Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kurujcie się dziewczyny żeby dzieciaczki miały zdrowe mamusie.
Hanka no właśnie idż na NFZ. Zdrówka życzymy.
Nie lubię stycznia taki nijaki ten mc jest. Nie ma na co czekać i te mrozy mnie wkurzają. Wczoraj wyszłyśmy mój durny termometr pokazywał -4 to spoko słonko było. Jakoś tak szybko marzłam Zuzia zasnęła po godz musiałam wrócić bo zamarzłam . Wchodze do domu a M. mówi że jest -12. Po drodze 2 osoby zapytały czy nie zazimno dla dzidzi? Jej nawet widać nie było tak ją zapatuliłam. W sobotę pojechaliśmy z m. Do galerii myślałam że coś na wyprz kupię dzieciakom a tu nic ani w smyku ani w h&m ani w tesco dupa tam. Zuzia została z moją mamą nie było nas 4 godz ładnie pospała i zjadła. Tylko jak piotrek wziął ją na ręce to cyca od niego chciała.
Wczoraj bawiła się z kacperkiem na kanapie wyszłam tylko do wc i słyszę płacz. Spadła mu na podłogę na główkę. Boziu żebyście widziały jak on płakał i ona. Musiałam ich oboje uspokajać. Biedaki moje tak się przestraszyli. Na szczęście nic się nie stało.
Idę zaraz do pracy na 2 godz a tak mi się nie chce

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

H-M duzo zdrowka i zrob prowizorke balkonu w domu ;-)
Maratonka ile synek ma LAT? :-D wyglada na roczek minimum :-)
Zielona niech chociaz Twoj tygrys odda nam jednego zeba albo maly ma_górek ;-)
Attka rob co uwazasz za sluszne trzymamy kciuki :-)
Hanka oby Łobuz szybko wrocil do zdrowia.
Ja musze sie pochwalic ze moj prezesik zapiernicza na czworaka i nagle siada i bije sobie brawo ;-) a i sam skubaniec staje a mama tylko powie gdy wejdzie pod krzeslo i nie umie sie wydostac a takto tylko tata i dziadzia. Nos 9 miesiecy, haftuj i cierp a potem karm itd a on najpierw tata! Zdrajca! :-))

Odnośnik do komentarza

Anela mam tak samo nie lubię stycznia ale i lutego też, weny mi brak na wszystko, mąż wrócił do pracy i ciągle chodzi i marudzi że za mało zarabia że szef głupi itd mam tego dość!!! Zamiast wziąść się w garść to pewnie wróci posadzi dupe przed tv i będzie dalej jeczał...na dodatek Kuba też wciąż marudzi, mam wrażenie że jedyne co robi moje dziecko to śpi, je i jęczy. Jak nie niby skok to zęby idą i tak w kółko, teraz wychodzi mu piąty ząb lewa górna dwójka a co potem? Ech jeszcze popsuł się małemu zamek w kombinezonie mąż mi tu się drze wczoraj żeby nowy kupić a nie naprawiać, sama nie wiem kombinezon był używany niby ale nie jest zniszczony :/

Odnośnik do komentarza

Witamy się i My. Dużo zdrówka szczęścia spełnienia marzeń w tym Nowym Roku. Podczytuje Was ale jakoś tak nie mam o czym pisać. Miałam a może i mam doła? Ostatnio zostawiłam natalke zabezpieczona poduszkami na wersalce wyszłam na chwilę do kuchni i słyszę huk i płacz. Mała mi spadla

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Myszeczka, Anela, mi już moja panna dwa razy spadła z łóżka... Za pierwszym razem myślałam, że dostane zawału. Przez kilka dni nie mogłam się uspokoić. Tylko u nas te upadki są jakoś dziwnie powiązane z zębami... 31 października Mała spadła z łóżka, po południu tego dnia pierwszy raz siedziała bez asekuracji i znałazlam w buzi dwie białe kreski jedynek. 25 grudnia Antoninka znowu zanurkowała na podłogę - a stałam metr od niej przy szafce z ubraniami.... Na szczęście za każdym razem dziecko ląduje chyba jak kot, bo nie słyszę stuku, a takie pam! Moja wina w obu przypadkach jest ewidentna... 26 grudnia znałazlam w buzi kiełkująca górną jedynkę... I o co tu chodzi? A dziś moje dziecko pierwszy raz pobujalo się trochę do przodu do tyłu na czworaka. W końcu ;) I ostatnie kilka dni mam w domu skarpetkowego potwora. Antoninka ściąga skarpety i gryzie je, aż nadają się tylko do prania/suszenia. I tak kilka par dziennie. ...
Attka, najważniejsze, ,żeby nie przegapic szansy, jeżeli się pojawia. Trzymam kciuki, żeby się udało!
Szczęśliwa mamusiu, dziewczyny dobrze piszą, zrob foty przed lustrem!
Sylwiunia,my wczoraj kipilismy nowy kombinezon, bo w październiku się nie wykazalismy i krótkowzrocznie kipilismy taki, który rozmiarowo wystarczył na 3 m-ce.... Kto nie ma w głowie...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Myszeczka, mnie jakos w listopadzie Filip wypadł z wózka, bo zapomniałam go zapiąć. Z histerią poleciałam do lekarza, na co usłyszałam, że pewnie jeszcze nie raz spadnie, przewróci się i tak dalej.
Filip wczoraj dostał jakieś plamska na buzi, brziszku i przedramionach. Dzisiaj nie ma śladu, a ja sie zastanawiam po czym. Podejrzany jest seler z zupki i kefir.
Co do umiejętności to mały coraz dłużej siedzi bez podparcia. Coraz wyzej też podnosi dupkę, ale nie łapie, że jednocześnie trzeba też przód podnieść i się wścieka, ze nie idzie.

Odnośnik do komentarza

6 porcji budyniu, ja nie zjem?!?

Attka mialam nie pisać. Ale cały dzień o Tobie myślę! Może się teraz madruje bo pewnie sama bym go przyjęła z powrotem z samej miłości chociażby ale by kutas miał piekło!!! Bo ja pamietliwa jestem bardzo. Uważam ze Ty tez szybko nie zapomnisz tym bardziej ze na 99% o inna babe szło... Zawsze będziesz to mieć z tylu głowy i nie znam Cie ale ja bym mu rzygala codziennie docinki... To nie życie, nic na chama!

Frankamama, super ze tak wola ;) slodziak ten Franek ;) a zdjęcie juz było Franka? Bo nie pamiętam ;/

Myszczka, dziewczyny maja racje. Zdaża się najlepszym! Dziecko juz o tym nie pamięta ;) pozdrawiamy!!
Anela, i tak jesteś super mama i tak! ;) a opiekun pewnie z Niego ekstra, to był wypadek, tylko ;) grunt ze się nikomu nic nie stało!

Filip robi papa hah! Jakby mu miała rączką uschnac ale macha wiecznie i do wszystkiego. A dzisiaj to cały dzień z językiem na wierzchu... No nie wiem kto go tego nauczył ale nie ładnie ;p
W przychodni stwierdzono katar z zębów... Ale aż tak? I tak długo? Ehh...
A! I tygrys cisnie górne trójki... Nosz ku... A gdzie dolne dwójki, dwie pary czwórek? Dopiero potem trójki nie?

Myslalyscie żeby iść z dzidzia do dentysty juz? Ja widziałam w markecoe chłopczyka z czarnymi zębami... Z dwa latka miał... Dowiedzialam się ze to próchnica butelkowa, butli tygrys nie trawi ale i tak trzese majtami ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Żre budyń i myślę: Zielona :D odpalam komp a tu telepatia :D :D Piona!
Odsetkę sama zarzuciłam- jestem dumna! Ale nie przez ramię tylko zmieniłam metodę na nad głową (W TEJ instrukcji próbowałam nr 1-blee ale nr 3 zaskoczyło) i jest super- teraz tylko tak się nosimy :D Bo obie musimy się przyzwyczaić :P
Ja znalazłam na allegro taki mega polar 440gr za 12zł :D ale jutro siostra kurtkę taty (sprawdzona już ;)) nam podrzuci :P ale ponczo i tak zrobię ;) Bo z szycia nici zostały- maszyna is dead :(
Hanka- jak Kacperek? Co lekarz powiedział?
FrankaMama-jak Odsetka pierwsze powie tata to mleka więcej nie udostępnię :P
Dziewczyny - nie raz i nie dwa jeszcze dzieci spadną! A ile razy się wywala, kolano obedrą, oko podbiją itd?! Loozik- ja raz Odsetkę w locie złapałam ;) teraz na ziemi urzęduje za karę :P
DOMINIKA??? ELŻBIETA???? Maratonka też już znikłaś?!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Zielona katar z zębów? To w ogole możliwe? Moze u nas w takim razie tez z tego powodu, bo widze ze jakby dwie dolne jedynki chciały sie przebić. Katar u nas juz od ponad tygodnia, pojechaliśmy wczoraj do lekarza bo chciałam mieć pewność ze to tylko katar. Na szczęście tak. Męczymy sie wiec dalej, Hania jest bardziej marudna i płaczliwa, niestety. Wczoraj po raz pierwszy od nie pamietam kiedy przespałam w nocy 3 godziny pod rząd. Rano wstałam jak nowo narodzona!
Moja Hania tez najchętniej jadlaby skarpetki ;) dlatego od kilku dni zakładam rajstopy bo przynajmniej stopy nie marzną:)
Byłyśmy dzis na spacerku, co prawda zimno było, ale przynajmniej pospala trochę na dworzu.
Hanka zdrowka Wam zyczymy! Ja tez mam wrażenie ze ze spaniem to u nas z kazdym miesiącem coraz gorzej. Ale juz sie przyzwyczaiłam, bo nie mam wyjścia ;)

Odnośnik do komentarza

Zielona bylo juz zdjecie ale wstawie wam moze jutro jakies :-P z tym katarem zebowym tez slyszalam mojej kolezanki corka ma tak samo jak ida nowe zeborty.
DobraWrozka podziwiam ze tak umialas zarzucic Odsetke na plecy. Moj byl 3 razy w chuscie ale nie lubi zbytnio musi byc calkowicie przodem do swiata ciekawski podroznik ;-)
A z tym mlekiem to ja udostepnilam bo co mialam za wyjscie taki los :-)

Franek spi ale cos nie umial zasnac wkladal piesci do mordki i plakal dopiero pomalowalam dentinoxem i dalam w ostatecznosci nurofen i chrapie. Niech juz mu wyjda!!! Pozyczcie po jednym chociaz ;-))

Odnośnik do komentarza

Jestem, żyje .... Ledwo co ale jednak.
Dopadlo mnie jakies przeziębienie ( chyba spacery w mróz dają o sobie znać ) mały tez jakis marudny i ciągle kicha, chyba tez go bierze.
Noce masakra. Musi być cyc w buzi. Ja mam juz dość !!!! Tak się nie da spać !!!! DOBIJCIE MNIE DZIEWCZYNY !!!!
Dobrze ze to nie moje pierwsze dziecko bo by było na 100% jedynakiem !!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Narobilyscie mi smaka na budyn!!!

Frankamama niezły Asior z Twojego synka. U nas ani pelzania, ani brawo ani tata :p

Byłam u lekarza prywatnie. Nie chciałam z nim siedzieć na poczekalni pełnej chorych. Na razie uszy, gardło, oskrzelach czyste. Jak się kaszel rozwinie to mam przyjechać do szpitala na osluchanie bo pani dr ma dyżur.

Mały ogólnie lepiej. Tylko jak widzi wodę morska to się za niosek łapie i placz :(

Dla odmiany mnie poskladalo :( mega dreszcze, łeb naparza, do tego gardło i nos zatkany. Umieram! A dziś do pracy :( jak nie urok to sraczka! Misio za to pospał lepiej bo jest prawie 5 godz a u nas tylko 2lub 3 pobudki. No ale od 4 nie śpi :/

Odnośnik do komentarza

Frankamamka- on tu wyglada jakby mial ze 2lata! Takie wloski dorosle ma, i ubranko takie powazne :-D super chlopak rosnie
Matki nie dawajcie sie!! Jakies apogeum z tymi chorobami normalnie. M tez walczy o zycie(czyt: ma przeziebienie) i masakra w domu.

Az sie boje napisac zeby Alicja nie przeczytala ;-) ale dzis noc KOSZMAR! Spalam 1 moze 2godz :-( Odsetka cala przeplakala, nawet przez sen. Tak ciezkiej nocy to juz kilka mcy nie bylo! Wstala o 6 i dopiero teraz w hamaku odpadla. A ja wygladam i czuje sie jak zombie.
Ale musze sie wziac w garsc bo zaraz Sis przyjezdza :-)

Zastanawiam sie nad zakupem tej magicznej kuli-czy sie pyli czy latanie za kotem wystarczy :-P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko szału nie ma z tą kula a i melodyjka nadzwyczaj irytująca jest, większą radość Kuba ma jak widzi psa siostry a jak da się psina dotknąć jeszcze to już szaleństwo :D
Noc u nas najgorsza od kilku miesięcy choć zapowiadało się super bo usnął w 5min ;(
Młody jadł jogurt naturalny ostatnio i całą twarz ma taką szorstka myślicie że to od tego? Jogurt wzięłam pierwszy lepszy z półki głupia ja :/
Zdrówka dla wszystkich, ja póki co zdrowa choć psychika szwankuje :D
Mamy 5 zębów oby to był koniec niech reszta wyjdzie w lecie bo teraz w domu idzie zwariować...

monthly_2016_01/majoweczki-2015_41896.jpg

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. Noce u nas ostatnio spoko, za to w dzień marudząca się włącza, ale nie ma co narzekać.
Frankamama, Sylwiunia, chłopcy przystojni i tak dorosło wyglądają.
Zieloona, masz sporo racji w tym co o mnie napisałaś. Ja też jestem pamietliwa i dlatego nie wiem, czy to wyjdzie. Nie wiem już czy chodziło o babę. On twierdzi że nie, choć srednio wierzę. Ale i tak przylaził codziennie i siedział godzinami. Pożyjemy zobaczymy.
Hanka, Ela, nie dajcie się chorobie. Na pocieszenie powiem wam, że u mnie po tych 2 zębach się te noce poprawiły, a też już kilka miesięcy była masakra.
A i wczoraj znowu były czerwone policzki i broda a rano nie ma śladu. Co to za cholera.

Odnośnik do komentarza

Frankamama sylwiunia kawalerzy cudniiii:-))
Ela kuruj się bo ty do pracy już za tydz? Ja też już wymiękam na serio. To nocne cycowanie jest niedozniesienia!!!! Ja wierzę że to przez zęby innej opcji nie ma. Wczoraj nawet nie mogłam wstać pod prysznic bo Zuzia odrazu w płacz. I tam mi smutno było leżałam z tym cycem i płakałam że chłopcami nie mogę się zająć kacperka do snu utulić ani nic. Wkońcu chyba o 1 już nawet cyc nie pomógł musiałam dać paracetamol. Jakoś zasnęła i ja całą noc na jednym boku bo już nawet nie miałam siły zmienić cyca.
Teraz jestem w pracy na kilka godz dobrze wyjść do ludzi ale jak człowiek jest wyspany.
Wczoraj któraś wstawiła na fb
http://matkanaprowincji.blogspot.com/2015/12/spowiedz-niemowlaka.html?m=1
popłakałam się. Wogóle ostatnio często ryczę.
Dobra wróżko już pisałam wcześniej o tej kuli tak jak sylwiunia mnie ta gadająca baba wnerwia. Zuzia chwilkę się pobawi i tyle. Pogoń za psem czy kotem nue ma sobie równych. Żadna zabawka nie dorówna.
Hanka biedaki wy z tymi choróbskami. Dobrze że Kacperek już lepiej

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia ja daje jogurty te jogolino z biedronki drogie sa i cukru tez troche maja ale zbój je wcina az nie nadazam ;-)
Attka u nas tez czerwone polika - na zeby tak macie? Moj tez nie chce sie bawic w ogole juz matą woli wszystko dookola np.grzebac w ziemi w kwiatkach ;-)
Anela poplakalam sie tez z tej spowiedzi... wzruszajace to ale jakie prawdziwe. Ja tez juz sil nie mialam dzisiaj dopiero teraz zasnal od 7 rano.
I placze i grzebie w tej buzce i bije sie piescia po dziaslach z calej sily. Dzisiaj juz 3 rzadkie kupy a tu dupa dalej.
Macie psa z sierscia czy wlosami? Bo my tez myslimy o psie niedawno mielismy z wlosami i synek mogl sie bawic spokojnie ale niestety juz go nie ma :-/ i boje sie tej siersci ze Franek non stop bedzie ją jadl...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...