Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2015 :)


Rekomendowane odpowiedzi

emilia chomański nie przyjmuje na warszawskiej, jest tam tylko lekarzem na oddziale, przyjmuje w MSWiA w przychodni, ale jak chciałam się zapisać na wizytę, było to w czerwcu, to pani dała mi termin na (!) GRUDZIEŃ. Wiem że on przyjmuje też prywatnie w kilku prywatnych przychodniach, i swoją własną w Bielsku. Kiedyś chodziłam do Ostapiuka ale jak zaszłam w ciążę to nie chciałam bo on nie ma dyżurów w żadnym szpitalu.
Co to imion u mnie będzie Filip albo Hania ;)

Odnośnik do komentarza

Mój A. jest strasznie wybredny. Jak na razie głównym typem jest Magdalena, jeszcze było Asia, Kasia ;) Ale wydaje mi się, że zostanie przy tym pierwszym ;)

Byłam właśnie w sadzie na malinach ;) ale się objadłam :P a na dokładkę chipsy :P tak, tak zdrowe odżywianie, to podstawa :) obiadek się dopiero robi. Dziś skromnie, ryż zapiekany z jabłkami. Na kolację coś dla A. będę gotować to się wysilę :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgejdo1y1p.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/8hbwd1f.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/lfdnksi.png

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj byłam w "lumpku" kupiłam kilka fajnych ubranek dla moich chłopców a na półce z torebkami znalazłam nosidełko znanej firmy które kosztowało mnie aż 20 zł a jest jak nowe :) Wklejam zdjęcie z netu bo właśnie się suszy na sznurku i nie mam jak fotki strzelić. Jest dokładnie takie jak na foto - kolor też ten sam. Cieszyłam się jak dziecko bo nowe takie chodzą po kilkaset złotych. Wprawdzie mój mąż nie podzielił mojej euforii ale on się nie zna ;p

monthly_2014_09/lutowki-2015_16330.jpg

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie wrocilam z centrum. Dla odmiany poszlam spedzic czas z milymi ludzmi, ktorzy sie do mnie usmiechaja niz pijakami.
Nie odseparujesz go od brata, zreszta..widuja sieraz n a 3 miesiace. Ojca nie mial cale zycie i taki ma przyklad..
Bylam na makijazu, kupilam gazetki, mc donald. Od razu mi lepiej.
Dzieki za rady!! Wybiore raczej spokoj i brak odzewu do niego, bo w sumie..o czym ja mam mu wiecej mowic. Prosze go wiecznie o to samo, on ma pretensje o to samo czylli o to , ze jestem zla. Kolo sie zapetla. Czuje sie bezsilna. Szkoda, z ejestem taka beksa..wolalabym nie plakac, zeby nie widzial we mnie takiej slabosci.

u mnie tez brak takich lumpeksow fajnych:( a ja widze, ze tu jakies cuda poznajdywalyscie!!

Olla - no nie wiem, ciezko mi stwierdzic. Moze faktycznie masz cos z krazeniem krwi (wyjdzie w badaniu) i takie uciski od kota juz moga wywolac takie obrzeki, powiem Ci ma to troche sensu :P Nie martw sie, bo na takie przypadlosci sa dobre sposoby, no i ciazy nie zagraza. Mysle, ze wazne jest to, ze nie masz ogromnych siniakow. Ja mialam problem z krazeniem (chyba, bo do lekarza nie szlam) i np jak wypilam na imprezie to na drugi dzien potrafilam miec siniaka o srednicy 4cm na nogach. Potem mi to przeszlo samo z siebie. Wiem, ze to co innego, ale ogolnie uwazam, ze nie bedzie to nic strasznego :)

Monisia - Lara, ciekawe imie. Chociaz kojarzy mi sie tylko z Larfa Croft z gry Tomb Rider :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom3e5e9146gook.png

Odnośnik do komentarza

Tak w lumpku i to w czwartek - a nowa dostawa jest w poniedziałek i teoretycznie wszystko co lepsze powinno być już wykupione. Mam sprawdzone miejsce i tam trafiają się ciuszki z kolekcji, które w Polsce właśnie są w sklepach. W zeszłym roku kupiłam komplet bodziaków w lwa - identyczny był akurat w tym samym czasie w Tesco tylko kilkadziesiąt złotych droższy. Zapraszam :) ale nie wiem czy opłaca Ci się jechać na drugi koniec Polski :P Ale np. dziewczyny z Wrocławia mają do mnie godzinę drogi pociągiem.

Są dwa sposoby na rozbawienie Pana Boga.
Pierwszy to opowiedzieć mu o swoich planach na przyszłość.
Drugi...powiedzieć mu, że coś jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...