Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem i żyję, choć o zgrozo chyba wolałam dentystę niż wizytę G. Nie ma się co zagłębiać w szczegóły. Jutro mam spotkanie z prawnikiem. Zobaczymy co mi powie.
U mnie nie jest tak źle z tym skupianiem uwagi, choć zależy jak i kiedy.
Anela, Szczęśliwa mamusiu, zdrowiejcie i wy i dzieciaczki. Zielona, Marti, współczuję zebowych dolegliwości. U nas się jakoś wszystko zatrzymało. Niby są górki ale jakoś utknęły.
A propos zębów to pytałam dentysty, kiedy z małym najlepiej przyjść, to powiedziała, że najlepiej tak około 2 lat.
Panifiona, dobrze, że złożyliście ten wniosek. Orzeczenie na pewno się przyda.
A powie mi kto jak się dostać na fb? Przyjmiecie mnie tam?

Odnośnik do komentarza

Marti, tekst święta prawda. Wczoraj mój mąż nazwał mnie kurą i coś w tym jest. Trzęsę się nad Antoninka jak kokoszka. Rezygnuje z wielu rzeczy, tylko po to, by (w moim mniemaniu) ona była zadowolona. Nie chciałabym, żeby wyrosła na wiecznie krzyczące i niezadowolone dziecko. Pora chyba jednak trochę pomyśleć i o sobie.

Zielona, a hantelki w szafie wyrabiają mięśnie? Jeśli tak, to niedługo będę miss kulturystyki ;)

Anela, dużo zdrowia dla wszystkich twoich chorowitkow!!! Jesteś prawdziwą strongwomenka!!!

Szczęśliwa mamusiu, również powodzenia w kuracji twoich pacjentów! Zdrowiejcie!

My kapiemy Mała codziennie, smaruje ją oliwka bardzo rzadko. Smoczek nigdy nie został zaakceptowany, jego rolę chyba przejął cycus ;) i tak już to trwa 10 miesięcy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Dobra Wróżko, tak kp i jeśli po 2dziecku i po nacięciach prawie do tyłka tak szybko okresu dostanę to na 3 sie już nie zdecyduje:p!!
U nas smoczek to przyjaciel Izabeli- wspólna przygoda zaczela się w szpitalu bo tam byl mile widziany aby dzieć nie płakał. I tak trwa po dzień dzisiejszy:Da ja nie umiem ich rozdzielić:P
Marti Iza też uwielbia jak myjemy zęby:D u nas jeszcze oprócz szczoteczek w euforię wprawia Ją odkurzacz:D
A ja właśnie wróciłam z piwnicy i jestem jak na haju- pomalowałam 30sztachet. Radocha niesamowita!przed ciąża caly czas na budowie coś robiłam wiec takie oderwanie Suuuuper:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Vsa odstaw chusteczki i przemywaj wacikami z przegotowana woda,duzo wietrz ta pupke,mozesz tez wykapac jak dziewcczyny pisaly w krochmalu albo kup sobie nadmanganian potasu,nam pomoglo.Moze to cos nowego do jedzenia ja podraznilo?,podawalas cos? Zdrowka chorowitkom☺

Tez chetnie lookne na ten link,chociaz u nas nawe calkiem ok,Kubek umie sie nawet dosc dlugo zajac soba,a jak marudzi to ja daje mu zabawke i odchodze,a jak dalej jeczy to ignoruje i po minucie przewaznie jest ok

Odnośnik do komentarza

Anela wspolczuje gorączki. Ja dzis znowu nie mogę spać bo wkurzylam się w pracy. Szkoda gadać. Juz mam dość. Wiem mogłam siedziec na macierzyńskim ale za 60% chyba bym dlugo nie pociągnęła. Trzeba jak to mówią spiąc poślady i jakos dać rade.
VSA u nas zazwyczaj pomaga sudocrem.
Panifiona dobrze ze juz zlozylas ten wniosek. Jak dostaniesz orzeczenie to daj znać.
Rusanka u nas też cycuś przejął rolę smoczka. Juz się martwię jak ja go tego oduczę Hmmn...
Attka trzymaj się kobieto, wszystko będzie dobrze.
Co do linka to u nas Wiktorek dokladnie wie juz u kogo może wymusić rączki i noszenie a u kogo nie. Tak ze w tym tekście jest dużo prawdy.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Anela gorączka ogromna :( mam nadzieję że was szybko przyjmą...
Dobra wróżko odnośnie pit za 2015 możesz od podatku odliczyć sobie tzw ulgę prorodzinną, w naszym przypadku jest to kwota 92,67 zł za każdy miesiąc zaczynając od msca urodzin malucha. Oczywiście im szybciej złożysz pity tym szybciej ci wpadnie kasiorka :)
Marti a ten olej kokosowy na pryszczatej twarzy też zdziała cuda? Ja to chyba wybiorę się do dermatologa bo jest tragedia u mnie :(

Odnośnik do komentarza

Anela - współczuję. Powodzenia u lekarza, oby szybko zaradził, bo szkoda Zuzi :(
VSA - a jakie to kino organizuje? Może w Trójmieście jest ;) podatek odliczamy,ale wtedy co do dnia narodzin.
Sylwiunia - olejek migdałowy bardzo dobrze działa, ale kokos chyba też ma takie właściwości. Ja mam dużo syfow - zaskórników, grudek, ropnych zmian na szyi, praktycznie mam całą twarz w wàgrach. Na codzień zakrywam colorstay z revlona albo bb z ziaji, używam tez vichy Normaderm krem na dzień i na noc, ale powiem Ci, że takich efektów czystej i gładkiej skóry jak pasta z liści manuka z ziaji oraz olejek migdałowy na noc nic nie daje. Oleje Ci nie zapchają porów, skóra nie będzie tłusta, ale nawilżona, a tego nam trzeba. Do dermatologa warto iść, u mnie to tarczyca i dieta właśnie.

Poczytajcie o PHENOXYETANOLU - znajduje się we wszystkich kosmetykach praktycznie, nawet dla dzieci z AZS (o zgrozo) i np. w chusteczkach nawilżanych. Jedynie, jakie wg mojej wiedzy tego nie mają to Velvet baby (nowość) i takich używam albo wacikiem z wodą przemywam.
Link w kolejnym poście.

A to Majeczka dziś jedząca jogurt naturalny na śniadanie :D

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44275.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Anela,
miałam Ci własnie juz wczesniej pisać,żebyś poszła z Zuzia jeszcze raz do lekarza,jeżeli goraczka się utrzymuje.Trzymam kciuki,daj znać:)
P.S
Mój tata ma średnio 50 dzieci dziennie w ostatnich tygodniach i jeszcze panuje ten wirus świńskiej grypy:(

VSA
Ja bym chętnie się wybrała dzisiaj do kina,ale moj mąż wczoraj pojechał,jak co tydzień pograc z kumplami w pilke i żle stanąl i prawdopodobnie złamał nogę w kostce:((( i jedziemy na jakią urazówke jak moi faceci wstaną:)
A miał mnie od dzisiaj trochę odciązyć przy naszym zoo,bo ostatnio w pracy do nocy siedział.Napalałam sie na te kilka dni lużniejszych jak szczerbaty na suchary:) i dupa,ja go będę obsługiwać:) dobrze że super kochany facet z niego jest:D

Ela,pier...l praca to tylko praca zawsze będzie wkurzac,pomyśł jakie fajne masz dzieciaki,zaraz Ci będzie lepiej:D

Na tradzik polecam IZOTEK,jest to super lek,kuracja trwa 6-12 mcy,lek jest na recepte,trzeba być pod kontrola lekarza,robić badania krwi.Jest dużo obostrzen w ulotce,np nie można zajść w ciąze ,bo trzeba ja usunąć.Natomiast efekty są rewelacyjne,stosowal ten lek mój mąz i mąż koleżanki.
Cera po takiej kuracji jest piękna.

AAA i Anela odnośnie spania,to ja potrzebuje mało snu ,szybko sie regeneruje,a siedze tak długo,bo godziny nocne,to jedyny czas kiedy wszyscy śpią łaacznie z psem i nikt ode mnie nic nie chce.Mam spokój,a mój mózg zwija zwoje:)

Marti super Majeczk zajada:)
Muszę tez Kubka zacząc uczyć,bo na razie to on okruchy z ziemi zbiera i do psiej miski się przymierza.

Chciałam coś jeszcze napisać,ale zapomniałam.

seeU

Odnośnik do komentarza

Dżem dobry:-) jesteśmy i żyjemy tylko już się nie możemy doczekać jutra!!! Ostatni dzień! Nareszcie!:-)
Przeczytałam wszystko i mam pustkę w głowie.
Marti ciekawe to co wstawiłaś, dałam też mojemu M do przeczytania i żeby zapytać co o tym sądzi i coś w tym jest. My na codzień staramy się dawać dziecku wolną przestrzeń, tzn chcemy, żeby potrafiła się sobą zająć. Staramy się też jej nie ograniczać. Ostatnimi czasy to było dość trudne przez gips, ale powoli wracamy do normy i u nas jest podobnie jak u Oli1981. Ja bardzo szanuję potrzeby mojego dziecka, ale jednocześnie staram się nie zaniedbywać swoich potrzeb, dlatego też m.im. nie zrezygnowałam z angielskiego i chodziłam na siłownię. Ona musi wiedzieć, że świat nie kręci się wokół niej, że mamy też swoje sprawy.
Ela nie łam się, ja wczoraj byłam na chwilę w pracy i uświadomiłam sobie, że nie widzę już tam siebie. Przypomniał mi się ciągły stres i wkurw, już w wejściu zdążyła mnie jakaś baba wkurzyć.
Attka jesteś dzielna! Musisz sobie powtarzać, ze dasz radę, ja tak robię w sytuacjach stresowych;-p facet po prostu nie był Ciebie wart. Głowa do góry, cycki do przodu, odpicuj się na następną jego wizytę, niech zobaczy co stracił. Nie możesz mu pokazać, że się załamałaś. Pokaż, że wzięłaś życie w swoje ręce, facetów to onieśmiela. Wiem, że łatwo się pisze, ale trzymam za Ciebie kciuki:-*
Zieloona właśnie!!! Jak Twój hula hop?!;-p dobre efekty?;-)
No i dalej nie wiem... Przepraszam....

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Ola - izotek ma też jeden z wielu skutków ubocznych - problemy z zajściem w ciążę oraz z jej utrzumaniem. I to przez kilka lat nawet. Mi to dermatolog proponował, ale jak przeczytałam z czym się to wiąże, nie zdecydowałam się. Problemy z cera siedzą głównie w jelitach :/ mojego męża kuzyn i kuzynka (rodzeństwo) przeszli terapię izotekiem i czymś jeszcze ale efektów żadnych. Oni mają to chyba genetyczne po ojcu, po wrzodach mają dziury w twarzy i chyba jedynie laser i wypełniacze im pomogą :/ wiec to są naprawdę hardcory. Ja się cieszę że są dobre podkłady :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a stosowała któraś wodę z czystka ?ponoć cuda czyni...od likwidacji przebarwień i cieni pod oczami po trądzik.zamówiłam ostatnio ze strony avebio .stosuje zamiast tonika ale za krótko żeby mówić o jakichś efektach. Skóra jest odświeżona i nie podrazniona ale zapach mi nie przypadł do gustu taki.... miodowy mocz ☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...