Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy już albo dopiero w domu. Właśnie zjadłam śniadanio-obiad. Wcześniej nawet bym nic nie przełknęła.
Nie ma ponownego złamania, noga też nie jest skręcona. Jest jeszcze tylko szczelina po tamtym złamaniu. Lenka ma się oszczędzać przez dwa tygodnie. Jesteśmy obie mega dzielne, naprawdę. Po dzisiejszym dniu to wiem i nie zamierzam nam ujmować. Pisałam Wam już, że mam cudowne dziecko... Potwierdzam to teraz w 100%. Ale za cudownym dzieckiem kryje się cudowna mama;-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika_1989
Jesteśmy obie mega dzielne, naprawdę. Po dzisiejszym dniu to wiem i nie zamierzam nam ujmować. Pisałam Wam już, że mam cudowne dziecko... Potwierdzam to teraz w 100%. Ale za cudownym dzieckiem kryje się cudowna mama;-)

AMEN!!!!!!
Brawo wy :**************
cieszę się, że jest ok :D

Ewelusik-pewnie są, ale trzeba szukać ;) oni mają FB może tam popytaj?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej;)Dominika świetnie ze juz bez gipsu i ze bez innych obrazen! Potwierdzam- Jesteście meeega dzielne!
Co do drzemek my mamy codziennie o 11:30- bo chodzimy na spacer z koleżanka i tak jakoś ja spacery nudzą :P druga 15-17.
U nas tez 8kg ni ma. 7960.zbliżamy sie powoli:P
Rusanka u nas Iza czasem mama powie.najczesciej jest baba ale ja mysle ze o mojej mamie myśli a nie o tesciowej:P za to "tata"brak. Mąż w rozpaczy:D
Ja tez do tych placków z kaszy manny się przymierzam. Tylko-Iza jedzenia- oprócz chrupka kukur. nie chce brac do buzi::| nawet śmieci z podłogi nie je co dziwi moja babcie;)
Ewelusik u mnie dzień bez słodyczy to dzień stracony...nie umiem sobie odmowic:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

DW-trzymam kciuki i dawaj znać:D

Tanna,wow olbrzym,tylko jak urodził się np 4500 to jeszcze można to zrozumieć,ale ja bym poszła do pediatry,może ma cukrzyce,zaburzenia metaboliczne,albo zaburzenia pracy tarczycy,albo taka jego uroda:)
My z 8100/8200 ważymy :)troche chudy jest ten mój Kubek,ale przy 9kg potroi wage urodzeniową,wiec luzik:).

Też smarowałam Kubka olejkiem migdałowym,ale pewnego dnia pies zdjął buteleczke ze stolika i se wypił:D

Kuba też mama nie mówi:( coś tam gada po swojemu :D i zębów też nie mamy:(

A ja dzisiaj pojechałam sie odchamić do kosmetyczki,zrobiłam korekte brwi i kreski dolne,makijaż permanentny:) a mój kontuzjowany mąz zajął sie Ludkiem ,nawet go polożył spać i nakarmił.Jestem z niego dumna:D

VSA jak było w kinie?
Marti wstawisz ten jadłospis,o kt.mówiłaś?

Odnośnik do komentarza

Tanna,
a skąd wyczarowałaś tą senna wróżke::)
zazdroszcze Wam fajnego spania,ja też jestem miętka w tym temacie.:(U nas niby nie jest żle,do 2 super spanie,a póżniej róznie,dzisiaj na przyklad super,a wczoraj masakra.
No ale ja ide spać tak 2/3 Kubek jęczy to ja go myk do siebie i wiem,ze to bardziej mój problem niz jego:)no ale on już nigdy nie będzie taki malutki....

co do ssania kciuka,to gorsze to jest niz smoczek:( ja ssałam długo i wypchnelam zeby do przodu,mam proste,al mialam na 1,5 roku załozony aparat. Wiec trzeba w miare mozliwosci oduczac,nawet smoczkiem.

tyle chcialam napisac i juz nie wiem co komu....

zdrowka ANELA I SZCZESLIWA MAMUSIU:)

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu idź do apteki po olej migdałowy, 100ml ok 10zl i raczej będą wiedzieć o co chodzi ;)
Pola czy twoja Córcia rzeczywiście nie je czy wyolbrzymiasz? Zastanawiam się bo mój ostatnio to nic...Kisiel jedynie je no i pierś. Męczy mnie to..I jestem zła na siebie za to, że się na niego denerwuje za to, że on mi się non stop na nodze wuesza i mędzi :/ Mój za to mówi mama ale 90% przypadkow właśnie wtedy kiedy chciałby się na mnie wspiąć. Muszę chyba się nauczyć wiązać go na plecach bo nie szczymam normalnie no...:D
Dominika brawo wy. Wielka ulga, że nic się nie dzieje.
Juli super historia z tym "lulaj", mój Piotrek robi na razie wersję podstawowa i jak go przestaję bujać to sam tak rusza ciałkiem w rytm żeby mi dac znak :P
Ewelusik mój też dziś spał 2.5h co się nie zdarza, kto wie o co chodzi.
Ach jeszcze dziś Piotruś odkrył że tata ma sutki : Mam wrażenie że zdobył tym parę punktów u syna, smyrał go palcem i patrzył na jego twarz z zadowoleniem i niedowierzaniem :D Mega slodkie to było :P

Odnośnik do komentarza

Ola1992 szybciej pisze niż myślę :P Iza je jak Jej WŁOŻĘ cos np.chleb do buźki.klade różne rzeczy żeby choć liznęła a ona nic!! Tylko buźkę otworzy i czeka hrabianka;) jedzenie podane do raczki wyrzuca, polozone na stoliku zrzuci:P a ostanie 4-5 dni też apetyt nie dopisuje i cycujemy prawie non stop. A buraczkowa i jarzynowa już na kompostowniku...kisielek tez blee i kaszki z owocami
ech. Moze jakies przesilenie?:)Biszkopty za to wcina. Po matce i chrzestnym na słodkie Ja ciągnie:P Iza tez uwielbia tatusiowe sutki:P ha i wyrywać włosy z klaty i wsadzac palce do nosa:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Na poczatek Franus dziekuje za wszystkie komplementy i przesyla buziaki ;-)

DW- bedzie bobas jak malowany! ;-)
Rusanka- moj mowi mama jak jest w baaaardzo wielkiej potrzebie dotad powiedzial z 4-5 razy. A takto tata tata tata tata... :-D mowi jeszcze dziadzia, baba, jak sie spytam jak na dworze zimno to mowi buuu, jak robi piesek to hał i na psa wola dede :-D
Juli- dobre z ta mala, ale dzieci to cfffaniaki ;-)
Dominika- super ze ok z Lenka nawet sobie nie wyobrazam jak sie wystraszyliscie. I tak trzymaj ze jestes dobra mama! :-)
Tanna- to niezle ten dzieciak wpiernicza ;-)
Ewelusik- smiac mi sie chce z tego ide ide super musi to wygladac na zywo ;-)
Pola- przerabane z tym jedzeniem macie, to ja juz wole zeby Franek tak wpierniczal jak wpiernicza bo naprawde ciezko kurcze jak czlowiek sie meczy a to to a to tamto a dziecko nie chce jesc :-/ moj nikomu nie przepusci jedzenia, tak szarpie az w koncu mu sie da :-D
Ola1981- to fajny mialas relaxing :-)

My jutro po zasnieciu Franka wybieramy sie na Pitbula. Obejrzelismy caly serial na necie to teraz jedziemy na film :-)
Czwarty dzien cwicze chodakowska i jestem z siebie dumna! :-) od razu sie czuje bardziej sexi ;-)
Dzisiaj Franus kapal sie z tata w wannie ale mial radoche a najwiecej go interesowal wąż z sluchawka od prysznica ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dominika, wspaniale ze z Lenka wszystko dobrze, musisz teraz ja hamować, co na pewno nie będzie łatwe ale tyle przetrwalyscie to i z tym dacie radę.
DW- czekamy na dobre wieści.
Rusanka u nas Hania gada po swojemu, zdarza jej się tata, baba, ale to raczej na zasadzie testowania swojego głosu :) a ile śliny przy tym produkuje.
Frankamama - gratulacje sexy mamusiu, podziwiam za ćwiczenia. I miłego seansu jutro.
Tanna moja Hania tyle wazy teraz co ten maluszek..
Szczęśliwa mamusiu zdrówka!!
Ewelusik jesteś dla mnie bohaterka za to ściąganie pokarmu. I baaardzo zazdroszczę spania Hani:) bliźniaczka niestety się nie słucha i nie śpi tak dobrze.
My do niedzieli jesteśmy na wyjezdzie, w hotelu, zobaczymy co się będzie działo w nocy. Dziś Hania miała sporo wrażeń, byliśmy tez na basenie, wiec może trochę pospi.
W tym tygodniu trochę zmieniłam nam plan dnia i zamiast jednej dłuższej drzemki (i czasem krótkiej drugiej popołudniowej) są teraz dwie - jedna ok.9.30 przez 1,5-2 godziny, a druga ok. 14 i taka sama długość. I chyba przydałaby się jeszcze jedna, bo po 18 Hania juz zasypia dosłownie na siedząco.

Odnośnik do komentarza

Dominika, Lenka, jesteście wielkie! Ciekawe jak teraz powstrzymać takiego ruchliwego babla przed nadmiernym ruchem.

Martin, zapomniałam napisać, motto piękne, prawdziwe i się z nim zgadzam. Czasem aż się rozpływam ze szczęścia jak obserwuje moja mala spryciule jak próbuje się dostać do nowych miejsc albo po prostu widząc jej uśmiech. Btw ostatnio rozpracowala jak otwierać szafki, szuflady i tylko za nią biegać. Ratuje talerze i jej rączki żeby nie przytrzasnela. Ciekawe czy są takie jakby blokady do szuflad ze jak otworzy to nie można już zamknąć.

Pracy nie dostalam. Zachowali się trochę nie ładnie, bo po tchorzowsku wysłali standardowego maila i nawet nie chciało im się zmienic formy z męskiej na żeńska. Żenada. To nic, znajdzie się lepsza praca. Teraz do pełni szczęścia powinnam dostać okres :-(
Dw, szampan się chodzi. Dla was of kora :-)
Tanna, 8kg w 4 muc to jak dla mnie sporo. Ja bym poszła pytać mądrych tego świata czy to ok. A co do snu to dziś postanowiłam zacząć wpr samodzielne zasypanie. I co się okazało? Ze trwało to tyle co usypianie na rękach czyli ok pol godzi. I w ogóle nie płakała. Skakał, nadała, trochę pokrzyczalla i pojechała aż zaczęła trzeci oczy, wtedy ja ją mym na olecki, kocykiem ulubionym przykrylam i zasnela. Szok. Byłam przygotowana na długa akcje. Teraz nie wiem co dalej. Na razie standardowo dostala chcą o 22 i nast powinien być o 1. I nie wiem czy próbować go ominąć?

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Ale się cieszę ze z Lenka wszystko dobrze:)
Ja z innej beczki wczoraj pierwszy raz farbowalam włosy jestem brunetka włosy mam długie zamarzyly mi się refleksy i nieco jaśniejszy brąz. Po farbowaniu mam rude włosy końce brązowe i zapłaciłam za to 150 zł szlag mnie trafia. Dzisiaj będę szukać kogoś kto mi to naprawi:(

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Dominika ufffff....Super mama i super córeczka! Najdzielniejsze!

Ewelusik podziwiam Cię za to ściąganie pokarmu. Twój dzieciaczek to Ci będzie wdzięczny do końca życia. Zobaczcie na jakie poświęcenia są gotowe matki. Wow...

Wisienka z tego co ja się dowiedzialam o tej trzeciej drzemce dla Oksarka to tyle, że niedługo sam z niej zrezygnuje. Podobno z czasem druga drzemka się wydłuża i dziecko daje radę do wieczora. Można ewent ualnch je położyć np o 18;30 dziecko juzna noc. Nie trzeba sie bac ze dziecko wstanie o 5...ono po prostu nadrobi sobie ta brakujaca godzinke.U nas akurat sie to sprawdza,bo wczesniej i tak malego kladlam np o 19;30. A Wy o ktorej chodzicie spac na noc?przepraszam,że się tak wymadrzam,ale może nasze doświadczenia w czymś Wam pomogą.

Emka super,że się udało uśpić dziecka bez płaczu i lamentu. Bomba!jest szok nie?co do karmienia piersia to pewnie sprawa jest dużo trudniejsza i to jest karmienie na żądanie. My to na mm i podobno dziecko najada się w dzień tyle,że nie potrzsbuje jesc w nocy. To zrezygnowalismy z karmienia.

Ola trenerka snu o której pisalam to Pani, ktora zobaczylam w TV śniadaniowej. Założyła Dobra Nocke.Pomaga takim zbłąkanym matką jak ja nauczyć dzieci spać.

Co do koleżanki synka to jak przylozylysmy dzieci do siebie to takiej samej wielkości tylko mentalność inna. Tamten spokojny chłopiec a moj diabeł wcielony;););). Widzę, ze tez czuje lekki niepokój. Staralam się ją uspokoić może taki jego urok. Stwierdziłam,że się Was poradze bo co dwie głowy to nie jedna... Dzięki.

Odnośnik do komentarza

http://mataja.pl/2014/07/noszenie-a-rozpieszczanie-czyli-o-wplywie-noszenia-na-mozg-twojego-dziecka/

Miłego dnia Mamusie :*
Majeczka chodzi spać między 18:30 a 19:30, zależy jak i czy spała popołudniu, bo różnie bywa, potrafi nawet nie spać 6h i wtedy o 18 już kąpiel. Mi to pasuje, bo mam dłuższy wieczór dla siebie i męża :) obudzi się po 21 na karmienie i śpi dalej,choć te zęby teraz dają się we znaki i trzeba ją czasami ponosić, aby usnęła.
Czekam na wiosnę!!!!
Frankamama - ćwicz ćwicz, już jesteś sexi :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) ale u nas dziś szaro-buro.blee.macie gdzieś słońce?przyślijcie troszkę :P jak tylko wyjdziemy na spacer pewnie zacznie padac:P
Frankamamka żebyś wiedziała!! Przede mną jak postawisz jedzenie -zwłaszcza kartacze,mniam!- to znikają w trybie ekspresowym. A Iza patrzy jak cielę w malowane wrota na jedzonko:Pech.. Ja i mój Tata się załamiemy jak bedzie niejadkiem- my jedzenie wielbimy i lubimy sie razem obżerać :D:D może się nam Dzieć naprawi i wstąpi na dobrą ścieżkę :D
Marti dobry artykuł. teraz wiem ze nie wychowałam koali-idziemy sie nosić dalej:D
Miłego i pięknego dnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

DW - tort wygląda zacnie :) szacun za chęci do szycia - ja złe noce odreagowuje złym dniem :p

Pola88 u nas dziś słonko i snieg leży i jest ok 0 stopni - milo rzeźko :)

Tanna, emka - ale fajnie z tymi nocami :)))) powiem Wam że od 3 dni Mały śpi ok 10 -10:30 i druga drzemka ok 15 i wieczorem jest lepiej. Dziś to nawet co 3 godziny się budził, dopiero nad ranem częściej ale może już glodny był? bo cyce pustawe a w nocy to chwile pociumka i śpi :p także sukces ;) a powiedzcie mi jeszcze jak dzieć stoi w łóżeczku i się cieszy to go nie kładziemy? czekamy aż się zmęczy? :p

Udanej soboty :*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Tanna my jeszcze w nocy kp - dzis miałam wrażenie ze trwało to non stop i ze nie spałam wcale. Niech juz wyjda te cztery zeby bo zwariuje.
My kapiemy Hanie ok.19, a kładziemy miedzy 19.30 a 20. Ja wlasnie sie obawiam kłaść ja wczesniej bo codziennie wstaje o 6. Dzis o 6.10 pobudka i koniec.
Jak położę ja np.o 18.30 to wstanie o 5, a ja chyba juz całkiem padnę :(

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hanka super ze u Was tez nocki lepsze. Dobrze ze Kacperek daje Ci troche wytchnienia. Podłączam sie pod Twoje pytanie ze staniem w lozeczku:) mam ten sam problem. Materac parzy:p
Emka ja tez gratuluje zaśnięcia bez dramatu :) oby tak dalej.
Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Ale naprodukowałyscie !!! Jak za dawnych czasów :-) starałam się nadrobić ale chyba mało pamiętam.
Na pewno Dominika uffff... dobrze ze to nic poważnego.
Wisienka my tez nadal cycujemy w nocy i tez nie pamiętam ile razy.
Anela jak tam ? Lepiej u was ?
Attka będzie dobrze ;)) zobaczysz
DW życzę żeby jednak pojawily się te dwie kreseczki ;-)
Tanna , Emka zazdroszczę nocek. Ale ja jestem mało konsekwentna, to mam za swoje.
Marti ja tez juz chce wiosnę !!!!
Frankamama podziwiam za chęci i siłę do ćwiczeń. Ja odpadam :-(
Myszeczka pokaz włoski. Może nie jest tak źle jak mówisz tylko nie możesz się przyzwyczaić. Pokaz to ocenimy :-)
Ewelusik ja bym juz pewnie odpuściła ściąganie. Jesteś wielka !!!
Szczesliwa mamusiu zdrówka życzę.
Sorry ale więcej nie pamiętam
My mamy 3 drzemki kolo 9, później kolo 13 i o 18.
Co do gadania to jest przeważnie mama, mama.... jak miło :-))))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Wpadam tylko na chwilę. Dziś jak zawsze dałam Alicji cycka pozniej kapiel i.... smoczek do buzi, otulilam ulubionym kocykiem, utulilam, zaspiewalam kolysanke i polozylam do łóżeczka, a ona co? Zasnela!!tak po prostu. Bez płaczu, krzyku, skakania, nic. Moja kochana zasnela. Ale ja już od jakiegoś czasu widziałam że Ali jest gotowa na samodzielne zasypanie.

Dw, przepis na tort fajny. Muszę tylko pomyśleć jak zastąpić śmietanę bo Ali ma problem z "krowimi" produktami. Ps: tak taktycznie milczysz nt II?

Zielona, gratuluje sukcesów.

Elzbieta, ja nadalkarmie w nocy, tylko rzadziej. 3 h snu bez przerwy i zycie jest piekne :-)

sorki, ale juz nie pamietam co komu. Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja nie daję rady. Czytam was, ale brak mi sił, żeby coś pisać. Całe dnie mam ochotę wyć, a nie mogę przyFilipie. Nie jestem taka silna, jak wszyscy próbują mi wmówić. Są dni kiedy mam ochotę błagać go, żeby do mnie wrócił i przytulił i zaraz czuję się jak szmata. On nas nie chce, a ja nie potrafię zrozumieć dlaczego. Przepraszam was za ten wpis. Obiecuję że nie będę już pisać, tylko pozwólcie, że będę czasem czytać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...