Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki :) widzę, że z tym oddychaniem to mamy wszystkie tak samo ;) zaczęły mi trochę puchnąć stopy ale jak potrzymam je chwilkę uniesione to wracają do swoich rozmiarów ;) Mój mały to już bardziej się rozpycha niż kopie bo duży już jest i coraz mniej miejsca ma ;) czasami aż mam krzywy brzuch jak się bardziej wypchnie na jedną stronę :) a wierci się nieustannie :) też często tak mam że zrywam się jakbym brzucha nie miała ale kręgosłup zaraz mi o tym przypomina ;) ja już na święta mam wszystko gotowe :) dom wysprzatany, choinka ubrana :) mamie pomogłam nalepić pierogów, uszek, upiekłyśmy też pierniczki a resztą potraw zajmuje się mama z moim mężem bo to on gotuje u Nas w domu bo lubi i muszę przyznać, że fantastycznie mu to wychodzi :) A teraz z innej beczki... jak dziewczyny wasze piersi? Moje pobolewają, sutki mam wrażliwe i leci siara (raz więcej raz mniej) jakbyście potrzebowały czegoś na sutki to polecam balsam do brodawek piersiowych firma Mustela ( po pierwszej aplikacji było już super ) i nie trzeba zmywać przed karmieniem... U mnie ocena tego balsamu szóstka z plusem :) Pozdrawiam Was wszystkie :) Miłego wieczoru :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

KamiKamila-co do piersi... to u mnie już jakiś czas temu pojawiła się siara najczęściej to jak po nocy wstaje to mam całą mokrą koszulke nie wiem czemu akurat po nocy... Ja jak na razie to cała smaruje sie kremem na rozstępy.
A jak Wam dziś mieneła noc?? ja całą przespałam na plecach :( ręce do góry :( a rano bolały mnie nogi :( jakby wogóle tam krążenia nie było...
A miałam zapytać jak u Was ruszają się maluszki to po całym brzuchu?bo moja Niunia to się pcha ciągle jakby po prawej stronie brzucha jakby przez skóre chciała wyjść tak się pcha :)to normalne?

Odnośnik do komentarza

Teta, normalne to zależy jak się niunia ułoży... mój po lewej stronie bardziej kopie bo tam na nóżki i rączki dlatego też po lewej stronie mam poobijane żebra... a że jest ułożony główką w dół to wkłada mi pod nie nóżki... a z prawej strony bardziej się rozpycha niż kopie bo tu ma plecki... więc nie masz sie czym martwić... mój młody jeszcze uderza główką prosto w pęcherz... aż czasami prąd idzie... ;) u mnie ta siara też pojawiła się ok 4 tyg temu ale leci o różnych porach... to chyba nie ma znaczenia... a co do nocy to ja nie mam problemów ze spaniem ;)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20949

Odnośnik do komentarza

KamiKamila: Dziękuje za odpowiedz :) jestem spokojniejsza :) My wczoraj mieliśmy szkołe rodzenia no i ćwiczenia... dziś mam delikatne zakwasy na rękach tak mężuś pilnował żebym dobrze ćwiczyła :) mi niby oddycha się dobrze ale mąż mówi że ciężko oddycham jakbym się mocno zmęczyła a ja np na chyle się tylko po żelazko więc nie wiem jak to jest. A co dziś tak cicho??? ostatnie zakupy jeszcze? ? Jak się czujecie Kochane??

Odnośnik do komentarza

Paulina93 - to dopytaj jakby co, mnie w pachwinach nawet aż tak bardzo nie boli, ale właśnie na spojeniu łonowym (chyba tam gdzie ta chrząstka łączy miednicę).

No u mnie gorący okres - dziś mi się udało załapać do okulisty na dyżur, więc mam odhaczone, no i większość zakupów prezentowych dopięliśmy.

Ach, no i zakupiliśmy łóżeczko :) Używane, ale w idealnym stanie i jeszcze nam do mebli pasuje :)
A swoją drogą, wcześniej o tym nie myślałam, ale mam okazję pożyczyć od koleżanki za darmo kołyskę i się zastanawiam, czy na te pierwsze kilka miesięcy nie będzie to lepsze rozwiązanie niż łóżeczko.
Bo po pierwsze jest dobry dostęp do dzieciątka, a po drugie jak jest na kółkach to mogę sobie wywieźć z sypialni do pokoju i wtedy cokolwiek będę robić czy w kuchni czy przy kompie, czy w pokoju będę widzieć młodego. Co myślicie? Kołyska podobno też dobra na chłopięce kolki :)

Jeszcze tylko zakup wózka, zrobienie pierogów i można zaczynać święta :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaivflokh9el5dt.png

Odnośnik do komentarza

KOCHANE!JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT :*

justyska28:u mnie 28 tydzień i jak na razie 9 na plusie ale po świętach pewnie to się zmieni... :) ale mi strasznie idzie w uda :( a z nich chyba najgorzej zgubić :( a Ci kochana apetyt dopisuje bo jakoś ostatnio pisałaś mniej nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...