Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hanka uff dobrze że z kacperkiem lepiej. Goń chłopa do sklepu czym ty będziesz żyła ? Powietrzem?
Attka u nas też po 3 naraz lezą i nie za bardzo z apetytem. Pies ratuje sytuacje wołam go zuzia się na niego gapi i wtedy zjada na nieświadomce. Powodzenia u prawnika oby trafił ci się kompetentny i dobrze pokierował twoją sprawą.
Wisienka Panifioono. Ela i reszta co u was?
Zieloona jak masz chustę to może dasz radę bez spacerówki. U mnie do 2 lat dosyć często korzystali z podwózki. Nawet jak na spacerku tuptali nóżkami to pożniej do wózka bo zmęczony senny albo trzeba gdzieś szybko podejść. I my dużo podróżowaliśmy więc bez spacerówki ani rusz. Chusty nie miałam.
Rusanka co u Antoninki ? Super służba zdrowia u was.
Agnes duża dziewczynka z tej twojej Antosi:)
VSA znowu zachciało ci się zostać majóweczką;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) po wizycie u kardio- wszystko ok ale w maju robimy echo serca czy ten drozny otwór się zamknął. Odrazu nam zapowiedzieli ze może badanie nie wyjść bo dzieć musi współpracować tj. siedzieć spokojnie. Phi:P czyli badanie wyjdzie za kilka lat:D
VSA ha! Teściowe superniania Twojego Męża:P hyhy może i my kiedys takie bedziemy;)
Hanka - mam nadzieję ze te fotki to sprzed miesiąca?::D
Anela widzę ze Zuzia kwiatki lubi:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Anela - pogoniłam chłopa do biedry i powiedziałam kup mi ciastka lub herbatniki i mleczna kanapkę i jeszcze coś dobrego na poprawę humoru - i co? kupił kawałek pysznego ciasta- w ramach czegoś dobrego ale ani ciastek ani nic więcej bo On myślał że albo to albo to. Ciasto zjadłam a jutro znów posucha w domu - ahhh te chłopy ;P

Dziewczyny - przy kąpieli zauważyłam wysypke u Małego w pachwinkach i ma lekko odparzoną pupkę :( zaczęłam szukać info o tym antybiotyku (augmentin) co dostał i się okazało że On często uczula :( jak się pogorszy to znów do lekarza :(

VSA - zazdroszczę sprawdzonej mięsnej miejscówy. U nas jest jakiś eko sklep taki większy więc może tam mogą sprowadzić ale nie mam kiedy podjechać zapytać

Attka dużo siły i wytrwałości! I mam nadzieję że dziad będzie płacił szybko i dużo!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka -gdzie ty mieszkasz?!?! W Kanadzie??
VSA - ja też bym uciekała :D
Dominika - Odsetka też mi tak spadła :'( ma guza na pół głowy. Serce mi pękło! Mam straszne wyrzuty sumienia!
Anela - dzieciątka cuuuudowne :*
Zielona - hmm nadal nic :( zaczynam mieć stresa, że szczfany plan się nie powiedzie :/
Miodkowa - a brzusio już widać coś? :D nie mogę się swojego doczekać :P
Ola, SzczęśliwaMamusiu - jak się miewacie?????
Attka -powodzenia!!

M płacze - już się szykował na mięsne biesiady przy golonku z Odsetką, a ona gardzi mięsiwem... Chyba będzie wege- nawet mikro kawałek mięsa wypluwa!

Looknełam na gazetkę Tesco - miały byc super promocje na art dla dzieci. Zapakowałam Odsetkę w wózek i autobusem pojechałam 'do miasta'. Wyobraźcie sobie, że NIKT mi nie pomógł wnieść wózek po schodach! Ale byłam wściekła! Do tego dupa, a nie promocje i w drodze powrotnej zepsuł się autobus... pecha część dalsza.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

zapomniałam podrzucić do poczytania:
http://domowa.tv/zasypianie-dzieci-jedna-rzecz-ktora-nie-zawiedzie/
----
nie złośćcie się, ale chciałabym żeby Marti się odezwała! Nie chce kolejnej gówno-burzy itd, po prostu chciałabym wiedzieć co u niej, jak Majeczka się miewa- co już potrafi, ile ma zębów itd Tęskno mi za nią!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hanka my tez augmentin... Ciulstwo straszne. Kiedyś dzieciaki gluchly po tym ale ulepszyli skład... Masakra!!! Zdrowka!

Dobra Wróżka, halleluja! Ja tez chce poczytać co u Marti i Majeczki i czy chłop na wodach czy w domu itd ;) często o nich myślę miałam nadzieje je przywołać myślami ale lipa! ;p moze teraz!

Anela Gabryś ma ulubiony smok Filipka z czasów 0-6mc ;) jest slodziutki najslodszy dzidziusiek ;) muuuah!!!!!!! Zazdraszczam tych rarytasow wiejskich !
Pod szpitalem uronilam łzę, chwicilam tel i dzwonilam do miejskich żeby to ściągnęli... 100zl i 1 punkt mandatu. Nie było widać ze plakalam bo deszcz lal ;p nawet się do nich nie odzywalam nie wiem co tak tanio ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko, a nie było w autobusie żadnego chłopa? Niestety w dzisiejszych czasach chyba trzeba głośno artykulowac prośby.... nie ma co liczyć na kulturę czy dobre wychowanie :/ Zgadzam się z kobietą, która pisze o kp. Ja już wyluzowalam. Skoro moja panna potrzebuje przytulić się i pociumkac co godzinę, to ok. Planuję karmić gdzieś do końca roku. We wrześniu chcemy oddać małą do przedszkola i liczę na to, że kp trochę jej pomoże w walce z chorobskami. Jeżeli dzięki mnie może mniej chorować to zrobię wszystko, żeby jej pomóc.

Anela, biedny Gabrys! Może trzeba zmienić mleko? I wtedy skończy się ulewanie? I dziękuję za pamięć o Antonince. Dziś wyszły jej na buzi i karku krostki, więc to chyba u nas była "tygodniowa trzydniowka". Temperatury brak. Może odważę się jutro na spacer... :)

Hanka, Antoninka przyjmowala Augmentin zaraz po urodzeniu, po wypisaniu ze szpitala. U nas wszystko było ok, żadnej wysypki, podrażnienia itp. Jeżeli się nie poprawi, skonsultuj się z lekarzem. Może po prostu już za dużo tych medykamentow w małym ciałku i tak się buntuje? Zdrówka!!! PS. No ja też starami się zawsze coś słodkiego trzymać w szafce "na wszelki wypadek ". I zwykle robię zapasy :) jako że siedzimy z dzieckiem tydzień w domu skurczyły się maksymalnie, na szczęście mąż lituje się i uzupełnia braki. Ale tylko chyba dla, że sam lubi o 24 zjeść czekoladę :p

Pola, super, że z serduchem wszystko ok. A za kilka lat znowu najwyżej się sprawdzi!

Attka, powodzenia na rozmowie z prawnikiem. Walcz o swoje!

Dobra wróżko, podbijam. Marti? Co tam? Co tam?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Na FB któraś pisała, wybaczcie nie pamiętam że ma z MARTI kontakt cały czas i że wszystko u nich w porządku zdrowe itp ;-) w sumie mogła by się odezwac, maratonka też zaginęła , i często o beciuni myślę i ulana i tytka..... DZIEWCZYNY !
Co do miecha ją na wsi obok mam masarnie i ubojnie więc wszystko swiezutkie i pewne , warzywa też mam swoje więc mam dobrze :-D
Ja znów wieczór zmartwień... Ale nie zadreczac was . Zdrowe, bez zmian w rozwoju itp ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko jeszcze w lidlu za tydzień będą ubranka dla dzieci, dla dziewczynek fajne geterki :) A co do zachowania ludzi rok temu na tydzień przed porodem stoję w kolejce żeby złożyć pit do urzędu skarbowego brzuch jak jak stąd do Krakowa a nikt mnie nie puścił choć stała też tam babka przewodnicząca kółka różańcowego z naszego kościoła, jak tak to w pierwszej ławce co niedzielę na mszy siedzi!!!żal!!!!
Ola jaj Piotruś wypuścili was do domu?
Anela jaki Gabryś słodki też mam ten leżak Tiny love z tym że niebieski i Kuba nigdy w nim nie spał i nie leżał tak grzecznie :( a ciekawa byłam czemu siostra nie kp? Ale masz rację jej wybór :)
Dominika ty powinnaś mieć gromadke dzieci, Lenka taka zdolna i pomysłowa :)
VSA tylko maratonka mi przychodzi do głowy. Mogłaby się odezwać bo mąż karmnik zbudował ale ptaki nie chcą nas odwiedzać coś, wredne stworzenia pewnie gdzieś lepszą stołówke znalazły :D
Panifiona mój Kuba zaraz 10 mscy kończy i nie ma mowy o żadnym przemieszczaniu się stoi na nogach i kica i tak cały dzień, nawet 1 mm stópek nie przesunie :/
Zielooona ja niestety mięso czasami normalnie w sklepie kupuje np schab, kure mam od mamy a królik i indyk dla Kuby dalej żyją i mają się dobrze ja na pewno nie zabije żadnego zwierzątka!!!

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia dzięki za gazetkę z lidla mam nadzieję że się załapiemy na te śliczne body z kitty i geterki:) śliczne masz z kubulkiem zdjęcie na fb:) wczoraj założyłam sobie wreszcie konto:( Co do kp moja siostra twierdzi że nie jest do tego stworzona ale ja myślę że się bała że sobie z tym nie poradzi. Widząc jak to było u mnie z każdym dzieckiem ile czasu trzeba było poświęcić na kp szczególnie na początku wybrała tą drugą opcję łatwiejszą dla siebie. Julcia karmiła chyba 2 tyg a gabrysia tylko 3 dni. Nikt jej w szpitalu nie pokierowal właściwie. Po cc pokarmu mało dawały butle i tak to się skończyło. Myślę że gdybyś ja albo mama były przy niej po porodzie to ona by kp. A teraz zmieniają to mleko szukają. Dziecko ma dyskomfort a oni mega wydatki. Mleko na 4 dni kosztuje w aptece 30€. :-|

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Uffff-myslalam ze mnie pokrzyczycie ;-) ciesze saie wiecej z nas mysli o Marti i Majeczce. I pozostalych mamusiach :D

Sylwiunia-skad masz info o gazetkach? Ja zawsze PO czasie sie dowiaduje ze cos bylo :-\ dzieki :-*
Ja do szpitala rodzic poszlam w poniedzialek, a w niedziele przed bylismy w kosciele. Siadlam w lawce, a babeczka do mnie ze mam jej ustapic miejsca bo ja mloda to moge stac! Wiem ze mialam maly brzuch ale bez przesady! Takze ten....rozumiem cie;-)
Zielona a co ci tak punkcikow poskapili? :-P
Rusanka jasne ze byli-caly autobus ludzi! A ja z usztywniaczem na lewym lokciu, stabilizatorem na prawym nadgarstku i taszczylam ten wozek sama...ehhh szkoda gadac! Nie wiem kiedy normy spoleczne i dobre wychowanie TAK sie zmienily?!
Panifiona-a mozesz poprosic ta osobe by napisala do Marti zeby chociaz na priw sie do mnie odezwala? Co cie martwi? Pisz! U nas tez stagnacja w rozwoju.
Anela
- kazdy decyduje za siebie, ale szkoda ze teraz malutki slodziak tak sie meczy :-(

U nas dalej masakra z niespaniem :'( a najbardziej denerwuje mnie, ze ja usypiam mala godzine-dwie, a ona nic! Smieje sie do mnie, bawi itd. Przyjdzie tata, dwa razy pobuja i dziecko chrapie! Ciesze sie ze on to potrafi, ale tak sie frustruje tym ze mi sie to nie udaje!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżka ja tez chce wiedzieć co u Marti!! Żaden priv nie wchodzi w gre niech tu laduje! ;p
Zeby przyjdą, jeszcze będziecie stop wołać!
Mój urok osobisty ( a raczej mojego syna) tak po działał na panów strażników pewnie ;) jeszcze nie zaplacilam... Pewnie zapomnę i za 3 lata 4000zl zaplace ;p
Chamy nie ludzie w tych busach!
Ja co do tej przychodni nieszczęsnej ide to muszę się kłócić o miejsce dla Filipa chociaż kartka jak byk ze dzieci maja pierwszeństwo to wiecznie ktoś ma z tym problem! A to najczęściej Ci którzy maja emeryturę kupe czasu na stanie w kolejkach w krwi i końskie zdrowie! Ehh ehh.
Jutro kolejny " nowy" " dobry" laryngolog... Cala noc znowu przeplakal ;( teraz nie jest lepiej...

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej my niestety dalej w szpitalu i co najmniej do poniedzialku będziemy bo w weekend nie ma wypisów a dzis miał biedak biegunkę. Masakra tu jest spać nie może bo głośno, 4 dzieci na sali w tym biedulka 3mies cyganeczka bez rodziców, nikogo, jak płacze to po czasie przychodzi pielęgniarka, strasznie mi żal tej kruszyny, rodzice w d.. ją mają. Teraz Piotrulko śpi już peawie 2h na mnie tylko próbuje odłożyć to ryk. Ale i tak zachowuje pogodę ducha i panie doktorki i pielegniarki mówią że to mały czarodziej i żywe sreberko :) Ratunku,chcę do domu! !!
Cycujemy prawie non stop, a już slyszalan komentarz od pielegniarki "ze cyc w tym wieku to.." i tu chyba miejsce na domysły że patologia :D Nie ogarniam tego. Ech. Dzięki za życzenia zdrowia.
Sylwiunia od kiedy dokładnie te rzeczy w lidlu?Trzeba będzie lecieć zapolowac jak już wrocimy do świata.
Wybaczcie ale nic nie pamiętam coście pisały...

Odnośnik do komentarza

Hej, my dziś po pomiarach. Filip waży 8600 i ma 76 cm i ktoś tu pisał, że ma szczypiorka?
Ola, zdrowia dla Piotrusia dacie radę. A komentarz piguły olej. Ja się cieszę, że mam sensownego pediatrę, co uważa, że jak dziecko potrzebuje, to mu dawać cyca i nie musi być z wagą w 90 centylu.
Szczęśliwa mamusiu, co z wami? W domu już?
Zielona, oby to był ten dobry laryngolog.
Zmykam bo moje dziecko wymagało z sypialni rurę od odkurzacza. A przecież sprzatalam dziś...

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki, ja też tylko na chwilę. My też jeszcze bez zębów, chociaż za 8 dni Martynka kończy 9 m-cy. Poza tym nie siedzi sama, nie staje, nie raczkuje, dużo pełza i próbuje podnosić tyłek. Jakoś intuicyjnie nie przejmuję się tym, wszystko w swoim czasie.
DobraWróżko zainstaluj sobie aplikację Blix, to będziesz dostawać na komórkę wszystkie aktualne gazetki. Super sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ola niestety wiem co czujesz z tym szpitalem, mój Kuba kompletnie się rozregulował po pobycie tam choć minęły już dwa miesiące :( oczywiście nie życzę Ci tego!!! Jeju 3 miesięczne dziecko samo leży bez rodziców??!! Masakra jakaś ;(
Dobra wróżko mój Kuba póki co to jedyne małe dziecko w rodzinie i wśród znajomych dlatego jak tylko są rzeczy dla maluchów gdzieś to dostaje milion telefonów co nam kupić :)
My mamy 6 zębów i niby coś się dzieje ale więcej nie widać, a tych co da nie daje mi umyć tak zaciska buzie :/

Odnośnik do komentarza

Anela - zapomniałam napisać że Julcio i Gabryś slodziaki do schrupania :))) a Gabrysiowi niech szybko dobre mleczko znajdą.

Ola - dużo zdrówka dla Was i niech Was szybciutko wypuszczą! Jejku takie maleństwo same, ludzie serca nie mają :(

Ja tez czasem myślę co u Marti i Majeczki - pamietam jak w ciąży non stop siedzialyśmy na forum :P

ola81 - popraw sie proszę ;)

Dobra Wróżko - współczuje problemów ze snem ale skoro tatusiowi tak dobrze idzie to Ty sie nie frustruj tylko przekaż paleczkę a sama odpoczywaj :) a w busach to faktycznie jakieś niemoty. Ja muszę przyznać że raczej spotykam sie z pomocą :) A co Ty za usztywniacze nosisz hmmmm?

zielona - co znowu? dalej uszka bolą biedaka? jejku niech ktoś w końcu uratuje naszego dzielnego Tygryska!!! A Wy macie jedną ogólną przychodnie dla dzieci i dorosłych? bo u nas dzieci oddzielnie. Tym bardziej powinni dziecko puścić - jeszcze takie malutki - rety co za ludzie! :(

Sylwunia tez miałam pisać o lidlu ale mnie ubiegłaś - promo od poniedziałku :) ja dostaje na maila z lidla akurat bo się zapisałam :p

U KApcerka rano ani śladu wysypki więc to chyba było podrażnienie po siuśkach i kupkach :p tak czy inaczej - thx God! Skubany nauczył się spać ze mną bo spi już prawie 2 tygodnie i nie moge go przełożyć do łóżeczka bo ryk. Do tego jak się w nocy obudzi to się drze na cały blok i musi dostać cyca. Jak spał w łóżeczku to się podnosił, wstawał, chciał żebym go wyjęła a teraz wie że nie musi więc leży plackiem i drze paszczurka :p matko jak ja go tego oduczę :p

No i postanowiłam że jutro dzwonie do żłobka i się umawiam na przyszły tydzień na rozmowę! Koniec odwlekania!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny.
całuję kuracjuszy w szpitalach:*

u mnie nie ma większego problemu z dostępem do zdrowego mięsa.problem w tym,że Staś nie chętnie je jada.za to lubi rybkę:) jak wyczuje żółtko w zupce to się dosłownie krztusi i dusi.no i oczywiście uwielbia wszystko co słodkie.jak mu ostatnio chciałam dać chrupka kukurydzianego to ucieszył się,bo myślał,że to biszkopt.a jak się skapnął,że to chrupek to się tak rozpłakał jakby mu się coś stało.dosłownie łzy leciały po polikach.jak dałam biszkopta to uśmiech od ucha do ucha.
odpowiadam na pytanie Dobrej Wróżki-brzuch już widać,ale to też dlatego,że mięśnie nie trzymają tak jak powinny.poza tym teraz po pierwszym trymestrze jestem szczuplejsza niż przed poprzednią ciążą i brzuch bardziej odstaje.w tamtej ciąży już kupowałam pierwsze spodnie ciążowe a teraz jak przymierzałam je to jeszcze mi do nich brakuje sporo.mąż mówi,że mam brzuch jak w piątym m-cu.nie ma to jak komplement od męża;)
co do ustępowania miejsca...tydzień temu w kościele stałam całą mszę i nikt mi nie ustąpił miejsca.rozpięłam płaszcz i wypięłam brzuch i nic.najbardziej to mnie wkurza,że siedzą dzieciaki a starzy ludzie i kobiety muszą stać,bo dziecko nie usiądzie na kolanach.jak nie chce siedzieć na kolanach to niech stoi.jak go nogi zabolą to i kolana będą dobre.

dziewczyny mnie przez kilka m-cy nie było i nie doczytałam dlaczego nie ma tutaj też Asi?ona się często odzywała i chyba z każdą miała dobry kontakt,a teraz cisza.O Marcie udało mi się jeszcze doczytać i szkoda,że tak wyszło.zawsze uważałam,że awantury na forum są bez sensu,bo często wynikały ze złego zrozumienia intencji osoby piszącej przez osobę czytającą.wiadomo,że trzeba też uważać na słowa.i nie uważam,że jak anonimowo to można jechać po bandzie.zawsze trzeba mieć szacunek do swoich rozmówców,nawet jeżeli się nie zgadzamy z czyimś zdaniem.

no to sobie popisałam;)
uciekam:*

:D
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8zwh91a00.png]http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jl219oi5a.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...