Skocz do zawartości
Forum

Marcòweczki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ola, to dobrze, że już nie boli. Mnie czasem pobolewa coś i nie wiem wtedy czy mam nospe wziąć, czy nie. Teraz na wszelki wypadek wzięłam, ale właściwie to chyba mnie nie boli...
Ja już czuję ruchy i właściwie są one dość regularne. Zawsze jak obudzę się w nocy i wstane do toalety, to jak się położę czuję kilka kopniaków. Potem rano, też jak się przebudzę, czasem po południu kilka, no i wieczorem jak leżę przed telewizorem. Czasem liczę, czy jest 10 i nie zawsze jest aż 10. Czasem jest tylko 8, a czasem 25. A w zeszłym tygodniu w stresowy dzień pojechałam z ruchami do lekarza, bo czułam go cały dzień, jakby nie chciał się uspokoić. Wszystko ok i tętno było w normie, taki miał po prostu dzień jak ja stresowy.

Odnośnik do komentarza

Ja od samego początku czułam puknięcia. Czasem faktycznie to są takie gilgotania, ale jednak co kopniak to kopniak. Ja zwracałam uwagę, gdzie mi to pływa. Jelita też czuję, ale bardziej po bokach albo lekko nad pępkiem. Te kopnięcia lub przelewanie czuję zawsze po środku podbrzusza lub lekko po bokach, ale nie tak skrajnie jak przy jelitach.

Odnośnik do komentarza

Ja moją rybę czuję już codziennie. Pływanie i smyranie "ogonkiem". Chociaż ostatnio mam też co jakiś czas puknięcia. Kopaniem bym tego nie nazwała, ale tykanie od środka jest.

Mnie dziś w nocy bolał brzuch, ale postanowiłam to przespać. Niestety obudziłam się i dalej boli :(
To nie są wydaje mi się skurcze, ale nie potrafię zdefiniować tego bólu :(

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8gox1nuaw0dbb.png

Odnośnik do komentarza

Hej u mnieruchy trwaja już ponad tydzień nie są regularne zależy jak się położę itp....przez 3 dni czułam tylko lekkie puknięcia a wczoraj na dobranoc dostałam taką serię kopniaczków i gilgotek że aż się skręcałam z uśmiechem :) my usg mamy w piątek wraz z echem serduszka liczę że poznamy wtedy płeć kruszynki....co do zachciewajek ja jestem chyba inna niż wy mi warzywa jogurciki itp kołkiem stają w gardle za to mięso w każdej postaci schabowe kotleciki mięsko w sosie pieczony długo kurczaczek w ziołach.....mmm pychotka

Odnośnik do komentarza

Cześć:) byłam dzisiaj na usg połówkowym. Dzidziuś jest duży i zdrowy:) jak to powiedział lekarz "bardzo symetryczny" ;)

Ruchy czuje już od końca września, ale nie są to jeszcze solidne kopniaki.. bardziej takie pukanie, gilgotanie od środka :)

Ola12 - Nie zauważyłam powiazania między ewentualnymi bólami brzucha a cyklem miesiączkowym. Ale to jest sprawa bardzo indywidualna i każda z nas odczuwa to inaczej. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5p842qgd.png]

Odnośnik do komentarza

Co do bóli , to powiem wam ,że ja słyszałam i co się odbija też na moim przykładzie, kiedy zbliża się termin kiedy powinnam dostać @ to normalnie czuje ból jak na @ , czytałam i pytałam mojej mamy ,mówi się ,że to normalne.
co do ruchów to ja wam powiem , że nie wiem czy czuję już ruchy bo ciężko mi jest to rozpoznać ,ale czekam na takie porządne kopniaki to na bank będę wiedziała ,że to to :)

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Sylwia Ja (tfu, tfu) nie mam takich dolegliwości, ale wiem, że właśnie okolice spojenia powolutku mogą się rozluźniać. A co do wizyty... jeśli ból będzie się nasilać, a Ty będziesz się coraz bardziej martwić- lepiej iść, albo choć zadzwonić do lekarza. Przestaje boleć gdy leżysz?
Też za tydzień mam wizytę :)

Mnie noc minęła niezbyt dobrze, często budził mnie ból, wzięłam tabletki i jest teraz jest lepiej.
Weszłam dziś w 20 tydzień :D

Odnośnik do komentarza

Uliczka, dzięki za odp. Jak leżę, albo nawet siedzę to jest ok - nic nie boli, gorzej jak wychodzę z wanny, albo wstaję po dłuższym leżeniu, czy siedzeniu. Myślę, że do wizyty wytrzymam, chyba że faktycznie się to nasili, że nie będę mogła wytrzymać.

Ty jesteś bidulka z tymi bólami, ale dobrze że wszystko sobie kontrolujesz i w razie czego wiesz co robić. A mówią, że ciąża to nie choroba, a tak naprawdę to nie dość, że milion zakazów, to jeszcze problemy bólowe jak nie tu to tam.
Gratuluję 20 tygodnia, jejka ja jeszcze tydzień do 20 muszę czekać :/

Odnośnik do komentarza

Jak to mój gin mówi: dziecko rośnie musi trochę poboleć- spojenie łonowe, kłucia w kroczu, delikatne pobolewanie jak na okres i od czasu do czasu oba jajniki lub jeden z nich. Co do jajników nie zauważyłam zależności od niby cyklów w trakcie ciąży. Poza ciążą faktycznie miałam bolesne owulacje i zawsze wiedziałam kiedy mam płodne :)

Bólowy niepokój powinien się zacząć kiedy już myślimy o poważnych środkach przeciwbólowych- to wtedy lepiej przyśpieszyć wizytę.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
co do czucia owulacji to ja się przyznam , że nie czułam go wcale , dopiero po zabiegu ( poronienie ) zaczęłam czuć owulke, ale tak , że w nocy budziłam się z bólu jajników i na początku nie bardzo wiedziałam o co chodzi, aż pewnego dnia mnie olśniło , w środku cyklu i ten ból , doszłam ,że to owulka mnie męczy i ciach dziś jestem w 19tc :P

Zuzanna jest już z nami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...