Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~aabalik

Vanessa - u mnie częstotliwość boli od 20 do 6 minut przez np. 6 godzin po czym ustają są na poziomie 127 gdzie nie gdzie wchodzi 80 i słabsze. Najgorsze jest to ze cały czas praktycznie mam twardy brzuch. Cała ciąża przebiegała bezinwazyjnie i bez problemu ciśnienie mam w normie i wyniki też a że do terminu mam jeszcze 5 dni wiec nie ma przeciwwskazań do wywołania porodu.

mam nadzieję, że Ty nie będziesz się tak męczyć jak ja i akcja będzie szybciej.

Ciepły prysznic łagodzi ból, więc korzystaj jak masz częste bóle

Odnośnik do komentarza

Hej Laseczki,

Vanesa, aabalik 3mam kciuki by szybko u Was poszło, żebyscie się bidulki nie męczyły !

iza-majka super, ze jutro wychodzicie !!!!!! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cH6YIXaOxW3gWFC5_oF8VgJt_yt7fLuG3o8w5WMrFso/edit?pli=1#gid=0 tutaj na bieżąco chyba jest info, które dziewczyny się rozpakowały.

U mnie i Aasiak mimo rozwarcia nadal ciszaaaa ;/

Megi, Marta A mam pytanko : bo robię zamówienie dla szwagra z Niemiec, bo będzie na święta zjeżdzał i co warto kupić w DE dla maluszka? Wiem, że na 100% krople sab simplex i te czopki, co Megi polecałaś :) no i pisałyście chyba o persil sensitive gel. Coś jeszcze jest wartego uwagi? Jakieś kosmetyki, chemia ?? :)) Bardzo będę wdzieczna za odpowiedz Kochane ! :))

Marysiu, ja czuje czkawke prawie w pipi :D

Dziewczyny, szczerze Wam współczuje tego niewysypiania się. Ja śpię jak zabita ! Kładę się róznie 22-24 i spokojni moge spac do 10-11 :D :D :D mały śpi z rodziciami w nocy :P

Odnośnik do komentarza

Wisia i Monikam co u Was? Nadal w dwupaku jesteście? Jesteście kolejne z tabelki :)
MłodaFasolka nie robiłam pierniczków z dr Oetkera. W tym roku po raz pierwszy daruję sobie pieczenie ciast
Iza-majka super, że wychodzicie ze szpitala i że Hubert jest zdrowy. Nie ma to jak w domu :)
Vanesa i Aabalik kciuki zaciśnięte za szybki i łagodny poród
Lenson staram się na bieżąco wpisywać kiedy która z nas się rozpakowała :) Zazdroszczę Ci tak długiego snu

Odnośnik do komentarza

iza-majka - super że wychodzicie razem do domu. Pewnie już miałaś dość tego przedłużającego się pobytu.
MłodaFasolka - nie robiłam takich pierniczków z torebki. Ale ciastka powinny wytrzymać ze 2-3 tygodnie.
Marysia - no u mnie też czkawka Antośka jest wyczuwalna na dole. Może twój Kuba faktycznie się przekręcił, ale też uważaj, żeby sobie nie narobić nadziei.

Uffff... w końcu siadłam na sofie i zaczynam błogie lenistwo. Ostatecznie mimo braku weny zabrałam się za porządki różnorakie w domu. Teraz skończyłam robić zakwas na barszcz. Można powiedzieć, że jestem przygotowana na święta :) Pierogi i uszka nalepione czekają w zamrażarce, pierniczki upieczone. Jeszcze tylko rybę na święta się kupi, ale to za wcześnie... Sama nie wiem jaką kupić. Karpia nie jemy a zresztą w sprzedaży nawet tutaj nie ma. Macie jakieś pomysły? Może dobry przepis na śledzia? W zeszłym roku po prostu usmażyłam dorsza.

Soqlka - co u Ciebie??? Ustało to krwawienie zupełnie? Jesteś dalej pod obserwacją czy może już rozpakowana?

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,
Ja od tygodnia chodzę nabuzowana wiec sie nie odzywam żeby nikomu nie psuć humoru. A to dlatego ze u mnie rano i wieczorem tylko skurcze. We wtorek u lekarza na ktg wyszły tylko 3 skurcze - 2 po 50 jeden na 100 i tylko ten czułam. Tak wiec termin na 10 ale cały czas czekam i siedzę jak na szpilkach kiedy sie zacznie :/
Mamusiom rozpakowanym serdecznie gratuluje, przecudne macie pociechy :))

Vanessa trzymam kciuki :))
Mae ja jakoś śpię bez problemu, kładę sie tak koło 12 lub 1 i wstaje z przerwa na spacer poranny z pieskiem koło 10-11 :)
Aabalik powodzenia!
Marysia1002 trzymam kciuki za tym żeby Mały sie przekręcił :))
MlodaFasolka pierniczki jak swoje 'odleżą' to są najlepsze :)
Iza-Majką super, ze wychodzicie, powodzenia w domciu :)
Lenson mi z Niemiec mąż przywozi koniecznie nussbaisera i żelki hehe :D w sam simplex tez juz jestem zaopatrzona, do tego płyny do płukania i proszki lub płyny do prania oczywiście tez :)
Gabi82 juz bym chciała byc odznaczona w tej tabelce, no ale dalej czekam i to coraz bardziej w nerwach :/

Odnośnik do komentarza

Lenson ja bym ci proponowala ten olejek do kapieli co ostatnio pisalam bo jest boski i ta herbate dla karmiacych z rosmanna,nie wiem czy w polsce tez to jest,oczywiscie proszki do prania bo sa najlepsze a tak opröcz tych kropli i czopköw w polsce tez sa dobre produkty. Nie wiem ile kosztuja Pampersy w polsce bo tu sa czesto przeceny moze bys tu kupila taniej.
Dzisiaj Jakis dziwny dzien! Möj czajnik elektryczny nagle sie wylanczyl i nie dziala! To mysle zrobie sobie sok ze swiezych owocöw i mixer tez nie dziala cholera jakies spiecie czy co! Jestem wkurzona bo az 2 rzeczy sie popsuly!!!!!!!!!
Pryszedl maz z roboty,ubralam i zapakowalam Semiego i pojechalismy na zakupy,ulice dalej na swiatlach zgaslo Auto i juz nieodpalilo! Juz sie wystraszylam tego wszystkiego !
Maz polecial po drugie Auto by naladowac baterie a ja sama z Semim w zimnym aucie siedzielismy na krzyzöwce i czekalismy na meza,podladowal i ruszylo ale kazalam mezowi wracac do domu bo sie wystraszylam ,maz na to ze trzeba rozruszac Auto,nagle zgoasly swiatla w aucie,radio i wszystko co zwaiazane z elektryka! Rozbrykal Auto i sie wszysko wlanczylo a strachu mialam!! Tydzien niejezdzilam autem i zeby takie szopki odpierdzielal? Ok to pojechalismy do Realu na zakupy maly przespal cala impreze czyli chyba nawet niewie ze byl na dworze! Dobrze mu bylo w maxi cosi bo tak slodko spal,pözniej pojechalismy do tesciowej i tam sie obudzil,dalam mu jesc i dalej spal,razem bylismy z 5 godz poza domem i mysle ze malemu to bardzo dobrze zrobilo bo spi dalej! Ja juz dzis lepiej nic niedotykam!
Gabi podaj ten przepis bo ja zawsze robie lososia na swieta.
iza-majka wkoncu do domu!!!!! Super!
marysia to by bylo super! Dla pocieszenia u mojego byla tez czkawka na dole po prawej stronie.
aabalik zycze szybkiego porodu!
Dziewczyny mam Taki nawal mleka ze bez tej elektrycznej popki chyba bym niewyrobila,jestem bardzo zadowolona ze w nia zainwestowalam,siedzisz nic nierobisz i sciaga ci samo,super sprawa! A moze ta herbata na mnie tak dziala juz sama nie wiem!

Odnośnik do komentarza

Zbliza sie 1 a ja znowu nie spie. Do tego mala wygina sie tam na dole, bardzo nisko. Malo przyjemne to jest. Doszly mi uklucia bardzo nisko. Dzis wyjatkowo nasililo sie to. Do lazienki latam co chwile i sikam jakbym miala prostate ;)
Kurcze czyzby zaczelo cos sie rozkrecac, bo do tej pory cisza byla?? Zero jakichkolwiek objawow. Co to moze byc?
MartaA jutro wrzuce przepis

Odnośnik do komentarza

Ja dzis miałam bolesne skurcze ale co z tego jak nie regularne ale coraz mocniejsze te skurcze zaówazyłam ! mało tego wstawałam 4 razu siku co tez zawsze raz przewaznie .....ah dzis snił mi sie poród omg masakra chyba juz za duzo mysle i coraz blizej .... jedziemy z mezem na obiad dzis mi sie nie chce gotowac a moze to ostatni nasz wypad juz :)

martaA ile razy dziennie pijesz ta herbate na laktacje ...?
Faktycznie masz dzis niezłe jaja z ta elektryka sama bym spanikowała ..

Soqlka co u ciebie ????
Gabi ja mysle ze teraz na dniach u ciebie tez sie moze rozkrecic ...ale jak to powiedziała połozn a w szpitalu dopoki skuurcze nie beda bardzo bolesne co jeden to gorszy albo wody nie odejda to niestety nie ma po co przyjezdzac .....

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnesmagnes

Cześć dziewczyny:) czytam i czytam Wasze posty i żałuję, że teraz dopiero trafiłam na wasze forum...jestem w 38tyg ciąży termin niby na 29 grudnia a od 3 dni a właściwie nocy brzuch napina się, boli jak przy okresie i te bóle kręgosłupa w okolicach krzyża :( macie jakieś sposoby jak sobie z nimi radzić dopóki wody nie odejdą? straszą mnie koleżanki, że może mnie tak pobolewać nawet przez tydzień! jak ja to wytrzymam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...