Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "My Little Pony"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do konkursu o kucykach Pony przedstawiam prace moich dzieci Oli i Bartka.
Dzieci wykonały jednego kucyka, tym razem swojego ulubionego, ale nowego wymyślonego, którego wykonały z ubrań, a jego znaczek to tęczowe serce. Ola powiedziała, że Kucyk Tęczowe Serce (czy Rainbaw Heart) zakochał się w Rainbow Dash, czyli Tęczusi. Bartek, który ostatnio jest zahipnotyzowany piłką nożną i ostatnim Mundialem wykonał swoje kucyki Meczusie ze znakiem rozpoznawczym - piłką nożną. Oczywiście Meczusie grają w piłkę nożną:)
Ola lat 5 i Bartek lat 8

monthly_2014_09/konkurs-my-little-pony_15708.jpg

monthly_2014_09/konkurs-my-little-pony_15709.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Kochani,
dziękujemy za pomysłowe wykonania kucyków Pony :)
Orginalny Pony wcale nie odbiega od Waszych propozycji :-)
Gdybyśmy mogli, obdarowalibyśmy wszystkie kucyki nagrodą, jednak zasady są zasadami, więc tym razem nagrodzimy prace:
plomien
Gosia67
JSmolarek
słoneczko12
anaaa

Gratulujemy i prosimy o przesłanie adresów do wysyłki nagród na: konkursy@parenting.pl, a w temacie wiadomości wpisanie swojego nicku z forum oraz nazwy konkursu.

Czekamy i zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Odnośnik do komentarza

paulina0077
Jestem zawiedziona wyborem prac. W tytule konkursu było wykonanie KUCYKA pony a nie lalki z Equestria Girl.
Trudno może SAMODZIELNA praca mojej córeczki nie spodobała się, ale miała być do wykonania praca kucyków.

Obejrzyj wszystkie prace konkursowe. Dziewczynka, która narysowała lalkę z Equestria Girls, zrobiła też bardzo fajnego KUCYKA PONY i na pewno pracę przedstawiającą kucyka Redakcja wzięła pod uwagę wybierając zwycięzców.

Odnośnik do komentarza

paulina0077 pewnie o nas piszesz.. ostatnią pracę córki zamieściłam sugerując się innym zamieszczonym obrazkiem też lalki z kucyków..
a po drugie wcześniej na początku są inne kucyki córek.. namalowane i z rolek po papierze i zaręczam, że były w większości samodzielne zresztą napisałam w czym pomogłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...