Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej fotki....

To ja pisałam że mam szczypiorka ale Attka79 Twój synalek jeszcze bardziej szczypiorkowy :) i dobrze jak dla mnie. Ja i mężu mamy parę kilo za dużo może mała w nas nie pójdzie.

Zakulam sie zbitą miską w palec nie macie pojęci jak mnie palec napierdziela a jutro mam najazd Teściów. O 14 przyjeżdza mój Tatuś i mnie z dzieckiem ewakułuje z domu. Do 14 musze chatę ogarnąć!!!!! Nie wiem jak?!?

Polecam ciuszki z lidla ja planuję 25-go z samego rana udać się do lidla!!!!!

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44056.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44057.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44058.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Łoo dziewczyny ja tez cos sie zaniedbuje w forum :-/ trzeba to zmienic! Fotki dzieciakow superanckie Dorotka, Odsetka, Kacperek i ta większa Hania tez ;-) Zuzia, Gabryś i Julcio itd. :-D mamy tu samych przystojniakow i pięknisie :-) a dla chorowitkow to juz mi brak slow tak mi Was szkoda i mamusie tez :-( zdrowiejcie szybko!
Dobra Wrozko uzyj czarodziejskiej różdzki i odgon wszystkie choroby paskudne raz na zawsze!
Attka pamietaj ze najwieksze szczescie masz kolo siebie on Cie kocha najbardziej na swiecie! Ty jestes dla niego najwazniejsza a on dla Ciebie - nie ma wiekszej milosci i bede trzymac kciuki zeby reszta tez Ci sie ulozyla :-* a Filip to bedzie wysoki - moj Franek ma 70 cm :-/
Zielona ale mialas dzien jeszcze ta blokada... masakra!
Miodkowa fajnie ze sie dobrze czujesz i masz racje facet jak juz powie komplement... ;-)

My dzisiaj w koncu pozakladalismy narozniki zeby Franek glowy nie rozwalil ;-) fajne maz wybral takie piankowe :-) jutro na obiadek do tesciow i dzisiaj ogarnelam juz dom nawet nie powiem bo maz tez pomogl ;-) dziewczyny a jak myjecie zeby szkrabom? Bo ja wacikiem tylko namoczonym woda.
Co do miesa - ja krolika mam od meza dziadka, cielecinke od takiego malzenstwa z rynku a kurczaka tez swojskiego ze wsi. Ryb gdzies sie boje dawac takich i kupuje w sloikach. Od razu mysle ze bedzie jakas osc :-/
Zielona- witaj w klubie wege! Dlugo juz?

Wiecej grzechow nie pamietam, za wszystkie sklerozy wybaczcie ;-)

Odnośnik do komentarza

Czy Kacperek chodzi do fryzjera?? Slodziak!
SLiczne dzieciory mamy! Muah muah!! Tulic i całować!!!!

Czekam na Marti, obiecała będzie! Co tam? Poka Majeczke! ;*****

stluklam sobie tel a na nowy się nie zanosi i się przyzwyczajam do pajeczynki!

Frankamama tez mamy narożniki ale badziewne! Twardy plastik takie kulki i jeszcze nie bieskie mega go interesują ;/

Koala powrócił do łask. Jest świetnie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zielona, a przecież Filipek dziś kończy 9 miesięcy!!!! Stooooo laaat! I przede wszystkim zdrówka! I powodzenia u mega hiper laryngologa!

Ola1992, Cyc ma moc, więc nie przestawaj!kto wie, może okaże się bardziej skuteczny od wszelkich tabletek, zastrzyków itp. Tego Wam życzę! I migiem do domu!

Hanka, żłobek? Rety. Tak naprawdę i ja powinnam się tym zająć, ale strasznie mnie to przeraża. A czasu coraz mniej.... ;/

Miodkowa, no masakra z tymi dzieciakami, które mają tak wrażliwe tylki, że nie mogą usiąść na kolanach. I to nie tylko w kościele. To samo w autobusach, wszędzie!!! A taka mamusia (bo to zwykle ona siedzi obok) chyba jak w porzekadle "zapomniał wół jak cieleciem był, ".... Szkoda słów. A prośba o ustąpienie miejsca pewnie będzie nazwana bezczelnoscia.... Co za czasy!!! Ps. Asia jest aktywna na facebooku.

Vsa, prze prze prze śliczne i te obecne maluszki i ten, który trochę pod rósł ;) Jako że jesteś kontuzjowana, chatę oczywiście ogarnie małżonek! To chyba jasne jak słońce !!!

Frankamama, no właśnie ją się przymierzam do mycia ząbków już normalną szczoteczka i pastą. Mała już kilka miesięcy bawi się swoją szczoteczka, która masuje sobie dziaselka i chyba przejdziemy na wyższy poziom i wprowadzimy pastę. Mamy bez fluoru niby 0+. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Hanka, selfie na razie w produkcji, ale w zamian buzi buzi od Antoninki ;)

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44071.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Hej dziewczyny, jestem i ja, tylko coś ostatnio tez zaniedbałam forum. Czytam, tylko jakoś weny i czasu brak na pisanie. Moje dziecko bryka juz z prędkością światła, staje przy meblach, wspina się na mnie, generalnie staje przy wszystkim co napotka na swojej drodze. Wiec po całym dniu jestem po prostu wypompowana. Dziś jestem przybita maksymalnie bo w nocy zmarł bratanek mojej koleżanki. Miał 7 lat, ostatnie trzy tygodnie był w szpitalu, miał zapalenie płuc i nie wyszedł z tego. Nie mogę w to uwierzyć i sobie z tym poradzić, bo sama mam siostrzeńca w jego wieku.
Dlatego dziewczyny jeśli mamy jakiekolwiek watpliwości co do stanu zdrowia naszych maluszków to nieważne czy nam się cos wydaje błahe czy nie- musimy zdawać się na matczyna intuicje i konsultować z lekarzami.

Odnośnik do komentarza

Łoooo a Filip jaki busz na glowie! :-D
Ja piąty rok jestem :-) tzn. Wegetarianka nie do konca bo ryby jem :-) to jest jak dobrze kiedys przeczytalam jakas odmiana wegetarianizmu. A najlepsze sa pytania ludzi :' to pasztetu i szynki tez nie jesz?! To co ty jesz?! ' :-D jakby jedzenie tylko sie opieralo na miesie ;-) albo jak bylam w ciazy to niektorzy zdziwieni ' ale mieso teraz jesz juz? Nie?! Przeciez trzeba! Nie bedziesz miec zelaza i dziecko tez! Jestes nienormalna! ' a teraz to nie pochwala ze chłopek mój maly dorodny jednak i ze nie jedzenie miesa jednak nie takie zle ;-) o albo jeszcze to: (jak u kogos jestesmy) 'jadlabys normalnie a takto co ja mam Ci dac jesc? Jak Ty NIC nie jesz!' :-D u Ciebie tez tak? :-D
Mezu wzial te narozniki silikonowe kółka takie i te piankowe. To te pianki super! Walilam glowa i nie boli ;-) gorzej silikon.

Czy moj Prezes tylko taki niski? Kazdy kto go widzi mowi jaki duzy chłop a jak czytam wzrosty waszych dzieci to sie martwie. Chociaz z drugiej strony tatuś do wysokich nie nalezy ;-)
Poprasowalam Franka ubranka a teraz moge obejrzec z mezem Pitbula :-)

A jeszcze do tej znieczulicy co do kobiet w ciazy to ja nie jeden raz sie poryczalam. Kiedys w ostatnim mies.bylam tylko podac zwolnienie do Zus to taka baba o malo mnie nie wywalila z tego krzesla bo ona byla pierwsza! A jakos jej nie widzialam. Albo kiedys kupowalam mezowi mieso w sobote w sklepie to ruch jak w Rzymie i stalam rowne pol godziny! I nikt kompletnie mnie nie przepuscil! Polska!

Przed Frankiem trzeba chowac jedzenie. Salceson z dziadkiem je, paprykarz, kopytka zasmazane, kapuste z grochem zasmazana,tosty...

Odnośnik do komentarza

Cześć Piękne Mamusie :*
Dostałam Waszą wiadomość. Ciesze się, że myślicie o mnie jak i ja o Was przez cały czas.
Ze względów oczywistych nie doczytam tych kilku miesięcy. Zdążyłam jedynie wyłuskać z pobierznej lektury kilku ostanich stron, że Miodkowa w ciąży <3 super Kobieto! Rośnij w siłę, a nieustępowaniem miejsca się nie przejmuj zbytnio, tylko po prostu wal prosto z mostu, że chcesz usiąść i koniec. Ja żałuję, że byłam taka wyniosła w ciąży. Teraz bym nie popusciła kulturalnie niepełnosprawnym!<br />
Co u nas.
Majeczka siada sama, pełza, wspina się już przy mebelkach na kolana, staje na nogi, kiedy jest u mnie lub taty, ma 4 zęby na dole, właśnie dziś w końcu wyszła jedynka górna (a uwierzcie, ostatnie 3 noce były niefajne, bo płakała okropnie z zamkniętymi oczami do tego), w ciągu pewnie kilku kolejnych dni wyjdą następne 3 górne zęby. Majeczka wciąż dużo cyca. W nocy się budzi na jedzonko, więc śpi z nami. Rozszerzamy BLW od wigilii, Majeczka je paluszkami i dość dobrze jej to idzie. Mamy za sobą - marchewkę, brokuła, kalafior, ziemniaki, jajecznicę, piersi z kurczaka, jabłko, banana, kiwi, świeżego ogórka,pieczywo i pechową kaszkę owsianą (kupiłam z Bebiko i mi dwa razy po niej rzygała, więc koniec z takimi eksperymentami; za jakiś czas podam zwykłą owsiankę). Raz dziennie dostaje coś do próbowania. Wiadomo, więcej na podłodze niż w buzi, ale nie było problemów z krzsztuszeniem się itd, ładnie żuje i gryzie :) pije wodę, raz na jakiś czas kupię tez soczek. Pije z kubka Doidy Cup i to moim zdaniem rewelacyjny wynalazek. Oblewa się, ale idzie jej coraz lepiej i za myślę jakieś maks 2 tyg dam jej pierwszą zupkę do kubeczka :D
Nie choruje. To najważniejsze :)
A ja - za 8.razem zdałam w końcu prawo jazdy. Już mam i jeżdżę. Mąż kupił mi auto na święta. Mogę w końcu na legalu jeździć :P
Tylko, że Majeczka strasznie płacze :/ ostatnio karmiłam ją podczas jazdy,bo by się chyba zaniosła płaczem na śmierć :( wozimy ją w nosidełku nadal i tutaj mam pytanie do Was:
1. Czy po wymianie na fotelik dzieciaczki lepiej znoszą jazdę (jeśli mialyscie podobne problemy);
2. Czy któraś z Was kupiła fotelik montowany tyłem? (taki postanowiliśmy kupić) Jaki model? Wozicie z przodu?
Mąż na razie, od grudnia w domu, bo jakieś opóźnienia z materiałem i czeka do końca lutego na wyjazd. Jak pojedzie, to nie wiem, czy dam sobie radę. Już się przyzwyczaiłysmy że jest :) Majeczka mówi tata, ale to tak raczej bez świadomości, ale mnie woła mama, kiedy chce na ręce do mnie, budzi się albo mam ją np zabrać z krzesełka ;) nauczyla się też robić "papa" i co chwila macha rączką ;)
Rapuje w rytm swojej ulubionej nuty (nie pytajcie,patologia kompletna, Rap Battles od History, Adolf Hitler vs Dart Vader). Ma swoje ulubione wierszyki i piosenki, ale średnio lubi jak jej czytam, choć z tym walczę.
Widzę już jakieś nowe Mamy. Witam się serdecznie!

Kochane, zdjęć Majeczki nie wrzucę, bo wszystkie mają wielka rozdzielczość :( ale mam dom pełen zdjęć, bo specjalnie kupiliśmy drukarkę nowa, żeby je drukować :D jak jej pykne,to wstawię, a może uda mi się zmniejszyć jednak jakieś :)

Postaram się doczytać co u Was! Zielona, Dobra Wróżko :* :* :* :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Też życzymy 100 latek dla Filipka! !!!
Cudaśne zdjęcia wstawiacie*** Antoninka Kacperek i 2 Dorotki i Filipek a Hanka czemu ja myślałam że ty brunetka:)?
Frankamama ale menu ma franio fju fju.
Wisienka straszne to doprawdy:(
Ola karm ile wzlezie . A czemu w weekend nie ma wypisów? Myślałam że już od paru lat to się zmieniło. Wracajcie do zdrówka i do domku. Szkoda mi tej maleńkiej samotnej bidulki. Nie ma tam wolontariuszy? Żeby ktoś przytulił i ponosił na rękach? Te suki co nie można matkami nazwać bez serca to bym własnymi rękoma. Udusiła

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Marti, fajnie ze sie odezwalas. Tez sie zastanawiałam co tam u Was słychać. Majeczka super slodziaczek i jaka juz duża!
Gratuluje zdania prawka. Jeśli chodzi o jazdę samochodem to ja sporo jeżdzę sama z Hania. Hania siedzi z tylu, tyłem do kierunku jazdy i na szczęście to lubi, od samego początku nie mamy żadnych problemów. Mam fotelik Maxi cosi i poki co sprawdza sie bardzo dobrze. Wiadomo ze Hania ma rożne dni i czasami pomarudzi, ale zdarza jej sie naprawde sporadycznie i glownie po dłuższej jeździe. Na co dzien jest super pasażerka.
Zielona, Sto lat dla Filipka, przede wszystkim zdrowka! To najwazniejsze.
I dla wszystkich chorutkow takze. Dobra wróżko użyj swojej mocy i odpedz juz te wszystkie wirusy.
Ola92, wracajcie jak najszybciej do domku.
Frankamama rzeczywiście Franio ma apetyt, to dobrze wróży na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Zielona - najlepszości dla Filipa :* co to za problemy laryngologiczne? Współczuję. Ja jako dziecko dużo chorowałam. Im szybciej załatwisz, tym lepiej, bo nie będzie pamiętał bólu. Ja miesiąc w szpitalu leżałam. Porażka z tymi lekarzami. Tylko nowe leki, zamiast szukać przyczyny i ja zlikwidować. Ściskam Ciebie Twojego Przystojniaka :)
Dobra Wróżko - a Ty tu powinnaś jakiś hajs za te linki dostawać :D jak najdzie wiosna to chce chustę z szafy wyciągnąć i wziąc Majkę na plecy. Oczekuje Twojej porady :) załóż w ogóle vlog o chustach!

W ogóle wszystkie dzieci taki słodkie są i jaki duże juz. Takie juz twarzowe, że się tak wyrażę, świadome miny ,a nie grymasy z głodu czy kupy w pieluszce.
Hanka - ja mam uczulenie na augmentin. Dostałam takiej wysypki na cipie, że drapalam się do krwi i płakałam :/ niech Kaceprek się weźmie w garść i będzie zdrowy <3 <br /> Wisienka - dzięki za odp :) mam nadzieje ze u nas komfort jazdy się poprawi. Póki mąż jest to jeździmy ze trójkę, ale już się boję jechać gdzieś z Mają dalej niż do sklepu :( a powiedz mi , czy masz w pozycji całkiem siedzàcej fotelik czy też kładziesz? U nas jest isofix to chyba tez podwyższa fotelik trochę.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Naprawdę zaczyna mnie to irytowac że Justyna nawet nie próbuje siedzieć. Zero postepow. Jeszcze wczoraj zauwazylam że mi z ciuchow wcale nie wyrasta... Chodzi caly czas w 68\74. Wiem Że to głupie ale gdzieś w głowie mam myśl że ta wadą ją spowalnia. Ech . Życie marki nie jest proste... Jeszcze wczoraj pierwszy raz od prawie 2 lat @ dostalam... A było tak pięknie ! A dziś umieram...

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44077.jpg

monthly_2016_02/majoweczki-2015_44078.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona mój tez jeszcze nie siada i wcale mu to nie w głowie. Dopiero od tygodnia jak go posadze to troche sam usiedzi ale go chwieje jak łodyżkę na wietrze. Co do zębów to ma jedną jedynkę na dole ( nawet juz sporą) i wygląda to komicznie.taki słodki gargamelek :-)
Marti ja tez myślałam co i ciebie i Majeczki. Fajnie ze się odezwałyscie. Ciekawe tez co tam u Maratonki, Beciuni, Ulany , Joasi , tytki.
Zielizka widzę tez się z Jasiem odezwała ;-) super.
Zielona wspolczuje i nie wiem co ci doradzić. Ci lekarze są beznadziejni. Życzę ci żebyście w końcu trafili na naprawde dobrego.
Anela widzę ze rośnie ci mała ogrodniczka :-) ha!ha! A Gabryś malutki przesłodki :-)
Attka walcz w sądzie żeby rozwód był z jego winy. Wtedy ty możesz jakby co mu zasadzić tez alimenty na siebie nie tylko na dziecko.
Ola zdrowiejcie z Piotrusiem i karm a babę olej.
Hanka super focia ;-) jakie on ma juz długie włoski.
Wisienka myślałam ze w tych czasach to juz dzieci nie umierają na zapalenie płuc. Przeciez są antybiotyki , leki. SZOK !!!
Szczesliwa mamusiu a co tam u was ?
Frankamama no to super ze nie trafił ci się niejadek :-) to dużo ułatwia.
Przepraszam ale juz nic więcej nie pamiętam i właśnie zadzwonił mi budzik do pracy.
Ufff ...dobrze ze dzis juz piątek :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Panifiona moja Hania najpierw zaczęła raczkować a dopiero 3-4 dni temu sama usiadła. Tydzien temu zaczęła juz 10 mc. I teraz nic innego nie robi tylko raczkuje i siada. Nie martw sie, każde dziecko w swoim tempie sie rozwija.
Marti, współczuje ze Majeczka tam nie lubi jeździć. Ja mam fotelik z baza, w pozycji siedzącej. Moze jej niewygodnie? Hania zawsze czymś sie zajmie w czasie jazdy, albo wyglada za okno, a jak jeszcze ktoś siedzi obok to jest przeszczęśliwa.
Ela ja tez myślałam ze takie rzeczy juz sie nie dzieją. Rzeczywistośc okazuje sie jednak bardziej brutalna.

Odnośnik do komentarza

Panifiona wszystko w swoim czasie, jeśli nawet Justynka siądzie później jakie to ma znaczenie tak naprawdę.. Ortopeda ostatnio mówił mi że miał dziecko 17mscy i jeszcze nie chodziło i że się tak zdarza po prostu...
Wisienka ostatnio znajomych znajomi mieli chore dziecko i się okazało że to krztusiec i potem w klasie też były przypadki tej choroby a przecież jest szczepionka na to, sama nie wiem co o tym myśleć :/
Marti Majeczka to już mała kobietka ale się dużo zmieniło przez ten czas, ale widać że szczupła jest, mała modelka :) A gdzie taki kubek można kupić jeśli mogę zapytać? Mój też rwie się do picia już, mam małe dziecko w domu i żadnych butelek, smoczków aż nie mogę się nadziwić że on ma dopiero 10mscy :)
Dziewczyny wege a wasi mężowie też nie jedzą mięsa? A ludzie tak się dziwią waszej diecie bo większości trudno wyobrazić sobie życie bez mięsa, mi też osobiście :p
Miodokowa a kupujesz taki wózek dla dzieci rok po roku? Jak to zorganizujesz? A co do pytania o Asie to ona jak i większość dziewczyn przeniosła się na facebooka...
Zielizka Janek kruszyna ale jest cudowny i uroczy chłopaczek <3<br /> Kuba miał w styczniu 76 cm nie wiem czy dużo czy mało niby ojciec wysoki ale ja niska, z ubranek też już nie wyrasta tak szybko jak kiedyś

Odnośnik do komentarza

Marti gratuluje prawka pamietam ze ja bardzo sie rwalam do zrobienia prawka i na kursie trzeba bylo miec rowne 3 miesiace do 18stki zeby zaczac jezdzic a brakowalo mi tygodnia to blagalam tego instruktora zebym tez mogla juz zaczac jezdzic ;-) Majeczka sliczna :-) gdzie kupilas takie puzzle?
Ja jeszcze sama z Franiem nie jechalam autem.
Panifiona przestac takie glupoty gadac ze przez wade tak ma. Masz piekna coreczke! A kazde dziecko ma swoj rytm.
Ja tez mam teraz dostac okres ale czwarty juz. Zdjecie z tym strzal w 10! Ja wlasnie tak spie jak mam @ i staram sie nie ruszac :-D
Sylwiunia moj miecho wpiernicza i mu gotuje a doprawiam na czuja ;-) Franek tez za miesem jest ;-) bedzie duzy to sam zdecyduje :-)
Twoj Kuba tez duzy moj chyba taki karakan ;-)

My mamy jeszcze nosidelko mialam 0-10 a teraz dostalam 0-13 i w tym jezdzi. Ale niedlugo trza kupic.
Nie wiem czy juz to pisalam czy mialam zamiar ale juz rozmyslam nad roczkiem co gdzie jak bo jeszcze 2.5 miesiaca!
U nas Franek szybki bill tak zapiernicza na czworaka i od razu wstaje. Robi papa, piatke daje,czesc i pokazuje jak tanczy a i jeszcze pokazuje daj daj i jaki duzy jest. Tak sie wygina do tylu jak pokazuje jaki jest wielki ze robi az mostek i wyje przy tym jak wilk uuuu... :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...