Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ania 19 jaki malusi brzuszek, fajniutki.
Marlenek teraz czuje sie dobrze, pierwszy trymestr, meczyly mnie mdlosci i spanie, takze nie bylo tak, az zle.
Ja usg mam teraz 5 wrzesnia, jesli dzidzia sie pokaze to poznamy plec. Oby, bo to juz ostatnie usg, jesli wszystko bedzie dobrze oczywiscie.
Jestem b ciekawa, niby obojetne czy chlopiec, czy dziewczynka, ale mam sporo ciuszkow po synku i by sie przydaly. Poza tym dziewczynki chca drugiego brata i koniec haha.
A to ja miedzy 16, a 17 tygodniem,teraz jestem w 18 i 4 dni, wydaje mi sie, ze mam wiekszy brzuch...no, ale objadam sie...

monthly_2014_08/skarby-styczen-2015_15367.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgwshn0fds.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem! Ja i Nina! :-) od 13 tyg nic się nie zmieniło i nadal jest dziewczynka, nic jej nie uroslo :-D badania wszystkie dobrze, mala wazy 380g tak więc rośnie jak na drozdzach :-) wrzucę jutro zdjecie i odpisze szerzej na watki :-) aaa i jeszcze z badan krwi moczu i ciśnienia lekarz mowi ze mam takie wyniki jakbym mieszkała w gorach... Lewel Gratuluję ze wszystko dobrze :-)
Nowa Mamusiu witaj! Śliczny brzusio! !!

Odnośnik do komentarza

Kamiol wysyłam Ci enrgię, ale nie swoją. Rąbnęłam sąsiadce jak nie patrzyłam, bo ja swojej też nie mam wiele. Podzieliłam łup na pół i masz :-)
Linda dla Ciebie zdrowia :-) sama mam więcej, bo już prawie wyzdrowiałam :-) masz i korzystaj :-)
Ania, a właściwie Anka! Ty chudzielcu :-) Ślicznie :-)
Pozostałe brzuszki też śliczne :-)
Lewel - pamiętaj gonię Cię z wagą a ja mam tylko jednego aliena :-) Zawsze jest ktoś grubszy :-)
Darka witaj :-) 4 to super liczba :-)
Ja jutro ląduję w Krakowie i od razu pędzę do kliniki, i tam się nabadam wszystkiego. Będę brała wszystko co się da :-) Gadali ze mną jak z głupią : że jak to nie mam, że jak to nie zrobili, że jak nie mam lekarza, karty. I gdzie ja mieszkam : w Kongu czy w Europie. I w którym wieku... Ale już potem było ok :-) trzymajcie kciuki :-)
Ciuchów sobie mam nadzieję w PL nakupię - tu zawsze mały wybór wszystkiego a do tego same rurki. Nie miełam nóg jak sarenka przed ciażą to teraz też raczej nie mam i to znaczy, że jestem jedyna?!?!? Grrrrrrr
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie :-)

Odnośnik do komentarza

Kochane moje, dziekuje Wam jak nie wiem co! :*
Niestety, nie czuje sie lepiej, ale na szczescie nie mam goraczki. Peka mi za to glowa i boli gardlo, nos troche zatkany, pokasluje, wiecie jak jest. Anna.Lee od Ciebie sie zarazilam ;) Ile bedziesz w Polsce? Super, ze zrobisz odrazu wszystkie badania! Szkoda, ze ja nie mialam takiej mozliwosci... Bedziesz do nas pisac z Pl?:)
Marti super, ze mala dala sie podejrzec! Ja od poczatku czulam, ze u Ciebie to bedzie corcia, nie moglo byc inaczej :) Ciesze sie bardzo bardzo razem z Toba :)
Lewel z Toba oczywiscie tez! A co powiedzial pan doktor na to, ze nie za bardzo odczuwasz ruchy?
styczniowa_ania moj oczywiscie rozbrykany jak nie wiem :) Ale bardzo to lubie:) Zaczal mnie tez kopac w pecherz, ale poki co nie boli, poprostu to czuje. Filmik mam, ale jest chyba slaby... Sprobuje nagrac inny :-) Jutro po wizycie pisz odrazu co i jak! Nno i rzeczywiscie ciekawe co z ta kolysanka :D
Kurde,martusia trzymam kciuki, zeby nie trzeba bylo jednak tej krwi przetaczac! Brrr, na sama mysl mnie otrzepalo... Ale fajnie, ze dzidzius tak szybko rosnie, niesamowite to wszystko:)
Bumblebee wstawie fotke jak tylko bede miala wiecej czasu, ostatnio mam ciagle cos do roboty... I zazwyczaj tylko jeden dzien wolny w miedzyczasie, wiec wtedy glownie spie :) Ale mysle, ze juz nie przoduje :) Daj koniecznie znac w piatek!
madzia75 dziekuje :) ja mam przewaznie twardy brzuch... naprawde, nikt mnie nawet o to nie zapytal. Dziwny narod.
Anettrainbow wlasnie, jakim cudem tak malo przytylas??? Ja przy jednym 5kg a Ty prze dwojce 3,5kg. Chyba bedziesz jedna ze szczesciar ;)
marlenek wlasna kolysanka? Ale czad... Szacuneczek! Zazdroszcze malenstwu, ze bedzie mialo swoja kolysanke :D
darka4 witaj wsrod nas! brzuszek masz spory, ale bardzo fajny! A musze tez dodac, ze jestes sliczna:) A moge zapytac czemu polowkowe to Twoje ostatnie usg?
Ania19 malutki brzuszek masz, ekstra :)

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

Doktor powiedział, że on ma większy brzuch od mojego i też nic nie czuje:D i że może się opierać z tym jedynie na naszych relacjach, że to jest na prawdę różnie z ruchami i że jeszcze mam czas. Powiem Wam w tajemnicy, że od wczoraj coraz więcej się zaczyna dziać w moim brzuszku:) ale trochę mu naściemniałam, bo się stęskniłam za moimi maleństwami:) Ja znów się dzisiaj objadłam jak nie wiem co:) Mam apetyt:) Spróbuje powstrzymać słodycze:) Linda odpoczywaj dużo. To pewnie ta szybka zmiana pogody tak na Ciebie zadziałała. Ubieraj się ciepło. Marti gratuluje córeczki:) Super, że rośnie jak na drożdżach:)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Kamiol mam dokładnie tak samo jak Ty. W domu zazwyczaj jak już siedzę to z brzucholem na wierzchu i gapię się na niego jak zaczarowana:D Zauważyłam że w sumie temat ciąży to główny temat na jaki teraz gadam. Podejrzewam że wszyscy już mają tego serdecznie dosyć ale są na tyle taktowni że jeszcze mnie słuchają:D |
Marti a więc będzie mała Nina. Super! :) Gratuluję dziewczynki:)
Darka witamy, 4 to super skład! I rzeczywiście drugi synek by się przydał dla równowagi:D No ale najważniejsze żeby było zdrowe maleństwo:)
Lewelku, cudownie że z maleństwami wszystko w porządku :) I fajnie że zaczynasz już je czuć :) Coś mi się wydaję że rozhulają się w przeciągu tygodnia czy dwóch :)
Dziewczyny , pisałyście rano o niewysypianiu się. Ja za to codziennie budzę się z obolałą miednicą i udami (od strony zewnętrznej). Ledwo zwlekam się z łóżka. No i brzuch mnie zawsze po nocy ciągnie. chyba jednak pomyślę o tej poduszce;/ Szkoda tylko że jest taka wielka.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak to zrobiłam :P w pierwszym trymestrze przytyłam 1 kg. i teraz wolno idzie, ale obawiam się, że to będzie, że nagle wszystko urośnie: tyłek, brzuch, waga no i potem rozstępy. tak też może być :)
Ojej, a ja nie mam ruchów jakoś czesciej... zaczynam się martwić, i tak jak Lewel naściemniam ginowi, że kompletnie nic nie czuje to może zrobi mi USG, ale to dopiero w przyszłym tygodniu :(

Ja z hemoroidą się męczę od 4 dni. Nie krwawi, ale strasznie, strasznie boooooli i czopki nie pomagają :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371w6u39ft3.png

Odnośnik do komentarza

Dawno się nie odzywałam, ale cały czas czytam wszystkie posty:)
Śpieszę się pochwalić, że będziemy mieli na 99% dziewczynkę (mąż zachwycony ja trochę mniej bo nastawiałam się na synka).
Myślę, za to, że dla dziewczynki będzie łatwiej z imieniem (mężowi podoba się Emilia i Alicja a mi Eliza).
To jak mamy przewagę dziewczynek na forum?

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomdf9hvc41pib2.png

Odnośnik do komentarza

styczniowa_ania i kamiol - ja też tak mam- jak tylko sie coś poruszy, to od razu moja ręka ląduje na brzuszku i czeka na więcej a na buzi banan od ucha do ucha :)
Co do spania, to ja też teraz czuję się jak księżniczka na ziarnku grochu, nawet mała fałdka prześcieradła uwiera mnie strasznie :)
A! nie wiem czy wiecie ale nie powinno się spać na plecach i w jak najmniejszej ilości na prawym boku - najlepiej na lewym, a to dlatego, że gdy się śpi w tamtych pozycjach uciska się jakaś żyła wrotna czy jakoś tak się nazywa, i nie doprowadza wystarczającej ilości krwi i tym samym mniej tlenu do dzieciaczka dociera. Nie przestraszcie się, po prostu lepiej ograniczać ilość leżenia na tych stronach.
Marti - gratulacje dziewczynki - super :)
Lewel spryciarka z Ciebie - i dobrze, mogłaś znów zobaczyć maleństwa :)
Linda - mleko z czosnkiem, miodem i masłem pij - pomaga na przeziębienia i wzmacnia.
AnnaLee i bardzo dobrze, że będziesz w PL i zrobisz wszystko co trzeba - zaczynam chwalić naszą opiekę zdrowotną bo tak na nią wszyscy narzekają ale w porównaniu do zagranicznych jest rewelacyjna.
Ania19, ładny brzusio chudziutkiej mamusi :)
ale-k-sandra jesteśmy w tym samym ciążowym wieku :) nie, ja mam połówkowe 2 września - nieee do 12 bym już nie dała rady wytrzymać :) O, fajnie, że dopytałaś, pewnie też zrobię gdzieś pomiędzy połówkowym a tym ostatnim bo 4 m-cy to na pewno nie wytrzymam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Anettarainbow ja przez chwilę myślałam że mi zaczyna się robić ale musiało mi się wydawać bo w sumie nic mi nie jest. Nawet nie wiem tak naprawdę ja to cholerstwo się objawia. Czytałam kiedyś że pomagają nasiadówki z rumiankiem i przykładanie szmatki z lodem albo worka po herbacie (teina ma właściwości łagodzące i ściągające). Ile w tym prawdy, nie mam pojęcia...ale możesz spróbować. No i porozmawiaj na następnej wizycie z lekarzem. Może przepisze Ci coś innego.

Tutaj jest kolejny artykuł. Poczytaj w internecie. Wydaje mi się że domowe metody są na tyle mało inwazyjne że nie wpłyną na ciążę..ale może lepiej to jeszcze skonsultuj z lekarzem.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-krwionosny/domowe-metody-na-hemoroidy-6-skutecznych-sposobow_38903.html

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yi09kybmqwlya.png

Odnośnik do komentarza

Jestem już po połówkowym USG :) I będzie chłopczyk, wszyscy tak obstawiali bo u męża w rodzinie same chłopaki się rodzą no ale później będziemy pracować nad siostrą :)
Co do tego, że nie czuje ruchów dziecka to pani doktor powiedziała, że jeszcze ok 2 tyg tak może być bo mam łożysko na przedniej ścianie i dlatego te ruchy są jeszcze nie wyczuwalne. Poza tym dzieciaczek zdrowiutki i waży 357 g :) Ale wstydniś z niego nie chciał nam pokazać twarzyczki tylko się zasłaniał rączką, no ale po jakimś czasie jednak udało nam się trochę zobaczyć

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, byliśmy przed chwila w kinie na "sekstaśmie"z
Cameron Diaz i Jasonem Segelem - polecam :) Bardzo śmieszna komedia :) naprawdę super, tematyka jak najbardziej dla nas ;) chociaż mam nadzieję, że nie dosięgnie nas to aż w takim stopniu ;) Nie powiem więcej - oglądnijcie :)
A, troszkę się obawiałam, ponieważ wcześniej pisałyście o hałasie i obawie o dzieciaczka, też się dziś martwiłam i byliśmy gotowi na to, że jeśli będzie głośno, to wyjdziemy ale spokooo :) w filmie nie ma żadnych efektów specjalnych, strzelanek i wybuchów - także spokojnie możecie się wybrać i nie martwić się o maleństwa :) A nawet im to dobrze zrobi bo mamusia się będzie śmiała przez kilkadziesiąt minut :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny! Od dluzszego czasu sledze Wasze forum, czesto przeglagam parenting.pl, dzis postanowilam do Was dolaczyc i podzielic sie swoimi wrazeniami zwiazanymi z ciaza (pierwsza) i maciezynstwem :) Tak sie sklada, ze przewidywany termin porodu mam na 24 stycznia, jesli na kolejnym usg, ktore mam 5 wrzesnia sie potwierdzi, spodziewam sie chlopca :) Pozdrawiam Was! i gratuluje! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/whtlpzcumawzdg3i.png

Odnośnik do komentarza

darka4 witaj! Jak cudnie mieć taką dużą rodzinkę :D Brzuszek masz genialny! Pewnie stąd różnica w stosunku do aniowego, że to już kolejna ciąża. Ale aż cieszy takie okrąglasek :D
Gdy znajdziesz chwilę, dopisz się do naszej listy na Gmailu:)
login: styczniowemamy@gmail.com
hasło: skarbystyczen

styczniowa_ania cuuudo! Fajne musi to być uczucie, prawdziwy kontakt z Maleństwem:)) Ja próbowałam coś śpiewać, ale przez to, że mało czuję Malucha, czuję się jakbym gadała do siebie i szybko mi się nudzi:P

marlesia też jestem dość wyczulona na punkcie podawania danych. Co do danych Miłoszka - dowiedz się następnym razem, kto nimi dysponuje i wyślij pismo, że żądasz zaprzestania przetwarzania ich w celach marketingowych i chcesz, by usunęli je z bazy. To powinno załatwić problem:)

Lewel Super, że wszystko w porządeczku :D Tak trzymać! Trochę mnie uspokoiłaś z tymi ruchami, znaczy, że i na mnie przyjdzie czas;)

Marti84 Gratuluję Ninki!!! :D

ale-k-sandra nie klikaj w linka, tylko wejdź na stronkę gmaila i się zaloguj, tak się na pewno uda:) Albo jeśli chcesz, to Cię zapiszemy, tylko napisz jaka płeć/imię i przewidywana data porodu.

Ania19 Aaale pogoda :D Piękny brzusio, świetnie wyglądasz!

AnetaZ86 Gratuluję Córuni!:D

marlenek to ja mam chyba niezły problem. Na plecach, to jedyna pozycja, przy której mnie nic nie boli. Prawy bok (choć staram się go unikać) też jest w miarę wygodny, ale już zupełnie najgorzej, najniewygodniej i najboleśniej śpi mi się na lewym boku właśnie!:( W tej pozycji wszystko mnie uciska i nie mogę zasnąć. Niezły sabotaż mi ciałko funduje:/ Zapytam ginki, co ona na to.

rudamama Facecik! Cudownie :D Wrzuć fotkę, jeśli masz jakąś wyraźną:))

DobraWrozkaa jaki uroczy nick! Witaj wśród nas:) Jak się czujesz? Macie wybrane już imię dla Waszego Mężczyzny? Ty też się dopisz do naszej styczniówkowej listy :D

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamki :) ja dalej w fali radości, że wczoraj widziałam tą moją małą urwiskę. Siedziała sobie w najlepsze, z zalożonymi nóżkami na moim pęcherzu i kopała bez skrupółów... i co tu się dziwić, że człowiek lata co 15 minut do toalety :) Mam 2 fotki, na jedny te nóżki założone, a na drugim głowka, ale niezbyt wyraźnie. Tatuś cieszy się bardzo :))))
A teraz biorę się za czytanie co naskrobałyscie od wczoraj i zaraz odpisuję :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja mam tylko takie redakcyjne wtrącenie, otóż redakcja chce uporządkować nasze forum, przede wszystkim stronę główną, aby było nam łatwiej się poruszać po forum i czeka na Wasze propozycje. Można je wpisywać tutaj http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu do końca sierpnia. Zmiany nie zakłócą Waszych wątków, dotyczą jedynie wątków mało używanych. Czekamy na Wasze propozycje w dziale Komunikaty.

Odnośnik do komentarza

marlenek Ania19 o i ja tez bylam 2 tyg temu na sekstasmie i tez nam sie mega podobalo:p seks w ciąży....szczera prawda, najlepiej rob tak żeby nic nie dotykać:P do tego w cinema na biletach sa kody po wpisaniu który h można cos wygrać i my non stop trafiamy na "drugi bilet tratis" wiec znowu "musimy" sie na cos wybrac:D

Zabka i Ania19 co za maleństwa! Zgrabniutkie brzuszki! Mojego juz nie można określić mianem "pileczki":p

Marti84 Linda24 powodzenie w pisaniu pracy jak najbardziej by sie przydalo:p niestety wczoraj mnie opuścilo i jak podniosłam lapa uslyszalam tylko jakies bang i chyba zostały z niego wiory...M dzis wraca, bo spal pare dni w tym naszym remontowanym domku wiec ma go przebadać...zawsze cos sie musi spier#:#%# :) ale dzieki dziewczynki:*

Marti84 super ze dziewczynka:D teraz dopiero zarejestrowałam ze jest Ninka:) tez mi się te imię mega podoba i najbardziej sklanialabym sie ku niemu, ale M kreci nosem wiec nie wiem czy cos z tego będzie.... Jego pomysly mnie przerazaja...on preferuje typowo polskie imiona albo raczej staropolskie...juz rzucal mi np Mieszko, Jadwiga... Będzie nam ciężko sie dogadać:P

Bumblebee sama nie wiem czy cos przeczuwam...pierwsza moja myśl byla ze dziewczynka ale została stlumiona bo reszta świata twierdzi ze będzie chłopak:) a mój M tez mówi im ze się zdziwią bo będzie dziewczynka....no zobaczymy:)

A ja juz czuje ruchy! Musze się pochwalić! W poniedziałek chyba byl pierwszy kop, we wtorek nic, a wczoraj wieczorem w trakcie kąpieli i po maluch kopal do 1 w nocy:D cudowne uczucie:) i mój durny pies chyba tez czuke bo dzisiaj rano pozwoliłam mój wejsc do lozka i polozyl swój wielki leb na brzuchu, Babel zaczął kopać a pies w bezruchu...co jak na mojego psa jest cholerna rzadkością:D i tak sobie leżymy i gnijemy od nicnierobienia....:)

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :-) Marti gratuluje coreczki :-) ja nadal czekam az sie dowiem :-P jeszcze 1,5 tyg. :-) Ogolnie wszystkie brzuszki sliczne i malenstwa takze, te zdjecia w 3d/4d super wyrazne :-) az ciezko uwierzyc ze nasze dzieciaczki juz tak wygladaja :-) dzisiaj obudzilam sie ze strasznym klujacym bolem po prawej stronie az sie podniesc nie moglam.. wzielam zapobiegawczo urosept bo ostatnio nie bralam bo mialam dobre wyniki i obawiam sie ze to znow pecherz, bo boli tak samo jak wtedy kiedy mialam stan zapalny, do tego mala strasznie mnie nawala po pecherzu :-D i im mocniej kopnie tym mocniej mnie kluje :-P mam nadzieje ze to pecherz i minie szybko bo dawno nic mnie nie bolalo wiec wkoncu musialo bo by za slodko bylo :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9io4pz9j04gug.png

Odnośnik do komentarza

martusia222 gratulacje że Twój Maluch tak szybko rośnie! Mam nadzieję, że do przetaczania krwi nie dojdzie i wszystko będzie dobrze :* Dzięks za link do aukcji, ja też trochę wczoraj grzebałam i znalazłam fajne na allegro za 69 :)
Bumblebee dobiłaś wczoraj do tej szatańskiej wagi?? :) u mnie ona byla wagą startową, tak więc już pożegnałam się z 6 z przodu :P
Anette Ty z bliźniakami tylko 3,5 kg... jestem w szoku i podziwiam. A jaką miałaś wagę początkową i jaki wzrost? Mam nadzieję, że te hemoroidowe dolegliwości ustąpią. Co do sklepów to tez muszę pobuszować, dzięki za wskazówki :)
marlenek film z chęcią obejrzę, bo już dawno nie widziałam nic fajnego... i obiecuję sobie również obejrzeć tą komedię z Adamem Sandlerem i Drew Barrymore, bo tez podobno fajna:) Co do spania to moja ulubiona pozycja jest na prawym boku... nie wiedziałam że gniotę jakąś żyłę :/ jak aj mam się teraz oduczyć?
styczniowa_ania juz masz połówkowe, jupi :) daj znać jak tam i wrzuć fotki! organizm czuwał i nie pozwolił zaspać, na szczęście!
darka4 ale fajnie, że masz taką dużą rodzinkę! i jeszcze 4 w drodze... super! mi się wydaje co prawda, ze raczej córeczka bedzie jakbym miała po brzuszku domniemywać, ale do 5.09 już nie daleko to się dowiemy. Jakieś pomysły na imię? Czemu to juz ostatnie usg?
marlesia cześć! :) podejrzałam Cię na fb, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale muszę to napisać... prześliczne zdjęcia robisz!!! te sesje dzieciaków i te z brzuszkiem no cudo! A Twóje chłpaki jakie przystojniaki! i Ty też śliczna jesteś :) a co do tematu bóli, to w pachwinie nic nie czuję, ale kręgosłup to codziennie niestety :(
ale-k-sandra no właśnie z tym linkiem to nie wiedziałam czy zadziała. zaloguj się gmaila login: styczniowemamy hasło: skarbystyczen i dopisz do listy :)
Ania19 co za piękna pogoda! a Ty taki chudzioszek... jej! jedynie ta piłeczka z przodu ładnie rośnie :) wypoczywaj!
kamiol cześć, dawno Cie nie było. Końćz juz te remonty i wracaj do nas :) połówkowe już za pasem, i to razy 2 :) super! ja też lubię trzymać rękę na brzuchu i wyczuwać tą moją małą rozrabiakę więc dobrze Cię rozumiem :) buźka i ładuj akumulatory! PS. ja też mam w planie podjechać dziś na ciuszek :D
Anna.Lee jak lot? o której masz dziś badania? Daj znać jakie wrażenia po polskiej opiece med. KRaków przywitał Cię chyba piękną pogodą.
Lindek jak dziś zdrówko? dużo uścisków dla Ciebie i brzuszka żebyś poczuła się lepiej!!
Lewel świetnie, że Twoja parka już coraz bardziej broi, nie będziesz się stresować :) ale z Ciebie kłamczuszka... :P
AnetaZ86 gratulacje córci! :)
rudamama jest i chłpopczyk! pięknie! masz zdjęcie?
DobraWrozkaa witaj! jak się czujesz w ciąży? masz już pomyśł jak nazwiesz synka?
dagucci to pisanie pracy chyba nie jest Ci pisane... :) przynajmneij masz wymówke zeby się pobyczyć a co! fajnie że już razem z psem czujecieb maluszka :) ale super!
olenka1991 mała kopie mamę po pecherzu... to tak jak u mnie i też mnie kuło że ciezko sie było podnieść.

Doczytałam, odpisałam a teraz idiemy na rower z małą i zahaczymy może o tego ciuszka, zobaczymy czy uda się coś upolować! Miłego mamusie! :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...