Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Kaseya może komary biedaczka pogryzly? Nie za dobrze u mnie na tel widać ;/
Elzbieta juz pisalam, jesteś mega :D

My teraz w niedziele chrzest i tez szukam sukienki gdzie będę mogła Cyc w restauracji wywalic :/

Juz mi wyparowalo co miałam pisać!
Filip ma od soboty taka chrype ze skrzeczy jak pterodaktyl. Dostalismy tantum verde do psikania mega mu smakuje :)

Kupilismy zestaw do jedzenia TT explora. 80 zl na allegro ale warto! Jestem mega zadowolona. Za parę dni zaczynamy przygodę z jedzeniem ;)

Olka, odezwij się kochana bo mam nowy ten i wcielo Twój nr! Fatum heh. Przygotowana do wielkiego dnia? :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki, coś nie miałam czasu na pisanie :)
Zielona, mamy chrzciny w ten sam dzień. Przygotowania pełną parą, cały tydzień kompletuje michy na stół, ubrania dla moich mężczyzn, obmyślam co gdzie kupic, żeby było smacznie, sporo pracy. Też nie mam wygodnej do karmienia sukienki, ale my mamy uroczystość w domu, także w razie co skoczę do sypialni, rozbiore sie do rosołu i nakarmię Majeczke. Chciałam kupic jakiś żakiet w kolorze, bo suknia czarna i nic nie ma! Kompletnie. A buty to na takich szpilach, ze kroku bym nie zrobila. W końcu nic dla siebie nie kupiłam.

H-M, Keseya, ogromne wyrazy współczucia z powodu bezsenności. Masakra jakaś, niemowlę i brak snu to bardzo kiepskie polaczenie.

Wisienka, jesteś gigant, ze dałaś radę, tum bardziej po nieprzespanej nocy.

Mandragora, co konkretnie masz na myśli pisząc o dzieciach w Niemczech? Ja wprawdzie nie w Niemczech, ale w UK mieszkam, ale wiadomo, na obczyźnie trzeba się od początku ze wszystkim zorganizować. Nie będzie źle.

Dobra Wróżko, byłaś juz u ginekologa? Z czego to krwawienie?

U nas chyba też skok, 16 tydzień leci. Wczoraj do południa to jakas masakra byla. Placz i krzyk. A po poludniu pierwszy raz chyba od miesiąca dwugodzinna drzemka i całkiem inne dziecko. A i jeszcze dołączamy do grona zakatarzonych maluszków.

Emili1984, co u was? Jak Pola? Widać zmianę zachowania związaną ze skokiem? Daj znać :)

Odnośnik do komentarza

Laski czytam Was codziennie parę razy i za każdym razem się dziwnie jak wy to pamietacie wszystko? Ja mam problem odpisać zaraz po przeczytaniu... Głupek ze mnie :D

Mojemu zakatarzonemu pomogło psikanie 40 razy ( przesadzM) woda morska odciaganie po każdym psiku masc majerankowa pod nos rano i w południe a wieczorem atecortin do niską na patyczki
Pozdrawiamy

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Halo, halo, my wreszcie w domku od niedawna, Jula padła :-P nawet dziś była tak grzeczna, że zrobiłam z nią jakieś podstawowe zakupy i pooglądałam kilka rzeczy w rosmanie, szok :-o Kiepsko tylko dzisiaj znowu je :-( pomijając popołudniowe jabłuszko z kleikiem ryżowym, którego zjadła 2/3 słoiczka wymieszanego z ok 30ml kleiku aż jej sie uszy trzesły :-D

Zielona, ja widzisz dziś też wyjątkowo nie mam głowy i poczytałam wszystko, a nie pamietam co chciałam napisać ha :-P ale pamietam, ze zestaw explora kupiłaś - ja sie nad nim zastanawiam od jakiegoś miesiąca :-)

Dominika, jak tam dynia? ;-D

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Otulinka nie wiem dokładnie o jaki sok ci chodzi, ja taki na zimę to robiłam tak, że gotowałam a potem przecierałam przez sitko, strasznie długa i brudna robota. Ale to nie robiłam z myślą o małym bo tam dużo cukru dałam, póki nie nauczy się pić z kubka to nie zamierzam podawać soków a wy?
W mojego syna wieczorem wstępuje diabeł na serio, zanim usnie zdąży mnie podrapać i pokopać...
Też coś nie mogę się skupić dlatego nie odniosę się do wszystkich wątków dziś :(

Odnośnik do komentarza

Hejka co chcę odpisać wieczorkiem to padam na pysk i tel mi z ręki wypada zasypiam.
Kaseya super niunia a te krostki to właśnie mogą być komary Zuzia tez takie ugryzienia miała krostki a nie bąble.
Doris fajnie że wyprawa udana.
Wisienka wow jesteś wielka.
Na chrzest poszłam w spodniach jak nigdy. Zawsze lubiłam kiecki a przez kp nie mogę nosić.
Ola wszystkiego najlepszego i mnóstwo miłości:) 100 buziaków dla misia na 4 mce.
Byłam jutro zapisana na rzęsy i dupa odwołałam bo przez ten skok z nikim nie chce zostać nawet na chwileczkę. Trochę mi przykro bo myślałam że jakoś mi się uda wyskoczyć. Jutro wreszcie to zaległe od mca szczepienie i jeszcze zebranie w gimnazjum. Nie mam siły ani ochoty.
Małym katarkom życzymy łatwego oddychania w nocy.
I jeszcze odebrałam zdjęcia wyglądam strasznie. Nie myślałam że moje zmęczenie jest tak widoczne.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

słoneczko - fajnie że już po chrzcie. Dobrze że chociaż w Kościele spała :)

Dominika jak tam dynia? podeślij trochę dla zięcia :D

Wisienka gratki! Jesteś mega! Jak po rozmowie z Szefem?

H-M u nas też od jakiegoś czasu jest ciężko. Był taki czas że spał w ciągu dnia 2 razy po 15 min a później marudził cały dzień bo zmęczony. Teraz jest o tyle lepiej że troszkę dłużej śpi. Ale jak mu się załączy maruder to wyje przez godzinę i pomaga tylko noszenie na rękach, bujanie i śpiewanie :/

zielona ja tylko wiem co komu napisać jak jestem na kompie bo mogę sbie cofnąć a na tel też nie ogarniam :)

Kaseya super Maluszek :)

spokojnej nocy Mamusie :*

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie wieczorowa pora.
Anela super dzieciaki i piekne ubranko coruni.
Wspolczuje mamusiom i dzieciaczkom z katarem,raz tez to przerabialam i bardzo nam pomogl katarek plus+sterimar+na noc euphorbium.Od miesiacacdaje malej cebion multi i narazie jest zdrowa,nawet jak w domu wszyscy mielismy jelitowke to ja nieruszylo.
Postanowilam kupic dzisiaj corci kubek niekapek i odziwo wiedziala jak go uzyc,tak sie dorwala do picia ze za jednym razem wypila ponad 100ml picia.szok.

Odnośnik do komentarza

Łooo.. ależ padam na mordę!

Pamiętacie jak pod koniec ciąży Tytka zarządziła dzień zajebistości? Oj jak potrzebuję tego....
TYTKA i Pola CAŁĄ SWĄ MOCĄ PRZYWOŁUJĘ WAS!!!

Rusanka - u nas to samo: drapie wszystko i wszystkich! A jaką ma przy tym zabawę jak się syczy z bólu :/ sadystka!
Daisy - ja też myślałam o Eskulapie, ale po kilku info o zarażeniu u nich gronkowcem podziękowałam! Takim instytucjom to ja mówię NIE!
Wisienka roooolez :D :D Święta Matka Polka Najzdolniejsza :D
Kaseya - to zdjęcie z nogami małej mnie rozwaliło :D i ten wyraz największego zadowolenia <3 <br /> H-M zazdraszczam wizji przywleczenia do pomocy Rodzicielki :*

Przez ten pieprzony skok z dziecka zrobił się znowu noworodek :( O ile w dzień jada co ok 3 godz (juhu!!) tak w nocy kuźwa co 1,5-2godz woła jeść. No masakra! No i do tego HEKTOLITRY śliny -fuj! Musiałam dziś dokupić 20 szt tetry bo ciągle brakuje :/ ale dzięki temu znalazłam producenta z Bielska- mają za ok 2,59zł podwójnie tkaną porządną tetrę! Polecam: Perfect na Damrota!

co tam jeszcze było? A- nie byłam u lekarza z tym krwawieniem bo... pomagałam na budowie dechy nosić ;)
no i teraz już muszę iść bo leci ze mnie jak z kranu :( sory za opis!

Dzieciaczki -of kors cud-malina (nie wiem jak zrobić sok dla dziecka z niej) do całowania :******

ZIELIZKA - ODEZWIJ SIĘ CHOLERO!!!
Kwaśna
-co tam? jak tam? Nie znikaj mi tu bo.... :P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Anela, cudowne Skarby! :-) i jaka ślicznie Mała wygląda w tej sukience :-D

Thegrubyedek, gratulacje picia z niekapka :-) my też już pijemy od jakiegoś tygodnia :-) jakiego używacie? jak dziś jedzonko? ;-)

Zielona, ojj jakoś tak mi to gdzieś wpadło w pamięć :-P ja w Zabrzu czasami w viki kupuje rzeczy dla Julki jak mam po drodze :-D

Dobra Wróżko, toż to szaleństwo z takim krwotokiem jeszcze deski na budowie nosić! :-o Kochana, śmigaj do lekarza, bo jesteś potrzebna zdrowa swojemu Dzieciaczkowi - o tym trzeba pamietać :-* 3maj sie tam
Ja rodziłam w esku, słyszałam różne przypadki, nawet o śmierci noworodka jakis czas temu, ale ogólnie we wszystkich szpitalach takie rzeczy sie zdażają niestety. Dla mnie jeśli ciąża przebiega prawidłowo, dzieć sie rodzi mniej wiecej o czasie, badania i wyniki prenatalnych są w porządku, to tylko esculap osobiście i na pewno jeśli tylko bedzie mi to pisane, to kolejna ciaze tez zakończe w esku :-)) co do gronkowca, to niestety zarazili dziecko w normalnym panstwowym szpitalu mojej koleżanki a kilka lat temu była głośna afera i zarażona była wiekszość dzieci na oddziale, bo nie zostały zachowane procedury i kolkoro dzieci wtedy nawet poumierało a część do tej pory jest niepełnosprawna :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

O laski. Księdze i wyje. W wiadomościach znowu o imigrantach, tym razem pokazali zdjęcie jak chłopczyk ok 4 latka padł przy ścieżce na buzke z wycieńczenia i zmarł!!! Umiecie to sobie wyobrazić ?!? A we francuskiej jakieś gazecie się śmieją z tego, parodie ze zdjęcia robią. No ludzi, niech im się zony skurwia!!! Oby im nogi i ręce poodpadaly za takie jaja!! A w ogóle, jak można dac dziecku umrzeć ;( nie pojmuje. Rękę bym uciela sobie żeby mu dac zjeść... Co to za świat :( mam ochotę przytulic wszystkie dzieci świata :( ehh...

Elżbieta, nie wiem jaka pojemność, nie pisze ale male są. Te male kubeczki to tak z 150-200ml tez większy z 350 ml. Jutro po mierze i napisze :) tymczasem porównanie z lakierem do paznokci heh

monthly_2015_09/majoweczki-2015_35786.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi mamusie jak Wasze maluchy radzą sobie z niekapkami? Nie wiem czemu ale zawsze wydawało mi się że one są dla starszych dzieci.. jakie tam są dziurki? Przystosowane do naszych bąblów?
Mąż fuczy bo chcę zostać u mamy do niedzieli.. a jak pomyślę wracać do tych czterech ścian, popieprzonej teściowej i wszystkich na kupie to mnie słabi !!! Boże czemu on taki jest i mnie nie rozumie?! Wkurza mnie to bo patrzy tylko na siebie! Ja tu mam znajomych zawsze można do kogoś iść z małym zawsze jakoś dzień zleci.. a tam-jedna wielka masakra!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kpx9lef11.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...