Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

paulina0077

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Chelm
 1. Nasze poranki są bardzo leniwe i śpiące Leniuszków nie obudzi nawet zaglądające w okno słońce Do południa by spali moi mali
 2. paulina0077

  Konkurs "My Little Pony"

  Jestem zawiedziona wyborem prac. W tytule konkursu było wykonanie KUCYKA pony a nie lalki z Equestria Girl. Trudno może SAMODZIELNA praca mojej córeczki nie spodobała się, ale miała być do wykonania praca kucyków.
 3. paulina0077

  Konkurs "My Little Pony"

  Moja córcia uwielbia kucyki My Little Pony, a najbardziej kucyka Rainbow Dash, którego sama stworzyła za pomocą stópki i dłoni :)
 4. Mojej córci Julki zdaniem ulubionym zajęciem Mai, Gucia i przyjaciół jest kręcenie filmów, aby dzieci mogły oglądać ich fascynujące przygody na ekranie. W przerwach w kręceniu bajeczek bohaterowie piją nektar, a Gucio leniuszek wyleguje się na czerwonym płatku tulipana, Tekla gra na skrzypcach, Klementyna przegląda scenariusz bajki, bo chce aby wszystko było świetnie dograne, Pani Biedronka jak zwykle szuka swoich dzieci, Aleksander światowiec opowiada co nowego widział podczas ostatniej swojej podroży, Dowódca Straży przypomina Urwisowi jego rolę, bo jest najmniejszy i ma najkrótszą pamięć ze wszystkich mrówek. Magda poprawia dekoracje. Filip podskakuje i dokręca światło. Kamera! Akacja! i możemy podziwiać maleńkich bohaterów na ekranach naszych domów. Bajka ta jest ponadczasowa i niech każde pokolenie pozna dzieje Pszczółki Mai od której się można bardzo wiele nauczyć, kazdy zna piosenkę Zbigniewa Wodeckiego :" Gdzieś jest, lecz nie wiadomo, gdzie świat, w którym baśń ta dzieje się. Malutka pszczółka mieszka w nim, Co wieść chce wśród owadów prym. Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maję znają i kochają. Maja fruwa tu i tam, Świat swój pokazując nam. Dziś spotka was maleńka, zwinna pszczółka Maja, Śmiała, sprytna, rezolutna Maja. Mała przyjaciółka Maja Maju (Maju) Baju (Baju) Maju, cóż zobaczymy dziś? Juz dziś zaprośmy Maje do naszego domu :)
 5. Hity Mother&Baby W kategorii dla dzieci glosuje na otulinke bambusowa May Lily, natomiast w kategorii dla mamy glosuje na Benbat Lusterko Aktywne Do Samochodu.
 6. Mój wymarzony dzień Matki to: 0 -gotowania 0- sprzątania 0- prania 0-prasowania 0- stresu 0- diety a 100% odpoczynku 100% chwil tylko dla siebie( domowe spa) 100% babskiego wieczoru z koleżankami 100% radości z macierzyństwa 100% w tym dniu łakomstwa Jednak w całym tym dniu najmilszym akcentem i ukoronowaniem Dnia Matki są słowa mojej córci " Mamo kocham Cię"
 7. paulina0077

  Konkurs "Teatrzyk Cieni"

  A oto kukiełki mojej córeczki zrobione na butelce którym otwieraja się zabawnie buzie
 8. A o to psotnica-modnisia Julia
 9. Oto moja mala Paris Hilton z pudelkiem :P
 10. paulina0077

  Konkurs: "O! Jajo!"

  Cd A o to nasz Wielkanocny króliczek i pisanki zrobione przez Julkę
 11. W ten Wielkanocny zaśnieżony dzień życzę redakcji i wszystkim papilotkom życzę smacznej szynki i jajeczka, niech w Waszych domach radość mieszka, a mokry Śmigus zraszał skronie dużo szczęścia sypiąc w dłonie. Wczoraj podczas przygotowania wielkanocnego koszyczka moja córcia przybiegła z syropkiem w ręku mówiąc " mamo zapomniałyśmy o syropku, to prawdziwy lek na odporność, trzeba go uświęcić "
 12. paulina0077

  Konkurs: "O! Jajo!"

  Julka i pisanki zrobione z pomocą mamy
 13. paulina0077

  Konkurs: "O! Jajo!"

  A o to mój mały kurczaczek z pisankami :)
 14. 06 marzec godz. 20.15 Drugą buteleczkę syropku zaczynamy, energia Julce doskwiera, apetyt również. Mam tylko wrażenie, że Julce już syropek się przepił, że ciągle go chce zagryzać mandarynkami. Po przeziębieniu dawno ślad zaginął, chociaż pogoda sprzyjająca jest powstawaniom chorób, u nad odpukać zdrowie dopisuje (tfu tfu ;) Oby tak dalej, syropek lepiczek jak na razie dobrze się spisuje :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...