Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecałam sobie, że będę czytać na bieżąco i co? Mega awaria netu na wsi...

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie wózków :D sama nie daję rady więc wyhaczyłam za tanioszkę tikety do Romy i lecimy do Vaticano :D może bliżej Centrum Dowodzenia lepiej usłyszą moje nawoływania o cierpliwość i zmianę na lepsze ;)

Panifiona - a co Ty tak na te 10kg fiksujesz? Do roku dziecko powinno potroić swoją wagę urodzeniową-dacie radę- spokojnie :) Justysia cudo :*
Anela- mąż rozwalił system :D :D hahahahaaa :D a Zuziolek w różu jak cukierek słodka!
HM- bliźniaczka taka cuuuudowna :* <3<br /> Zielona - zapomiałam: widzę, że emblemat z #nicminiewisi sie nosi :D biedny ten Filipek okropnie :( mam nadzieję, że to już koniec! Życzę Wam tego :**
Hanka - dziękuję za medal, ale pochwaliłam się nim Odsetce i usłyszałam 'nienienienienie'. Chyba nie zasługuję ;)
Kurcze-znowu Kacperka coś łapie? No co za cholerstwo!? Zdrówka życzę-nie dajcie się! :***
Kamila-co za fatalny dzień! Współczuję sytuacji z pralką-ja nacięłam się na olx na chuście i znam to głupie uczucie 'jak mogłam dać się tak oszukać?!'
Emka- trzeba się wszystkich chwytów chwytać :D gratuluję nocki :)
VSA - nocki rewelka! Ja nabyłam strój pokojówki w wersji egzotycznej ;) ale u nas to ciężka praca, a nie przyjemność :P
Dorotka jak milion dolców!! I te włoski ^.^
Pola-nie pieniaj, będzie gites :)
Emagdallenka- nie strasz tak pracą! Ja na samą myśl o powrocie mam atak paniki....
Sylwiunia - już wiem, co za słodziak porwał wszystkie zęby Odsetki :D
SzczęśliwaMamusiu - trzymajcie się dzielnie :* a co z synkami-ma się nimi kto zająć?

My byliśmy dziś na ważeniu: 7700g :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu, oby pobyt w szpitalu był jak najkrótszy! Dużo zdrowia dla Oli i wytrwałości dla ciebie! Mam nadzieję, że ma się kto zająć chłopcami? Trzymam za was kciuki!

Zielona, po prostu tragedia z lekarzami! Najgorsze, że cierpi na tym twój Tygrys! Może rzeczywiście jakieś krople coś tu pomogą? Kompletnie się nie znam, ale warto pewnie słuchać "obeznanych w temacie" (czyt. HM)? Megatony siły przesyłamy z moją panną.

Miodkowa, gratuluje i zazdroszcze! Ja CC, więc muszę czekać i czekać... Ech, ależ masz fajnie!!!

Dobra wróżko, do mnie nie lecisz na pewno, więc dokąd? Pochwal się!!!!

Anela, twój mąż to mistrz świata!!! Ja swojemu też muszę 150 razy coś powtórzyć, przypomnieć sms-em, napisać na kartce, a i tak miewa problemy z realizacją zadania. Jak sam mi tlumaczy - nawet nie stara się zapamietywac nieistotnych informacji.... Yyyyy

Hanka, biedny Kacperek!!! Obaj z Tygrysem dość się już nameczyli! Niech lekarze wezmą się do roboty!!! Zdrooooowka!!

Kamila, to chyba była jakaś powtórka z Blue Monday? Najważniejsze, że z małym i Majeczka wszystko dobrze. A sprawę z pralka może zgłosicie na policję? Macie przecież nr telefonu tego gościa? Może to pomoże go namierzyć? Że też takie bałwany chodzą po świecie!!!!

Emagdallenka, masz bardzo dzielnego męża, że daje radę z dwiema dziewczynami na wyjeździe! Podesle swojego na małe szkolenie, bo nie ogarnia nawet jednej prawie 10miesiecznej! ;)

U nas właśnie dziś odkryłam, że wychodzi pannie Antoninie górna dwójka. To by tłumaczyło, czemu ostatnio budzi się dwie godziny wcześniej niż zwykle, słabo je i ma lekką gorączkę... Teściowa oczywiście dziwila się, czemu nie wzywam lekarza (przy temp.37.4).... ale biorąc pod uwagę epidemię grypy i to, że lekarze pracują prawie non stóp, myślę że w przychodni by nas wysmiali, albo zwymyslali, że zawracamy im głowę ząbkowaniem... Nasze szczepienie już jest odłożone o 3 tygodnie i chyba nie prędko coś się zmieni, bo w przychodni przyjmują tylko chorych.... wychodzimy z Mała tylko na spacery, unikamy tłumów i ogólnie przez tę epidemię czuję się jak Robinson Crusoe ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy w szpitalu Oli nawadniana.super mam urodziny... Byłam na pogotowiu lekarz kurwa konowal taki ze powiedziałam jak wyjdę to go opiszę.Oli przy nim 6razy wymiotowala a on mi pierdoli że ciężka noc dla mnie bo się nie wyspie...do 24kazał czekać w domu.a Oli w domu mi leciała przez ręce i wymiotowala.najgorsze że mi nie dobrze jak cholera... Chłopcy są z Tatą...stanął na wysokości zadania nawet perfumy od niego dostałam

monthly_2016_02/majoweczki-2015_43814.jpg

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu u nas to samo Zuzia wczoraj od 24 wymiotowała i kupkowała do 2 już miałam się zbierać na izbę ale zasnęła i do teraz śpi z cycem. M. Zarejestrował nas do dr mam nadzieję że się nie odwodniła bo od 4 cały czas wciskam jej cyc. Biedne kużwa te dzieciaczki by to szlag trafił. Teraz już nie wiem czy to nie od kacperka się zaraziła może to jednak nie było u niego po ladach grycan. Mnie przed wczoraj też coś brało ale się nafaszerowałam lekami i odpuściło. Zdrówka kochana dla was i ucałuj maleńką. Jacw nocy ryczałam bo myślałam o Zuzi że do szpitala i będzie cierpieć

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Boże Święty co za biedne dzieci.
Szczęśliwa Mamusiu, szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich Twoich dzieciaczków i dla Ciebie. Będziesz miała pewność, że dobrze się w szpitalu Wami zaopiekują.
Anela, może u Was szpital nie będzie potrzebny skoro piła mleczko całą noc. Nie wyobrażam sobie co musicie przechodzić dziewczyny.
Emagdallenka, no i doczekałaś się ;)
Rusanka, mam numer telefonu, ale znajomy sprawdzal go na jakiejś stronie i wyszlo, ze nie ma żadnej historii ten nr, jest niezarejestrowany, także pewnie tylko kupiony w jednym celu i wyrzucony. Napisałam kolesiowi smsa, że pamiętamy jego nr rejestracyjne i zglosimy go na policje, ale nawet nie odpisał, nie przejął się. No ale kupiliśmy wczoraj pralkę i dzis caly dzień będę prac :) niewesoła sytuacja u Was z tą epidemią. Trzymajcie sie w zdrowiu dziewczyny.
Dobra Wróżko, super ze zafundowałaś sobie wycieczkę, może odsapniesz trochę, no i we Włoszech może bliżej juz do wiosny . Nie zapomnij fotkach dla nas ;)
Ola, w samolocie Maja była prawie caly czas do mnie przypięta, bo ja panikara jestem i stwierdziłam, ze tak lepiej dla mojego sumienia. Byly chwile oczywiście, że musiałam ja odpiąć jak szlam do wc, albo karmiłam, ale większość czasu pasy.
Hanka, sto lat dla Kacperka z okazji wczorajszej miesiecznicy i duuuuzo zdrowka.
Wisienka, może ta gorsza noc to byl przypadek i wrócą lepsze czasy ;)
Karinka, ja bardzo chętnie bym pojechała na takie spotkanie, tyle, ze ja w Polsce będę tylko w sierpniu, ale nie będę narzucać terminu, to spotkanie pewnie odpuszczę, ale mam nadzieje, ze nie będzie ono jedyne i załapie się w kolejnym roku :D
Miodkowa, super, ze będziesz miała towarzystwo.

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
Obiecałam sobie, że będę czytać na bieżąco i co? Mega awaria netu na wsi...

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie wózków :D sama nie daję rady więc wyhaczyłam za tanioszkę tikety do Romy i lecimy do Vaticano :D może bliżej Centrum Dowodzenia lepiej usłyszą moje nawoływania o cierpliwość i zmianę na lepsze ;)

Panifiona - a co Ty tak na te 10kg fiksujesz? Do roku dziecko powinno potroić swoją wagę urodzeniową-dacie radę- spokojnie :) Justysia cudo :*
Anela- mąż rozwalił system :D :D hahahahaaa :D a Zuziolek w różu jak cukierek słodka!
HM- bliźniaczka taka cuuuudowna :* <3<br /> Zielona - zapomiałam: widzę, że emblemat z #nicminiewisi sie nosi :D biedny ten Filipek okropnie :( mam nadzieję, że to już koniec! Życzę Wam tego :**
Hanka - dziękuję za medal, ale pochwaliłam się nim Odsetce i usłyszałam 'nienienienienie'. Chyba nie zasługuję ;)
Kurcze-znowu Kacperka coś łapie? No co za cholerstwo!? Zdrówka życzę-nie dajcie się! :***
Kamila-co za fatalny dzień! Współczuję sytuacji z pralką-ja nacięłam się na olx na chuście i znam to głupie uczucie 'jak mogłam dać się tak oszukać?!'
Emka- trzeba się wszystkich chwytów chwytać :D gratuluję nocki :)
VSA - nocki rewelka! Ja nabyłam strój pokojówki w wersji egzotycznej ;) ale u nas to ciężka praca, a nie przyjemność :P
Dorotka jak milion dolców!! I te włoski ^.^
Pola-nie pieniaj, będzie gites :)
Emagdallenka- nie strasz tak pracą! Ja na samą myśl o powrocie mam atak paniki....
Sylwiunia - już wiem, co za słodziak porwał wszystkie zęby Odsetki :D
SzczęśliwaMamusiu - trzymajcie się dzielnie :* a co z synkami-ma się nimi kto zająć?

My byliśmy dziś na ważeniu: 7700g :D :D

" ale u nas to ciężka praca, a nie przyjemność :P" - ???

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Anela co to się dzieje o matko!"" dobrze ze się nie odwodnila i śmiała się może jej te wymioty ulgę przynosiły ;) kochana jest ;)

Szczęśliwa ja myślę ze lepiej jak jesteście w szpitalu. Wylecza tam myche w tydzień a nie będzie się to w lekko jak u nas... Zdrowia!

Mało się u nas ostatnio działo. Z tej okazji od wczoraj mam gorączkę telepie mnie ostro leki pomagają na chwile nic nie spalam z bólu mięśni. Za to Tygrys juz dużo lepiej, nie ciek nie mu z uszka spał cud nie tylko dwie pobudki! Jest mega mocarz po wspinał się na mnie i stal! Chyba z 30 sek stal cwaniak ;) w pon mamy zalatwiony szpital po znajomości u dobrego pediatry i laryngologa ale jak ja będę chora to nie wiem co? Przecież nie pójdę tam zarażać tych dzieciaczkow jeszcze moim chorobskiem... I musimy jechać sami bo D nie dostanie wolnego...

Hanka jak sytuacja?

Emagdalenka wysciskalas juz piękności? ;)

Dobra Wróżka, ogień! Watykański ! Super ekstra! Dorotka ma swoj pierwszy tour hah ciekawe jak w tym samolocie jej będzie;) pozdrawiamy.

Panifiona, spokojnie, nie panikuj na zapas ;)

Joool!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Miałam juz wczesniej pisać. Kupilismy filipkowi fotelik 9-18 bo tamten ostro za mały i jestem zła. Naczytalam się jak wybrać fotelik itd kobieta nam pomagała ze sklepu i dwa moje modele nie spasowaly się z autem i wybralismy maxi cosi tobi. Świetnie się trzyma fotela ma bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych, komfortu (???) itd... Filip w nim się czuje świetnie dopuki nie zaś nie!!! A śpi za każdym razem co wejdzie do au ta! Fotelik idzie pochylic do pozycji półleżącej właśnie dla spiocha ale co to da jak mu głową leci w przód przy każdym lekkim hamowaniu!!"" boje się o jego kregosluoek i nie wiem co teraz... Trzy mam mu ta główkę ale ile można trzymać? ;/ do dupy! Szukam jakiegoś rozwiązania, ktoś cos?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

zieloona
Miałam juz wczesniej pisać. Kupilismy filipkowi fotelik 9-18 bo tamten ostro za mały i jestem zła. Naczytalam się jak wybrać fotelik itd kobieta nam pomagała ze sklepu i dwa moje modele nie spasowaly się z autem i wybralismy maxi cosi tobi. Świetnie się trzyma fotela ma bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych, komfortu (???) itd... Filip w nim się czuje świetnie dopuki nie zaś nie!!! A śpi za każdym razem co wejdzie do au ta! Fotelik idzie pochylic do pozycji półleżącej właśnie dla spiocha ale co to da jak mu głową leci w przód przy każdym lekkim hamowaniu!!"" boje się o jego kregosluoek i nie wiem co teraz... Trzy mam mu ta główkę ale ile można trzymać? ;/ do dupy! Szukam jakiegoś rozwiązania, ktoś cos?

A on nie powinien tyłem do kierunku jazdy jeżdzić?!?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

[quote="zieloona" Trzy mam mu ta główkę ale ile można trzymać? ;/ do dupy! Szukam jakiegoś rozwiązania, ktoś cos?[/quote]
Po internetach takie coś krąży jak na zdjęciu niżej :D
Jejku-oby Ci wszystko przeszło szybko :* a ma kto cie podrzucić do tego szpitala?
VSA- bo my dziecko nr2 robimy :D a ścigam się z Emką więc presja czasu duuuża ;)
Panifiona - to wszystko jasne! Te 10kg przyjdzie szybciej niż się spodziewasz! :*

Trzymajcie sie dzielnie wszytskie chorowitki :***** mocno ściskam i ślę siły wraz z uśmiechem :********

monthly_2016_02/majoweczki-2015_43824.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa Mamusiu biedni Wy chorowitki :-( szybko zebyscie wyzdrowieli wszyscy :-*

Anela dobrze ze malej juz lepiej :-)
Kurcze co to za glupie choroby sie przyczepiaja do tak malych dzieci.

Zielona kup sobie to co DW dodala fotke. Przywiazesz glowe i juz ;-) i reka Ci odpocznie ;-)
Z tym wstawaniem to jest smiesznie bo trzeba non stop byc przy tych malych szkrabach. Franek czego sie nie dotknie to by wstawal. To nic ze opakowanie chusteczek jest niskie, nawet o to trzeba probowac ;-)

Pola dziekujemy za pozdrowionka buziaki od Franuśka :-)

Kamila ze tez musieliscie trafic na takiego oszusta takiego to kroic i solic!

Panifiona dacie rade do tych 10 zobaczysz! Trzymam kciuki.

Dobra Wrozko fajna wycieczka wlasnie pamietaj o fotkach :-) tez kiedys bylam we Wloszech ale Mediolan (a tam peeeelno golebi i sie ich balam :-D ) i Wenecja :-)

A i jeszcze co do tego raczkowania pierwsze slysze ze kazde dziecko MUSI raczkowac. Ja jakos nie raczkowalam, moj brat tez i kuzyn tez i to normalne.

Ale Franek dzisiaj maruda. Nic mu nie pasuje i sam nie wie czego chce. A tak inna droga to wszystko u niego musi byc zamkniete. Szafe otworze to idzie zaraz zamknac, drZwi nie moga byc na sekunde otwarte i zabawki tak samo ;-) cos po mnie ma bo ja tez non stop jak ide spac sprawdzam czy drzwi zamkniete ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wysciskala swoich robaczkow...wlasnie sa na promie. Do mamci przyjada dopiero jutro popoludniu. Juz nie moge sie doczekac!!!

Co do podrozy w foteliku...my mamy takie cudo ppdobne jak na foto. Pozycja pollezaca + podusia i zadnych problemow z opadajaca glowa.
http://gadzety.yoobee.pl/podroze/28597-poduszka-podrozna-dla-dzieci-z-motywem-pandy.html

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:) Szczęśliwa Mamusiu duuuuuzo cierpliwości i wytrwałości przesyłam!! O zdrowiu już nawet nie wspominam!!
Anela- Zuzi oczywiscie zdrowotne uściski:)
Zieloona Wasza Dwójka widzę chce w tym roku pobić rekord chorobowy. A przypominam ze dopiero sie zaczal, zwolnijcie;) Zdroweczka!
Frankamamka ja się boję wszystkiego co ma dziób i pazury:p a tyyyle golebi to dla mnie by bylo jak "Ptaki" w realu;p
A ja miałam mieć gości a Babcia w szpitalu:| wredne choróbska szaleją w lutym!
Bylam teraz w rodzinnym domu i był mój brat na feriach-studencik. Iza w chrzestnym zakochana! Nikt nam nie wierzy ale nawet Damian (tak nieskladnie)pow. A jak ja pytal ile bedzie miala zebow jak na święta przyjedzie to mu 5 palców pokazała. W Wielkanoc przekonamy się czy klamala:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...