Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaa, bo juz pójdę wczesniej spać... Ryba mi z akwarium spitolila!!! Wpadła za szafkę na której stoi akwarium 120l... No ręce mi się trzesly ale wykopalam ja szczelina sztylem od mopa. Ryba całą a w ciciorach z kurzu ( przecież tam odkurzam... ?!?) reanimowalam. Jest odizolowana od niebezpieczeństw... Oby rano była pełni sil...
Uff teraz chyba mogę się kłaść...

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka to musisz go uświadomić że dłużej nie wytrzymasz i wyjsć chociaż na 2 godz . Ja też na dłużej nie mam odwagi zobaczymy jutro. Nie zazdroszczę takiego mroziska wstrętnego. Ściskamy was cieplutko.
Pola tak otworzyli w święta już garderobę skompletowałam sobie i zuzi i możemy iść . Ogólnie to jest dość drogo bo tak jak na naszą rodz wypada 130 zł na 2 godz . Fajnie byłoby pójść raz w tyg ale ba ceny z dupy za przeproszeniem. I 2 godz Zuzia nie wytrzyma a na 1 godz nie ma. Ale ty latem musisz mieć pięknie z tym jeziorem wdtawisz nam fotkę wiosną? A może przyjdziecie na termy do nas i razem się wybierzemy? Zapraszam :-))
Wisienka świetnie że Hania zdrowa i udanych jutrzejszych zakupków. Piekłam dzisiaj te twoje ciasteczka owsiane oczywiście z pamięci a że pamięć do d.. to o czymś zapomniałam i tylko piękny zapach mają i się rozsypują jak musli o. Dodam że póżniej jeszcze upiekłam karpatkę która wyszła bez gór także ogólnie dzisiaj dzień udanych wypieków:-))
DW nic nie szkodzi dziękujemy za drugą szansę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona ludziu ty to masz dobre serduszko ja bym ją tam zostawiła pewnie chciała się przewietrzyć. Mi spitolił traper 2 dni temu i jak narazie nigdzie go nie ma. M. Oblatał wszystkie meliny w okolicy łącznie ze strażą wiejską i nic. Jutro poszukiwań ciąg dalszy. Najdłużej po ucieczce nie było go w domu tydz. ale teraz jest mróz:' -(

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko, następnym razem. Plemniczka nie podeślę ale dobrą energię tak.

Tak z innej beczki to mąż zamówił mi dziś masaż (wybrałam gorące kamienie). Wracam a mała śpi i jeszcze mąż mi mówi że mam się położyć i się zrelaksować :-) nie wiem o co chodzi? Ma ochote na małe co nieco ;-)
Rusanka u nas już mróz puszcza więc do ciebie może też w końcu dojdzie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Anela to na pewno czegoś zabrakło w przepisie, bo te ciasteczka zawsze wychodzą zbite :( napisz co dałaś to napisze Ci czego nie było i następnym razem wyjdą.
Zielona no co za nygus z tej rybki! :) Ważne się się udało uratować.
Przede mną znowu ciężka noc, przez 3 godziny już były chyba 4 pobudki.. Nic nie zrobiłam a tyle miałam zaplanowane. Padam z sił i chyba mam wszystko gdzieś, kładę się. Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko, za miesiąc na pewno traficie.
Wisienka, gratulacje ząbka.
Hanka, dobrze, że już lepiej.
Ela, mój też jeszcze nie raczkuje, ale jak bardzo chce się gdzieś dostać, to swoimi sposobami to robi i ściąga, wszystko, co może. A tak w ogóle to wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin.
Rusanka, współczuję mrozu. Ja nienawidzę zimy, a taka temperatura to masakra.
Frankamamka, jedź, jeśli masz możliwość. Franek da radę.
Wezmiecie mnie do spółki z tym pensjonatem nad morzem? Pliiissss.
Filip dzisiaj został na 1,5godz w męskim towarzystwie, tzn. z G. i moim tatą i chyba mu się ta opcja podobała, bo oni nie narzekali. A ja z mamuśką wyskoczyłam na zakupy.

Odnośnik do komentarza

Anela rzeczywiscie ceny bombowe!może za jakiś czas troche pójdą w dół to namowie mojego męża (NIGDY nie był na basenie) :D pewnie wtedy nasze Maluchy będa miały 18 lat ;p Jeszcze zdjęć nie wstawiałam to 1 spróbuje na próbe:D
Rusanka współczuję takich temp! ja dzis wyszłam po tygodniu wygrzewania się w domku, było -11 i myslałam że zamarzam;)

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42131.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka u mnie cały tydzień czuję się tak samo.Wczoraj taka kłótnia, że dyyym.Dziś mi lepiej, bo byliśmy na spacerze i Małemu też chyba to dobrze zrobiło.Nawet nie był taki marudny jak przez ostatnie dni i dalo się coś w domu zrobić.Maluszek mój dopiero zasnął a jest 23.30.Mam nadzieję, że pośpi ze 2-3 godziny ciągiem.Wczoraj wieczorem pojechałam do galerii ale w rocilamvszybko.Nie ma z czym szaleć.Kasy brak, ale potrzebowałam pobyć sama ze sobą.Tylko w smyku jakieś rajtuzki i body kupiłam.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy4z17k1rkjpne.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5ejn84p95y.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/svchw1d3d43y2f0f.png

Odnośnik do komentarza

Jej ile tematów sie przewinęło.latającej ryby sie nie spodziewałam;)zieloona kurde z toba nie da sie nudzić!daj znac jak to szumiace sie sprawuje bo tez rozważam nabycie.
Rusanka nie dziwie sie ze wariujesz w domu dzis w sniegu spacerowalam z zamknietymi oczami bo musialam isc pod wiatr zeby Julkowi do budki nie padało.mam nadzieje ze nikogo nie przejechalam.a ludzie czasem rak na mnie patrzą jakbym cos złego robiła.
Ela po 40 juz wszystko mozna najwyżej zwalisz na kryzys wieku średniego.spelnienia marzeń!
Anela cena z kosmosu ale pewnie fajne te termy.
Emka nie dość ze morze to jeszcze masaż matko sama wizualizacja tego mnie odpręża.korzystajjjjj na maxa.z tego co chce mąż też;)
MamaFranka ja nie wiem czy bym zostawiła ale raz pojechalysmy z kolezankam na 3 dni nad morze.dzieci zostaly z tatusiami.Boże cudowne wspomnienia...na pewno jedz a czy z Franiem czy nie to sama zdecyduj.no ale wyradna matka to sie nie czuj!!!
Attka zazdroszcze zakupow.
Obudzil się.ciao
Chyba zasnął....
No nic ja tez ide spać.dlugiej nocy dziewczynki.

Odnośnik do komentarza

Wisienka - idź spać :) praca nie zając - zdrowie najważniejsze ;) i gratulacje ząbka i pełzakowania :)

Mój leń nie pełza - przed chorobą zaczął ślizgać się po panelach ale chyba zapomniał - albo to dlatego że go nie kłade na panele :p

zielona - co to za cudo do usypiania? kcem!!! Matko co ja bym dała żeby ssaczek zasnął bez cyca! A co rybki - usmiałam się - Ty to masz przygody :D

DW - nie chcę Cię zniechęcać ale przy kp to chyba dość trudno zajść w ciąże - oczywiście wpadki się zdarzają i to nie rzadko ale zdarza się też że się kończy kp a okresu brak i trzeba wywoływać. Tak czy inaczej kciukasy zacisnięte - a co poćwiczycie to Wasze ;)

Anela - narobiłaś mi smaka na ciasteczka. Ale kupiłam wszystko na piernik więc będzie piernik :)

Ja też się wybieram z Małym na basen - kiedyś - jak się przestanę bać chorób :P dziś byliśmy na pierwszym w tym roku spacerze - jakieś 10 min :p

Rusanka takie mrozy, brak spacerów - nie ma się co dziwić że nastrój nie najlepszy. Trzymaj się ciepło!!! I polecam wyjście - chociaż na godzinę czy dwie. To działa odświeżająco i regenerująco! Mi tez by się przydało :P ale ja bywam w pracy z raz w tygodniu - taka tam przyjemność :p Przecież Antosia już je jakieś zupki, owocki - da radę bez cyca! Duuuużo sił i oby do wiosny ;)

A AKcperek nie ma już kataru - talalala!!! Za to obudził się już 2 razy a jak był chory to tak ładnie spał...ehhh..... dziecko mi zdorwieje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona o co kaman???? Szybko nam tu sie proszę wyżalić!
Wisienka u nas noce są takie same wiec obys miała racje ze to zęby bo sie pochlastam jak tak dalej pójdzie.
Zielona latające ryby ??? A może to nieudana akcja nemo ucieczki do morza do emki była ????
Anela ja tez rozważam zostawienie z dziadkiem małego jak bym chciała wyjść bo tak to sie zaloze za za godzinę będzie telefon ! Wracaj on chce cyca !
DW musicie częściej działać, ale Hanka może miec tu racje.
Rusanka ile mrozuuu??? -26 o matko ja bym juz zamarzła. Wiem co czujesz ale juz niedługo i będzie lepiej zobaczysz.
Emka ty to masz istną rozpustę !!! Zazdroszczę :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Kwaśna-napisz co u Oliwierka słychać? Plissssss!!

Więc tak Oli sam nie siada, ale posadzony ładnie siedzi. Dużo mówi, przekręcić się już z każdej pozycji. Podnosi dupe do góry ale nie raczkuje. Coraz częściej chce stać, prostuje nóżki jak.chce go posadzić i jest wtedy taki dumny i się śmieje. On ciągle się śmieje. Na Wigili rodzinnej stwierdzili , że ma nadmiar endorfin stąd ten ciągły uśmiech.
Zębów brak. Waży jakieś 8,400 a mierzy 70cm. Ubranka na 74, ale mamy jeszcze tez jakieś 68. Przestał lubić jeździć autem co mnie niepokoi bo jeździliśmy blisko, ale duuuzo To chyba wszystko.

A jak u Was?

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kurde - takiego dopingu i zainteresowania się nie spodziewałam :D dzięki! Teraz musimy się dwa razy bardziej starać żeby Was nie zawieźć :D

Rusanka
Na domiar złego mamy-26'C i od kilku dni nie wychodzimy z domu. Dostaje szału w czterech ścianach! Ja chcę na spacer!

COOOOO???!!! Chyba -2,6??!! Ja pierdziele!! A to płuca wtedy nie zamarzają? Ja w okolicach 0'C nakładam bieliznę termiczną hahahahahaa!! Powiedz prawdę- ty tam dobrowolnie jesteś? Ja bym uciekała raczej do Emagdalenki teściowej :P
Emka jak mąż taka rozpustę zapewnia to może przywieziecie sobie wspaniałą pamiątkę jak Myszeczka z tego Ustronia :D
Hałs jak wypadzik w city?
Wisienka gratuluję zęba-daj znac czy się nocki poprawią!Bo mocno na to i ja liczę :D
Zielona ja bym do tej rybki Dżimiego podesłała na obiad :D BTW jak on sie miewa? Misio zapowiada się obiecująco, ale TYLE na przytulankę to ciężko będzie wyciągnąć z portfela :/
Teoria z Nemo zacna :D
Hanka ja okres 2 miechy po porodzie już dostałam i jeśli wierzyć tym testom na owulację to zapowiada się dobrze ;) choć o Odsetkę walczyliśmy 1,5roku :/ Ale tak pracować z mężem to ja mogę ciężko :P
I super z tym katarem-niech spierdziela jak najdalej!!
Panifiona już meldunek dawaj co cię gryzie!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Witojcie.
Wypadziku na miasto nie było, za to przyjechała do mnie ciotka z ameryki jak to mówią. Odwiedziny te mnie zaskoczyły jak zima drogowców. Ogólnie leci ze mnie strumieniami a macica chyba chce znów rodzić. Przed porodem okresy to był pikuś!

Poza tym balkon znow ma moc

A ja sie wczoraj zeszmaciłam karmi. :)

ps. DW zazdroszcze Ci szalonego beztroskiego sexu. nie nakrecaj się a ciesz sie swawolą. Mi ostatnio starania poszły zbyt gładko i sie na długo nie nacieszyłam szaleństwem ;( a było tak miło... ;)

do zo pozniej! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

kwasnaa
Kwaśna-napisz co u Oliwierka słychać? Plissssss!!

Więc tak Oli sam nie siada, ale posadzony ładnie siedzi. Dużo mówi, przekręcić się już z każdej pozycji. Podnosi dupe do góry ale nie raczkuje. Coraz częściej chce stać, prostuje nóżki jak.chce go posadzić i jest wtedy taki dumny i się śmieje. On ciągle się śmieje. Na Wigili rodzinnej stwierdzili , że ma nadmiar endorfin stąd ten ciągły uśmiech.
Zębów brak. Waży jakieś 8,400 a mierzy 70cm. Ubranka na 74, ale mamy jeszcze tez jakieś 68. Przestał lubić jeździć autem co mnie niepokoi bo jeździliśmy blisko, ale duuuzo To chyba wszystko.

A jak u Was?


No wreszcie!!!! A gdzie zdjęcie na łapówkę?! Bardzo się cieszę, że u Was takie postępy-oby tak dalej :D
A może dzieci urodzone w tym terminie tak mają, że zaciesz 24/7 :D Odsetka aż promienieje z radości :D Tylko te koszmarne noce :(
U nas też pojawił się problem z samochodem - jak wcześniej wystarczyło zapalić silnik by dziecko zasnęło tak teraz potrafi CAŁĄ drogę płakać :/ masakra!
Dorotka spokojnie, po woli nadrabia, ale zdecydowanie woli obsługę służby ;)
Nie namawiaj mnie do złego i oszukiwania :P Pojawiaj się czasem- plissssss!!!

H-M akurat w piątek musiała wpaść!? Świnia - mam nadzieję, że chociaż ptysie Ci przyniosła ;)
A męża weź pod włos :*

Chora żem - ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dobra wróżko na razie noc bez zmian, dzis wstałam dosłownie nieprzytomna. Nie miałam sily się podnieść z łóżka, a głowa mi pęka od rana.
Wyszlysmy o 11 na spacer, moje dziecko od razu zasnelo, zdążyłam pojsc 3 km w jedna strone do cukierni na kawę, wrócić, a ona spi dalej! Juz prawie 3.5 godziny. Czy tak nie moze byc w nocy???

Odnośnik do komentarza

Pola pięknie tam masz u siebie.
Wisienka to dałam ciała tylu rzeczy zapomnieć? Nie mam mózgu.
HM no szkoda że nie wyszłaś. Nie strasz że jest tak ostro ja jeszcze nie miałam.
Panifioono co się dzieje u was? Mnie też Zuzia dziabie w cyca dzisiaj to już od rana ze 4 razy ugryzła a oprócz tego jeszcze ugniata mi cyca jak kot i drapie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardZo dziekuje za wszystkie rady odnosnie wyjazdu :-) mozna na Was liczyc!
Tyle napisalysci stron od mojego ost. postu ze nie wiem juz co komu wiec wybaczcie :-)

DW- nastepnym razem sie uda na bank! Musisz przyjechac zobaczyc snieg ale mozesz juz nie zdazyc bo sie topi :-P i tylko raz bylismy na sankach :-( a dzisiaj juz pierwszy raz w spacerowce. Taki prezent mu zrobilam z okazji wczorajszych 8miu miesiecy :-) dopiero wyciagnelismy ze strychu bo jakos tak jezdzil w gondoli na siedzaco ale juz sie nie miesci i wyłazi a w spacerowce chociaz pasy sa. Jutro mam wolne od gotowania-jade do tesciowej na obiada :-P

Zdrowka dla wszystkich!!!

A i dzieki za przeslanego Zęba i dam znac kiedy dojdzie chociaz nasza poczta to moze nieszybko ;-) a moze zostane milo zaskoczona i ekspresem? ;-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ostatnio mam wrażenie że mój mózg skurczyl się do wielkości fistaszka lub wiśnoowej pestki dla tego przepraszam jeśli zapomnę coś komuś napisać.
Zacznę od tego że jesteśmy zgodnie z planem w domu już i ... się z tego cieszę. (Mam nadzieję że mi za to stwierdzenie nie nakopiecie do tyłka;-)). Było fajnie miło i przyjemnie ale jestem bardziej zmęczona niż przed wyjazdem. Alicja bardzo źle spała. W dzień wszystko ok ale noc koszmae. Częste pobudki plus nocne zabawy. Tak więc cieszę się że już jestem w domu i mogę znów poukładać dzień i noc.
Wszystkim nowym zebolkom Gratuluję.
HM, ciocia, współczuję.
Anela, pierwszy raz miałam masaż kamieniami i było bardzo przyjemnie ale mam wrażenie że pan masażer poszedł na żywioł i każdy ruch był czystą improwizacją. Nast wezmę klasyczny lub relaksujący.
DW na taki prezent jak myszeczka to nie mam co liczyć bo akurat jestem za połową cyklu. Który dzień dokładnie to nie wiem bo jeszcze mi się nie wyrównał po porodzie chociaż wcześniej miałam jak w zegarku co 28.
Latająca rybka zielonej. Nie wiem nie widziałam. Mewy i jakieś perkozy na falochronach tak ale żaden Nemo mi się nie przewinal :-)
Dw zdrowia zdrowia zdrowia. Nie choruj żeś.
Ok. Chwilowo mam pustkę w głowie.
Si ju.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżka, nemo był przedooopny, jak pol Dzimiego i grubas, musialabym go pocwiartowac na pokarm dla bestii ;p a Dzimi rośnie, juz około 20 cm ma! Jest przeslodki i ciągle się uśmiecha, w za łączeniu foto ;p

Emka dostałas po dupie? To witaj w domu, obys szybko ułożyła wszystko do normy. BTW, jak wielorazowki? Korzystasz z formowanek? Potrzebujemy mega wkładu na noc ;p

Dziura w mózgu...

AA! Miałam juz tyle razy pisać! Ta kobieta śpiewającą w huli kuli to nic!!! Obyscie się nie spotkały z oralka z Fisher price!!!! Ja pier.... Juz mam nerwa a tylko sobie o niej przypomnialam. Tak dennych i sfałszowanych piosenek jeszcze nie slyszalam....

Ten ząb pod zły adres! Wyszła Tygrysowi dolna lewa dwoją!!! 7 zębów mamy ufff jeszcze ani polowa! Bezbolesnych zębów życzę! I przespanych nocy, zdrowia, licznych kupek i zdrowej skórki ;D

Jool!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...