Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Carolineee
Pewnie wszystko bedzie dobrze w szpitalu o Ciebie zadbają :)

Marta a
Ja tez byłam w sobotę w zara ale ie widziałam tego co kupiłaś jedynie kupiłam taki mega ciepły sweter na guziki troszke wyglądam w nim jak słonik ale nie ważne :)
A mi wczoraj przyszły spodnie z hm sa super pod każdym względem i zamówiłam kurtkę zimowo jesienna myśle ze jutro albo w pon powinna przyjść :)

Miłego dnia

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15900.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_15901.jpg

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny.
Oczywiście umówiłam się na usg do innego lekarza na przyszły tydzień, mam nadzieję, że jest tak jak piszecie.
Carolineee, trzymajcie się dziewczynki. 3mam kciuki!
Lenson, ja w bebetto wciąż jestem zakochana. W sklepie poprosiłam Panią o zamontowanie spacerówki i nie ma opcji, żeby Maluch zjeżdżał (zaprezentowała na dziecku, które przyszło do sklepu z rodzicami - 7 miesięcznym). Spacerówka jest bardzo stabilna, i my zostajemy przy naszym pierwotnym wyborze :)
natiaa, Antoś pewnie nawet nie zdawał sobie sprawy jak nastraszył mamusię. Oby wszystko było dobrze!
Magnoliam- nie zazdroszczę! Ja jestem dopiero przed badaniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Carolinee, Natiaa wszystko będzie dobrze :)
Kari Kari ładne zakupy
Lenson Są jeszcze te poduszki w Lidlu?
Rudaopole trzeba wyleżeć i domowe lekarstwa. życzę zdrówka

ja też mam w domu roczną kotkę, mieszkamy w domu ale, że nasz kot to pers to nie wychodzi na dwór. Zastanawiamy się jak to będzie jak pojawi się dzidzia, bo teraz to ją strasznie rozpieszczamy.
Byłam dzisiaj na krzywej, pobierali mi tylko 2 razy krew. Jestem z siebie dumna, bo nie zwymiotowałam, ale mdliło mnie strasznie. Bez cytryny nie wyobrażam sobie tego pić.
Dzisiaj pakowanie a nad ranem wyjazd nad morze, całe 10 godzin w aucie ;/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Wkoncu piekna pogoda sloneczko swieci i ma byc dzisiaj 28 stopni!
Karikari ,Meggi musza te körtki byc bo to nowa kolekcja jak niema w sklepie mozna zobaczyc na ich stronie internetowej. Meggi takie spodnie tez mam ale musze chyba jeszcze jedne dokupic.
Rudaopole wspölczuje ci pewnie to strasznie meczoce,trzymaj sie goraco i szybko zdrowiej!
MlodaFasolko kto wie co ty jeszcze w nocy robisz?
Nuria u nas robia 3 tazy.

Odnośnik do komentarza

Współczuję Wam dziiewczyny tych skurczów o twardnienia brzucha.. Moja siostra też miała takie dolegliwości w ciąży i skracała jej się szyjka, miała założone szwy. Musicie dużo odpoczywać!

Młoda Fasolka
to niezła historia z tym oknem :P hehe

Marta89
Bezpiecznej podróży:) Udanego wypoczynku!

Gabi
Cudowne fotki!! Mała modeleczka:))

Moja kotka nie wychodzi z domu wcale.. Jest jakaś aspołeczna:P Czasem wyjdzie tylko na balkon.. Mieszkałam z nią w mieście na studiach i tak się przyzwyczaiła do czterech ścian, ze teraz mimo iż jest u moich rodziców na wsi i mogłaby się wybiegać, to wychodzi najdalej na strych lub balkon:P A tak to wyleguje się na parapetach albo W KANAPIE:D ma swoich ulubieńców, a wszystkich innych się boi i unika, chodzi swoimi ścieżkami.. Jak moja siostrzenica się urodziła to kotka była chyba zazdrosna, bo miała mniej czułosci ze strony mojej i mojej mamy. Czasem siadała na oparciu kanapy i wgapiała się w małą tymi wielkimi żółtymi oczami.. a teraz siostrzenica (1,5roku) ją goni po całym domu, woła "kiciaaa kiciaaa" a ta ucieka:P ale chyba lubi to zainteresowanie siostrzenicy swoją kocią osobą:P

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

widzę, że same nieciekawe wieści u nas ostatnio. Trzymajcie się. Życzę zdrówka, aby z maluszkami było ok i jak najmniej nerwów.

Kurcze tak czytam co się dzieję i mnie jakieś myśli nachodzą a co jak za miesiąc, dwa będziemy czytały o wcześniak. Skoro nasze maluchy takie prędkie na ten świat. A ja na to nie jestem zupełnie gotowa. Niedługo przeprowadzka, potem nasz ślub, a teraz tyle wydatków, że nawet nie mamy kasy aby dalej kompletować wyprawkę. Nie wspominając, że psychicznie nie jestem na to gotowa. Brrr dobra, bez takich myśli, wszystko będzie dobrze.

Jutro mam 2 egzaminy, siedzę i próbuje się uczyć. Ale od rana męczy mnie zgaga - nic nie chce pomóc i maluszek kopie. Postanowił mamie przeszkadzać :) W firmie rodzinnej też ciągle telefony ale jakoś daje radę. A no i uwielbiam "rady" niektórych najbliższych, którzy zaglądają nam do portfela i komentują czego jeszcze nie muszę kupować itp. Chyba ja wiem najlepiej co potrzebuje, kiedy mam to kupić i na co mnie stać. Sorry za zrzędzenie.

Trzymam dziewczyny kciuki, za wszystkie, które martwicie się teraz o swoje maluchy, mężów czy rodziców. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Mae niestety nie wiem co to może być.
Marta A fajnie płaszcz
Nuria niestety taką mamy służbę zdrowia w Polsce. Mi tatę wykończyli. Lenson ma rację. Są lekarze i są lekarze. Znam kilku, którzy pracują z powołania, a niektórzy czekają tylko na kasę.
Mi 3x krew pobierali na cukier, więc ok. Co do mojej gin to jest super. Niestety przyjmuje prywatnie, nie jest tania, ale co wizytę dokładnie mnie i Gabrysię bada. Co 2 tyg mam wizytę i na każdą muszę robić badania - krew i mocz
Aasiak ja nie miałam jeszcze takich skurczy. czekamy na relacje z wizyty
Martaa super, że wytrzymałaś glukozkę. Zazdroszczę Ci wyjazdu nad morze.
Dzięki dziewczyny
W nocy znowu ból kręgosłupa mnie obudził. Ledwo co przekręciłam się. Rano wstałam standardowo połamana. Czuję się zmęczona i jakbym była na kacu. Bolą mnie łydki. Mała szaleje i jest git :)
U nas śliczna pogoda. Pojechaliśmy na wieś do moich dziadków.

Odnośnik do komentarza

Hejo :)

A więc jestem po wizycie. :)
Wszystko w porządku. Okazało się, że nasz maluch jest ułożony pupą w dół w dodatku plecami do 'nas' lekarz powiedział, że do końca ciąży może być problem z poznaniem płci na 100% :) Póki co zakładamy, że to chłopak, najwyżej będzie niespodzianka. :D
Z szyjką jest wszystko ok.

Wyniki cukru- na czczo 91 < 126
- po 2h 119 < 140

Mocz i morfologia w normie.
Więc jest ok. :D

Niestety zdjęcia nie mam bo zabrakło papieru... :/

A i nasz wielkoludek waży już 680 gram :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki
pisałam do was około południa ale teraz widzę, że wiadomość nie została dodana... internet mobilny to szajs widzę...
kocyk minky - wydaje mi się cieplusi więc za namową siostry zamówiłam. Ona zachwycona to i ja się przekonam
zgaga - walczę z nią każdego dnia mimo, że nie jem pikantnego ani tłustego... baaa mięsa nadal nie przyswajam
co do psiaka rozpieszcoznego - mam ten sam problem - moja 7 miesięczna sunia przy próbach wychowywania i dyscypliny robi na złość... chwilami tracę do niej cierliwość... ale muszę wygrać i ja wychować by na przyszłość nie było problemu.... wraca gamoń mały z dworku gdzie zrobi komplecik a za chwile choć troszkę a musi nasikać... ręce opadają.... nie pozwalam jej skakać na mnie a już absolutnie na brzuch i tłumaczę, że nie wolno, że tam nasza Gabi jest i niedługo się urodzi i musi psinka być grzeczna
dziś miałam intensywny dzionek - na świeżym powietrzu a potem zakupki - dla mnie tym razem i Vibovit obowiązkowo - śmiałam się bo jak poprosiłam panią w aptece to pyta dla jakiego dziecka, na co mówię, że to dla mnie bo mi się zachciało... to się strasznie śmiałą ze mnie
dziś przebyłam 1,5 godzinną podróż i masakra to już nie dla mnie - kręciłam się, wierciłam jak dziecko.....
miłego wieczorku dziewczynki i zdrówka dla Was i Maluszków... jeszcze troszkę musimy poczekać by później tulić nasze Skarby w ramionach na co każda z Nas czeka z utęsknieniem

Odnośnik do komentarza

Dopiero wrociłam z Pracy od rana maskara jestem wyrąbana jak kon po westernie ! Ide sie wykapac i spac bo jutro pobódka o 6-30 oststani dzien naszczescie i od pon w koncu ide na zasłuzony odpoczynek :)Mam nadzieję , że mała da mi dzis pospac ...

MartaA Megi super macie te płaszczo sweterki sama bym taki kupiła :)

Młoda fasolka super ze wyniki glukozy ok :)

Carolinee trzymaj sie cały czas mysle o Tobie .....

Martaa super, że dobrze zniosłas glukozkę udanego wypoczynku nad morzem.

Gabi sliczna dzidzia :)

kari udanego weekendu...:)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka super, że z Wami wszystko w porządku i z wynikami też ok. Tydzień temu miałam ułożenie poprzeczne. Musiałam jeszcze raz przyjść na dobadanie połówkowe. Teraz jest główką w dól i udało się wczoraj dokończyć usg. Ogólnie cały czas jest odwrócona plecami do nas. Czasami pokaże się z boku. Co za kobitka z niej
Aasiak fajnie, że wszystko ok. Odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj
Dziś zaczęłam 25tc. Królewna dziś wyjątkowo cały dzień szaleje w brzuszku. Coraz bliżej do III trymestru :)
Dziś chodziłam jak staruszka, brakowało mi tylko laski. Tak mnie kręgosłup bolał. Was też tak boli?

Odnośnik do komentarza

Hej, hej! Dostęp do internetu mam słaby, ale jednak jakoś powoli, powoli sie ładuje i was czytam :) Nie wiem co z tym internetem jest, najwyżej zakosze mężowi drugi :)

Z dzidzią wszystko w porządku, ze mną jak na razie chyba w miare stabilnie, ale mam leżeć i wstawać tylko jak musze np. do łazienki... Dostałam zastrzyk ze sterydów na płucka, domięsniowo... moj pierwszy taki zastrzyk inny niż dożylny, a bolał jak cholera! Cała noga mnie przez jakąś godzine bolała i pośladek :( Jutro jeszcze raz, ale na szczęście ostatni, a dla małej warto pocierpieć :) Dodatkowo nospa i magnez 3 razy dziennie i tyle. Wizyta lekarska dopiero jutro więc zobaczymy co i jak, już 3 razy dziś miałam słuchane tętno dzidziusia! Nawet A pierwszy raz słyszał, bo ostatnio jak był w szpitalu to nie był ze mną na wizytach i nie miał okazji.

Dzięki za wsparcie, w miarę możliwości będę się odzywać!
Uważajcie na twardniejący brzuch więcej niż 5 razy dziennie i ucisk dzidziusia tam na dole, bo kiedy będziecie tak czuły to trzeba skonsultować się z lekarzem, żeby wszystko było ok, bo warto sprawdzić, czy wszystko w porządku :)

Buziaki i pozdrowienia dla każdej z was z osobna :)

Odnośnik do komentarza

4leks4ndr4
No tez sie ciesze :) duzo ludzi juz chodzi przeziebionych a ja mam bezposredni kontakt z klientem i ciesze sie ze jutro oststani dzien i koniec nie bede narazac siebie i dzidzi na rózne choroby infekcje ..
A zachwile sie całkowicie zacznie okres gryp i przeziebien a po drugie ciezko juz wystac kilka godz albo siedziec ..... kregosłup mni nie boli jedynie jak stoje za długo to nogi mnie bola ...

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Carolinee- To dobrze, że jest wszystko w porządku :)
Zdrówka!

Vanessa- W końcu wolnee, odpoczniesz... :)

Gabi82- No ja mam z naszym smykiem ten sam problem zawsze leży w poprzek i w dodatku tyłkiem do nas. :D A dzisiaj obrócił się bokiem i prężył się jak paw he he he, ale nóżki zwinął w X i zgadujcie dalej :D

Mam zgagę jak cholera... Na obiad najadłam się krokietów z kapustą i do filmu zjadłam laysy paprykowe i zapiłam kubusiem truskawkowo bananowym i paliiiiii...

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)
własnie po Harrym Potterze jestem :D
Ale ja dziś fajny dzień miałam ! Piękna pogoda u nas była, cieplutko, słoneczko, wiec trzeba było wykorzystać.
Wygrałam bilety na przejazd takim duzym kołem widokowym. http://jarmark.trojmiasto.pl/Ostatni-weekend-z-kolem-widokowym-na-Wyspie-Spichrzow-n83091.html takie cudo :) super atrakcja !
byliśmy z G jeszcze w naszej ulubionej Amerykanskiej restauracji w Gdansku koło starówki i tak się najadlam, że chodziłam z bananem na twarzy :D

Carolineee, dobrze że z Wami ok ! oby same pozytywne wiadomości do nas dochodziły ! :)

Asiak, oby sie nie skracała ! :) miejmy nadzieje, ze tabsy pomoga.

MłodaFasolka, super, że wizyta ok. Ahh ten maluszek uparty. Po mamie czy po tacie taki wstydniś? :D
Sądzac po tym co robisz w nocy to chyba po tacie hihihihi :D

MoniC, powodzenia jutro ! (nie dziekuj :D)

Aleksandra, ale extra zdjecie. Coś czuje, że moja tez bedzie taka obserwatorką. Z opisu zachowuje sie identycznie jak Twoja ! (Jak jesteśmy u teściów to siedzi albo w karmniku na parapecie :D :D :D albo wchodzi do kanapy i jej nie ma całymi dniami- total alien :D) ma dokładnie to samo ze sie boi innych i unika. Z dzieciakami tez tak samo :D

Marta89, promocja w lidlu jest od wczoraj, wiec pomwinny byc. Poducha jest extra, polecam i ostyrzegam, bo mój G juz mi ją podkrada :D

soqlka, na tej stronce czytałam o bebetto i już nie wiem co myśleć. http://www.bangla.pl/opinie/p34453/bebetto-bebetto-luca-3-w-1#opinie :( myslalam o luce albo niko . Ponoc pasy bezpieczenstwa sa za daleko i dziecko sie zsuwa po krotkiej jeździe co chwile. Moze dołozyli jz jakas wkladke niemowleca i mamy narzekaly na jej brak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...