Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny w słoneczny czwartek mnie raczej nie cieszy bo niestety leżę w łóżko katar,kaszel i ból gardła,na stoliku ciepłe mleko leczę się domowymi sposobami,jakie wy macie sposoby na takie problemy zdrowotne ???
dziewczyny fajne to kosze na pieluchy ale drogie ja po prostu kupie mały kosz z przykryciem i codziennie wieczorem sie go wyrzuci trochę mi szkoda kasy na takie gadżety

Odnośnik do komentarza

Rudaopole przykro słyszeć o chorobie :( najważniejsze to leżeć i się grzać bo nie ma żartów w naszym stanie.
Syrop prenalen jest specjalnie dla kobiet w ciąży i sprawdzony.
Z domowych sposobów to ciepłe mleko(do 60 stopni in aczej miód straci swoje właściwości) z miodem i łyżeczką masła.
WitaminaC, herbata z sokiem prawdziwym z malin.
Na ból gardła nie polecam sody ani soli bo przypalają tylko zakończenia nerwowe, ale za to polecam płukanie rumiankiem bądź szałwią.
Przy katarze pomaga przepłukiwanie nosa solą morską.
Kuruj się!

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

taaaak wkłady kosztują ale coś za coś, dlatego trzeba wybrać te najbardziej pojemne
podobno jest też jakiś sposób na doczepianie samemu nowej folii do wkładów tak żeby zaoszczędzić ale jeszcze nie szukałam o co dokładnie chodzi
nie mniej jednak opłaca się bo na początku trochę tego idzie ale już przy starszym dziecku wkład na 2 tyg wystarcza

no i warto wybrac te wkłady które można odebrać osobiście aby nie płacić jeszcze za koszta przesyłki

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

RudaOpole, zdrowiej, nasza specjalistka Nuria juz napisala chyba wszystko o przeziebieniu :)
Nuria, dasz nam chyba korepetycje z ćwiczeń m.Kegla hehehehe :D
Dziewczyny, przez dobre 10 minut siedzialam zalana łzami, bo nie wiem czy czytałyscie jaka tragedia spotkała jedną z sierpnióweczek. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło zdarzyć to się mi bądź któreś z Was.

Odnośnik do komentarza

mądra literatura opisuje jak rozpoznać które to są mięśnie poprzez za przeproszeniem podczas oddawania moczu zmusić się do zaprzestania jego oddawania w trakcie :)
inaczej jak już wspominałaś o ćwiczeniach z mężem-podczas stosunku zaciskanie pochwy :) więc może faktycznie trzeba mężów zaangażować na pierwsze praktyki, później samo pójdzie :P

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Ja czytałam wczoraj... kurcze, i tak w jednej chwili może się wszystko zmienić! :( Strasznie przykro czytać takie rzeczy :(

Dziewczyny co do tych koszy na pieluchy to ja też sie zastanawiałam, ale chyba po prostu zakupie taki kosz normalny za 30zł i worki z `rączkami` i będę zamykać sciągając te rączki :) albo po prostu normalnie pieluchy wrzucac do kosza, a męża posyłać wieczorem, żeby wyrzucał hehe :D

Na przeziębienie ja polecam herbatkę z sokiem z malin i cytrynką - działa cuda :) Dodatkowo jeżeli macie możliwość posiadania soku z czarnego bzu to na przeziębienie idealny naturalny lek :) Jesli nie próbowałyście to polecam zrobić! Teraz chyba nawet jest okres, kiedy zbiera się owoce :) A robi się standardowo sposobem z przesypywaniem cukrem itd.

Dziękuję wam kobietki za wsparcie! I przesyłam wam wirtualne uściski! Bo jak was czytam, to robi mi się lepiej :) Dziś już rozmawiałam z meżem przez telefon, jest ok, przeniesli go z oiomu na normalną salę i dziś po południu go odwiedzę :) O 16 mam wizytę u lekarza, a szpital gdzie leży mój A jest po drugiej stronie ulicy, więc będę miała bliziutko :) Wiem, że teraz będzie już tylko lepiej i mam nadzieję, że do narodzin córeczki będzie już w pełni sił! Mała też mnie pociesza, jak jestem smutna bo kopie i mizia w środku jak by chciała powiedzieć : Hej Mamo! Masz mnie i Ja Cię wspieram! A z Tatusiem będzie wszystko dobrze :) Hehe :)

Co do pogody to u mnie dziś również słonecznie i mam nadzieję, że cieplutko bo jeszcze na dworze nie byłam...

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Weszlam juz teraz do sierpniowek i tak mi strasznie przykro ;( moja Mama tez stracila moja mlodsza siostre, caly porod tetno ok a urodzila sie juz martwa . . To straszne przezycie musi byc :(

Carolineee
Niech A wraca szybko do formy i do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Hejo ;)

A więc NIE BYŁO TAK ŹLE :D
Tak się bałam tej cholernej glukozy, a jak wdusiłam cytrynkę smakowała jak Vibovit :D W dodatku tak strasznie mi się pić chciało, że nawet nie skupiałam się na jej smaku.
Nie wiem jakie miałam wyniki bo będę je miała dopiero jutro na wizycie u lekarza. Wiem, że przed glukozą miałam cukier w granicy 98. Nawet 3 krotne pobranie krwi przeżyłam. :) Godzinę po wypiciu maluch tak się roszalał, że aż mnie łaskotał. :D
Także mam nadzieję, że lekarz będzie miał jutro dla mnie dobre wieści. :)

Co do Małej25 z Sierpnióweczek wczoraj czytałam o tym co ją spotkało i nawet dzisiaj w szpitalu z mężem o tym rozmawiałam bo mnie to męczyło... Nie potrafię sobie wyobrazić nawet czegoś takiego... Jak to przeczytałam to łzy same mi płynęły... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

uuu Vibowit - dziś biegnę do apteki kupię ze trzy paczki bo go uwielbiałam w dzieciństwie - i Visolvit - zapytam czy mogę brać i kupię kilka paczek - zawsze to dodatkowe witaminki dla mojej Gabi :)

Carolineee więc uśmiech prosimy i my i twoja córeczka - coś mężowi dobrego przygotuj będzie mu miło a po wizycie idź do niego i zdaj relację :) oczywiście fotka córeczki w ręku :)

Odnośnik do komentarza

a co do pojemnika na pieluszki ja bym była za tym żeby kupić mój K twierdzi, że to niepotrzebny koszt nie wiem jak to zrobimy ;/
Wczoraj kupiliśmy kołyskę nie planowaliśmy, ale trafiła się fajna okazja i mamy :)
Zastanawiała się któraś z was nad wózkami Mutsy? Jak oglądam na necie to bardzo mi się podobają tylko w żadnym sklepie nie mogę ich znaleźć żeby zobaczyć je na żywo.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Martaa89 - ja jestem zdecydowana na Mutsy 4rider. Dla mnie bomba - zwinne, lekkie i wygodne wózki. Wysuwaną rączka jest super bo akurat u mnie i mojego męża występuje - duża- różnica wzrostu. Jeździłam nim w sklepie i na żywo i jest super. Nie wiem który model Cię interesuje? Moje znajome mają Mutsy i bardzo zachwalają - zaletą tych wózków jest to że jest bardzo duża oferta używanych wózków w bardzo dobrym stanie bo są to wózki wykonane z materiałów nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...