spanie w nocy?
Oczywiście duuuużo zdrówka wszystkim :*****

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej. Napisałam takiego długiego posta a tu ciach-modem sie rozladowal i poszeeeeedl post!!!
U nas pierwszy dzień wiosny 10stopni s-szał!:Ddo tego słońce deszcz(nawet teraz mi w dach stuka i puka) plus grad na deser;)
UllaS szybciutko do domku! Jak ja Iza byłam w szpitalu to marzyły mi się truskawki. A ze leżała 3tyg to i sezon sie skończył:P
Tanna my agro nie mamy-sama turystka:P w domu nr 2 ,gdzie wynajdujemy te górnolotnie nazwane przez męża "apartamenty " sami tezmieszkamy:) a do agro to chyba tylko moje kwiatki i ryby w jeziorze sie zalicza:D no i moja cukinia-ale ona zmutowała w dynie takze w tym roku boje sie sadzic cokolwiek:D
VSA podziwiam i zazdroszczę. Ja przez moją miłość do słodyczy mam 2kg ale na plusie:|

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie:)
DW Gratulacje:D
Kamilek juz prawie zdrowy. Byłam w czwartek na kontroli dostał syropy i inne psikacze do nosa i gardła i przeszło. Wczoraj spacerek był w końcu. W sobotę skończył 10mc i zaczął raczkować z tej okazji. Do tej pory pełzał. A teraz śmiga uwielbiam to jego raczkowanie.
Tana fajnie ze się zaaklimatyzowałaś, powodzenia dla Was.
Dżej super i HM narobiłaś mi smaka na placki. Plan na dzis;)
Zielona dasz radę z dzieciakami.
Miłego dnia idę starszaka do szkoły wyszykować.

Odnośnik do komentarza

Witamy sie :-) Kamilkowi skladamy gratulacje za raczkowanie :-)
Odsetce zyczymy mniej marudzenia ;-) a H-M medal za placki ;-)
UllaS- trzymajcie sie cieplutko :-*

U nas Franek chce juz zasuwac na nogach. Tylko wyczai ze ktos za nim stoi to sie puszcza i idzie ;-) trzeba go szybko lapac bo on chce chodzic ale biegiem ;-)
Wystarczy ze ktos go trzyma tylko za kolnierzyk od bodów z tyłu o zapiernicza ;-) wczoraj zaczal mowic tez dzidzi jak zobaczy dziecko ;-) wczoraj wyszedl tez zab gorny a dzisiaj kolejny obok ;-) takze ten krwiak na dziasle zniknal a wyszedl zab. Jeszcze 4 dni zanim podrosna i chyba chwila spokoju chociaz na gorze ma tak powyzynane te dziasla... ale nie wiem na ta chwile my bedziemy konczyc chyba roczek na 4 zabkach :-)

Zielona jak tam domowe przedszkole? ;-)

Odnośnik do komentarza

Hejka :)
U nas wszystko po staremu ;) idą nowe zęby, Hania juz się porusza przy meblach.

Pogoda do d... deszcz pada nie wiem co dzisiaj ze spacerem. Mam nadzieje ze przestanie padać i wyleziemy z siostra :)

HM tez juz robilam kilka rodzajów placków i były dobre :)

Frankamama to super ze juz sam chce pomykac, chwila moment i ruszy w świat :)

VSA ja się codziennie odchudzam, ale tylko z rana a później mowie sobie " od jutra" he he nie mam silnej woli. Jak tam wizyta u gina?

DW u nas tez święta u rodzicow i wszystkie się zejdą ze swoimi pociechami, ale u nas tak jest co drugi dzień zlot wiec standard :)

Bio-bazar? U nas czegoś takiego nie ma :)

Zieloona żyjesz??? Jak tam domowe przedszkole?

Ide dalej sprzątać bo Hania spi :)

Pozdro

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Do gin ide dziś. Dam znać. :)

mamy 3 zęby i chyba czwarty się pcha. Od rana już przerobiłysmy wszystko co się da. ASpałam do około 3 masakra. Zostawiam młodą z moja mamą po południu i powiem szczerze że jej bardzo współczuję.

Ja źle się czuje boje się że to coś poważnego.

Życzę Wam zdrówka chorowitki i sił dziewczyny na dietach :*

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Zielona powodzenia na pewno będzie wesoło; )
Ten biobazar to niestety tylko jednorazowa akcja, za rok następny raz :p Z mięsa to nawet pasztety z dzików, jeleni itp mieli. I warzywka od pana typowego Ślonzoka :D Bardzo miło było
DW wiem niby że trza olac Internety ale jakoś człowiek wierzy że logiczne i rozsądne argumenty przemowią. Ale wiem już że to nie ma znaczenia ;)
Słyszeliście o tragedii dziewczynki po ospa-party?Nie wiem jak skomentowac zachowanie rodziców ale niestety najgorsza karę już ponieśli..
VSA Jeśli mogę służyć radą to nie ograniczaj jedzenia bo ile tak pociagniesz ;)? Glodnym się przecież nie da chodzić, warzywami polecam się zapchac :p A słodyczami to ja się ratuje domowej roboty. Ostatnio batony bounty były grane, niewiele pracy a pyszka i zdrowe!
Ps. Mam nadzieję, że ze zdrowiem wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Sorry ze ostatnio tak rzadko pisze ale jestem padnięta. Wiktorek słabo śpi. Właśnie czwarty ząbek się przebił. A przy tym ma non stop katar. Juz nie wiem czy to nie przez te zeby bo ogólnie nic mu nie jest. Tylko caly czas jakby miał zapchane zatoki.
Ja do pracy chodzę jak zombi.
Nie mam sily sprzatac na święta w ogóle nie mam ostatnio siły.
Czytam was wieczorkiem ale zaraz padam. Tak ze malo co pamiętam.
DW ???czy ty w ciąży jestes ? Czy ja cos pominęłam ?
Zielona powodzenia !!! Będzie ci potrzebne z taką gromadką :-)))
VSA daj znać co i jak. Będzie ok.
Frankamama no to masz juz wesoło.
magórka super wyglądają takie raczkujace szkraby. Mój w sobotę konczy 10 m to może tez mi taką niespodziankę zrobi :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

http://aptekamalegoczlowieka.blogspot.com/2016/03/tormentiol-skuteczny-ale-czy-bezpieczny.html?m=1

Może się przyda, komuś. Ja nie wiem, nie znam się, nie przujmuję stanowiska. Poprostu popycham dalej co w ręce mi wpadło.

U gin - zrobiła mi cytologię. Jest ok.
W sumie po wizycie zadzwoniła do mnie przyjaciółka i pyta i jak tam skwitowałam że jestm jak samochód używany tylko wtedy jak na przegląd trzeba jechać!!! :P

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do biobazarow ;-) - nam tez sie na szczescie udaje zdobyc takie swojskie jedzonko a to cielecinke z targu od sprawdzonych ludzi, kurczaka od takiej starszej kobitki ze wsi, jaja tez, marcheweczka z ogrodka :-) takie jedzenie to az uciecha ;-) od razu mysle jaki Franek bedzie silny heh
Zielona- to teraz jeszcze czesciej bedziesz bawic sie w nianke jak dobrze poszlo ;-)
Ola1992- mozna przepis na bounty? Zaciekawilas mnie a bounty uwieeeeeelbiam ;-)
Ela- nasze chlopaki jak nie mieli zebow to nie mieli a teraz razem im wychodza :-D
VSA- super ze ok u Ciebie po wizycie u gina :-)

Frania odwiedzil kolega ale tylko mialam nerwy bo nie rozumiem wizyt o godzinie 20 z malym dzieckiem i do malego dziecka. Franek o tej godzinie to zasypia. Zasnal dopiero po godzinie bo jego kolega tak sie darł. A normalnie to zje,odkladam go do lozeczka i juz spi. A tu takie glosne darcie i od razu oczy jak 5 zl. Ehh...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Wpadam tylko na chwilę bo padam. W skrócie.: pierwsza noc na nowym m z soboty na niedzielę i wszystko nie tak jak planowalam. Żyjemy na kartonach i powoli ogarniamy. Dużo nerwów. Trzeci zab wyjdzie lada chwila i przez to noce OKROPNE. Tylko cyc nas w nocy ratuje choć mleczka to już prawie nie ma. Święta u nas plus teście, szwagier i moja familia. Sama nie wiem jak to będzie. Konkluzja po 2 tyg remontu i tyg z teściową jest taka ze postawą "nie rób sobie kłopotu" można wykończyć! Chwilowo nie lubię teściowej. Do tego wszystkiego nauczyła Alicję noszenia na rękach.

Przepraszam że tak ogólnie ale mam jakieś pustki w głowie.
Chorowitkom życzę zdrowia i sobie też bo coś mnie gardło zaczyna boleć.

Gratuluję nowych osiągnięć, umiejętności i ząbków.

Sto lat dla miesieczniakow.

Buźka i do usłyszenia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Czytam na bieżąco, ale jakoś brakuje mi weny na udzielenie się. Spróbuję się poprawić.
Zielona, jestem pełna podziwu! Trójka maluchów i jesteś w jednym kawałku! Ja ostatnio wymiekam przy jednej mojej pannie. Od czasu szczepienia włączył jej się motorek w pupie i dostała przyspieszenia.... Wstaje, raczkuje biegiem, piszczy, marudzi, śmieje się na zmianę, otwiera szafki, szuflady, przycina sobie palce, ściąga wszystko z ławy... Uffff. Do tego rzeka śliny. Już nawet dwa dni miała tylko jedną drzemkę w ciągu dnia i przestraszyłam się, że już tak zostanie. Na szczęście dziś znowu ucieła sobie dwie.... Ufff
Także Zielona jesteś moim hero!!!!!

Emka, dopiero się wprowadziliscie i już czeka Was TYLE gości jednocześnie? Ktoś Ci pomoże wszystko przygotować? Rety dziewczyny, co jedna to większa heroska! Przy was czuję się mięczakiem! Emka, trzymaj się! Dużo wytrwałości życzę!!!

Frankamama, ja bym się też nieźle wściekła.... Kto o 20 ciaga dziecko w gości? .... A to byli tacy niezapowiedzeni goście? Chyba bym udała, że nikogo nie ma w domu ;p

Vsa,odpoczywaj!!!!Spij! Regeneruj siły! Idzie wiosna i bieg sprintem za naszymi bebikami gwarantowany!

Ela, my co prawda bez kataru, ale już dosyć dlugo z temp. 37,3. Obstawiam zęby. Moje biedne dziecko po prostu pożera swoje palce. Gryzaki już nie dają rady. Zdrówka dla Ciebie i Wiktorka!

Przepraszam, więcej nie pamiętam! Zdrówka dla wszystkich zasmarkanych i nie tylko chorowitkow! Dobranoc!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Ullas, trzymaj się kochana. Życzę żebyście szybciutko wrócili zdrowi do domu a za bąbelka szczególnie trzymam kciuki.

Frankamama, to miałaś "wizytę". Ja tak mam że grzecznie ale stanowczo powiedziałabym że to za późno. Na szczęście zawsze jest nowy dzień i szansa na odbicie kiepskiej nocy. Ps jak mi Alicja zasnie w niewygodnym dla mnie czasie i ktoś mi radzi że mam ją po prostu obudzić to zawsze się pytam czy ten "mądry" dorosły lubi jak go budzą w środku snu. Tak samo z zasypianiem. Trzeba mieć szacunek do naszych małych ludzikow i dbać o ich potrzeby. Oby ci znajomi się ogarneli.

Rusanka, ja nie żaden silacz. W sobotę przychodzi moja siostra i mama do pomocy. A gotowaniem się dzielimy z teściową i moją mamą. Ja biorę na siebie te łatwiejsze rzeczy: napoje zakup miesiwa sałatki. Wszystko przywiezie mi tesco :-)

VSA, zdrowia zdrowia zdrowia i przede wszystkim odpowiedzi co cie męczy.

Zielona, brawo Ty!

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona skąd te pokłady energii. Podziel się. Podstawie kubełek to mi trochę przelejesz :-) a okna można odpuścić póki widać czy dzień czy noc ;-) moje okna wypucowala teściowa podczas porządków poremontowych :-D:-D:-D
I grat kompletu dok. Ostatnio walczylam z wnioskiem o pozwolenie na budowę i wiem co to znaczy chodzić wiele razy i coś uzupełniać.

U nas kolejna noc kiepska ale nie masakryczna. Dziąsła u góry dumnie prezentują 2 spuchniete gule. Już ponad tydzień. Niech już wyjdą te zebole.
Temat bucikow był. Też muszę kupić ale jeszcze nie wiem jakie bo musi być wygodnie ciepło i nie przemoknac na tej pogodzie.

Lecę rozpakować kolejne kartony :-(

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...